BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #993121 przez zoi
Miluniaa żadna z nas Ci nie odpowie na to pytanie. Brzuch mógł Cię boleć z innego powodu, ale generalnie ciąża na tym etapie już zdaje się nie boli.

aggi co Ty powiesz? Łobuz daje czadu? Nie umiem sobie tego wyobrazić :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


pinezka też myślę, że to raczej nie ciąża, to by musiał być jakiś mega fuks ;)

no dobra, żeby nie było, że macierzyństwo jest takie przerabane :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993122 przez aggi
zoi noo Anula minę do Maksa ma podobną haha ;) tylko ja dla picu nie robię mu zdjęć jak płacze haha tylko jak wiecznie uśmiechnięty 'niby' jest :p śliczna ta Twoja córeczka :-) ile ma zębów?? U nas 6. Ale pierwsze wyszły dopiero jak skończył 9mscy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993126 przez zoi
dziekujemy :)
u nas 2 i trzeci juz przebity. ociaga sie z zebami lala. ja jej robie takie rozdarte, bo kiedys jej pokarze :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993139 przez brown24
Zoi świetne fotki, szczególnie ta pierwsza :laugh:
Mari wypoczywajcie, i prześlij trochę słońca w góry, bo mam wrażenie że u nas już prawie jesień :(
Agii Kiedy mi wypada @, a to właśnie jest zagadka... przedostatni cykl miałam 28 dniowy, ostatni 35, po tej biochem. tak mi się wszystko rozregulowało że masakra :angry: ., więc będe liczyć 14 dni po ovu, czyli 26.07 by wypadało.
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993154 przez natkka
zoi mała prześliczna :)
Dziewczyny czekam na krechy na testach ciążowych po takich pięknych malinowych krechach :D
Nie odpisze wam bo czytałam was na bieżąco, ale było ze mną kiepsko, jak nic chciałam się zakopać jak najgłębiej i wstać jak już to wszystko wróci do jakiegoś porządku :P
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993170 przez Pinezka
Zoi, jasna i ciemna strona twojej coreczki, swietne fotki :)

Natka - co sie dzieje?
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993193 przez natkka
męczą mnie takie mdłości, że chodzę po ścianach, nic mi już nie pomaga, od wody mnie nawet odrzuca więc ciężko było mi coś konstrukcyjnego napisać.
Może to jest naiwne i w ogóle, ale ja sobie ciążę trochę inaczej wyobrażałam, a tuaj jest mocne zderzenie z rzeczywistością :]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993232 przez zoi
natkka wiem o czym mówisz, bo ja nawet na forum przestalam wchodzic z powodu nudnosci w porzedniej ciazy. Szczerze to teraz sie podziwiam, ze do pracy chodzilam :P Ale ciesz sie, bo ja nie mam teraz nudnosci, beta nizsza niz z Ania na tym etapie i tez sie martwie. Z cyklu ciezarnej nie dogodzisz :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993254 przez aggi
oj macie dziewczyny świętą rację, ciężarnej nie dogodzisz :D
ja to nie miałam żadnych uciążliwych dolegliwości, a i tak ciągle się martwiłam, a na wizyty
u gina to wyczekiwałam jak na zbawienie. Taka nasza rola :D Po porodzie nic się nie zmienia,
to chyba już jest w pakiecie do bycia matką :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993274 przez Asiaa
Pinezka przy takich samych imionach łatwo się pomylić ;) a że było napisane w ten sposób to nie chciałam zostawić pytania bez odpowiedzi ;)

Pinezka napisał: Asiaa - to widze, ze w pracy u ciebie podobnie jak u mnie, jak reszta wczasuje, to prawie ze najgorszy czas jest. A w jakiej branzy jestes, bo mi sie nie kojarzy, zebys pisala?

U mnie jakoś tam leci. Weny do pisania brak. Nie martw się na zapas i zrób test ;)

Malutkamilka ładnie beta rośnie :)

Misia88 wow ale Cie dopadło :woohoo:

Miluniaa ładnie rośniecie :) widzę, że jesteśmy z tych samych okolic :)

Zancik fajny brzucholek :) już coraz bliżej :)

NatB i słusznie że zmieniasz lekarza. Oby z oczkiem szybko się unormowało!

Natkka fajnie, że widziałaś już serduszko :) Może to fasolinek u Ciebie rośnie? ;)

Martyna super, że tak szybko udało się znaleźć nową pracę :)

Zoi oczywiście, że kciuki zaciśnięte :) fajowy suwaczek wynalazłaś :) Anulka w dwóch wcieleniach :)

Ann śliczne te Twoje dziewczyny :)

Brown to maliny wzięły Cie z zaskoczenia ;) najważniejsze, że dobrze wykorzystaliście ten czas ;)

Przepraszam, bo pewnie nie odpisałam wszystkim...
Kolorowych snów
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993275 przez joanna1991
ZOI ściskam kciukasy za twą dzidzie :* Ale ta twoja żabka jest cudna :) nawet te minki są słodkie :D

ANN dzięki za kciuki :* oby w końcu to było "to" :D P.S. ale masz cudne dzieciaczki :)

BROWN no, no ale miałaś piękne maliny! :D czekamy na efekty wasze :p hi hi

MISIA ja również mam nadzieję że to jednak nie torbiel bo bardzo się zmartwiłam...ale jestem dobrej nadziei, może przyjdzie do mnie szczęście w końcu.. Za ciebie również trzymam kciuki za ten nowy cykl :) oby należał do udanych :)

AGGI ale u ciebie szybka sytuacja z malinami :D no ładnie, ładnie :) może coś z tego będzie :)

NAT to najważniejsze że powoli już jest lepiej z twym dzieciątkiem :* oby szybko wyzdrowiał

MAGMUS ale masz super z urlopem :* ja dopiero za miesiąc...Ale nie długo pare dni wolnego bo wybieram się na weselisko :D ale się wybawię :) Życzę ci udanego urlopiku :)

chciałabym się z wami podzielić wiadomością że dostałam awans i na koniec lipca mam egzamin na młodszego zastępcę marketu :) normalnie jestem w szoku że w tak ekspresowym tempie awansuje. Pracuję w nowej pracy od 9 grudnia, od marca zaczęłam prowadzić sama zmiany jako osoba funkcyjna a teraz proszę po 7 miesiącach taka niespodzianka :) Trochę to wszystko mnie przeraża, tyle nauki ale to jest jakaś dla mnie szansa na przyszłość...
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993292 przez Pinezka
Asiaa - no to sie rypslam z imieniem ;)

Nattka - wyobrazam sobie, jak musi ci byc ciezko z tymi mdlosciami :kiss: Na tym etapie fasolinek wezmie od ciebie to, czego potrzebuje, nawet jak nie bedziesz jadla, ale wazne, zebys ty nie oslabla. Jest cos, co w miare jestes w stanie jesc czy odrzuca cie od wszystkiego?

Joanna - kiedy ewentualny test? A awans szybki, bo najwyrazniej cie bardzo docenili :) Fajnie :)

Nat - co u Wlada z oczkiem? Lepiej?

U nas pierwsza od dluzszego czasu porzadnie przespana noc, nie tylko przez malego, ale i przeze mnie, bo nie wybudzalam sie co 2h, czuje sie dzis wysmienicie :) Zaraz zaliczymy spacerek, zanim zrobi sie za goraco.
Podziękowania: joanna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993293 przez aggi
Dzień dobry ;)

asiaa odezwij się czasem co słychać :-)

joanna nie sądzę by coś z tego było :-) no no to zaciskam kciuki za dalszy rozwój kariery :-)

Ale tu znów pusto ;)

aklim jak się masz????
Podziękowania: joanna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993294 przez aggi
pinezka u nas też dziś o dziwo noc przespana, le cóż z tego jak godzinę usypialam bo płacz, a z rana u nas to już przed 6 wstawanie i zabawa :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993295 przez Ada2424
Hejka :)

Zancik jak tam końcówka ? za kilka dni będziesz mieć już córcie przy sobie ale to migiem zlecialo :woohoo:

Natka wiem co czujesz mnie mdłości i silny odruch wymiotny nie opuszczaly aż do 20 tc także cie rozumiem, po ciesze cie ze w końcu miną ;) a przynajmniej wiadomo ze z dzidzia wsio ok i ze ma się dobrze, zawsze gin mi to powtarzał ze lepiej jak są mdłości niż jakby ich nie było...

Pinezka ja też myślę że dziwna sytuacja by musiała być żebyś w ciąży była...

Joanna gratulacje awansu :)

Zoi trzymam kciuki, na pewno będzie wsio ok

Asiaa za ciebie tez kciukam :)

I nie pamiętam co komu jeszcze bo czym Was czasami w przelocie jak mała mi pozwoli ;)

U nas wszystko dobrze Julisia jutro kończy 4 miesiące kiedy to zlecialo nie wiem :whistle: ale pocieszna jest bardzo mój Skarbeczek kochany, musze zmykac bo już się domaga mojej uwagi :)

[/url] [/url]
Podziękowania: zoi, joanna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl