BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu #1006798 przez aklim88
Ja tak na szybko, no jestem dzisiaj zabiegana i mogę nie zdążyć napisać. Mam nadzieje, ze jednak do Was dziś wpadnę.

Pumcia - absolutnie nie rób inhalacji wieczorem. Zacznie Ci spływać z nosa i nie będziesz mogła przez to spac. Zrob sobie w ciagu dnia. Nawet samą gorącą wodą w misce z ręcznikiem na głowie żeby parowało i oczyściło zatoki tylko nie za gorącą. Jak chcesz to możesz z kropelkami inhalacje też robic, ale dowiedz sie w aptece jakich można uźywać. Sól morska do nosa.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1006809 przez ziaa
magmus88 ależ proszę, moje paznokcie w jesiennej stylizacji ;) Co Ty lubisz na swoich zmajstrować? :) Ja to tylko sobie robię i ewentualnie przyjaciółkom bo bardzo lubią jak im robię ;)

A ja znów miałam kiepski poranek, jajnik mi ewidentnie spać nie dawał, dobrze, że już jutro zobaczy je gin ;/

Zastanawiam się co tam u Emilii? Bo podniosła atmosferę betą i wizytą u gina i wsiąkła ;)

Diabełku, tak, tak Pumcia to o Tobie tak słodko piszę, jak się masz? :evil: Grzeczna bądź i nie choruj! ;p
Zapytaj w aptece czy Salviasept będzie dla Ciebie, ciężarówki, dobry. To chyba same ziołowe wyciągi, ale do nosa na inhalacje i do płukania gardła rozrobione z woda prawdziwa petarda! :D A koszt tylko kilku zł :) I tak jak Aklim pisze, nie na noc, bo albo nie będziesz spać, albo rozluźnione gile polecą wprost do gardła albo i dalej!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006814 przez aggi
aklim miłego dnia ! co dzisiaj w planach że taka zabiegana ? :)

ziaa może dzidzia się zagnieżdżała? :D :P i jajnik bolał :P albo taka późna owulka :P kumulacja dużego lotka :evil: super paznokcie :) łał :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1006817 przez ziaa
Tak, Aggi a świstak siedzi i zawija w te sreberka ;)
I dziękuję ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1006819 przez brown24
Ziaa no no na moje fachowe oko to bardzo ładne pazurki :) i marsz na betę :p
Pumcia kuruj się nam diablico:)
Sandruska to czemu nigdy nie urodzisz naturalnie?
Emilia czekamy na relacje.
Aggi ja mieszkam od urodzenia na wsi a z dziewczynami ze wsi tez raczej kontaktu nie mam, jakoś tematu z nimi nie mam.no może tylko z jedna:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1006821 przez Pumcia
Aklim - dzięki za podpowiedz, w sumie na chłopski rozum to logiczne ze nie na noc :whistle:

Ziaa słoneczko ( też jestem miła :) dziękuję za podpowiedz - a może skoczysz mi do apteki ? :) daleko nie masz :whistle: Ja kiedyś też się trochę pazurkami bawiłam, ale później przestałam mieć na to czas i sprzedałam cały sprzet z ozdobami włącznie - teraz żałuję ;/ A Twoje są mega - ależ mi się podobają :evil:
Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm a jakbym tak sobie ksero zrobiła ? :evil: Chciałam Ci pokazać moje ostatnio co miałam, biało granatowo czerwone - też super wyszło :) na moich naturalnych :evil: ale nie mogę znaleźć ;/


Brown - coś w tym jest - ze Diabli złego nie biorą :evil: :evil: :evil: kuruję się kuruję :whistle: przecież leżę :woohoo: a temperaturę mam 37,18 więc chyba nie jest tak zle :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006825 przez ziaa
och jakie Wy miłe! :) Dziękuję bardzo! To tez są moje naturalnie paznokcie, jakoś nigdy do tipsa czy żelu się nie przekonałam. Nawet jak mam bardzo krótkie to albo coś na nich zmajstruje, albo po porostu pojadę intensywnym lakierem i też jestem bardzo zadowolona :D mnie ta godzinka pracy nad łapkami zawsze bardzo odrywa od rzeczywistości :)

Pumcia :evil: oczywiście, że w mej dobroci nieskończonej ;p poszłabym Ci do apteki i przywiozła lek, ale wiesz, robota jednak zając ;) Poka fote, poka, poka! :D

dziewczyny którąś świerzbiły rączki na testowanko - która to była, gdzie teścik?? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1006828 przez Pumcia
Ziaa - szukałam na kompie i w telefonie ale nie mam ;/

DiabełQ - no dobra już dobra Jesteś wielka, pokazałaś, ze masz jaja - nie chodzi mi o Twoje jajniki - :evil: jak masz ochotę to możesz już zmienić Avatarka na tego z protezą - nie pogniewam się - :evil: i tak długo byłaś twarda :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006829 przez brown24
Ziaa żele wbrew opinią osłabiają płytkę,więc zawsze powtarzam że lepiej zapuścić swoje :)

Pumcia co prawda to prawda :P a tempke to ja miałam ostatnio podobna i jeszcze żyje także jest dla Ciebie nadzieja :laugh:
Chyba Agii świerzbiło żeby testować ale ponoć testu nie ma :P
Ja jak jutro nie dostane w czwartek zaś siuram albo upuszczam królewskiej krwi :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006831 przez ziaa
brown24 testowałam w weekend i malina była, ale tylko jedna :( Ale Ty masz za to szanse :D na boćka :whistle:

pumcia nie mogę zmienić avatarka bo Izabeli on bardzo poprawia humor, a ja przecież taka dobra Dziewczyna jestem :D :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1006834 przez Nefri
Aggi akurat podczas cesarki nie widzisz krwi, bö nie robią tego nanTwoich oczach ani nic nie czujesz. Dla mnie po tych 16 h potwornego bólu, jak w końcu dostałam znieczulenie przed cc, to poczułam tak ulgę i było mi bosko a potem jak mi położyli przy głowie małego to się poryczałam, bo byl taki piękny, malutki i tak się we mnie wtulal. A już 8 godzin po operacji normalnie się nim zajmowałam, nosiłam na rękach , karmilam, przewijalam itp i bardzo szybko, dużo szybciej niż dziewczyny po naturalnym porodzie doszłam do siebie. Chociaż oczywiście nie mowie, że cc jest lepsze, u mnie tak po prostu wyszło i było mi przykro, że tak to się skończyło, że się tak nameczylam a i tak mnie w końcu mnie pocieli i nie mogłam od razu zajmować się małym. Ja leżałam na sali pooperacyjne a małego dali mojemu mężowi, kazali mu zdjąć koszulkę , zeby było ciało do ciała i tak sobie z nim siedział. Teraz będzie że mną przy cc.
Kurcze odpisalam jeszcze kilku z Was, ale mi ucielo czesc wiadomości, nie mam siły tego drugi raz pisac :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006846 przez Izabela
Ziaa ty wspaniała jesteś a nie tylko dobra :) jak patrzę na ten Twó awatar, to mam wrażenie ze Ty to taki mały diabełek z pierwszym mleczakiem. Co więcej, ten diabeł dopiero urośnie i pokaże prawdziwe diabelskie oblicze hahaha :laugh: a narazie to taki mały przekorny diabeł-podlotek :evil:
U mnie 16dc. Na testach cisza, ale kurde ochota na przytulanki jest taka ze łoooooo :laugh: :P więc coś sie chyba dzieje

Super sie czyta Wasze wrażenia z porodówki. To musi być niesamowite wrażenie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006859 przez niagara
Cześć Laski :)
Oj świerzbiły mnie dzisiaj te palce i zrobiłam teściora z samego rana, niestety negatyw.
Pobiegłam do pracy i zapomniałam go wyrzucić, a po powrocie spojrzałam raz jeszcze i jest taki ledwo dostrzegalny cień drugiej kreski.
Wiem, nie ma co się tym sugerować, ale @ nie ma, jest nadzieja :P

Ja też miałam przebijany pęcherz, wtedy jeszcze kontaktowałam :P Wszedł lekarz z prętem i położna z miską :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1006860 przez aggi
ziaa nie takie cuda moje oczy tutaj widziały :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

brown
a ja na wsi mieszkam od 8lat, a i tak nikogo tutaj nie znam. tzn znam ale raczej tylko dzięki temu że pracowałam tu w szkole. ale takich młodych dziewczyn nie znam kompletnie.

pumcia 37 to stan podgorączkowy tego się nawet nie zbija :) także spoko nie jest źle, ale serio polecam rosołek sobie gorący zjeść :D

świerzbiło niagarę :D bo ma już tuż tuż termin @ :P

a ja jestem już w 99% przekonana że @ będzie w terminie. Przecież mam dziś takie nerwy na to moje dziecko że chyba wyjdę z siebie.....

nefri ja wierzę że dla kogoś kto miał dość i nie dał rady cc to wybawienie. Ale nadal jestem anty-cc - w sensie że dla mnie samej. Nie neguję broń boże że ktoś inny ma cc robione. No chyba że sytuacja by mnie zmusiła. Ojjjj bratowa męża miała cc i opowiadała że wszystko odbijało się w lampie na suficie :blink: normalnie powiem Ci że moja wyobraźnia zadziałała. No i mówiła że czuła szarpanie. blehhhh :whistle: :evil: ja miękka buła jestem w takich kwestiach. :whistle: jechałam do niej w odwiedziny w ten sam dzień co ją pocięli a ja byłam w 7 prawie miesiącu. o matko normalnie mnie mdliło na widok szpitala, nie wiedziałam czy tam w ogólę wysiedzę u niej :side: także no... niestety taka już jestem.

izabela no to wołaj męża i marsz na front ! :P niechaj wióry lecą :D

niagara dawaj zdjęcie testa :P wiesz że przed terminem @ wcale nie musi wyjść no nie :D ale jak coś widać :P poka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006861 przez Nefri
Niagara też kilka dni prze @ zrobiłam test wieczorem i nic nie wyszło, a po godzinie weszlam do łazienki i zobaczyłam cien cienia drugiej kreski. Następnego dnia rano już była ciut mocniejsza a potem już tylko ciemniala. No a teraz jestem już w 27 tygodniu :P także dawaj tego testa tutaj i trzymam kciuki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl