BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 6 miesiąc temu #1011126 przez Pumcia
Chudzinko a ile mierzy i waży ta ślicznotka ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011127 przez Pumcia
2423

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011128 przez koteczka888999
Witam was... chudzinka gratulacje jakax malutka jest slodka tylko ja calowac .hee.
Ja mialam.dziwny ten @bo nie 7a 5dni .hmm. to tez w sobote zaczynamy staranka o dzidzusia naszego .
Niby cylk 28dni mi wskoczyl czyly owulacja w 14dc hmm ale dzis jest 5dzien @i cisza nie ma jej wiec sie postaramy w weccend tak jak to z synem.mialam ze zarax po @sex dwa trzy dni po i ciaza heee

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]<a href=" fajnamama.pl ">

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011131 przez Nefri
Chudzinka ogromne gratulacje!!!!!!!!!!! Śliczna córcia, jak ma na imię? widzę, że poród miałaś podobny do mojego. Ja też się meczyłam 16h i też przeszlam każdą, również ostatnią fazę porodu, a skończyło się cc. Wiem, jak się namęczyłaś, ale szybko dojdziesz do siebie. Najważniejsze, że już jesteście razem.
Aklim ja też miałam cc, a karmiłam przez 12 miesięcy piersią, więc to nie ma takiego znaczenia, zwłaszcza, że podobnie jak Chudzinka, przeszłam praktycznie cały poród naturalny, tylko bez finishu ;) A Wy jak sobie radzicie? Młody daje trochę pospać? Nie ma żadnym problemów brzusznych itp?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011134 przez Miluniaa
Chudzinka !!! co za wspaniale wiesci mala jest sliczna !!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011135 przez Miluniaa
Nefri Twoja kolej ! :whistle: :whistle: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011137 przez magmus88
zia - z tego co wiem clo może zaburzyć testy... dlatego w trakcie sie ich nie robi :) więc myślę, że ciało lepiej CI podpowiada jeak jest...

Oj wspólczuje Pumcia - nie lubię jak mnie głowa boli :(

Nattka - nie przejmuj się.... 4kg to jest nic ;//

zia - ja Ci dam..."ta któraś" :PPP żyję.... mąż - jak mu się chce- gotuje pyszne obiadki :D szkoda że tak rzadko hehehe

Milunia - witaj w klubie. Też mnie to raziło w oczy :) też pracuje z cudownymi dzieciakami!!!


Chudzinkaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!! Gratuluję! Cudowna!! Zdrowa?

Ja dziś tak jak pisałam wcześniej, cały dzień w rozjazdach. Dopiero co na spokojnie usiadłam, ale zmykam do wannienki się zrelaksować....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011138 przez Nefri
Milunia hehe, czuję presję ;) poczekałabym jeszcze 8 tygodni przynajmniej ;) . Kurcze, nie wiem, kiedy to zleciało. Byłam przekonana, że wczoraj skończylam 29 tygodni, a tu dzisiaj patrzę na suwaczek, a to już 30, policzyłam i sie zgadza. Z Tymkiem o tej porze to już mialam torbę do szpitala spakowaną a teraz jestem za przeproszeniem w dupie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011141 przez aklim88
Nattka - olać ich wszystkich! Nie przejmuj sie. Biedna sie nawymiotowalas to ile Ty mogłaś przytyć. Daj spokój. Ludzie nie maja pojęcia nieraz co mówią.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Nefri - jakoś dajemy radę. Nocki raz lepiej raz gorzej. Przez 2noce miałam problem, bo sie obsikiwal i przebierałam go po 4razy on sie denerwował i płakał wiec umęczeni byliśmy ale opanowałam juz to - nie dali instrukcji obsługi do sprzętu...hehe jedna noc płakał przez brzuch najprawdopodobniej przez moja herbatę z imbirem. A dziś rano zjadłam sera pleśniowego i w ciagu dnia miał problemy z brzuchem. Jem ogólnie wszystko na co mam ochotę i obserwuje. W razie czego w lodowce czekają kropelki sab simplex.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sandruska - nie zazdroszczę tego zęba. Mam nadzieje, ze szybciej uda Ci sie to zalatwic

Magmus - uwielbiam wyroby Sowy. Z reszta pochodzę z okolic Bydgoszczy i to smak mojego dzieciństwa. Robili nam tez tort na wesele...pychota

Nefri - wiem, ze karmienie piersia po cesarce sie udaje ale tez nie zawsze dlatego pytam



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011144 przez magmus88
Aklim - zakochałam się.... wiem, wiem... za stara jestem, zeby startować do Twojego syna ehhehehe.

I dla maniaków sowy powiem tylko tyle.... orzech laskowy z pigwą i ciasteczko :PP

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011145 przez Pumcia
Magmus - przestań bardzo Cię proszę ! jest 22:39 więc już nie zdąrze skoczyć do galerii - bo tam mamy cukiernię Sowy i zjeść te cholerne ciastko na które właśnie mam ochote ! Wielkie dzięki :woohoo: Może poczekam do rana pod galeria jak moherki ? :evil: :evil:

Aklim - widzisz, już mały ma wielbicielki a co mówić jak dorośnie :silly: słodziak :P

Nefri - a stresik już jest przed porodem ? :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011146 przez Izabela
Chudzinka - ogromne gratulacje !!!!!! Śliczna córeczka. Niech zdrowo rośnie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011154 przez joanna1991
AGGI to już niedługo zbliża się termin @.. Oby poszła sobie a sio! :) A widzisz jak twój mężunio potrafił cię zaskoczyć :D Miło tak jest we dwoje sobie posiedzieć przed TV i wypić piwko, uwielbiam takie wieczory, nagadać się ze sobą nie możemy, nocy brakuje :D Jej ale masz słodziaka w domu :) będzie łamał dziewczynom serca :D ten jego uśmiech jest uroczy! :*

ZANCIK dziękuję że ty również mnie wspierasz :* Powiedz a co u ciebie, jak twoje samopoczucie i jakie to uczucie jest być mamcią :D

SANDRUSKA no mnie czeka w tą sobotę wyjście mojego męża na impreze zakładową, podejrzewam że też wyląduje na dyskotece. Mam nadzieję że tym razem mnie o tym poinformuje bo inaczej to się z miesiąc do niego nie odezwę :p hi hi

NATKKA w zupełności zgadzam się z tym co napisała ZIAA! będziesz mamą, nosisz w sobie kruszynkę a 4 kg to sądzę że nie tak dużo. Bez stresu kochana :*

CHUDZINKA aż ma ciarki na rękach z radości! Serdeczne gratulacje! Wasza córeczka jest prześliczna. Zdrówka wam życzę :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011157 przez aklim88
BMagmus - hehe miec synową w swoim wieku to nie lada wyczyn... O niego sie nie boję... Za to śmieję się z mojego P jak bedzie trzàsł portkami o Alę jak trochę podrośnie, bo jeszcze mu do śmiechu jak ogląda film np. Hotel Transylwania1 ale już niedługo...

Aggi - ja też uwielbiam takie wieczory. Maksiu cudowny przystojniaczek. A jaki jest duży.

Żancik - ja za to chyba przeoczyłam najnowsze zdjęcie Tośki. Wrzucaj nowe.

Dobra idę spać, bo nie wiadomo o której moja głodzilla się obudzi ;) lubi wisieć na cycu a co ciekawe daje mu smoczek a on nie chce i juz sie nauczył wyciągać go rekami z buzi. Nie toleruje sztucznych cycków ;) przeżyłam dziś szok...połoźyłam go w łóżeczku na brzuszku, patrzę po chwili, a on leży na plecach. Chatę nam rozniesie jak troche podrośnie. Strach się bać



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011168 przez niagara
chudzinka gratulacje, śliczna córeczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl