BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 1 miesiąc temu #972753 przez aggi
nat wrzuć zdjęcia bo tak to nic nie stwierdzimy. Ważne żeby skok był, nie musi być super malin.. ja z Maksem też wcale malin malinowych nie miałam :) ja umyłam okna a od jutra deszcz u mnie głoszą :blink: no no Maks koło 9,5kg już będzie miał :) A kurtka najkowa z odzysku z allegro za taniochę :P

aklim no no mam rolety w pokoju ale on normalnie nie chce spać jak jaśniej jest mimo zasłoniętych okien... a z Ali śliczna blondyneczka ! :blush:

zancik jedz suszone śliwki, jabłka, kapustę kiszoną, pij dużo wody... to pomaga :) Masakra nie chcę myśleć nawet o zabawach o 4 :blink:
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972757 przez natB
aklim piękna Alicja :) prawdziwa mała dama ;) a diabelka w ogóle w niej nie widzę :)
Ja to ogóle Wam powiem jestem przeciwniczka tv. Mamy w sypialn, ale mój mąż tylko ogląda Mecze... A małemu nie włączam bajek bo on nic z tego nie kumam, a usiedzi przed tv max 2 Min no chyba ze mecz leci to przy bramce się cieszy i tak podnosi śmiesznie rączki do góry :P... Brak tv i gier na pewno dobrze wpłynie na Ale :)

zancik kurcze mega współczuję zaparć. Juz chyba wole wymioty na prawdę. Mnie po porodzie męczyly przez pierwsze dni ale piłam dużo wody i faktycznie śliwki jadłam i pomogło...

agi Maks spory kawaler :) ja nawet nie wiem ile mały u nas waży ale myślę, że nie więcej niż 12 kg dzisiaj go z ciekawości zwaze :)..A co do testów pamiętam, jak pisałaś ze przy Mkasie malin nie nie było... Wrzucę wieczorem zdjęcie testów... Tylko nie pamiętam ich kolejności w sumie może mniej więcej zapomniałam wpisywać daty na testach :D hahaha :P pamiętaj ze przez 2 dni te testy były takie ciemniejsze to Wam pokaże... Niepotrzebnie dalej je robie, bo dziś 21 dc ale ja czasem nie myślę yh :O zwłaszcza ostatnio się czuje jak,, pokręcona,,... Eee jutro piątek idę na poluznienie szwów OMG

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972790 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972791 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972802 przez aklim88
Umówiłam sie juz do położnej. Ide 29kwietnia, bo tak jest tu przewidziana następna wizyta według ich standardów

Nat dla mnie tv często jest ratunkiem jak muszę pracować a Ala jest w domu.

Ale się nie mogę doczekac tego usg. Mam nadzieje, że szybko zleci. Szkoda, że nie mogę pójść z mężem, bo bedzie musiał zostać z Alą w domu.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972833 przez natB
Żancik czytałam czytałam :D gratki :):) córki Antosi pięknie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972839 przez brown24
NatB ja też miałam takie blade kreski jak Ty w 14-15dc, tylko ja niedługo po @ (9-11dc).
Na moje oko to u Ciebie dzisiaj wskazują na pozytyw hmm.

U mnie krechy znowu ciemniejsze od wczorajszych, jajnik mnie napieprza i sluzu duzo więc wszystko wskazuje ze owu niedługo :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972843 przez zancik
Nat dzieki za gratki :kiss: na moje oko to dzis krechy najciemniejsze :) do roboty ;)

Aklim zleci raz dwa do usg :)

Brown to trzeba dzialac :)

Ja po wizycie z Mała wszystko ok:-) tak taka bedzie Tosia ja to czułam od poczatku,ze w brzuszku fasolka rosnie :-D wazy 425 g :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972846 przez joanna1991
hejka! :* ja dopiero co wróciłam do domku i padam normalnie :( jeszcze musiałam iść godzinę wcześniej do pracy bo szkolenie miałam..a jutro na 6.30 do pracy :(


MARTYNA no my to na jednym wózku jedziemy :D razem zawsze raźniej :D hi

PATI a ciągle w robocie jestem, wiesz jak to jest... A ten mój lek tak jest tylko i wyłącznie na receptę, dosyć silny jest.

ALKIM ale masz laleczkę :) widać że łobuziara :P hi hi oczywiście w dobrym znaczeniu :)

ZANCIK czy coś mnie ominęło??? już wiesz jaka płeć? szukam twojego posta ale nie widzę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972853 przez Patikierc
Hej,ja już po wizycie więc szybko..

Lekarka fajna,mam monitoring owulacji,kolejna wizyta w czwartek za tydzień :P Prolaktyne stwierdziła że moge mieć podniesioną po wcześniejszym poronieniu,że do sprawdzenia za dwa miesiące,jak bedzię dalej wyższa to leczymy.

macie jakieś fajne ziółka wspomagające? czy coś?

pozdrawiam i przepraszam jutro poczytam co u was i po odpisuje!

jedyne co mi się rzuciło w oczka AKLIM córcia śliczna!!




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972859 przez MARI
Hej kobietki ja tylko tak na chwilę wpadłam bo już późno i padam, ale już niedługo weekend to się odpocznie :)

ZANCIK gratuluje córeczki :) Tosia bardzo ładne imię podoba mi się- najważniejsze że wszystko ok z małą i rośnie

JOANNA testujesz?

AKLIM mała słodka i na łobuziarę nie wygląda ;)

NAT twój synek też śliczny a te oczy to po prostu czarują :)

Dobrej nocy
Podziękowania: zancik, joanna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972861 przez joanna1991
MARI w końcu się pojawiłaś :) co u ciebie? ja jeszcze nie testuję

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972862 przez joanna1991
ZANCIK szukałąm, szukałam i znalazłam twój post że będzie fasolinka :D był tuż nad moim :laugh: ale ze mnie gapa :evil: to wspaniale że będzie kolejna księżniczka :) a mężuś jak tam? zadowolony?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #972885 przez aggi
dzień dobry :)

nat no ja bym działała z takim testem w ręku :)

zancik super że wsio ok i gratuluje córeczki ;)

Pati
no lekarka wydaje się być konkretna, trzymam kciuki :)

u mnie test owu był w 20dc pozytywny więc przewiduję @ pojutrze ;)
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #972889 przez zancik
Dzień dobry :)
Pogoda superowa trzeba zaraz pranie włączyć :) Ja od 6 już nie spię mała oczywiście zaczęła szaleć jak tylko oczy otworzyłam a wczoraj na Usg to leniuszek jej się załączył :laugh: Strasznie mnie oczy szczypią od jakiś dwóch dni :(

Joanna M zadowolony,ale myślał,że będzie synuś i mówi,że lekarz się nie zna oczywiście śmieje się żeby mnie podenerwować trochę ;) Trzymam kciuki za testownie :)

Aggi dzięki za Gratki :kiss: mam nadzieje,że już końcowka się nie pojawi :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl