BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 6 miesiąc temu #1011072 przez Sandruska1995
naatka Nie przejmuj się. Może Ci zazdroszczą Twojego stanu? :) Ja bym się nie przejmowała . Nie ma czym.

Nie wiem, koleżanka miała dzwonić do nich . No właśnie do 13stego . A 2 zaczynam szkołe . Myślałam , że mi zrobili i będą zalewkę robić tylko , a tu odpad sam. :evil: Wyglądam jak down. Nawet moje dziecko się śmieję ze mnie :evil: :ohmy:

5 mam wizytę u innego też, ale to też kawałek czasu jest :unsure: wstyd . :pinch:

My byliśmy na zakupach. Byłam kupić małemu cieplejsze buty bo u nas zima za rogiem. I przeżyłam szok. Kupiłam mu miesiąc temu adidasy , mierzyłam mu nogę taką podstawą w sklepie i wchodził w rozmiar 26 więc wzięłam 26. Dziś mnie coś tknęło , żeby jeszcze raz zmierzyć i noga mu wchodzi już na 27 :ohmy: Ale co się dziwić jak mój M ma 47 :woohoo: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011075 przez ziaa
tak jest Miluniaa! Będzie jak karzesz :D :silly:

Oj sandra to kiepściutko :( nie zazdroszczę :)

Szatanica
spacer był, jak łepek? :evil:

Czy mi się zdaje czy któraś Pięknozja jutro testuje? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011078 przez Pumcia
Aggi - może pełnia się zbliża :woohoo: :woohoo: :woohoo: ja tez przyniosłam kasztany, bo z przyjaciólką i jej synkiem byłysmy na spacerze nieopodal :P :)

Ziajek doktorze, byłam, pooddychałam i . . . troche lepiej ale dalej boli :silly:

Milunia - słyszalam, ze leki z paracetamolem są bezpieczne np. Apap, Panadol, Efferalgan, Codipar ale pewna nie byłam więc nie brałam, Ale skoro mówisz, ze brałas to jak jutro bedzie to samo to chyba sie skusze na jedna bo cięzko tak funkcjonować a jutro sporo mam pracy w pracy ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011080 przez ziaa
Pumcia masz pracę w pracy? Jestem zszokowana! :D :silly: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :whistle:
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011084 przez Pumcia
:woohoo: wiedziałam, że mnie nie zawiedziesz :woohoo: moje pułapki na Ciebie działają :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011087 przez Miluniaa
pumcia effelargan pozwolil mi sam gin wiec wzielam, a tym bardziej ze rozpuszcza sie to jak plussz to tez wzbudzilo dodatkowe zaufanie

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011089 przez ziaa
A ja jestem uczulona na paracetamol, to oznacza, ze jak uda mi się zajść to nic mi ie będzie można wziąć? :blink:
A więc to tak, szatanico, znów mnie stymulujesz :evil: swoimi zagrywkami? :D :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011091 przez Pumcia
Milunia - podziwiam :ohmy: mi by chyba serce pękło jakbym z takimi dziećmi pracowała - miałam swego czasu propozycję, mogłam przychodzić do hospicjum dla dzieci - chodziło o świetlice. Byłam raz - tydzień przezywałam jak się dowiedział na co te dzieci umierają i ile im czasu zostało. Ja bym tam w depresję popadła dlatego wielki szacun wszystkim których stać na tak wielki wyczyn . . . czapki z głów Milunia

Ziaa - stymulowanie Cię zostawię Twojemu staremu :woohoo: podchody to moja specjalność :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011092 przez Nefri
Hej, nie bylo mnie 4 dni i oczywiście dużo nadrabiania ;) Wypad do Wisły bardzo udany, całe szczęście prognoza pogody nie do końca się sprawdziła, padało tylko calą sobote, ale i tak super spedziliśmy ten dzien a poza tym była piękna pogoda i słońce.
Sandra nie zazdroszczę przygody z zębem. Może faktycznie pod jakąś reklamację da się to podciągnąc? Mój Tymek też już ma na zimę buty kupione rozmiar 27 ;) ale mąż też ma kopyto w rozmiarze 47 jak Twój ;)
Aggi Maksiu cudny :) My korzystaliśmy, oprócz takiego typowego krzesełka do karmienia chicco również z takiego dokładnie jak Ty przesłałaś, nawet kolor ten sam, przykręcanego do stołu, bardzo fajna sprawa, chociaż mlody raczej z tych nie siedzących, o non stop łazi, ucieka, biega, teraz to oczywiście pewnie i za cięzki by był na to krzesełko, ale będzie dla nastepnego.
Nattka nie wiem jak można kobiecie w ciaży takie rzeczy mówić. Dobrze, że rośniesz, to i dziecko rośnie a komentarzami naprawdę się nie przejmuj.
Pumcia ja się powtorzę, duuuużo wody pomaga na ból głowy. Też mniej więcej na tym etapie ciąży co ty miałam okropne bóle, ale pół litra wody przynajmniej, wypite duszkiem, naprawdę załatwiało sprawę.
Aggi, Nat, Weronia ale chudzielce byłyście w tych ciążach, tylko pozazdrościć. Ja już 11kg na plusie, mam nadzieję, że na 15 zakończę, tak jak poprzednio. Niby nie czuję się grubo i wszyscy mówią, że super wyglądam i tylko brzuch mi rośnie, ale jednak to już 11kg :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011093 przez brown24
Witam i ja poweekendowo :lol:
Pumcia posmaruj lepek kroplami olbas oil, mi pomagają.
Eeee wcielo mi prawie całego posta, tal to jest pisac z telefonu :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011096 przez Pumcia
Nefri - ja i tak dużo wody piję bo ostatnio mnie cały czas suszy, w pracy żartuję że kaca mam :evil: Nigdy wcześniej tyle wody nie piłam :) Zazdroszę Wisły, ja widziałam tylko u męża na zdjęciach - pięknie tam jest :)

Brown - no właśnie, coś chciałam napisać, że nie poniosło Cię dziś z pisaniem :woohoo:

A ja tak myślę i myślę . . . nie mam boćka ale przydało by się coś na zachętę . . . żeby testy znów zaczęły się sypać ! :P coś wymyśle :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011100 przez Miluniaa
pumcia zaczynajac bylo mi bardzo ciezko ale po roku zaczelam sie uodparniac i traktowac te dzieci normalnie, bo one tez sa sprytne i potrafią manipulowac :) Ale ja kocham swoja prace calym sercem i niestety teraz nie wiem jak to bedzie jak swoja odchowam bym chciala wrocic ale moze byc roznie :( A dzieci wlasnie z downem sa tak sympatyczne i kochane jak zadne inne bardzo sie zwiazuja z osobami, a jak ja widze jak one za rodzicami to az serce sie cieszy :) Jak przychodzil po mala tatus to ona az piszczala do niego, przytulała . Najgorzej chyba mi bylo z dzieciaczkami na wozeczkach bardzo przykro mi bylo jak mialam dyzur a dziecko na wozeczku opowiadalo zdrowemu ze on wcale nie musi na nim jezdzic on normalnie chodzi ale rodzice sie denerwuja i dlatego jezdzi echhhh :( wtedy mialam lzy w oczach...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011123 przez Chudzinka
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011124 przez Pumcia
:woohoo: :woohoo: :woohoo: Chudzinka Gratulacje Kochana cudownej córeczki :woohoo: :woohoo: :woohoo: o kurcze, zaraz sie poryczę :whistle:

Wymęczyli Cię kurcze przez 13 h :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011125 przez aklim88
Chudzinka - wielkie gratulacje! Piękna dziewczynka:) hmmm poradziłam... Jeszcze cały czas sie to zdarza ale coraz mniej. Przede wszystkim trzeba odbijać po każdym posiłku i czekać aż sie uspokoi. Z czasem powinno byc coraz lepiej. Przy nawale pokarmu u mnie było najgorzej no i wiadomo mały musiał sie przystosować. Karmisz mm czy udało Ci sie karmić piersią po Cc



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl