BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 1 tydzień temu #978134 przez Sandruska1995
miśka to jesteś w wieku mojego M :)

brown pozytywnie , ale dla mnie to szok. Myslalam ze będą się bawić pierw u mnie na weselu :P a nasze plany ślubne narazie odstawione . I Pewnie szybciej rodzeństwa się dorobie niż własnego :D Dobrze, że odpuscilam takie namietne i stresujące starania .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978155 przez aggi
my po spacerze, on się wyspał, ja odsapnęłam i uspokoiłam ;)
teraz czekamy na tatusia :)


brown powodzenia w staraniach :D trzymam kciuki za ten cykl ;) ja śluzu w ogóle nie wyczuwałam płodnego, sucho miałam jak na pustyni :) więc to nie jest wyznacznik :)

miśka jak kreska bledsza niż wczoraj to już po skoku LH, ale szanse nadal są około 12-36h po pozytywnym teście. Powtórzę że śluz nie zawsze jest wyznacznikiem bo u mnie sucho jak na pustyni a jednak syna mam

nat no cóż po moich wyliczeniach wynika że to by jeszcze 15 był no ale niech się dzieje co chce :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978163 przez martyna_z
zancik, sama dobrze wiesz, że nie obraziłabym się gdyby w tym lub nawet w nastepnym cyklu się udało ;)

Mari no ja myślę ;)

Ann cudne masz dziewczyny ;)

Betka :D tekst Iguni najlepszy :) a Ty jak sie czujesz? bo to już koniec się zbliża, przygotowana?

Aggi @ właśnie się skończyła, teraz będę wypatrywać owu, @ przyszła z zaskoczenia kilka dni wczesniej więc nie bardzo wiem czy to owu mi się przesunęła czy faza lutealna aż tak skróciła. Zobaczymy jak to będzie w tym cyklu wyglądało. Zaciskam kciuki za Ciebie! Ja się wcale nie obrażę jak będziesz pierwsza ;)

meli fajne te Twoje chłopaki, a Dominik do przedszkola od września? czy jakoś wcześniej?

Nefri różnie to się w życiu układa, ja o dziecku to już od dawna myślałam, ale nie była do końca przekonana a mój M nie był gotowy, w końcu go namówiłam to nam nie wychodzi... więc w sumie cieszę się że nie czkałam dłużej z namawianiem bo gdybym miała 30 skończone i problem z zajściem to by mi kompletnie padło na psychikę a tak to jeszcze jakoś da się przełknąć ;)

Nat trzymam kciuki za wizytę

U mnie bez zmian, tylko

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
i z M jakoś kryzysowo ostatnio się zrobiło, choć nie powiem bo od kilku dni po awanturze się stara i to bardzo, więc może coś zrozumiał. Ale to tak wisi nad nami cały czas jeden problem i pewno przez to wszystko tak wygląda. Po za tym mama przyjeżdża do nas w weekend to trochę spędzę z nią czasu bo ostatnio się widziałyśmy w święta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978178 przez zancik
Martyna wiem,wiem i cały czas kciukam za Was :kiss: to nie wesoło z tą wypłatą tak to już jest,że teraz to o swoje musisz się prosić też to przerabialam :(

Ja ostatnio ciagle sie martwie jak my sobie poradzimy finansowo jak dzidzi bedzie powiem Wam,że choć jużmi coraz ciężej to bym do pracy poszła żeby mieć swoja kasę.Raz mysle ze bedzie dobrze poradzimy sobie a raz wyje i sie dołuje :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978181 przez natB
Jestem... po wizycie...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978182 przez natB

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978183 przez betka81
martyna powiem, że jest już bardzo ciężko....mieszkam na 4 piętrze i wejście do domu to mega wspinaczka z przystankami. Nawet jak idę z Igą na spacer do mojej mamy to sapię i dyszę jak stara lokomotywa a wypychanie się Zojki wcale nie pomaga... dziś zaczęłam 32 tc więc powoli ku końcowi....
Trzymam za Ciebie mocno kciuki aby się udało!
Martyna pracujesz w prywatnym przedszkolu? Niefajnie tak dostać mniej kasy, nikt nie myśli jak za te pieniądze masz przeżyć miesiąc :(
Moja Iguśka jest nieprzeciętna niekiedy :cheer:

aggi no zobaczymy co z tą Twoją @....szczerze po Waszym zewie żywiołów w czasie owulki to Ci wróżę ciążę.....tylko jak Maks tak marudzi ostatnio i początki ciąży to będzie Ci ciężko...ale niech będzie jak ma być!

zancik dacie radę i nie stresuj się tak bo to niewskazane.
Na pewno jest Ci ciężko bo mnie też już było...ale przed Tobą jeszcze troszkę chodzenia z brzuszkiem...

meli chłopaki cudne! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Podziękowania: martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978186 przez zancik
Betka o matko współczuje Ci 4 piętra ja jak do babci wchodzę na 4 piętro to mało nie padne już na drugim :( :( Mam nadzieję,że szybko zleci i mi i Tobie do porodu :kiss: Wiem,że stres nie wskazany ale co zrobić B)

Nat ja niestety nie pomogę :( super,że są pęchole ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #978201 przez Nefri
Matko, tak piszecie, że ciężko nadążyć ;)
Betka moi teściowie mieszkali na 4 piętrze ( właśnie niedawno to mieszkanie sprzedaliśmy, więc dlatego czas przeszły) i jak byłam w ciąży zaawansowanej to już do nich nie jeździłam, bo się bałam tak męczyć, także współczuję, bo to nawet bez ciąży ciężko się wdrapywać ;) dlatego też myślałam, że to mieszkanie się nie sprzeda, całe szczęcie się udało.

Nat ty jeszcze bardzo młoda jesteś, gdzie tam za późno na dziecko.

Aklim ja się moim wiekiem w ogóle nie przejmuję, grunt, że młodo wyglądam :laugh: stara to jestem tylko względem Was tutaj ;)

Brown super, że masz dobry nastrój, czuję, że będzie dobrze ;)

Miśka ja też jednego dnia miałam wątpliwe maliny - dwie kreski prawie takie same, ale jednak budzące wątpliwości a następnego dnia już dużo jaśniejsza, a jednak się udalo. Co do śluzu, to też nigdy u siebie takiego typowo owulacyjnego nie obserwowałam, ale w tym cyklu co się udało, się pojawił, zarówno z Tymkiem jak i teraz i wydaje mi się, że to akurat przez to, że piłam przez 2 miesiące przed zajściem bardzo dużo wody, ok 2l dziennie i dwa razy dziennie siemię lniane i naprawdę widziałam poprawę

Nat no to po tym zastrzyku to już wielka szansa, że się uda. Trzymam kciuku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978202 przez magmus88
Ja włąsnie po 13 godzinach wróciłam do domu!!!!!!!! MASAKRA....

Kobiety, naprodukowałyście prawie 4 strony!!!!!!!!!!!!!!

ann - jakie śmieszki :)
meli - ale słodkie chłopami :)))

nefri, sandrusia, miska - ja w wieku 20 lat (a może i wcześniej) psychicznie też byłam gotowa na dziecko.... ale jakby to powiedzieć... "materialnie" nie byłam na to gotowa. Nie wyobrażałam sobie mieszkać z dzieckiem i chłopakiem u rodziców... Wolałam najpierw uporządkować te sprawy :) w tej chwili (na dniach) będę miała 27 lat.... po ślubie jesteśmy pół roku, znamy się prawie 10 lat a staramy się jakieś 7.... najpierw po prostu na luzie.... z testami "tak na poważnie" 4 miesiac jak się nie mylę. Wszystko się teraz trochę opóźni.....w połowie maja mam operację.... na monitoring mam przyjść dopeiro w lipcu :((( bo mój lekarz idzie na urlop.... masakra....

Aklim, jejku, to już 15 tydzien!

Kobiety jestem taka padnięta tą pracą.... w ciągu tygodnia na nic nie mam czasu.... teraz jeszcze urodziny za rogiem.... muszę się przygotować, jakos zorganizować wszystko..... do pracy ciasto upichcić... ech :)

Trzymajcie się kobietki i przepraszam, ze znowu o sobie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978218 przez natB
Kutwa nie w niedzielę, tylko w sobotę edit :D... w dodatku muszę odwołać wizytę u kosmetyczki XD... ale czego się nie robi w imię "narodu" :P

Magmus apisz o sobie pisz :)... jeśli tego potrzebujesz... ja z chęcią poczytam i doradzę... czas szybko zleci do lipca zostało hmmm 2,5 miesiąca... wciągnij się w "wir" pracy... byle do przodu...kiedy urodziny? ja mam w maju 28 :)

nefri z tą młodością to nie przesadzajmy :).. ale wiesz, co ja się czuję młoda :)... czasem ooo np, jak byłam w ciąży to uwierzcie mi, że jak czekałam na wizytę to się czułam jak "nastka" aż mi czasme głupio było z tym brzuszkiem :P a w koło babki noo prawie przed 40-stką... a i ze mną rodziły dziewczyny w moim wieku, a jedna młodsza, której bym dała z 35 lat XD... a ja rodziłam mając 25...
Za kciuki nie dziękuję... będzie, co ma być :D :)

martyna kurde no właśnie to przedszkoel prywatne? bo chyba w państwowym by to nei przeszło... praca potrafi załamać człowieka... niby się mówi, że praca to tylko praca, ale z czegoś trzeba żyć co nie... ja też mam dylemat, czy rezygnować z pracy czy nie :(... niby trochę mamy $ do przodu, ale czasu który tracę w pracy, a który mogłabym spędzić z Władem nie da się przeliczyć na żadne pieniążki :(... nie mamy złej sytuacji finansowej, ale zawsze jest to "ale"

betka no to teraz z górki... podpytam na kiedy masz termin? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978233 przez martyna_z
Nat specyficzna ta ginka ale może chociaż dobra. To trzymam kciuki za owu. Z Pregnylem nie pomogę. Niestety prywatne. Ja nie bardzo mogę nie pracować byłoby nam ciężko. Ale coraz częściej myślę o zmianie pracy. 

Betka faktycznie lekko nie masz. Czwartego piętra nie zazdroszczę. Ja zawsze mieszkałam na wysokich piętrach ale teraz udało nam się kupić mieszkanie w bloku z windą. Więc zawsze to łatwiej. Tak pracuje w prywatnym przedszkolu. 

Magmus to kiedy te urodziny?  Kiepsko masz z tą pracą tyle godzin. Ja to 8 ledwo daje radę. Raz na jakiś czas zdarzają się nadgodziny to padam z nóg. 

Dziewczyny czy wy miałyście w ciąży kolposkopie? Czy jakoś tak. Coś podobnego do cytologii. Moja koleżanka ma mieć i się strasznie spina że coś jest nie tak skoro lekarz ją skierował na dodatkowe badanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #978238 przez aklim88
Jutro idę na rozmowę o pracę. Właśnie się dowiedziałam Mój M załatwił mi u siebie w firmie rozmowę.... praca w zawodzie na część etatu. Trzymajcie kciuki. Jestem przerażona. Nie miałam rozmowy od roku a co dopiero po angielsku. O masakra. Nie będę mogła spać. Jeszcze nie mogę nic na uspokojenie wziąć... Idę jutro na 2 naszego czasu.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978241 przez betka81
natB termin mam na 22.06

martna no niestety u nas windy nie ma...ale jeszcze trochę i znowu zacznie się dźwiganie wózka do góry bo u mnie nie ma gdzie zostawić na dole....
Szczerze pierwszy raz słyszę o takim badaniu więc przez 3 ciąże nie miałam nic podobnego.

Ja w sumie też nie musiała bym pracować ale wiadomo pieniądz to pieniądz. Jednak szkoda relacji, którą zbudowałam przez rok gdy byłam w domu z Igą bo straciłam w ciągu następnego roku gdy przebywała całe dnie z moją mamą. Teraz gdy jestem na zwolnieniu tych kilka miesięcy jest między nami super i to jest mój tuliś bo jak pracowałam to babcia była nr 1!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978261 przez natkka
Byłam u gin, dała mi skierowanie na progesteron, prolaktyne, LH i Androstendion. Przy cyzm progesteron już zrobiłam bo udało się, że 21 dc był we wtorek i mój wynik to 10,50 więc chyba dobrze - lekarka tak spokojnie mi powiedziała, że mogło nie być owulacji w tym cyklu. Pozostałe badania muszę zrobić w 2-3 dc :)
W ogóle moja gin była bardzo optymistyczna, aż zarażała tym optymizmem :D
No i muszę się pochwalić - zdałam mój egzamin, teraz mogę już się wpisać na listę adwokatów :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl