BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 9 miesiąc temu #994058 przez Pumcia
magmus88 ale ja właśnie mam w terminie @ te plamienie. Chociaż dzis 5 dzien i prawie nic juz nie ma ;/ Dziwne, nigdy takiego nie miałam, wielkim plusem jest to że się nie męczyłam jak zawsze :) takie @ to ja mogę mieć zawsze :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994061 przez aggi
dzień dobry ! :)


dziewczyny może te upały tak działają na Wasze organizmy i @ szaleją?

aklim no przeeeeecież :D Wiedziałam że coś na N hahahaha :P Wybacz, że pokręciłam :whistle: :blush: kurka w ciąży nie jestem a sklerozę mam gorszą od ciężarnych :D Ty to chyba blondynka cooo?
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Udanego wypoczynku :kiss: :kiss: :kiss:

u nas nocka przespana ale od 5:20 zabawaaaaaaaa. Plus taki, że szybciej spokój będę miała bo pierwsza drzemka wypadnie ok 9 :evil: ciekawe czy dziś znów upał będzie? :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994067 przez natB
Aklim a ja się pytam gdzie reszta famili? hm :D wypocywajcie kochana :) Alusia piękna blondyneczka :) a Ty masz mieć synusia teraz co nie? Sry, że pytam ale już za rzadko tu wpadam, żeby być na bieżąco :)

aggi U nas deszcz deszcz i jeszcze raz deszcz :D bosko :D a ja w kiecce i w sandalkach haha :D co do spania Wład wknd mógł pospać to nie chciał. A w pon nie mogłam go dobudzic heh :P

My jesteśmy teraz na etapie odpieluchowania, kurde jakie to jest ciężkie :P jak jestem w domu staram się małego pilnować, ale z marnym skutkiem, siusia co 10 min haba :D ale jak będę. Miała zaraz 2 tygodnie urlop postaramy się coś podzialac, bo od stycznia prawdopodobnie będę miała możliwość go dać do przedszkola :) najgorsze, że nianie mamy do końca sierpnia, a później nie wiem, co dalej :( mam obawy żeby szukać nowej niani, że tak super jak mamy to już się nie trafi eh..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994083 przez aklim88
To macie i mnie, chociaż bardzo nie lubię swoich zdjeć. Jak byłam mała dziewczynka, to tez byłam blondynka. Tak do 5-6roku zycia.

Magmus - wyjechaliśmy o 13w sobotę a dojechaliśmy o 17 w niedziele. Z tym, ze mieliśmy pecha, bo pociąg w eurotunelu opóźnił sie o 2h i dojechaliśmy na nocleg we Francji dopiero na 2 w nocy. O 9 po śniadaniu ruszaliśmy dalej. Z przerwa na obiad i z 2ma na toalete.

Nat - tak - chłopiec bedzie. Oj z tym odpieluchowywaniem, to mega duzo roboty. Całe mieszkanie miałam zasikane.
Wiecej juz nie pamietam co komu.

Pozdrawiam

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994091 przez aggi
aklim gdzie ty brzuszek zostawiłas chudzinko?????? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #994096 przez miśka23
Dzień dobry wszystkim :) Dawno się nie odzywałam, ale postanowiłam troszkę odpocząć od ciągłej myśli o maleństwie. Na razie mi się to udaje, mam mnóstwo rzeczy do zrobienia, to jakieś ogórki, dżemy, i inne przetwory. Do tego zabraliśmy się w końcu za skończenie pokoju ( szpachlowanie, malowanie, układanie paneli) który będzie kiedyś przeznaczony dla dziecka. I czas mi ucieka bardzo szybko. A do tego jeszcze wybieramy się na weselicho 1 sierpnia :)

Milunia widzę że już się rozglądasz za wózkiem dla maluszka :) :)

Aklim piękne widoki no i oczywiście wy :kiss:

Pumcia ja przy piciu ziółek nie miałam czegoś takiego. Sprawdź u gina o co chodzi.

Brown widzę że zaczęłyśmy w tym samym czasie pić ziółka :P
Przepraszam ale nie pamiętam co komu miałam odpisać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994097 przez Pinezka
Aklim - pieknie, ale gdzie ty brzusio ukrylas :blink: ? Jak znioslas podroz?

Nat - jak oczko?

Ja wczoraj z dwiema kolezankami z pracy caly dzien spedzilam, maja maluchy w wieku zblizonym do Juniora. Bylo super, przygotowalysmy dobre jedzonko, byly ploteczki i ladna pogoda :) Junior zaczyna tez dosc ladnie spac, nawet 9h ciurkiem :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #994125 przez zancik
Hej więc wczoraj nic się nie dowiedziałm bo nie było gina w szpitalu nuby jakis pogrzeb ma i bedzie dopiero w przyszlym tyg.Ale dzwonilam do niego i kazal do niego do domu przyjechac w sobote na 9.30 to bede cos wiedziala dopiero :(

Aklim super rodzinka wlasnie gdzie brzucho???zazdroszcze wyjazdu :)

Natkka jak się czujesz?

Agge u mnie dzis nie wiadomo jaka ta pogoda niby nadaja 29 stopni jak narzie się zachmurzyło ;) No do urodzin Maksia coraz blizej :woohoo:

Nat jak Wład?

Pinezka to super dzień spędziliscie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994172 przez magmus88
A tak w ogóle to chyba Wam się nie chwaliłam jeszcze..... ale jestem już na urlopie :D ehheeh

I właśnie myje okna i prasuje firany.... :unsure: hehehe

Zancik :) jak tam, stresik jest?? Jejku jak Ci zazdroszczę :) Lada chwila kruszynka będzie z Wami :)

Pinezka - miły dzionek za Wami :)

Aklim - chyba nas coś kłamiesz z tą ciążą hehehe. Prosimy o zdjęcie z profilu ehheh :) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994303 przez aggi
dzień dobryyyyyyyyy B) upały znów mają być no zdechnęęęęę :silly:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


pinezka super że masz z kim się spotkać, pogadać, dzieciaki mogą się 'pobawić', no chociaż popatrzeć na siebie.... ja to sama wiecznie siedzę, nikogo na tej wsi zabitej dechami nie mam znajomego z dzieckiem małym żeby było z kim pochodzić.... no i spania zazdroszczę :)

zancik u mnie trochę w nocy popadało ale zaduch taki, że ledwie dało się oddychać :( Nie lubię takich gorących dni.. dla mnie mogłaby wiecznie trwać wiosna..

Dziewczyny co Was stąd wywiało??? Piszcie coooś :)

Natka
? Milunia? Patikerc? ZOI? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994307 przez natkka
Aggi to teściowa zrobiła Maksiowi prezent :P no cóż niektórzy to na prawdę czasem mają pomysły ;)
U mnie średnio, w dalszym ciągu męczą mnie mdłości :( na szczęście już nie są takie nieznośne i są dużo mniejsze jak pilnuje jedzenia :) wczoraj zanotowałam pierwszy sukces :D zjadłam pół burgera przygotowanego przez mojego męża :D
alkim fajnie, że jesteście na wakacjach, też bym gdzieś pojechała, ale na razie się na to niezapowiada :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #994312 przez brown24
Aklim piękne zdjęcie.
Udanego urlopu:)
Natka współczuję mdłości,ale dobrze ze znalazłaś sposób na nie ;)
Aggi u nas tez upal.w nocy najgorzej. A w jakim regionie mieszkasz? Z ciekawości :) a tesciowa nieźle numery wam robi Haga.
Ja dzis pól nocy spać nie mogłam, cyce tak mnie bolą :lol: .jesli @ przyjdzie to czuje ze w tym miesiącu znowu będzie spotkanie z wielkim uchem :lol: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994313 przez zancik
Magmus stres jest niesamowity im bliżej tym bardziej się boję ale jakos dam radę ;) Urlopujesz się to super ;)

Aggi przyłączam się do Ciebie też zdechne przez te upały :( wykończona jestem :( też nie lubię takich gorących dni jestem za żeby wiosna ciągle była :P ;) Teściowa super prezent zrobiła no takie już są teściowe nic na to nie poradzimy :whistle: :whistle:

Natkka jeszcze trochę i mdłości pewnie ustapią :kiss: drugi trymestr jest najfajniejszy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994328 przez Miluniaa
aggi jesli chodzi o mnie to w sumie nic sie nie dzieje czekam z niecierpliwoscia na ta wizyte jeszcze ponad tydzien mam ;/ 1,5 miesiaca bez zadnego usg i wizyty to dla mnie stanowczo za dlugo jak znow zrobi mi taka dluga przerwe to w miedzy czasie zapisze sie do innego zeby podejrzec maluszka ;p;p

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994339 przez aggi
natka no widzisz jaką mam wspaniałomyślną teściową. HaHa ! :evil: już 9 tydzień u Ciebie, szok :) SUPER :) oby mdłości szybko Ci przeszły :kiss: :kiss: :kiss:

brown kiedy masz termin @?? ja na śląsku :) Już gdzieś kiedyś pisałam :P W każdym razie jest masakra o 9 już 28 stopni, przegięcie :pinch:

zancik powiem Ci że jak przyjdzie co do czego to nie będziesz miała czasu się bać :D

milunia mój lekarz mimo że prywatnie to też nie za każdym razem usg mi robił i to prawda że wtedy wychodzi się z takim niedosytem że kurcze dało się stówę a nawet chwilkę się nie popatrzyło na tego małego człowieczka. Ale nooo trudno.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a u mnie 27dc :) w poniedziałek mam termin @ :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl