BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 1 miesiąc temu #972904 przez natB
Dzień witamy słonecznie ach :)

agi wczoraj nie działalismy eh ja mam cykle 28 dniowe teraz więc skąd te krechy? Yhm
Ale przedwczoraj tak i może dziś :P

zancik spoko oko będzie córeczka Tatusia :D

patikierc co Ty taka zabiegana usiądź i napisz coś :P

mari a co tam u Ciebie? Dzięki dzięki oczy oczywiście po mamie :woohoo: :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972905 przez natB
Ja np miesiąc temu czułam ból
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
a teraz niC... W sumie kurde gdybym pamiętała jak było jak się staraliśmy o Włada byłabym spokojniejsza, a tak wszystko mnie wkurza heh :P boli źle nie boli tez źle także same widzicie...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972907 przez natB

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #972951 przez Nefri
Cześć dziewczyny,
udzielam się tylko na forum grudniówek 2013, bo mam już synka 15 miesięcznego a od 3 cykli staramy się o drugiego bobasa. Wiem, że to może nie długo, ale już mnie szlag trafia, że nie wychodzi. Testy robiłam teraz drug cykl a dzisiaj jest 26dc, czekam na @, bardzo bym chciała nie dostać, ale szczerze w to wątpię. Cykle miałam ostatnio 24 dniowe, więc strasznie krótkie, nie wiem, może to dlatego... 3 miesiące temu odstawiłam od piersi, może to też jest przyczyną... Testy owulacyjne robiłam od ostatniej @ codziennie, wyszedł mi pozytywny 14 dc, dodatkowo 7 dpo zrobiłam sobie badanie progesteronu, wyszło mi 12,54 ng/ml przy normie 1,7-27 i nie wiem, czy to nie za niski. Robiła sobie któraś progesteron oprócz tych testów owulacyjnych? jakie miałyście wyniki?
NatB widzę, że masz synka miesiąc starszego od mojego :) od kiedy się staracie?

mam nadzieję, że mnie przyjmiecie na o forum, bo chętnie bym się komuś powyżalała, że mi nie wychodzi, mąż się wkurza, że ciągle marudzę i tylko czarne scenariusze widzę, że siedzę w necie i stawiam sobie diagnozy na podstawie znalezionych w nim informacji ;) dodam, że w poprzednią ciąże zaszłam w czwartym cyklu starań a wcześniej miałam puste jajo płodowe, które samoistnie poroniłam i zaczęliśmy starania od razu w pierwszym cyklu po poronieniu, w 4 się udało. to tak, tytułem przedstawienia mojej skromnej osoby :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972954 przez Nefri
NatB teraz doczytałam, przykra sprawa...
Ja też nie bardzo pamiętam jak to było, jak z Tymciem w ciąży byłam, ale raczej nie miałam żadnych objawów, nawet jak już wiedziałam, że w tej ciąży jestem, to nie bardzo miałam jakieś objawy, bo pamiętam, że tym też się dołowałam. A dwa dni przed testem ciążowym miałam brązowe plamienie i byłam pewna, że znowu lipa, ale ustało i @ nie przyszła, więc po 2 dniach zrobiłam test i pojawiły się dwie krechy, ale byłam szczęśliwa ;) myślałam, że jak już się ma dziecko, to trochę spokojniej podchodzi się do tego tematu, ale niestety zachowuję się dokładnie tak samo, jak kiedy staraliśmy się o Tymcia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972961 przez natB
Nefri ja Ciebie tam przyjmuje nie wiem jak dziewczyny heh :P a grudniowki tez od czasu do czasu podczytuje i kiedyś coś chyba Gosicy naskrobalam bo się martwila o raczkowanie i chodzenie synka... Bo Wład tez rozwija się inaczej niż inne maluchy :P... Fajnie, że dołączyłas ;)) jak się Tymus chowa? Chodzi już?

A co do starań ja starałam się w sumie 2 cykle, ale w 1 mogliśmy nie trafić.. Także poszło nam racH cIch... A ty widzisz jak teraz nam idzie :blink: masakra także już nawet mężowi nic nie mowie, bo on widzi że że starań zero rezultatu :/ eh i czasem jego milczenie mnie wkurza... A co do wyników nie podpowiem nic bo ja w ogóle miałam kiszka z badaniami, bo nie w tych dniach cyklu były robione także widzisz sama...

Ja z małym tez chyba nie miałam objawów, bo test robiłam późno bo w 6 tygodniu juz byłam.. Zapomniałam o @ teraz tez bym tak chciała :P

Powodzenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972963 przez Nefri
NatB ja w tę ciąże z pustym jajem płodowym to zaszłam w pierwszym cyklu i to całkiem przypadkiem, bez planowania no a jak nie wyszło, to potem już chcieliśmy bardzo i się całe szczęście udał nasz przepiękny i przekochany Tymuś. Chodzi już od 3,5 miesięcy, w ogóle jest bardzo taki zwinny i sprytny:) ma 13 kg, 90cm, więc dryblas, jest cudowny, chcemy drugiego takiego ;) Twoje Władka też podejrzałam na tym forum, też ma takie błękitne oczka jak mój :) widziałam ten Twój wpis do Gosicy.
teoretycznie biorąc pod uwage moje ostatnie dwa cykle, to dzisiaj drugi dzień opóźnienia, ale nawet nie chcę się wkręcać, że się udało, bo po prostu w to nie wierzę...
powodzenia również ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972983 przez natB
Nefri ja zdjęć Tymus chyba nie kojarzę, chociaż z wyjazdu Praga? Dobra mam pamięć? ... Dziękuję Wład niższy od Twojego babla :) chociaż w sumie nie wiem bo nie mierzylam go, ciuszki z zary ma teraz na 2-3 latka kamizelkę, bluzki na 18-24 miesiące mały nie jest chyba ;... A test kiedy robisz? Czy wolisz jeszcze poczekać?
Jak nie teraz to później na pewno się uda ;)
A co do Gosicy jej synek bardzo rozwija się podobnie, jak mój... Bo Wład np. Niedawno nauczył się dopiero sam siadać i wstawać :P nie raczkowanie dluugo najpierw zaczął chodzić, potem raczkowanie, potem wstawać z pozycji siedzącej q niedawno siadać z poz. Stojącej :P czyli all po chińsku :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973036 przez Nefri
natB z Budapesztu fotki wrzucałam :)
z testem poczekam jeszcze jeszcze przynajmniej dwa dni, w międzyczasie pewnie @ przyjdzie, więc zaoszczędzę :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973038 przez natB
Nefri ano widzisz coś tam kojarzylam hej :) poczekamy zobaczymy jak to tam u Ciebie będzie :) moja @ za tydzień?jakoś tak :P także poczekać możesz na mnie :P nie obrazę się :P

:blink: haaaaalo dziewczyny? A Was na impreze wywialo :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973043 przez MARI
Hej hej :)

NEFRI witaj w naszym gronie i rozgość się. To starających nas grono się powiększa :) oby nam się udało jak najszybciej

Dziewczyny pytacie co u mnie :) dziękuje u mnie dobrze wirusy już przegoniłam @ mi się właśnie kończy więc ten cykl staramy się lecz na luzie, bez" spinki" ;) tylko nie wiem jak to będzie bo mój mąż ma dużo nocek teraz w pracy.
Jutro planuje zrobić sobie włosy z okazji wiosny :woohoo:

JOANNA a jak tam w pracy już ogarnęłaś temat? bo pamiętam jak pisałaś że będziesz na stanowisku funkcyjnej.

ZANCIK każdy facet chce syna, ale dziewczynki ponoć są tatusiowe ;) pewnie syn będzie drugi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973061 przez joanna1991
ZANCIK twój mąż tak tylko się sprzecza z tobą :) a będzie to jego ukochana córusia tatusia :D

NEFRI widzę że ty to tak przeżywasz rozczarowania jak ja... mój mąż też się na mnie wkurza jak ja potrafiłam płakać kiedy @ nadchodziła..

MARI o dzięki że pytasz :) pamiętałaś o mnie :D hi hi powiem ci że temat w miarę ogarnęłam, i zadowoleni wszyscy byli z mojej samodzielnej zmiany :) ale stresuje się jak ide do pracy i wiem , że jest kierowniczka, co źle jest zrobione to na mnie jest... ehh muszę przywyknąć :P

idę się wykąpać, cały dzień po pracy latałam po mieście :) no i oczywiście na mojego mężunia czekam aż z pracy wróci :)

miłego wieczoru :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973079 przez magmus88
Hej kobiety :)

Dziś mój pierwszy dzień testowania... pierwszy dzień 4 cyklu :) Poza tym miałam dziś wolne... rano byłam na pobieraniu krwi.... w poniedziałek mam wizytę u endokrynologa..... Później pojeździłam za swoimi sprawami i na dobrą sprawę wróciłam do domu niewiele wcześniej niż byłabym z pracy.... a takie miałam wielkie plany porządkowe ehehe. Ale na szczęście udało mi się umyć wszystkie okna czyli aż 3 hehe. W 2 już widzą firanki.... zostało mi tylko jedno....

Poza tym taka ciekawostka.... wizytę w poniedziałek mam na 12.30..... poszłam do rejestracji zapytać się w jakich godzinach przyjmuje lekarz a Pani mi mówi, że od 12.30... więc pytam się jeszcze - do której przyjmuje? a Pani mi odpowiada.... tego nie wiadomo :D aż przyjmie wszystkich ehhehe. A zapisanych ma 30 ludzi i wszystkich na 12. 30 :D po prostu zaśmiałam się Pani trochę niegrzecznie w twarz hehe :D zastanawiam się właśnie czy mam jechać na 10 żeby być za pierwszą czy może koło 16 jak już nie będzi etyle ludzi hahaha :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973088 przez aggi
dzień dobry sobotnio
Mam mega dużo ogarniania więc dzisiaj na szybko poczytam co kto hehe :)
Tata babcię moją przywozi więc muszę dom do stanu używalności doprowadzić.
Poza tym mam 33dc, czekam na @.. ;) Owu była dzień później niż ostatnio więc @ chyba jutro? :whistle:


zancik aj teraz to już pewnie się nie pojawi a miałaś normalne usg czy 3d???

nat dużo rzeczy na owu może wpływać stres, zmęczenie i już owu jest parę dni później ;) ja z Maksem jak się udało to w ogóle nie czułam owu że nadchodzi, zero objawów :silly: dopiero po porodzie faktycznie czuję ból w jajkach jak testy owu są pozytywne :blush:

witaj Nefri rozgość się :) wg mnie progesteron masz w normie więc nie jest za niski :) spokojnie, jak za bardzo się chce to się organizm blokuje. Może jakaś wizyta u gina na monitoring? Coś krótkie cykle masz, jeśli test owu wyszedł w 14dc to nie wiem czy 10 dni drugiej fazy to nie za mało? Hm. Trzymam kciuki żeby @ zabłądziła !

MARI ja z okazji wiosny 5kg chcę schudnąć :D

magmus zawsze tak jest ! my też jak S weźmie wolne to wielkie plany że poleniuchujemy a wychodzi na to że cały dzień jeździmy :blink: wydaje mi się z u tego lekarza jest 'kto pierwszy ten lepszy' - na to wygląda ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973096 przez Nefri
agii też myślę, że to za krótka faza lutealna by była, ale w zeszłym miesiącu owu wychodziła mi w 12dc, więc faza wynosiła 12 dni, w tym wyszła 14dc, ale @ nadal nie ma, a jest 27dc, więc już ta faza wynosi 13 dni. Nie wiem, długo karmiłam piersią, odkąd pojawiła mi się @ w 8 miesiącu po urodzeniu, to cykle miałam 28 dniowe, dwa ostatnie były 24 dniowe, ten już jest dłuższy, więc ciężko znaleźć jakąś stałą. Muszę się uzbroić w cierpliwość...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl