BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #978262 przez natB
Aklim o.wow.do pracy :) podziwiam :) w sumie ja chodziłam do.26 tygodnia,.ale.Wład był w brzuszku, ale chyba bym nie ogarnęła teraz ciąży, pracy i Włada :) powodzenia i koniecznie daj znać :)

betka czerwiec piękny miesiąc :)
A co pracy to właśnie to tak jest, że traci się ten kontakt z dzieckiem... Wiadomo Wład chodzi do niani,wiec po pracy mam mamę, ale gdyby była w zasięgu niania to by pewnie lgna do niani :(

martyna oj tak jest specyficzna ale to pewnie też się bierze stąd, że nie obrażając oczywiście nikogo, bo jestem tolerancyjna...ona
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ej mówiłam Wam juz kiedyś, że mnie się trzymają zwierzęta bezdomne... Juz 2 razy pomogłam takim zwierzakom znalazłam kotkę przy drodze i ja wzięłam, potem 3 szczeniaki kolo skrzynki pocztowej, a teraz w drodze do pracy znaleźliśmy psa bardzo zaniedbanego skoltunionego :( zadzwoniłam do kuzyna S. Który pracuje dla urzędu i ma się nim zająć... Zadzwonię później i się dowiem czy go złapali :( eh

nattka gratulacje :D to teraz wiemy w razie wu do kogo o poradę się zwracać heh :)
Fajnie, że Ciebie zaraził tym optymizmem, w sumie mnie też moja gin... Progesteronu masz dobry :)
Oby nam się udało tym razem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #978263 przez aggi
Dzień dobry ;) melduję @, przyszła idealnie w terminie, mało tego - punkt 6 rano i już była :P No normalnie wymarzony pracownik taki punktualny i w ogóle. :S :evil:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No więc kolejne cykle to już bankowo 2016 u nas ;) Z jednej strony super, z drugiej może tam w środku jakiś taki mały niedosyt jest :P Bo liczyłam i termin mógł być idealnie w moje grudniowe świąteczne urodziny :P no ale było minęło ;)


martyna no to zaciskam za Twoją owulkę :) no a z wypłatą rzeczywiście nieciekawie.... a co jakbyś musiała z tych pieniędzy opłacić coś ważnego? Masakra

zancik u nas też tylko S zarabia.. powiem Ci że na dziecko idzie 3/4 kasy z wypłaty. I to takiej nie za wysokiej wypłaty. Ale da się przeżyć, czasem ciężko do pierwszego na coś sobie pozwolić tylko trzeba czekać i znów to samo najpierw zakupy dzieciowe: mleko, słoiki, kaszki, ewentualnie jakiś ciuch czy zabawka. A potem dopiero na samiutkim końcu nasze zachcianki

nat no to zaciskam kciuki za te pęcherzyki :)

betka
a jednak ciąży nie ma :P ale racja jakby była to Maks wcaale nie pomaga mamie tylko kurka ciągle pod górkę mam

dobra Maks nie pozwala mi doczytać reszty
Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978278 przez Sandruska1995
aggi jaka punktualna @ :D

Ja wiedziałam , ze finansowo sobie poradzimy chociaż mój M tylko pracował. Ale jak mały się urodził poszlismy mieszkać do mojego M domu rodzinnego Ktory stal pusty , po czasie poszlismy na swoje mieszkanie a potem wyjechalimy do Niemiec :) Teraz to już wcale nie narzekam , chociaż szukam pracy bo chcemy auto kupić w kredyt . :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978284 przez Chudzinka
O kurcze, ale nadrabiania!
Ann, Meli, piękne macie pociechy :-*
Nattka, serdeczne gratulacje! To teraz odpoczywaj po egzaminie, maluszek niedługo się pojawi :-)
Misia, ja się starałam od razu od ślubu, niedługo czwarta rocznica i pierwszy Maluch w brzuchu rośnie :-) Nefri, ja też już 30stka, ale jakoś staro się nie czuje ;-)
Aggi, ta czekolada to chyba z okazji Nie-zajścia ;-) Będzie git, 2016 należy do Ciebie!
Dziewczyny, jak myślicie o podjęciu pracy albo jej zmianie, to nie powstrzymujcie się od tego ze względu na plany macierzyńskie. Wiadomo, nie chodzi o rzucenie pracy jak nie ma nowej, ale nie powstrzymujcie się od szukania, a jak coś się znajdzie, to bierzcie. Zawsze w ciąży można pójść na zwolnienie, ale ile popracujecie to Wasze i wiele dobrego z tego może wyjść. A martwienie się I odkładanie na później powoduje, ze odkładacie po prostu życie na później, a tu trzeba żyć, jak gdyby nigdy nic, dziecko się pojawi niezależnie od tego, kiedy będzie chciało :-)
Aklim, zazdroszczę tych ruchów dziecka, już to pisalam :-) Dzielna jesteś, trzymam kciuki za rozmowę! U mnie wyszło na ostatnim badaniu, że mam łożysko na przedniej ścianie wiec ponoć jeszcze później niż zwykle ruchy poczuje...
A poza tym mam infekcje dróg oddechowych, kaszle, boli mnie głowa... Mam nadzieje, ze na dniach przejdzie.
NatB, ja miewalam zastrzyki z Pregnylu, one wywołują owulacje (pękanie pecherzykow) i łatwiej wycelowac, bo wiadomo, że pęcherzyk pęka w 24 h po zastrzyku, wiec po nim najlepiej współżyć. Trzymam kciuki!
Buziaki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #978295 przez zancik
Piękna dzis pogoda ach aż miło :) Wiecie co ostatnio mam wrażenie,że wszyscy na ulicy patrzą się na mnie jak bym była jakaś trędowata :blink:


Aggi ale punktualna no no :) No to zostaje 2016 r ;) Myślę,że sobie poradzimy tylko ja nie jestem poprostu przyzwyczajona,że nie mam swojej wypłaty przez 7 lat pracowałam bez żadnej przerwy to teraz jest mi tak dziwnie B) Wracam do pracy jak tylko będe miała mozliwość oczywiście juz po urodzeniu bo teraz to niestety nikt nie przyjmie próbowalismy załatwić jeszcze przed ciąża jakąs umowę ale obiecanki cacanki a głupiemu radość :( Dlatego jeżeli mam sie zdecydować na drugie bobo to muszę mieć pracę i oczywiście umowę o pracę bo inaczej to nie ma opcji :) Ja skorzystam z kawusi z czekoladą :)

Aklim trzymam kciuki za rozmowę :kiss:

Natkka Gratuluję zdania egzaminu :kiss: i trzymam kciuki oby sie udało w tym cyklu :)

Betka juz bliżej niż dalej :) :kiss:

Chudzinka niech infekcja już sobie idzie :) U mnie Tosia ostatnio szaleje jak szalona :laugh: :laugh: i Ty poczujesz w końcu ruchy :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978296 przez zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978308 przez aggi
Chudzinka zdrówka :kiss:

Sandra widzisz jak sobie ją zdyscyplinowałam :evil:

zancik eee tam nie będziesz mieć pracy to nowe becikowe dostaniesz haha :P A tak serio to masz rację ludzie dużo obiecują a kłaaamią jak z nut byle kogoś za pół darmo mieć do pracy a po próbnym wyrzucić i nowych naiwnych przyjąć :dry:

Maks ma drzemkę, zje kaszkę, pobawimy się i może jakiś spacer bo piękna pogoda :) trochę mnie brzuch napitala ale do przeżycia także kisić się nie będziemy w domu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978317 przez Asiaa
Wczoraj czytałam co u Was, ale z telefonu i nie mogłam odpisać bo ciągle mi kasowało to co napisałam :angry:

Pewnie nie wszystko pamiętam co chciałam napisać...

Zancik nie wiem jak ale jakoś umknął mi Twój brzuszek, na całe szczęście jeszcze załapałam się na foto :) ładny domek ma Twoja pociecha :)

Ann superowe są Twoje księżniczki :)

Martyna nie chodziło mi o wymianę wszystkich znajomych, tylko może w Waszym otoczeniu jest jakaś para z którą póki co nie macie większego kontaktu, a oni też jeszcze nie mają dzieci i zawsze można bliżej się zakolegować :) bo wiadomo że z biegiem czasu i Wy i pewnie oni wskoczycie na kolejny etap ;)

NatB po tych zastrzykach pęcherzyki pękają, ważne by testu ciążowego nie robić za wcześnie (dopiero ok 14 dni po podaniu), bo pregnyl może dać fałszywie pozytywny wynik

Aklim powodzenia na rozmowie :)

Betka bardzo ładna data porodu :)

Natkka fajnie, że zaraziła Cię optymizmem :) Gratulacje zdanego egzaminu :)

Chudzinka zdrówka życzę

Aggi kawka wygląda smakowicie ;) u mnie dziś też @ się pojawiła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978334 przez natB
aggi nie fajnie, że.@ przyszła ale mega zazdroszzazdroszczę, że.przyszła w.terminie co do godziny :P rok 2016 jest nasz :)

asia dzięki za info:) zastrzyk mam w sobotę to będzie, a @ powinna się zjawić hm no właśnie nie wiem, bo ostatni cykl miałam 23 dniowy :/... Ale 8 jak nie będzie @ będę musiała.zatestowac, bo idę na wesele, a chciałam się pobawić i napić z rodzinka... A to będzie 13 dzień po pregnylu wiec chyba nie za wcześnie?czytałam, że z krwi mogłoby wyjść jakieś minimalne hcg, ale na testach ciążowych juz chyba wyjdzie negatyw jak się nie uda

zancik mi też było dziwnie w domu, ale kasę miałam na szczęście, tak mogę siedzieć w domu :D ze swoją kasa na swoim koncie :P

Czas na kawę dziewczyny.:D pytała się jeszcze moja gin o dupka, ale to chyba po zastrzyku powinnam łykać co nie?

Byle do soboty :D idę jeszcze.do fryzjera.i na zakupy kupić kiecke na wesele :D to będzie dobry dzień :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #978386 przez aklim88
Już po.... Jakoś przeżyłam. Miało byc pol godziny z jednym gościem a była godzina i przepytywało mnie trzech. Oczywiście zacinałam sie, bo nie byłam przygotowana, ze tak na serio podejdą do sprawy. Miałam zacząć na początek za darmo przez 15h tygodniowo jak Ala jest w przedszkolu, a rozmowa była jak o normalne stanowisko od razu z dyrektorem IT, prezesem i managerem jednego z wydziałów IT :laugh: . Masakra. Brakowało mi słów momentami. Z reszta jak sie przygotować do rozmowy przez pol dnia. Jutro maja dac znac co dalej. Jak sie uda to bede z nimi współpracowac w ramach mojej firmy. Zobaczymy co bedzie

Nat - ja jestem przyzwyczajona. W poprzedniej ciazy pracowałam na cały etat do 7 miesiąca i studiowałam zaocznie informatykę, jak Ala juz była, to tez jeszcze studiowałam, bo skończyłam dopiero w listopadzie i chodziłam do pracy na cały etat. Wiec nie powinno byc teraz tak zle tylko mogę stracić projekt od jednego klienta jak nie starczy mi czasu. No zobaczymy

Aggi - no to jak w zegarku



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978391 przez Miluniaa
Ja powinnam okres dostać wczoraj, a dzisiaj mam plamienie wiec pewnie sie przerodzi w @ ... nastepny stracony cykl :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978395 przez aklim88
Miluniaa - może jeszcze nic straconego. Poczekaj do jutra i zobaczysz czy się rozkręci czy ucichnie. Mimo wszystko trzymam kciuki i przytulam



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #978396 przez aklim88
A zapomniałam.... chciałam się Was zapytać...na moim suwaczku jest 15 tydzień i 6 dzień i jak to się przyjmuje..jestem teraz w 15 czy w 16 tygodniu? Jak to się liczy? bo zgłupiałam



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978398 przez meli1990
aggi prawie na pól brzuszka ma plastrem oklejone. mam nadzieje ze to pomoże. Jakoś daje rade przy dwójce. mąż przyjechał przed świętami wiec mam trochę pomocy ale tylko do 6 maja

martyna_z od września pójdzie do przedszkola. nawet tam gdzie się dostał bardziej mi się podoba niż na początku chciałam. będę miała tylko trochę dalej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978409 przez zancik
Aklim 16 :) no to trzymam kciuki,żeby się udalo z ta pracą :kiss:

Meli musi pomóc :kiss: :kiss: :kiss:

Millunia poczekajmy do jutra tak jak Aklim napisała ;)

Ja złapałam doła spłakałam się tylko ach całe życie człowiek ma pod górkę zawsze musi być coś nie tak czasem mam juz dość tego wszystkiego :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl