BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 9 miesiąc temu #993704 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993714 przez natkka
nat cudne zdjęcia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993722 przez zancik
Hej :) Upał jak cholera a ja ledwo zyję stopy spuchnięte wszystko mnie wkuwia masakraaaaaaa podczytuje Was jak mam chwilkę i siłe ale skleroze mam straszną :( Ja już w sumie mam wszystko gotowe na przyjście małej teraz tylko czekanie mi pozostało....

NatB super fotki :kiss: :kiss: Termin mam na 30 lipca ale nie ukrywam,że juz bym chciała w poniedziałek mam wizytę zobaczymy co gin powie ;) Super,że byłaś u innego gin i dobre wieści :) :) No to Wład w końcu nie będzie się męczył :kiss: :kiss: U nas też ostatnio lekarz u znajomej dziecka nie rozpoznał zapalenia płuc masakra :( :(

Agge ło ale masz fajowo,że się wyspałeś bo ja ostatnio chodzę jak zombi :( :(

Natkka i wszystkie zafasolkowane jak się czujecie???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993778 przez natB
zancik Jery Bidulko, wytrzymasz jeszcze troszkę.. Oby jutro coś się wyjaśniło juz :* 3mam kciuki... A co do lekarzy to co drugi to lepszy, masakra.. Zawsze miałam zaufanie do nich, ale w ostatnim czasie tyle razy się nacielam, że już im nie ufam.. U nas tez lekarka na początku, stycznia sstwierdziła, że Włada płuca i oskrzela sq ok, a po 3 dniach brania antybiotyku jak poszłam ponownie juz do innej to mówiła, że oskrzela zajęte i 3 dni i byśmy w szpitalu z zapaleniem płuc wylądowali :/ pożal się eh :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993785 przez magmus88
nat B - akurat co do dzieci to może być kwestia jednego dnia..... tzn, że stan może się pogorszyć diametralnie w ciągu nawet kilku godzin.....

Aklim a Wy gdzie mieszkacie? Przepraszam, że tak pytam ale ciągle chodzi mi po głowie to, że do Hiszpanii macie bliżej niż na Chorwacje :D a gdziekolwiek w Polsce byście mieszkali to niemożliwe ehhehe.

ale kurcze teraz faktycznie coś kojarze, że za granicą ale nie wiem gdzie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993823 przez Miluniaa
miala lub ma ktoras wozek X-Lander X-move bo to na razie moj nr 1 i szukam opinii ;p;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993847 przez Pumcia
Hej Laski :)
Napiszę ogólnie - piję ziółka od 1 dnia okresu czyli od 4 dni. I sama nie wiem czy to przez ziółka czy o co chodzi ale ten mój " pożal się boże okres " nie wygląda jak okres ;/ 4ty dzień a ja zamiast krwawienia mam brązowe plamy ;/ jutro umówię się do lekarza bo pierwszy raz się z tym spotykam i trochę się martwię ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993872 przez aggi
dzień dobry !
popadało u nas i jest o niebo lepiej :blush:


magmus aklim w Niemczech mieszka z tego co pamiętam :)

milunia nie mam, ale czytałam że X-landery to dobre wózki, sporo ich widziałam na drogach :)

pumcia nie pomogę bo ziółek nie pijam żadnych takich

Maks wczoraj w wielkim basenie na ogrodzie pływał za piłeczką, super mu szło :) ogólnie weekend miło spędzony.
Teraz patrzy na piosenki i jadł chlebek ale kurcze coś czuję że już długo nie posiedzę na kompie ;)
Miłego dnia !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993881 przez brown24
Pumcia a jakie ziólka pijesz Ojca Sroki? Mysle że 4 dni to za krótko żeby zaczely dzialac, ja pije 2 cykl i jedyna zmiana to pieknę ovulacyjne maliny, ostatnia@ bez zmian. Najlepiej idź sie przebadać.

Zancik trzymam kciuki żeby Tosią już chciała wychodzic ;)

Agii niedługo Maks będzie za ta piłka biegał a Ty za nim :P
U mnie też w nocy burza, ale dobrze odrazu powietrze rześkie i chłodniej :) @ mam mieć za jakis tydzień, piersi bolą jak zwykle już od paru dni, ale zdziwił mnie wczoraj spadek tempki z 36,7 do 36,3 a dzis znowu skok na 36,8, normalnie po ovu mam caly czas w granicach 36,7 bez drastycznych spadków i tak już do @, No ale nic, zobaczymy co będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993989 przez aggi
brown to jedziesz na tym samym wózku co ja, bo też @ jakoś za tydzień mam mieć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994004 przez Pumcia
Brown24 - tak pije ziółka ojca sroki od Miśki :P nie no jestem raczej pewna że to nie przez ziółka. Muszę Ci powiedzieć, że nawet mi smakują :)Poczekam aż przestanę " brudzić " bo lipa tak iść do lekarza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994051 przez magmus88
Pumcia u mnie oatstnio też było jakieś dziwne plamienie - w terminie spodziewanej @... i później po tygodniu dopiero przyszła włąsciwa @.... sama nie wiem co to było :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994052 przez aklim88
Magmus, Aggi - mieszkamy w Wielkiej Brytanii.

Od wczoraj jestesmy juz w Lloret De Mar. Jak na razie super. Zdam relacje pozniej. Macie fotę moich skarbów.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994055 przez magmus88
Mogę powiedzieć tak.... zakątki są tam przepiękne :)

I przyuważcie, że po mieście jeżdzi bardzo dużo busów, autobusów o nazwie PUJOL :D Cały wyjazd się z tego śmiałam.... ehehhe. Bardzo spodobała mi się ta nazwa :D Co gdzieś spojrzałam PUJOL :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994056 przez magmus88
No i tak w ogóle to piękną masz rodzinkę :)
Pochwal się swoim brzuszkiem!!!

A tak w ogóle to ile jechaliście? Jak podróż?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl