BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 9 miesiąc temu #992528 przez ann-sunshine
Witam się wieczorową porą

Zoi ty w ciąży, o w morduchnę, umknęło mi to. To nieźle mała różnica wieku będzie. Trzymam kciuki za fosolkę

Joanna zaciskam kciuki

Patikierc miałam pisać byś betę zrobiła, ale widzę, że już nie trzeba. Miłych wakacji i owocnych. A te 43 to trochę długo, co gin na to?

Martyna z dedykacją dla ciebie:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: zoi, martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992539 przez aggi
dzień dobry po weekendzie ! Jak Wam minął? U nas leniwie. :silly:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



joanna zaciskam kciuki za to co widziała ginka na usg, by to było coś pozytywnego :kiss: :kiss: :kiss:

Pati zawsze miałaś tak długie cykle?? bierzesz castagnus? ja mam 31-33dni, nigdy dłużej nie miałam. udanego urlopu :kiss: :kiss: :kiss:

zoi
nic się nie martw ! nie ma sensu się martwić, będzie dobrze, musi być :) A masz zdjęcie? :) teraz to już napewno serduszko hula :) ! :evil: :kiss: dokładnie tak samo postrzegałam Maksa... TO DZIECKO które NIE DAJE MI SPAĆ , o matko czułam się wtedy jak wyrodna jakaś .. :pinch:

Milunia jak się czujesz???

Nefri "jak mały spał to próbowałam rozkręcić laktację, więc ten czas spędzałam na odciąganiu, potem on się budził, przewijanie, karmienie, on spać a ja odciągać i tak wkoło. Jak wróciłam do domu, to gdyby nie wsparcie męża, to nie wiem jak by się to skończyło, byłam tak zmęczona, że nie mogłam na małego patrzeć, do tej pory mi smutno, jak sobie to przypominam, bo tak bardzo go kocham.." no jakbym siebie czytała :S :S :S

martyna moja babcia też coś z tarczycą ma, mówisz że to genetyczne? :blink: oby ta okropna bolesna @ przyszła już ostatni, no może przedostatni raz :) ja byłam głupia bo miałam podpisywać umowę o pracę na stałe, a powiedziałam że jestem w ciąży i co.. i nie mam już dokąd wracać niestety..

ann cudne dziewczynki :silly: :silly: chyba bym córeczkę chciała, ale chłopaki też fajne :whistle: :whistle: :whistle:

Udanego dnia :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #992540 przez martyna_z
Ann piękne masz dziewczyny. Dwie księżniczki :)

Aggi lekarz powiedział że jak się ma kogoś w rodzinie chorego to jest się w grupie ryzyka i trzeba częściej to sprawdzać. U mnie dwie babcie mają niedoczynność a siostra taty hashimoto. Wiec ja jestem zagrożona z każdej możliwej strony. Całe szczęście wygląda na to że mam tylko niedoczynność i to szybko wyłapaną. Głównie przez moją nadgorliwość.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992551 przez aggi
martyna ja właśnie teraz nie wiem czy ma nadczynnosc czy niedoczynność.. muszę dopytac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #992556 przez brown24
Witajcie po przerwie
Kurde napisałam długachnego posta i gdzieś zniknał :angry:
Test ovu, robiony wczoraj, od niechcenia i taki zaskok, kreska testowa ciemniejsza od kontrolnej, tylko zdj kiepskie bo na szybko z tel robione. Ale tak sie ucieszyłam, w odkąd testuje 5 cykl nie miałam takich, chyba ziólka dzialają :woohoo:
Ann piękne dziewczyny masz :)
Zoi gratuluje fasolki, wszystko bedzie oki :)
Natka super ze slyszalas serduszko :P

Agii wlasnie dzisiaj dopeiro 13dc, suwaczek żle pokazuje , ale wióry leciały wczoraj z wieczora i dziś rano :P
Podziękowania: aggi, zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992573 przez aggi
brown gadaj szybko to test LH czy HCG??? :p piękne maliny :-)
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992574 przez aggi
Dobra już widzę że u Ciebie 19dc:-) gapa ze mnie. Zatem niechaj wióry z łóżka lecą :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992657 przez brown24
Wraźniejsze foto , kolejno piatęk, sob, niedz :woohoo: i dzisiaj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #992664 przez Nefri
Brown piękne te maliny i staranie też bardzo dobrze, że rano powtórzone ;) też tak działałam i się udało, choć moje maliny były nie takie oczywiste jak Twoje. teraz jeszcze wieczorem dzisiaj bym się postarała i może jutro i nic tylko czekać aż @ nie przyjdzie.
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992667 przez aggi
brown super maliny, jak malowane :-) oby @ sobie poszła, trzymam kciuki :-)

A u mnie owu może jutro albo pojutrze :-) dziś 18dc. zajadam castagnusa, ciekawe czy na śluz pomoże, bo owulka z tego co widzę wypadac będzie jak zawsze czyli cykl się nie skrócił ani nie wydłużył :-) zresztą przed Maksem też castagnusa bralam i zmian nie odczuwalam, a jednak nawet jednego opakowania nie skończyłam :-)


Załączniki:
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992672 przez Nefri
Aggi to już dzisiaj czas rozpocząć starania, czy sobie odpuszczasz ten miesiąc, bo coś mi świta, że tak pisałaś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992678 przez aggi
nefri jeśli nastrój będzie sprzyjał to przytulanka będą, ale raczej odpuszczamy jakieś super hiper staranie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992734 przez zoi
ann ale śliczne dziewuszki, następna do pilnowania przed natretnymi chlopami :laugh: My chcielibysmy mala roznice, zobaczymy co to bedzie, bo na razie przesladuje mnie puste jajo.
aggi niestety nie mam foto, ale to byl tylko pecherzyk, nawet bez pecherzyka zoltkowego. Na dodatek jakis taki bardziej splaszczony, ania byla w takim ladnym okraglym... :dry: Niby gin mowi, ze na tym etapie wszystko ok.
widze ze macie czas z mezem na czeste serduszkowanie mimo Maksa- zazdroszcze B)
brown takie maliny to nawet na niewyraznym foto widac :laugh:
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992738 przez misia88
martyna_z Bardzo się cieszę, że udało się z nową pracą! Gratuluję! :) No i zazdroszczę Ci tej Chorwacji.. :P
natBMam nadzieję, że to nic poważnego u Władka! Zdrówka dla Małeego :*
PumciaGratuluję nowej pracy! :) Trzymam kciuki za piękne maliny!
Co do pierwszych dni/miesięcy po porodzie to ja wspominam bardzo dobrze. :P Lili mając 6 tygodni spała już całe noce (była na cycu). Co prawda pierwsze próby z cycem były bolesne, ale zacisnęłam zęby i później było już tylko lepiej. :)
joanna1991Mam nadzieję jednak, że to nie torbiel!! Trzymam mocno kciuki!
Patikierc Zaciskam kciuki za II kreseczki w tym cyklu... Widocznie owu u Ciebie później występuje :)
zoi Na pewno wszystko w porządku!!
ann-sunshine Świetne masz córeczki!! Słodziaki!
brown24Piękne maliny!! No to teraz kciukasy za piękne maliny na ciążowym!! :D
aggiZazwyczaj takie odpuszczane cykle kończą się dwiema kreskami :D

A ja dzisiaj dostałam @ i zaczynamy cykl staraniowy, więc proszę o całą masę kciuków!!! :*
Remont w łazience trwa i bajzel totalny w domu. Już mam go dość. :P
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992745 przez zoi
misia kciuki włączone! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl