BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 1 tydzień temu #978435 przez magmus88
Natka!!!!!!!! Gratki!!!!!!!!!!

aggi - ile ja bym dała za takie regularne @

Aklim - trzymamy kciukasy!!!!!

zancik :( co się dzieje?? Masz od tak doła czy jakiś konkretny powód? Bidulko nie smuć się :kiss:

Ja od maja zaczynam pracę w starym miejscu.... cieszę się ale trochę mi szkoda..... powoli zaczełam się rozkręcać... i w ogóle... najbardziej to szkoda mi tych moich dzieciaków :(( przyzwyczaiłam się do nich i z tego co widzę i słysze oni do mnie też :(
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #978451 przez aggi
aklim jak 15t6d to jesteś w 16tygodniu. Jak równo 16 to kończysz 16 a zaczynasz 17ty:-) a 16t1d to już 17ty tydzień
Podziękowania: aklim88

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978456 przez natB
zancik co to za łzy? Hormony? Tule i uśmiechnij się, bo Tosi tez jest smutno...

aklim no to najważniejsze, jesteś zadowolona z pracy:).. Ja szczerze mając dzieci mogę siedzieć w domu... Na wsi kariery Nie zrobię, zawód tez mam taki mało rozwojowy także zobaczę, moze kiedy pójdę w innym kierunku...

aggi jak nocka? Jak Maks?

meli dzielna mama :)
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978493 przez aggi
nat a nocka taka sobie wstawałam o 23:30 i o 4:40 z czego pogardził mlekiem i dopiero o 5:10 znów wstał i zjadł ;) A od rana masakra maruda taka że olaboga. :blink: no ciężko mi to mówić ale wkuwiona od rana chodzę :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #978498 przez zancik
WITAM :)
Dziś już lepszy humor :) wczoraj mama do mnie zadzwoniła i się popłakała bo babcia coś tam się wtrąciła do jej związku(ma innego faceta)bo tata zmarł już 7 lat temu :( zadzwoniła do niego i coś mu nawtykała a potem mama musiała tego słuchać mało tego ostatnio miała czyszczenie bo miałą bardzo obfite i częste miesiączki wczoraj odebrała wyniki i jest niezaciekawie coś jej tam wykryli :( A ja oczywiście już nerwy i płacz taki już mam głupi charakter :( i oczywiście odrazu cały świat wydaje mi się zły :( Tosia w nocy mi tak flaki uciskała że aż bolało łobuziara ;)

Magmus cięzko jest zawsze jak się zmienia pracę :( A jak jeszcze człowiek się przywiąże to już w ogóle :(

Aggi nie wkurzaj się ja też miałam ciężką noc a sny poebane jak nie wiem :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978499 przez zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978507 przez Sandruska1995
Hej. Dziewczyny a ja mam pytanie . @ skończyła mi się już kilka dni temu ale cały czas mam brązowy śluz o bardzo nie miłym zapachu który czuję nawet przez spodnie :sick: do ginekologa nie mam teraz jak iść. Termin mam na maj dopiero. Miałyście tak? A dziś podczas korzystania z Wc poleciała mi krew jak przy @.

A My mamy dziś 4 rocznicę związku, dziecko w przedszkolu a ja popijam kawkę i robię ciasto na wieczór :silly: Fajnie by było jakby mi ktoś dziecko wziął dziś na nockę :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978526 przez Nefri
Zancik wyobrażam sobie, jak musiałaś się zdenerwować tą sytuacją mamy, ale pamiętaj, że to nie służy dziecku. Miesiąc przed porodem Tymcia zmarł mój ukochany piesek, wpadłam w taką rozpacz, że nie potrafiłam tego opanować, w zasadzie to samego porodu nie potrafiłam się cieszyć z tego, że mały niedługo z nami będzie. Bardzo się bałam tego, że swoim zachowaniem zrobię mu krzywdę, ale to bylo silniejsze ode mnie. I przyznam, że na początku jak się urodził był troszkę nerwowy, kiepsko spał i w ogóle. To się z czasem uspokoiło, ale pewnie się przyczyniłam do tego, że tak było na początku.

Aggi a zęby Maksowi nie idą? Albo pewnie jakiś skok, w tym pierwszym roku dzieciaki ciągle mają jakieś fazy, cięzko nadążyć. Tymek też ostatnio trochę upierdliwy, wstaje o 6 a za chwilę śpiący, ale oczywiście nie uśnie, dopiero po 10 najwcześniej. Co do jedzenia, to fakt, że mleko i słoiczki to spory miesięczny wydatek. Mi całe szczęście przynajmniej wydatek na mleko przez 12 miesięcy odpadł, to na pewno spora oszczędność jak się karmi piersią, a teraz to kaszki robię mu na krowim, je jogurty naturalne, maślanki, kefiry, więc modyfikowane tylko raz dziennie. Zresztą w wieku Twojego Maksa już podawałam małemu jogurty naturalne, kilka razy w tygodniu 150ml. No i od 6 miesiąca robiłam mu sama obiadki - przeciery warzywno - mięsne i pasteryzowałam je i trzymałam w lodówce. Robiłam 3 różne rodzaje i tak ok 10 słoiczków za jednym razem wychodziło, więc na 10 dni. Dla mnie to była nie tylko oszczędność, choć jakoś bardzo na brak kasy nie narzekam, ale też przyjemność, że mu robię takie różnorodne dania.

Sandruska ja czegoś takiego nigdy nie miałam. Brzmi nie ciekawie, nie dasz rady wcześniej jakoś do gin się udać?

Piszecie o pracy, a ja od 2,5 roku siedzę w domu, chociaż zatrudniona jestem i kasę dostaję i powiem Wam, że dobrze mi z tym, uwielbiam zajmowac się dzieckiem i domem. Inna kwestia, że ja mam taką pracę, do której nie chcę wracać i nie mam po co, bo wszystkich z mojego działu już zwolnili, a ja, jako, że byłam w ciąży to się uchowałam ;)
w poniedziałek zamierzam sobie zrobić znowu betę, bo do tego 16 maja oszaleję...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978531 przez aggi
zancik masz rację niefajnie jak ktoś tak nawytyka i się wtrąca :dry: zdrówka dla mamy, trzymam kciuki! musi być dobrze :)

ja zaraz biorę Maksa na spacer bo chyba wyjdę z siebie dziś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978563 przez zancik
Nefri wiem wiem że stres to nic dobrego staram się nad tym panować ale nie zawsze wychodzi :( Szalona Ty na pewno beta pięknie przyrosła :)

Aggi Dzięki :kiss: :kiss: no własnie to jest najgorsze nienawidzę jak sie ktoś wpierala tam gdzie nie jest to potrzebne :angry: Pogoda na spacer super :)

Sandruska Może to jakaś infekcja B) poszukała bym lekarza i to jak najszybciej skoro jeszcze krew Ci poleciała.Ja jak miałam torbiel to miałam krwawienia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978574 przez joanna1991
Hej dziewczyny! Tyle ostatnio miałąm pracy że nie miałam czasu się odezwać :(


ALKIM ciekawa jestem co u mnie wyniknie.. :D trzymam kciuki za twoją rozmowę o pracę :)

ANN ale zniewalający uśmiech twojej córci! :) ta druga też jest niesamowita :*

ZANCIK współczuję ci spuchniętych nóg.. ale Tosia wszystko ci wynagrodzi jak się urodzi :D

MARI jak tam staranka?

MELI ale masz przystojniaków :)

MARTYNA widzę że nie tylko u mnie w domu wiszą czarne chmury nad nami.. taki jakoś ciężki czas.. przesilenie wiosenne chyba :evil:

NAT to czyli że wszystko wporządku u ciebie? staranka zaraz się u was zaczną :D

NATKKA Gratulacje! Nasza pani adwokat :*

AGGI a taka byłam pewna że @ do ciebie nie przyjdzie :evil: hi hi ale jeśli ty się cieszysz to raczej dobrze :)

ZANCIK widzę że ty to masz taki sam charakter co ja... o każdego się martwię i zaraz ryczę.. ostatnio tak miałam przez mojego brata :(

u mnie jest piękna pogoda, na rano byłam w pracy a teraz kawunie popijam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978606 przez miśka23
joanna właśnie zauważyłam że wychodziłyśmy w tym samym dniu za mąż :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978632 przez joanna1991
MISIA wspaniała data :D co nie :D hi hi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978650 przez miśka23
Pewnie że tak :P Same 14- stki, ja jeszcze miałam o godzinie 14 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978659 przez zancik
Hey hey :-) wlasnie wypilam glukoza i stwierdzam ze jest bleee :-P :sick: na szczescie nie zwymiotowalam teraz czekam za godzine znowu pobranie za dwie kolejne czyli 3 klucia razem :-( zaplacilam za mocz,morfologie i glukoze 39 zl:-) piekna pogoda dzis:-) noc mialam przerabana nie dosc ze zgaga to jeszcze od 2.30 zasnac nie moglam wiec dzisiejszy dzien zaczelam bardzo wczesnie :-(
Joanna wlasnie wkurza mnie to ze tak sie przejmuje innymi czasem to nawet bardziejm niz swoimi problemami:-( ale juz taki mam charakter ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl