BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 1 miesiąc temu #973695 przez martyna_z
Pati na pewno będzie dobrze, dacie radę :) My też wynajmowaliśy i jak się zorienotwaliśmy że za te same pieniądze co kawalerkę wynajmujemy to możemy spłacać kredyt w mieszkaniu trypokojowym to już mieszkamy u siebie :)

natB nie będzie wojny, Żancik będzie miała dziewczynkę, Ula ma trzecią dziewczynkę a Betka zaraz trzecią będzie miała :)

Zancik śliczne ubranka, niektóre to juz takie spore chyba są?

Joanna trzymam kciuki!

Ja dziś zaszalałam i ścięłam włosy, miałam takie dość długie, a teraz mam do połowy szyi, fryzjerka chciała jeszcze króecej ale już sie ni zgodziłam ;p mąż by mnie z domu pogonił ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973696 przez MARI
Witam kobietki :)
Już po pracy uff jak dobrze można odpocząć. Ale dziś pięknie było tyle słoneczka :)

JOANNA no kochana życzę ci oby ta @ się nie pojawiła tylko dwie kreski na teście :) trzymam kciuki. A ile ci się spóźnia@???

ZANCIK no poszalałaś i zaczynasz zbierać wyprawkę :) śliczne ubranka

PATI kurcze to kupę kasy płaciliście za to mieszkanko, wiadomo nie ma to jak być oddzielnie i na swoim ale dobra decyzja chociaż trochę odłożycie. Jak tam testujesz?
Podziękowania: zancik, joanna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973697 przez MARI
popycham :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973699 przez joanna1991
MARI co prawda dzisiaj powinna być ale tak jak wcześniej pisałam przy bromergonie zawsze miałam regularnie nawet dzień przed było już plamienie a teraz nic. może się troche obsunęła?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #973702 przez natB
Joanna aaaaa 3mam kciuki :D :D....rób teściora a co tam :) i tak nie zmienisz już rozwoju wydarzeń :D :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



żancik Tosia będzie miała identyko body chyba z pepco co :D takie w paseczki z jasną lamówką :D... piękne ciuszki, dla pięknej Tosi :) bo na pewno będzie przecudowna :) ajjjjć zazdroszczę heh :P

martyna i ja mam krótkie :) jestem obcięta w sumie na chłopaka i nie wyobrażam sobie już mieć długich :) mam nadzieję, że zmiana Ci się podoba :D... uff pocieszyłaś mnie z tą wojną :) :)... ja tam licze w drugim "rzucie" na synusia, a później trzecia córeczka, ale w sumie najważniejsze zdrowie :)

uwaga uwaga mąż zabiera mnie na kolację :D
Podziękowania: joanna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973708 przez brown24
Joanna trzymam kciuki! :)
Zancik świetne ciuszki :)
U mnie dziś 24dc , temperatura wzrasta, śluz gorszej jakości, a spodziewana @ ma być 1 kwietnia, starania były więc zobaczymy czy przyjdzie...a ja jestem niecierpliwa i chciałabym juz wiedzieć co i jak ehh B)
Podziękowania: zancik, joanna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973714 przez aggi
dobry wieczór :)
Maksio śpi, S w pracy. Mnie coś głowa od rana boli ;/
Pogoda była dzisiaj cudowna ! 20st w cieniu, zero wiatru.. cudo :) Maks w krótkim
rękawie na ogródku był ! Szkoda ze potem się zachmurzyło.. na jutro głoszą deszcz brr
Spacerówkę mamy poskręcaną, wygląda jak nówka jestem mega zadowolona :)

Noc u nas taka sobie, S wrócił o 2:20, Maks się przebudził a ja dałam smoka. Potem drugi i trzeci raz.. W końcu o 4 zwlokłam się po mleko na dół do kuchni ;) Zjadł 150ml i spał do 8:30 :) Mądra ja nie przebrałam mu pampka i przesikał hahaha :P


Pati to nie tak źle, u nas trzypokojowe to 1500 wzwyż plus opłaty i odstępne masakra jakaś. Pewnie że będzie dobrze nie można rezygnować bo się nie przekonasz :)

nat no taki zabobon jakiś ;) no ja byłam w szoku bo on się zaśmiał a to podobno boli takie maluchy? :P

Nefri no ja się zdziwiłam bo to podobno boli :P

joanna na nic się nie nastawiaj ani na @ ani na jej brak :D będzie dobrze :kiss:

zancik dokładnie dlatego jakbym miała płacić to bym nie pojechała bo 300zł to sporo ;) a u nas taki koszt jest. Śliczne ciuszki a najładniejsze skarpetki z żyrafkami :D

martyna mi włosy już tyłka prawie sięgają i żal mi ich chyba nigdy nie dam ich ściąć :D

MARI masz rację cudna pogoda była :)

brown niczego nie przyspieszysz możesz tylko czekać :) trzymam kciuki :)
Podziękowania: joanna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973753 przez zancik
Dzień dobry........
Wczoraj był lepszy bo cieplejszy a dziś tak ponuro :( oby tylko święta były ciepłe :)

Aggi ładnie wczoraj Maksiu pospał :) No też mi się najbardziej podobają te skarpetki w zyrafki jedst tego wszystkiego od cholery w sklepach ale mam jeszcze dostać ubranka to tak nie szaleje ;)

Martyna tylko spodenki i hello kity sa na 62 cm a reszta jest od 0-3 miesięcy :) Ja kedys miałam włosy do tyłka i ściełam na krótko ale mi nie jest nigdy szkoda włosów ;)

Brown ja też należe do tych niecierpliwych ale jakos trzeba wytrzymać ;)

Nat dokładnie ubranka są z pepco :)

Joanna czekamy :kiss:
Podziękowania: joanna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973771 przez aggi
zancik ale 0-3 to w sumie jest rozmiar 62 :-) 68 3-6, 74 6-9 msc :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973790 przez Sandruska1995
Joanna czekam na Twojego posta ;)
Podziękowania: joanna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973844 przez joanna1991
cześć kobietki! ja już po pracy, ciężko było ufff... ale jakoś przeżyłam. Pogoda piękna mimo porannego deszczu :)
U mnie w dalszym ciągu @ brak. jutro rano robię testa :D

wiem wiem że was przetrzymuję ale wolę poczekać :) kilka dni mnie nie zbawi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973850 przez Sandruska1995
joanna mi się dziś śniło ze weszlam na forum a Ty dodalas post z pozytywnym testem :) To czekam do jutra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973855 przez Chudzinka
Joanna, ja również trzymam kciuki :)
Dziewczyny, za Was wszystkie trzymam :)
Podziękowania: martyna_z, joanna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973867 przez Patikierc
Hej dziewczyny dziękuje za słowa zapewnienie że dobrze robię bo dla mnie to kurcze jakaś wewnętrzna porażka że muszę do rodziców wrócić nie wiem czemu.. :blink: :blush: a nie mam nawet nikogo kto by mi powiedział tak dobrze robicie więc dziękuje wam za te słowa ;)

własnie się zbieram do lekarza na drugi monitoring owu zobaczymy co mi powie,narazie więc testów owu nie robie bo jestem ciekawa co mi ona powie!

joanna- ależ trzymasz nas w napięciu jak filmy hickoka :lol: :lol: rano będe zaglądać co chwile jak wynik :lol:

zgłosze się po lekarzu :) z lampka wina bo mam dziś ochotę bo w pracy mam tak
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


pozdrawiam :kiss:

śliczne ciuszki prosze prosze widać że wiosna :lol: rozrzutne się robimy na wiosne :lol:




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973882 przez aggi
dobry wieczór :)

joanna
zaciskam więc kciuki !

Pati tak jest a ludzie lubią gadać więc jak wrócicie do rodziców to różne historie mogą Wam zostać przypisane... ale tak naprawdę ważne jest to że chcecie ruszyć z miejsca konkretnie, samym gadaniem do niczego nie dojdziecie więc trzymam kciuki aby Wam się z budową udało za rok czy za trzy lata ale żebyście byli na swoim :) no i za lekarza trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl