BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 6 miesiąc temu #1011021 przez ziaa
nattka ludzie gadali, gadają i będą gadać, ale ruszać Cię to w żaden sposób nie powinno :) Będziesz mamą :) To wielka radość, a droga do tego zawsze jest obarczona dodatkowymi kilogramami, które dziś są a po porodzę życzę Ci by szybko zniknęły :) Głowa do góry, gadanie nie powinno Ci psuć nastroju, bo ludzie nie są warci Twoich straconych endorfin :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011024 przez ziaa
U Sandruśka strasznie współczuje :( A dzwoniłaś już tam podziałałaś o awaryjnej sytuacji? Tak szybko ten ząb poleciał, ze to na jakąś reklamacje sie chyba nadaje, co?

Aggi śliczny chłopczyk, naprawdę słodziak ten Twój synuś! :)

Jak tam obiad tej której wczoraj Mąż gotował? Żyjesz dziewczyno? :evil: :evil: :whistle:

Chudzinka? Co tam z Wami? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011025 przez Pumcia
Ziajek - nie patrz na testy tylko rób swoje. Powtórzę to po raz milion pięcsetny sto dziewiecetny - u mnie nigdy nie było 2 kresek na testach owu, baaaaaaaaa nawet cienia drugiej nigdy nie zobaczyłam. Załuję, że je wyrzucałam - może ze złości, może z bezradności :S aleeeeeeeee dałam se siana i jestem w 13 tyg. DiabełQ może daruj sobie testowanie jak masz się denerwować co ? słuchaj ciała a nie papierków . . .

Zancik - musisz się cofnąć o jakieś 30 postów, jest kilka zdjęć i jak dzielnie Aklim zniosła poród :) wiem, ze muszę przetrwać ale aż mnie mdli od tego bólu . . .

Sandrusia - dziewczyno bez zęba na przedzie - aż do 13tego będziesz bez jedynki ? a nie możesz do innego dentysty iść ? Albo moim zdaniem powinni Cię wcisnąć wcześniej w takim wypadku . . .

nattka - Ty się takimi rzeczami przejmujesz phiiiiiiiiiii ja bym im odpowiedziała a nie się dołowała :evil: zawsze się znajdą " dobre " dusze, żeby dociąć - ja to biorę na klatę bo wiem, ze u mnie też to się niedługo zacznie :woohoo:


Ziajek a Ty musisz pisac w tym samym momencie co ja i te same rady ? :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011027 przez ziaa
Szatanico to Ty piszesz wtedy kiedy ja! :P Nigdy odwrotnie :D :evil: :whistle:
Jak łepetyna zbóju? Może jakiś chłodny kompresik? Albo spacer na rześkim powietrzu? No przyznaj się kiedy ostatnio była spacer na dotlenienie?

NatB jak się masz? :( Mam nadzieję, że już lepiej! :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011029 przez Pumcia
Ziajek spacer na dotlenienie ? hmmmmmmm niech pomyślę, a liczy się to ? W sobotę jak jadę do pracy ( jestem bez samochodu ) mam takie złe połączenia że na przystanek musze iśc 15 min, kilka przystanków podjadę i muszę przejść prawie kilometr na inny przystanek bo tam jest linia która jedzie do mojej galerii. Oczywiście zabrali przystanek pod galeria i musze pedałować kolejny kilometr. i z powrotem jest jeszcze gorzej bo czasem wracam aż 3 autobusami bo inaczej mi nie pasuje. W niedzielę autobusy jeżdzą jeszcze rzadziej więc na przystanku siedzę nawet 37 min - wystarczy na dotlenienie ? :lol: Boże szybciej auto !!! - bo dodam, że samochodem jeżdziłam max 25 min :angry: a nie 1,5 h :angry: :angry: :angry:

A łeb mam jak sklep - nawet forum musiałam przyciemnić bo mi przeszkadza :blink: i spoko, to nie migrena ;)
Podziękowania: aneta32

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011030 przez ziaa
Myślałam raczej o powolnym spacerku wśród jesiennych drzew, parku czy lesie jakimś, w ciszy, relaksie i miarowym oddechu ;) Popraw się! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011032 przez Pumcia
No dobra pójdę !!! ale później :whistle: :evil: będę chodzić jak poj....na i mówić do siebie " wdech, wydech . . . " :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011034 przez aggi
pumcia ja od czterech nocy rzucam się po łóżku i spać nie umiem masakra :pinch:

ziaa czemu nie wykorzystaliście momentu dwóch kresek?? mogliście się przecież poprzytulać w piątek sobotę niedzielę dla poprawy :) na wszelki wypadek. czy lekarz kazał inaczej postępować?

zancik no no Tosieńka też jest cudowna, w ogóle wszystkie forumowe dzieci to cudaczki małe :)

nattka weź przystopuj, ciąża to taki piękny czas nie ma co się przejmować docinkami !!! dziecko rośnie, potrzebuje miejsca. Ciesz się że tyjesz, wiadomo w granicach rozsądku bo znam takie co po 30kg przytyły, ale to raczej ciąża spożywcza była hehe.. także nic się nie martw a niech sobie gadają. To Ty musisz urodzić dużego zdrowego dzidziusia a nie oni. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011039 przez ziaa
Aggi przytulanki były :D No bo jak bez nich :D I to jeszcze po 10 dniowym poście zaleconym przez gina, niewtrzymalibyśmy dłużej :D Tylko zmartwiło mnie, ze jeśli owu juz była zgodnie z testem, to pęcherzyk nie był pewnie wystarczająco duży, bo tak jak pisałam, w środę jeszcze nie było dominującego. No nic, nie ma już co tego roztrząsać ;)

No i pięknie Szatanica :) Trzymam kciuki, zeby ból głowy Ci się utlenił :) Daj znac czy pomogło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011040 przez aggi
ziaa a kiedy przytulanki były? bo ja miałam pozytyw popołudniu, przytulanko wieczorem i na drugi dzień też jeszcze wieczorem przytulanko i tyle. i jest Maks :P owu jest 24-36h po pozytywnym teście owu kochana. Także spoko nic straconego jeszcze :) pozytyw świadczy tylko o nagłym wzroście LH a nie o tym że w tym momencie jest owu. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011041 przez Pumcia
Aggi - to może jakieś przesilenie jesienne :lol: ja wcześniej miała głupie sny, a teraz tak jak Ty raczej bezsenność :blink:

DiabełQ nic straconego jak były przytulanki, myślałam że nie mieliście stosunkowo udanego weekendu :lol: szansa jest :evil:
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011043 przez ziaa
Aggi w piątek i w niedziele były gry i zabawy :D Choć ja bez kitu czuje, ze owu jeszcze nie nastąpiło, to znaczy jajnik i śluz tak twierdzą ;p a ja mam zamiar im wierzyć bo ta wersja mi się bardziej podoba :) W środę naszą paczkę zweryfikuje usg ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011045 przez aggi
pumcia ja mam bezsenność a jak już zasnę to właśnie głupie i mega realistyczne sny :sick:

ziaa trzymam zatem kciukasy, szansa jest - wiadomo 50 na 50 ale jest :kiss:
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011057 przez Miluniaa
ziajka Ty nie wymyslaj tylko jak boli meża w obroty !! :woohoo: :woohoo:
pumcia ja własnie tak okolo tych tyg co Ty mialam straszne migreny zwykle nic nie bralam, a 2 razy effelargan bo gin powiedzial, ze mozna tylko ten najzwyklejszy bez codeine.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011070 przez aggi
My już po spacerze. Trochę pochodziłam z małym i kasztany mu nazbieralam ;)

Ale tu dzisiaj pustawo..... :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl