BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 1 miesiąc temu #973510 przez aggi
no Maksiorro od 19 śpi, mąż w pracy, ja okąpana, najedzona patrzę na polsat ;)
Szkoda że samotny wieczór znów no ale co zrobić.

martyna my psa usypialiśmy 8 lat temu, miał wtedy prawie 16 lat i był słaby strasznie, miał chyba jakąś sklerozę bo był na dworze, a za chwilę znowu pod drzwiami stał albo sikał w domu. Masakra. Jakoś wtedy nie płakałam, moja mama bardzo to przeżyła, a jechał z nim tata wtedy. Zakopał go obok domu naszego. Wiem co czujesz, ja za to zawsze chomiki przeżywałam jak dzieckiem byłam o jezu jak ja za każdym płakałam.... niezłe historie u Ciebie :) Sami chłopcy wokół się rodzą no no nieźle :)

Milunia trzymam kciuki za Was !!! nie poddawaj się

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973512 przez natB
Jak ja rodziłam to wszyscy w koło mówili, że tyle chłopców się urodziło to znak, że będzie wojna... YH głupie i oby był to nieprawdziwy zabobon.. w sumie, jak każdy zabonon nie wart niczego :P głuuupie...

aggi Wład już śpi też od 19, no może chwilę przed zasnął... ja w między czasie ugotowałam mu obiad, przyszykowałam sałatkę owocową, serek ze szczypiorkiem na śniadanko... wykąpana, wypachniona leżę i wyciszam swój mózg :P, bo ostatnio takie pierdoły mi się śnią, że w nocy co chwilę się budzę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973513 przez natB
bla bla...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973520 przez aggi
nat mi ostatnio się naciągnęła skórka od Maksa dość mocno i on się zaczął śmiać :blink: nie wiem o co chodziło haha.. :blink: a zdrowy jest dzięki że pytasz tfu tfu w końcu się problemy skończyły :) co do wojny to moja mama to samo powiedziała bo u nas na wsi sami chłopcy z zeszłego roku :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973537 przez Patikierc
Hej dziewczyny dawno mnie nie było witam bywalczynie i nowe :lol: !
W czwartek wybieram się na II monitoring cyklu zobaczymy co pokaże,teraz mam dużo na głowie gdyż się przeprowadzamy ponieważ podniesli nam czynsz do 1000zł oszaleli dość że 800zł płaciliśmy to teraz chcą 1000zł więc wracamy do domu moich rodziców,ciasno ale lżej więcej zaczniemy odkładać na nasz domek,bo działka już jest :) teraz reszte zbieramy B) a tak to wynajmując nic się nie dorobimy niestety.. i tak cud że na działke zebraliśmy B)

wróciłam własnie z siłowni wiec zaraz was poczytam i zobaczę co u was słychać!




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973538 przez Patikierc
Miluniaa- tule mocno będzie dobrze :kiss: nie trzeba się poddawać! Zawsze znajdzie się jakiś sposób żeby się udało!

natB-oj bidny chłopok,ale teraz będzie już z górki i tak trzymać!
aggi-nareszcie zdrowi :jupi:

martyna_z-kochana łącze się z toba w bólu uspania pieska ja mam labladorke i nie wyobrażam sobie żebym musiała ją uspać jest jak moje dziecko ale czasem trzeba podjąć trudne decyzje

joanna- i jak? jest @? ciekawość mnie zje :lol: trzymam kciuki :kiss:

magmus88- widze że masz intensywne wolne dni :lol: tak trzymać zawsze lepiej niż dzień w pracy!

tyle pamiętam co miałam napisać.. Aklim jak się czujesz? zancik a ty?




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973542 przez aggi
Pati ile pokojowe mieszkanie za 1000? U nas za dwa pokoje trzeba minimum 1200 liczyć plus opłaty masakra jakaś dlatego póki co z moimi rodzicami mieszkamy, masz rację ciasno ale lżej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973578 przez Patikierc
aggi-trzy pokoje,balkon i kuchnia,ale 1000zł czynszu +wynajem płace 1000zl wiec teraz opłat z 3000zł więc mówimy pass.. będzie dobrze tak się musze pocieszać..




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973583 przez natB
Eee pisałam posta i gdzie on jest gr :(

aggi czyli coś z ta wojna musi być na rzeczy yh :/ dobrze, że Maksowi juz lepiej :)

patikierc opłaty potrafią dobić :/ dobrze, że zdecydowaliscie się na powrót do rodziców.. Szybko uzbierać i będziecie mieć swój wymarzony domek, jak to mówią ciasne, ale własne :) powodzenia

aggihahaha spodobało się Maksowi naciąganie skórki :P hahaha dobre... Mój to ma niezłe opuchniętego
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
eh no nic, trzeba coś temu zaradzić, bo nie chce później bawić się w jakieś operacje... :/

A mi gardło.dalej wysiada :/ w pracy zamieszanie z poplataniem i mam już dość :/ jeden wielki burdelu na kółkach... Grr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973615 przez Nefri
Miluniaa skoro lekarz mówi, że wcale nie musi być ten cykl stracony, to działajcie, a nóż widelec... :) a jak wyszło to badanie ogólnie podczas @? Mi się w końcu udało zapisać do ginekolog, która prowadziła moja ciążę, naprawdę było ciężko, bo ona jest strasznie zapracowana, ale znalazła dla mnie chwilę na jutro a ja jestem właśnie w trakcie @ i nie wiem, czy tylko z nią pogadam, czy dać się jej zbadać. Z prolaktyną też poczekam na to, co ona mi powie, zresztą pewnie da mi skierowanie, więc przynajmniej nie będę musiała placić za badanie. Z inną ginekolog jak się kontaktowałam, to mi powiedziała, że prolaktynę można badania w dowolnym dniu cyklu.
Aggi mój też się strasznie chichra jak mu czasem ściągam skórkę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973664 przez joanna1991
Witajcie :* dopiero co wróciłam z pracy, póki co @ nadal nie ma.. ale nie nastawiam się bo będzie tak jak zawsze :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973665 przez zancik
Witam Kobietki :)
Piękna dzis pogoda byłam z koleżanką na małych zakupach kupiłam parę rzeczy dla Tosi :) Wstawie Wam fotki a jestem padnięta :( :( a jeszcze z M do biedronki mamy jechać B) Stopy mi strasznie puchną i dziś chciałam kupić sobie baleriny i kurde nie kupiłam,ale muszę rozmiar większe brać bo inaczej cisną :( :( Ale kupiłam sobie bluze na wyprzedazy z Myszka Miki hihihihih :laugh: :laugh:

Nefri nie miałąm żadnych wskazań do brania tabsów tylko strasznie bolały mnie piersi przed @ no i naczytałam się że nie którym kobietą pomogły zajść i dlatego brałam.Akurat było tak,że kończyło mi się opakowanie i miała przyjść @ i tak jakoś coś mi mówiło żeby nie kupować następnych bo może się udało i przeczucie mnie nie myliło ;) :)

Natkka trzymam kciuki :kiss: :kiss:

Aggi no właśnie o to chodzi,że drogie to 3D a nie wiadomo czy dzidzia zechce się pokazać ;)

Milunia przytulam :kiss: :kiss:

Pati te czynsze są okropne :( wyrzucanie kasy w błoto :angry: My działke tez już mamy,ale na budowę jak narazie nie możemy sobie pozwolić może za jakieś pól roku albo rok jak trochę się odbijemy finansowo :) Dzięki,że pytasz czuję się dobrze tylko nogi puchną :( :( :(

Nat buziaki dla Włada :kiss: :kiss: :kiss:

Joanna jak tam????

Ktoś wie co u Ady
??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973668 przez joanna1991
ZANCIK no to poszalałaś mamuśka ;) hi hi piękne ciuszki... ale ta królewna ma dobrze :* Ja jeszcze poczekam z testowaniem, ale kurcze od kąd biorę bromergon to @ miałam co do dnia, a nawet dzień wcześniej już się zaczynała.. a ty jak się czułaś w dniu spodziewanej @ zanim zrobiłaś teściora?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973673 przez Sandruska1995
joanna trzymam za Ciebie kciuki! :)
Podziękowania: joanna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973677 przez zancik
Joanna ja należałam do tych niecierpliwych i testa robiłam już 2 dni przed @ i miałam druga słaba kreske i dziewczyny kazały mi zrobić betę tak też zrobiłam ;)
Podziękowania: joanna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl