BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 1 tydzień temu #978088 przez aklim88
Czesc dziewczyny. Ja dziś czekam na gościa, który ma przyjść zobaczyć co z nasza zmywarka, bo zaczęła wywalać bezpieczniki i byłam tydzien bez zmywarki. Najgorsze ze na przyjść w przedziale 5godzin i jestem uziemiona w domu nawet Ali do przedszkola nie mogę zawieźć, bo nie zgodzili sie w przedszkolu zeby przyszła wczesniej. Oczywiscie jak na przekór Ali sie wczoraj strasznie podobało i dziś chciała znowu isc.

Innego kursu raczej nie znajdę, bo inne kursy angielskiego są platne i mnie nie stać. A tam gdzie miałam isc, to jest takie centrum dla rodzin z dziećmi i pozostałe zajęcia dotyczą głownie noworodków i młodych rodziców, a ja juz do nich nie należę :laugh: .

Pati - dziekuje, ze pytasz. Czuje sie ok. Brzuch troszkę sie powiększył. Wczoraj znowu czułam maleństwo, także jestem troche spokojniejsza. Jedynie co, to jak nie zdążę rano czegos zjeść, to mdli mnie bardzo. Ale to norma.

Żancik - dzieki za słowa otuchy. Gdybym miała jakieś badania cześciej, to byłabym spokojniejsza

Ann, Meli - cudne szczesliwe dzieciaczki

Aggi - biedna jesteś z tym Maksiem. Moze dasz rade sie zdrzemnąć podczas jego drzemki. No ciekawe co jutrzejszy dzien przyniesie, lepiej zaopatrz sie w test :laugh:

Nefri - niepotrzebnie sie przejmujesz. Po prostu miałaś dziecko kiedy byłaś na to gotowa. Ja sie nieraz zastanawiam czy nie było lepiej poczekać żebym skończyła studia i miała lepsza prace. Jakby to było znów byc samemu. Ale to bardziej z ciekawości, bo bardzo chciałam miec Alę i teraz drugie i nie cofnęłabym czasu.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #978090 przez Sandruska1995
Nefri Każdy gdzieś wszystko ma zapisane :) Jeszcze przyjdzie czas na przyjemności dokładnie :P
A My dostaliśmy wczoraj zaproszenie na ślub w Maju 2016 , i normalnie moja mama nigdy mnie nie zadziwi. Tak moja mamusia w wieku 40 lat zdecydowała się na ślub kościelny i trzecią dzidzie hehe :laugh: szalona B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #978092 przez aggi
zancik oj ja pamiętam ten czas gdy przejście miasta było taaaaaaaką wyprawą a na koniec jak wracałam do mieszkania babci po schodach to myślałam że dziecko mi między nogami wypadnie :silly: :silly: :silly: ale miło wspominam :P

mesy low ju ! :evil:

Pati czytałam coś o kryzysie 8mego miesiąca :P Ale też skok rozwojowy ma. Do tego pewnie kształtuje mu się charakterek haha mam przekichane :evil: haha nie rozpędzajcie się tak z tym nieprzyjściem :ohmy: B) trzymam kciuki za ten cykl u Ciebie :)

MARI a u mnie na niedzielę głoszą deszcz bu :pinch: pewnie że czekam na nią :evil: jak na zbawienie :silly:

meli super że wpadłaś :) ile mm ma Kacperek oklejone? a chłopaki kochane!! jak dajesz radę przy dwójce?

miśka a ja nie jestem zdecydowana czy ją chcę czy nie, ale jak ma być to niech jest w terminie ;)

aklim oj jutro mam zamiar do nocy na @ czekać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978095 przez natB
meli Fajnie, że napisałaś :) cudowne maluchy :)

aklim kurcze ciężko z tym kursem :/ hm no ja nie mam pomysłów, ewentualnie może jakiś internetowy? Q jak nie to Alicja będzie Ciebie zaraz uczyć he...

nefri spoko, młoda babeczki z Ciebie :) każda indywidualnie wie kiedy na nią czas :) ja też czasem myślę, że późno się zdecydowałam na dziecko, ale ja z moim mężem jestem od 3 roku studiów, po 2 latach wzięliśmy ślub, a po roku był już Władek na świecie :) także w sam raz... Ja chciałam mieć wszystko po kolei, czyli narzeczony, ślub i dziecko :) i tak mam :)
A teraz mam jeszcze 26 lat :P bo za miesiąc juz 27 :angry: :P

miska witam :) nie przywitała się.:)

aggi ja to nie wiem, czy mam 3mac kciuki za.@ czy nie :P?

Byłam wczoraj z małym w przychodni, w pon mamy zgłosić się na szczepienie... A po 6 tygodniach kolejne i oby ostatnie i na kilka lat problem z głowy.)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978097 przez natB
ann ale fajne dziewczyny :) a Martusia jaka piękna blondyneczka :) :)

A ja mam dziś wizytę u gin, zobaczymy, co mi powie od ostatniej wizyty i diagnozie,, pcos,, cholernie się boje, co tym razem wymyśli.. Jak mnie znowu dobije to zmieniam gin i jadę do
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978098 przez natB
Chudzinka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978099 przez aggi
nat trzymaj za to by jak ma przyjść to w terminie :D czyli albo jutro albo wcale :evil: daj znać po wizycie, trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978111 przez brown24
Ale postów :woohoo:
Nefri młoda babeczka z Ciebie, ja mam 29 jeszcze , w tym roku 30 stuknie , jestem dobrych pare lat po slubie ale jakś nie byłam gotowa na dzidzie. Moje rówiesniczki mają 1-2 dzieci, więc u mnie na wsi to ja juz jestem pewnie "bezpłodna" B)
U mnie ovulka tuż tuż albo nawet już :) także działamy bo dobrze się czuje :) na tescie ovu wczoraj 2 kreska ale slabsza od kontrolnej, ale ostatnio tez tak było.. tylko sluzu jakis skąpy.
Mesi śliczne masz dzieciaczki :)
Nat Kciuki zeby Gin nie straszył i wsyztsko było ok :*
Aggi trzymam kciuki żeby był po Twojej mysli z ta @ :P

Uciekam robic porządki koło domu, piekne słoneczko dzisiaj, aa ma ktoras sprawdzony przepis na Karpatke?? ale mam smaka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978114 przez miśka23
Sandruska tak mam 23 lata a za dwa miesiące pierwsza rocznica ślubu :)

Właśnie robiłam test i kreska wyszła bledsza niż wczoraj. Czyli już po owu? Jakoś nie czułam że miałam owulke, a mój śluz jakiś taki białawy był ( czyli nie płodny?)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978119 przez brown24
Miśka niekoniecznie po ovu, testy pokazuja pik hormonu LH, i od tego czasu po 12-36 godzinach powinna nastapić owulacja, ra mozesz czuc jak pęcherzyk pęka, jest to ból zlokoalizowany w okolicy jednego z jajników, u mnie kłujący, i dość intensywny, ale niektóre kobiety wogole nie odczuwają, a śluz hmmm powinien być jak surowe białko jaja kurzego i rozciagliwy, ale różnie to bywa:) Najlepiej podziałaj jeszcze chwile z mężem :P
Sandruska Twoja mama faktycznie szalona kobitka ale pozytywnie :) moja sąsiadka ma chyba z 42lata i ma paromiesięczne dziecko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978120 przez miśka23
Moja mama ma 43 lata, mam siostrę w podobnym wieku i brata 7 letniego. Teraz rodzice jeżdżą na wakacje, chodzą na zabawy i przynajmniej mają komu zostawić najmłodszego ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978124 przez aklim88
Miska - robiłaś test za późno. Tzn. Powinnaś zacząć testować kilka dni po @, to zarysowałaby Ci sie ładnie sytuacja. A były staranka? Ja miałam tak jak Ty. Przeczytałam na ulotce testu ze mam testować od 17dc ale na szczescie zaczełam dzien wczesniej i były dwie kreski, a na następny dzien nic. Były staranka w dniu dwóch kresek i sie udało.

Nat - trzymam kciuki zeby lekarz tym razem nic nie wymyślił. Daj znac po wizycie. no zobaczę jeszcze co z tym kursem. Moze rusza jeszcze z jakimś fajnym. Nie chodziło mi tylko o angielski, a o cokolwiek fajnego. Bo i tak tu wszędzie trzeba posługiwać sie angielskim. Jedyne miejsce gdzie mowię po polsku to dom i polski sklep. W poprzednim mieście chodziłam na darmowy kurs gotowania i duzo angielskiego sie nauczyłam :) a jakbyście widziały jak angole posługują sie nożem, to byście padły ze śmiechu. Np. Kroja czosnek lub marchew nożem do chleba i wyglada to tak jakby to robiło 5letnie dziecko :laugh: mnie sie pytały czy byłam szefem kuchni, bo tak sprawnie, drobno kroje i mogę na kogoś patrzeć i rozmawiac podczas krojenia.

Brown - ja zawsze ide na łatwiznę kupuje karpatkę z paczki. Chyba dr oetker.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978126 przez miśka23
aklim niestety nie miałam możliwości zacząć wcześniej bo nie miałam jeszcze testów. Cykle mam 30 dniowe a zaczęłam testować w 16dc. Wychodziły mi dwie kreski z tym że jaśniejsze, tylko nie podoba mi się ten śluz. A z mężem przytulanko jest od końca @ co dwa- trzy dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978129 przez natB
miska to zaczęłam późno testować, jak ja się,, bawiłam,, testami to zaczynałam od, 7-8 dc... Mogłaś mieć.OOwu przed 16 dc... Ale jak przytulacie się regularnie to spokojnie :) jesteś młoda i.na pewno zaraz będziesz mama :) życzę Ci tego

aklim aaaaaaaa no widzisz bo ja to myślałam, że szukasz ang. Ooo no to rozejrzyj się na pewno coś znajdziesz :) może jakieś szycie heh :) handmade :)...

agiee Ty to.widzę idziesz na żywioł :D coś czuje, ze szybciej będziesz mama 2016 niż niejedna z nas :D...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #978132 przez zancik
Aggi ta zadyszka jest najgorsza ale na szescie ma gmine juz z głowy jakoś wlazłam po tych schodach ;)

Miska ja mam cykle 27-28 dniowe i owu miałam róznie raz 12dc raz 13dc.Ja w oghóle nigdy nie odczuwałam żadnego bólu jak była owu i śluzu tez miałam bardzo mało tak mi sie wydaje B) ale jak jest przytulanko to może traficie ;)

Nat ktory rocznik jestes?

Aklim musi to śmiesznie wyglądac z tym nożem :laugh: :laugh:

Meli cudne dzieciaczki :kiss: :kiss: :kiss:

Nat daj znac po wizycie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl