BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 6 miesiąc temu #1007504 przez Izabela
oj tak można zgłupieć. W moim przypadku jest to dopiero drugi cykl starań więc można powiedzieć, że dopiero przygotowania do startu ;) dziewczyny mają już dużo większe doświadczenie i w temacie testów i ogólnie zachodzenia w ciążę :)
tak więc zaglądaj tu, pytaj, czytaj i chłoń jak gąbka ich wiedzę - ja już powoli nasiąkam :laugh: :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1007506 przez paula123
No dziewczynki j mnie to juz chyba jak to sie mowi "po ptokach" :( przegapilam dzis rano byla najciemniejsza krecha przed chwilka z ciekawosci zrobilam jeszcze jeden i juz znacznie jasniejsza prawie niewidoczna wiec juz po chyba a jeszcze jedno pytanko odnosnie owulacji jesli rzekomo dzis mialam a stosunek byl przedwczoraj to czy jest jakas szansa ze zafasolkuje ? Dwa dni przed owulacja jest jakis cien szansy ? ;) wstawiam zdjecie testu z przed chwili.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1007509 przez Izabela
Plemniki podobno do 5 dni żyją w sprzyjających warunkach.
Jeśli dziś rano była najciemniejsza kreska - to teoretycznie za 24-48H będzie owulacja. Tak więc szanse są. Próbuj dziś podziałać, nie zaszkodzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1007510 przez paula123
Oj dzis bedzie ciezko poniewaz mezus juz spi wykonczony po pracy ale sprobuje oczywiscie ;) wlasnie na to wskazuja tesciki ale zadnego sluzu nic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1007521 przez Asiaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gosia Maleństwo urządziło sobie relaksik :) niech dalej zdrowo się rozwija :)

Miśka ciężka sytuacja, oby jednak maleństwo dało sobie radę

Zancik dasz rade :)

Paula nie smutaj tylko do roboty :) czasami owulacja występuję po kilku- kilkunastu godzinach od malin ;) To niech Twój mąż się zdrzemnie a potem go obudź :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1007524 przez paula123
Juz obudzilam ;) dal rade ! Takze czekamy jeszcze do 28 bo to bedzie 20 dc a potem czekamy do 11 pazdziernika hehehe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1007525 przez paula123
Kobietki a co oznacza fakt ze najpierw ciemna kreska i po kilkunastu godzinach juz brak widocznej kreski na tescie owu ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1007534 przez weronia89
aggi dzięki za sugestie ;) ale mam jednak nadzieje, że następnego razu nie będzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1007536 przez weronia89
paula123 jeśli robiłaś test z pierwszego moczu to stężenie LH będzie wyższe, pózniej czyli popołudniu, mocz jest rozrzedzony. Ja robię testy wieczorem, ale przez dwie godziny nic pije i wtedy dopiero robię test ;) może nic straconego....działaj :) nie zaszkodzi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1007539 przez paula123
Dzialam dzialam ;) tak srednio co dwa dni bo plemniczki musza odpoczac. No ale te testy to mieszaja mi w glowie raz kreska jest ciemna potem jasna a przy owulacji poziom lh maleje ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1007541 przez weronia89
paula123, kochana jak dla mnie ważne jest to ze ta druga kreska sie pojawiła czyli oznacza to ze skok hormonu sie pojawił, wiec owulacja jest jak najbardziej możliwa, wtedy staramy sie na całego ;) jak dla mnie nie jest ważne czy ona jest mniej czy bardziej widoczna, ważne ze jest :) gorzej jak by była tylko jedna, prawda ? Czytałam gdzieś ze jak mocz jest rozrzedzony to wtedy stężenie jest niższe, jeśli robimy testy.


A co do śluzu, to ja mam cały cykl. Jedynie dużo po @ nie mam przez może 2 dni, pózniej mam gęsty i biały, w owu mam dużo, kleisty i lekko biały śluz, pózniej znowu ubogo ale gesty biały śluz aż do @

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1007543 przez Izabela
Paula - to jest bardziej tak, że zaraz przed owulacją hormon lh bardzo wzrasta, dlatego wykrywa go właśnie ten test.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1007545 przez aklim88
Żancik - Super, ze nas odwiedzilas. Dasz rade! A gdzie zdjęcie Toski?

Paula - witaj, widzę, ze dziewczyny juz Ci szczegółowo odpowiedziały. Zycze powodzenia w staraniach.

Gosiak - super, ze wszystko dobrze z maluszkiem

Pumcia - rajstopy boskie ;) chociaż te sprzęty w nich słabe hehehe

Martyna - a miałaś długie cykle, ze mogły Ci sie skrócić czy raczej standardowe? Z tego co pamietam, to dziewczyny pisały raczej o wydłużających sie cyklach. Wiesz moze ile dni po owulacji jestes? Moze to zwiastun czegos pozytywnego...

Co Wy sie tak wylądujecie z rywalizacji o boćka? Która jeszcze została na placu boju? Joanna?

I nie pamietam co dalej. Znowu natrzaskałyście stron, a pamięć nie jest moją mocną stroną.

Wczoraj w koncu kupiłam dostawkę i mam nadzieje, ze uda mi sie przez weekend namówić męża zeby ja złożył, to wrzucę Wam fotkę. Jutro jadę odebrać laktator elektryczne medela, bo udalo mi sie bardzo tanio na fb znalezc używany.
Ciekawe kiedy mały zdecyduje sie wyskoczyć. Juz mu duzo nie zostało. Wczoraj od samego rana do nocy czułam skurcze. Nieregularne i bardzo delikatne, ale to juz zapowiedź.

Pochwale się moją dumą:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1007546 przez paula123
No ja sluzu wg nie mam to znaczy baaardzo malo i jest mleczny chwilami troszuchne kleistego sie tam gdzies przewinie w poprzednich cyklach zauwazalam duza ilosc sluzu a tu nie ;) i teraz nie wiem czy ta owulacja byla jest czy bedzie no ale coz zobaczymy co z tego wyniknie za dwa tygodnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1007547 przez paula123
Mimo wszystko baaardzo dziekujee za pomoc i bede tu zagladac i oczywiscie bede na bierzaco :) i wszystkim starajacym zycze powodzonka i sil ! Ja juz nie nakladam nacisku bedzie co bedzie jutro zrobie test i zobacze co wyniknie. Bo troche sie guubie w tych testach ;) raz takie raz takie kreski by to szlak ! Miejmy nadzieje ze kazdej z nas sie uda ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl