BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu #1007065 przez aggi
ziaa tego zbója to mam ochotę udusic ale nawet spoko dzisiaj ufff. A objawy okropne bleee czuję się paskudnie

aklim należą się wielkie brawa dla tych maluchów jak Ala że dają radę i to z uśmiechem na buzi :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007066 przez aggi
niagara też @ do ciebie przyszła? Echh.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja się darlam na porodowce bo mi położne powiedziały że jak czuję że muszę to mam krzyczeć ;) a ja krzyczalam że nie umiem krzyczeć haha masakra :silly: i moje 'o jezu' pół miasta chyba słyszało. Swoją drogą mogliby zadbać o drzwi dzwiekoszczelne na porodowkach bo się zdziwilam jak usłyszałam że takie nie są :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1007071 przez brown24
A moja @ się zatrzymała... poleciało kilka kropel krwi i na razie cisza.. brzuch też nie boli :blink:
Ale pewnie w nocy @ nadrobi ze zdwojoną siłą , obym tylko nie :sick:

Aggi dobrze że to było "o Jezu", a nie "o ku..wa" :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007075 przez aggi
brown masz jeszcze testa?? Sikaj :D :P

Haha no w sumie mogłam gorzej krzyczeć :D aż dziwne że tyle h trzymałam fason :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007079 przez ziaa
Osobiście również uważam, że brown24 powinna siknąć! :D Dawno testa nie było, a ja pokładam w Tobie duże nadzieje! :D Czekamy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1007080 przez Pumcia
Milunia a Ty miałaś wcześniej bakterie w moczu ? pytam bo ja mam a wizytę mam dopiero 30tego. A byłaś u prywatnego lekarza czy chodzisz państwowo ?

Brown - znieczulica to mało powiedziane, tam każdy i tak patrzy swojego nosa. Laska która do mnie dzwoniła z centrali dziś z samego rana - sama niedawno urodziła, i jeszcze jakiś czas temu mówiła mi, ze jak się tylko dowiedziała o ciąży to poszła na zwolnienie bo nie chciała się denerwować pracą ;/ I gdzie tu zrozumienie, ja nie dość że chodze do pracy - oczywiście chodzę o ile mogę - to jeszcze odbieram po 20 telefonów dziennie jak nie z centrali to z salonu od moich pracowników bo czegoś nie wiedzą albo muszą na cos mieć moje pozwolenie. I nie jestem na chorobowym bo powiedzieli mi, ze jak bede się zle czuła to mam po prostu nie przychodzić do pracy. Jestem na działalności więc mam nienormowany czas pracy, Teoretycznie bo praktycznie chca abym była codziennie najlepiej. SIKAJ SIKAJ SIKAJ !!! LUD SIĘ TEGO DOMAGA !!! :evil:

Ziaa - Ty nie jestes Diablicą tylko Szatanem wcielonym :d ale jak to na handlowca przystało możemy zrobic niezły DEAL :evil: Już ja się zajme brudną robotą i zrobie im uśmiech jaki i Tobie uczyniłam a pożniej wyślę do Ciebie zebys na protezie zarobiła :whistle: :whistle: :whistle: :evil: oCZYWIŚCIE ZYSK : 70 % MÓJ 30 TWÓJ :woohoo:

Aggi - jak po ciotkach coś odziedziczył to nie masz się co martwić - poradzi sobie chłop w życiu :evil: ucałuj szaleńca ode mnie :evil: :kiss:

Nefri - handel, jestem Kierownikiem sklepu na Kontrakcie menagerskim. Nie powiem nazwy bo w polsce mają sieć sklepów :P



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




I jeszcze Ci nasi siatkarze - szkoda, ze tak na koniec dali dupy !!! Strasznie za nich trzymałam kciuki :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007084 przez aggi
pumcia masz przechlapane :/ a zarobki chociaż w porządku? Jak za niemal 24h pracę?

Maks padł na druga drzemkę i dobrze no bo by mi do wieczora nie wytrzymał. Ja też idę leżeć, paskudnie się czuję, tak ciężko. Blehh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007085 przez brown24
Pumcia ja na Twoim miejscu zwiałabym na L4, w końcu w ciąży nie mozesz sie denerwować :evil:

a testa nie mam, jakby się do jutra nie rozkręciło w co wątpie to może coś nasiuram :P ale Aggi jest w kolejce za mną do testowania, i chyba Joanna także DZIEWCZYNY licze na Was!!!! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007089 przez Miluniaa
aggi kupuje powoli wyprawke :) troche dostałam i tak sie zbiera ;);)
Co do clo dobrze pamietasz ja stosowalam :) A co ktos zaczyna swoja przygode z clo ? Jak cos służę pomocą w razie wątpliwości :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007091 przez aggi
Ja nie mam testa w domu więc idę na spontan i czekam grzecznie na @ :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007092 przez ziaa
Miluniaa Tak, tak, ja zaczynam!! :) Dzis pisałam post jak mam zalecone, możesz mi napisać jak było z Tobą i ustosunkować się do mojego? Pliiiiissss :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007095 przez Pumcia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007097 przez ziaa
:evil: :evil: :evil: :evil: Pumcia nie przeczę :D

Tabelki zrobione? Jak zdrówko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1007098 przez Pumcia
Zrobione, na odpierdol ale zrobione :evil: - co ma być nie zrobione :whistle:

A zdrówko hmmmmmmmmmm rzygam, rzygam, rzygam . . . czego i Tobię zyczę i to jak najszybciej :evil: sama w piekiełku przeciez nie będę :woohoo:

Wysmarowałam się Vikiem - kto się chce przytulić do cioci pumci :evil: ja tam i tak nic nie czuję niah niah niah niah niah

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1007102 przez Miluniaa
Pumcia nie mialam bakterii od poczatku badania wychodza ok :)
Chodze państwowo i prywatnie ;) Panstwowo jestem bardzo zadowolona, prywatnie mniej no ale chcac rodzic w klinice musze tam chodzic troche p;p
aha no i ziaa napisalam Ci na prv poemat o clo :D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl