BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 6 miesiąc temu #1011238 przez miśka23
aggi sprawdzony mam przepis i mega szybki :) pieczesz biszkopt ciemny taki wyższy żeby można było go przekroić. A to przepis na masę: 9 łyżek mleka, 1,5 łyżki masła, 7,5 łyżki cukru, 3 łyżeki kakao, 1,5 kostki masła, 1,5 łyżki alkoholu(opcjonalnie). Mleko, masło(1,5 łyżki), cukier, kakao zagotować, ostudzić. Masło utrzeć, dodawać zagotowany krem po łyżce, na koniec alkohol. połowę masy mieszasz z wiśniami ( mam domowe wiśnie w syropie) i to wszystko. Mam nadzieję że zrozumiesz coś z tego przepisu :P

sandra faktycznie nie ciekawie z tym zębem :S

niagara jeszcze jest szansa :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011239 przez Sandruska1995
aggi właśnie jedzenie czegokolwiek mnie denerwuje . Takie dziwne uczucie . :S

Mam takie inne pytanie. Zrobiłybyście sobie tatuaż z imieniem drugiej połówki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011255 przez Nefri
Ziaa zrobię sobie dzisiaj jakieś zdjęcie i wrzucę, bo przyznam, że w ogóle nie ma zdjęć z tej ciąży.
Brown ale mi nikt nie dogryza ;) ja przytyłam ok 11kg, trochę mniej, ale jestem w 30 tyg i akurat wszyscy mi mówią, że wyglądam super, że tylko brzuch mi rośnie a tak w ogóle się nie zmieniłam. Nawet dzisiaj moja doktor się rozpływała, że tak zajebiście wyglądam, że w tamtej ciąży gorzej, bo byłam opuchnięta na twarzy a teraz nic. także tego :laugh: A ta @ to może nie daje o sobie znać, bo nie zamierza do Ciebie przyłazić wcale B)
Sandra ja, chociaż mam nadzieję, że będę z moim mężem do starości, to bym sobie nie wytatuowała.

Byłam dzisiaj na badaniu, mały waży prawie 2kg, więc straszny kloc, szyjka nie skróciła się od ostatniego razu, więc nie jest źle. Zaczęłam rozważać próbę porodu naturalnego. Bo jak wiecie pierwsza ciąża skończyła się cc. Ale jest taka opcja, że podchodzę do porodu naturalnego, a jak akcja nie postępuje to bez gadania kładą mnie na stół a nie męczą 16h jak poprzednio. I nie wiem sama. Z drugiej strony to gin kazała koniecznie zrobić usg przed takim porodem, bo jeśli nawet wyszłoby, że mały waży na tym usg 3800g to +/-15% daje nawet ponad 4kg, a już z takim dzieckiem mam nie rodzić naturalnie, bo może mi się blizna porozłazić i coś tam, że ogólnie jak była pierwsza cc, to w drugiej nie zaleca się takiego dużego dziecka naturalnie rodzić.
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011263 przez aggi
niagara u mnie też @ na bank będzie ;) kochana kolejny cykl nasz :*

miśka dzięki! :-) Kurcze tylko wiśni nie mam....

sandra ja bym nie zrobiła stricte imienia, nawet mój S uważa że wieś :p ale jak kto woli

nefri nooo kawał chłopa ci rośnie :-) wiesz jeśli byłaby pewność że mały nie będzie wielki itd to może bym próbowała choć nie wiem.. chyba tylko pod 100% warunkiem że nie będzie powikłań...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011265 przez magmus88
Melduję, ze u mnie @ -> winclo NADCHODZĘ :evil: :evil: :evil: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011266 przez magmus88
Specjalistki, dziewczyny od winclo ... jaka jest mnieej wiecej cena tego specyfiku??? Chodzi mi bardzoe o "clo", bo "win" to się orientuję :PPP

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011268 przez ziaa
magmus hahhaha :D Ubawiłaś mnie ostatnim postem :D To jak cene win znasz to Ci dopowiem, że cena clo to koło 20zł. Ja zapłaciłam 50zł za dwa opakowania i divine :) Trzymam kciuki, to naprawdę smaczna terapia jest :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011271 przez magmus88
Dzięki :D w takim razie lecę do apteki i na pocztę :) .... no i do monopolowego ahhahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011273 przez brown24
Nefri sorki, pomyliłam nicki , to miało być do NATKI ;)
Fajnie że mały rośnie i ma sie dobrze, ja sie na porodach nie znam, ale sama wybrałabym cc..
Aggi z tym @ to nie mów hop póki nie przeskoczysz :P
Niagara tule :* ale kolejny cykl to nowe nadzieje :)
Sandruśka, ja bym imienia nie wytatuowała.. Jakbym sie z moim męzem posprzeczała to chyba nożem bym to zdzierała :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011284 przez Izabela
Sandruska ja jestem posiadaczką kilku tatuaży, ale imienia drugiej połówki bym nie wytatuowała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011287 przez magmus88
Ja jak po ogień.... ile tych magicznych ziółek się zaparza? Łyżeczkę na 250ml??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011292 przez ziaa
Ty zapalona magnus zgasze Cie trochę ;), ale jak pytalam przed moim winclo o ziolka to jakąś mądra dziewczyna napisała, że przy clo zioła są nie zalecane o ile dobrze pamiętam. U mnie zielsko pije tylko monsz :)
A poza tym masz je pić ciepłe przed snem, to akurat Miśka pisała i chyba jedną łyżeczkę się sypie. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011299 przez Pinezka
Hej dziewczyny,
Miesiac mnie nie bylo, u rodzinki w Polsce bylam. Troche was w miedzyczasie podczytywalam, bo wizja stu albo i wiecej stron do nadrobienia mnie przerastala ;)

Aklim, Chudzinka - cudne maluchy, az zaczynam rozumiec te chec powrotu do pierwszych tygodni zycia naszych pociech ;)

Pumcia - a o wynikach naboru na twoje stanowisko tez zostaniesz niechcacy powiadomiona ;)? Swoja droga niefajny numer ci wywijaja :dry:

Sandra - tez bym nie tatuowala

Majka - niezla jestes, twoj maz to pewnie juz spojrzec sie na ciebie boi, bo taka plodna jestes ;) A jak zescie zareagowali jak sie zorientowalas? Szok totalny pewnie :pinch:

Nie spamietam dokladnie, co jeszcze komu, ale jak zawsze wszystkim mocno kibicuje :*

U nas wyszly juz gorne jedynki i dolne sa wlasnie w natarciu, wiec maly sajgon, ale damy rade. Dobrze, ze chociaz podroz powrotna samolotem w przerwie wypadla, bo lot w tamta strone mialam taki (bylam z malym sama), ze pol samolotu mi sie w zabawianie dziecka zaangazowalo, byle tylko jego uwage od obolalych dziasel odwrocic ;) No i Junior juz mi zapyla przy meblach, wiec jest intensywnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011302 przez magmus88
ziaa - takie rzeczy piszesz... to szczerze mówiąc mogłaś w ogóle nie pisać hehehehe.... ja myślałam, że najbliższe dni to clo, wino i zioło hahaha.

W takim razie muszę odpuścić... ciuuuu :dry: :dry: :dry:

Pinezka! jak miło, ze zawitałaś.... jejku, Junior już jaki "dorosły" heheh... podeślij jakąs fotę!!! Tego przystojniaka :D

Czy jest tu jakaś kosmetyczka??: D B) B) B) Mam sprawę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011309 przez martyna_z
ojej mała Chudzinka przyszła na świat :) gratulacje dzielna mamo! :)

Aklim przystojny chłopak z Twojego Roberta :)

nattka nie przejmuj się, mojej koleżance w ciąży tez takie rzeczy bliscy opowiadali, że jak to słuchałam to mi ręce opadały. To normalne że w ciąży się tyje i może i czasem gorzej wygląda, ale przecież to ciąża. Kobiety robią to dla tej małej istotki i jak by nie wyglądały to i tak są piękne! A każdy kto mówi co innego powinien zachować te uwagi dla siebie.

przystojniak Maksiu już był teraz czas na Juniorka, Pinzeka podrzuć coś :)

co do testów pozytywnych to ja bardzo chętnie jeden do siebie przygarnę... jutro robię TSH, w czwartek lecę do gina a sikać, jak dobrze pójdzie planuję w poniedziałek, myślałam o becie razem z TSH ale chyba nie ma to większego sensu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl