BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 6 miesiąc temu #1011177 przez aggi
dzień dobry :) kiepska noc za nami. i za oknem szaro buro. ;) i kawa mi się skończyła. oj oj oj....

sandra powinni Ci to za darmo zrobić jeszcze raz skoro to z ich winy odpadło...

nefri super że pogoda w 3/4 Was nie zawiodła :) czyli krzesełko polecasz? :P my w końcu nie kupiliśmy go ;) może kiedyś do drugiego :)

milunia twarda babka z ciebie, ja też nie podołałabym w takiej pracy

Chudzinka jeszcze raz ogromne gratulacje :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

aklim on jest cudowny :) taki czarnulek :) a masz zdjęcie Ali jak była malutka do porównania? :D ojjj tak chłopaki to roznoszą chatę ani się obejrzysz a będzie jak jakiś tajfun przez dom przelatywał :silly: :silly: :silly:

joanna ja czuję że nic z tego tym razem ;) a wieczory owszem uwielbiam i baaaardzo mnie zaskoczył :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011178 przez aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011180 przez ziaa
Chudzinka!! :) Wielkie gratulacje! :) Zdrówka zyczę Tobie i córci i saaaamy szczęśliwych dni :) śliczna maluda :)

magmus88 o ja, dzięki za info, ze clo i testy nie idą w parze! Eureka :D Nie pomyślałam, ze jest takie optymistyczne wyjście :D Szkoda, ze nie wiedziałam wcześniej, zaoszczędziłabym sobie i mężowi zdołowanej niedzieli :( No ale teraz to już jest git :D
No przecież wiedziałam, ze mąż na pewno zrobi coś dobrego :whistle: sprawdzałam tylko :whistle: mój to taki raczej niegotujący, albo dobrze się kryje :evil:

hmmm, sowa... tort dacquoise... Ale zrobiłyście mi krzywdę od rana :D My też mieliśmy od nich tort ślubny. Pamiętam, ze jak chcieliśmy wybrać smak to poszliśmy do cukierni w stary browarze i kupiliśmy po kawałki każdego tortu :D A później usiedliśmy w parku na schodach i plastikowym widelczykami próbowaliśmy razem wszystkie kawałki po kolei :D Na koniec było ciężko ( :sick: ) ;p ale wybraliśmy trzy smaki które koniec końców gościły na weselnym stole :D

Aklim śliczny chłopczyk, jejku jaki słodki! A jak juz takie harce odstawia to naprawdę będziecie mieli wesoło w przyszłosci :) A jak Ala czuje się w nowej roli i w nowych warunkach? :) U nas w rodzinie było różnie jak pojawiało się w domach rodzeństwo.

niagara
jak u Ciebie? :D @ jest czy testujesz? :D Widzę, że dziś 1 dc, a tu nic na @ nie narzekasz :D Trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011194 przez miśka23
Chudzinka gratulacje. Ile córcia waży? Jak poród? Jak już dojdziesz do siebie napisz coś więcej.
Aklim chudzinka śliczne dzieciaczki macie :kiss:

A ja nie znam tej cukierni Sowy, u mnie chyba jej nie ma :( a szkoda bo uwielbiam ciasta.

Tyle mnie nie było, myślałam że wpadnę a tu wszystkie będą chwaliły się pozytywnymi testami, a tu cisza w temacie, oj nie ładnie.... Ale nadal na Was czekam :evil: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011203 przez Nefri
Zancik ja też nie widziałam ostatniego zdjęcia małej. Wrzuć jeszcze raz.
Aklim ja niby słyszałam, że po cc czasem trudniej o karmienie piersią, ale akurat mam w otoczeniu wiele dziewczyn, które z różnych względów, nie z wyboru, rodziły przez cc i każda z nich minimum rok karmiła piersią, jedna nawet 1,5 a dziewczyna, z którą leżałam na sali miała cc w 37 tygodniu robione na gwałt, bo byly jakieś problemy i miała taki nawał pokarmu, że ledwo wytrzymywała, bo jej synek był bardzo malutki, miał niecałe 2kg i jeszcze nie miał takiego odruchu ssania.
Mi dzisiaj dziwnie brzuch twardnieje i trochę pobolewa, trochę się martwię. Mam dzisiaj usg i badanie szyjki, bo mam trochę krótką, mam nadzieję, że nie skróciła się jeszcze bardziej :(
a co do obsikiwania, to fakt, że z chłopakiem trzeba uważać, żeby nie zawinąć siurka, bo będzie lał do góry i obsikiwał się :cheer: mi też nic położne na ten temat nie mówiły w szpitalu, ale siostra mnie uprzedzała, że trzeba uważać jak się pieluchę zaklada, żeby siurek był w odpowiedniej pozycji ;)
Aggi krzeselko polecam jak najbardziej :)
Pumcia w sumie samym porodem się nie stresuję, mam tylko nadzieję, że tę ciążę donoszę, że nie urodzę za wcześnie. Bardziej stresuję się tym, co będzie potem, jak sobie dam radę z dwójką małych dzieci w domu, jak Tymek zareaguje, jak sobie da radę, jak będę w szpitalu, takimi rzeczami się martwię. I jeszcze tym, czy zdążę wszystko przygotować na przyjście malucha.

Dziewczyny dawać tu jakieś testy. I o tej Sowie już nie gadajcie, ja też uwielbiam. Nigdy nie lubiłam słodyczy, ale niestety w ciąży to się zmieniło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011204 przez ziaa
Nerfi to strzel na zachętę foto Twojego brzuszka :D Moze testy sie posypią ;) :silly: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011208 przez aggi
miśka widzisz tyle pozytywów ostatnio było że teraz znów posucha w tym temacie :p jak się czujesz??

nefri Maks nigdy nie przesikiwal pampersa jak był malutki, ale raz mu nogi podniosłam żeby pampers podłożyć i coo i się oblał po buzi :p masakra takie przygody ;)

Ja sowy też nie znam u mnie w okolicy niema chyba ;) teraz to brown chyba na celowniku jest do hcg??? :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011211 przez Miluniaa
magmus i wcale nie jest tak źle jak to sobie wszyscy wyobrazają co ?:):):)
A czy ja silna jestem ?? hmm chyba nie sa rozne chwile rozne mysli jest szkoda dzieciakow ale czlowiek z czasem do wszystkiego sie przyzwyczaja ... mi chyba jeszcze ciezej bylo by pracowac z noworodkami w domu dziecka, bo moje dzieci maja kochajace rodziny, a tam jest zakaz brania ich na rece, a one tak potrzebuja milosci :( Ale zakaz nie jest dlatego bo komus sie nie podoba tylko dlatego ze pozniej te dzieciaki tego chca i placza, a jak lezy np 10 to jedna Pani nie da rady i by plakal jeden przez drugiego :(
Nefri noś jeszcze noś, bo ja sie czuje wtedy bezpieczniejsza, że to nie moja kolej hehehhehehe :evil: :evil: Czekaj cierpliwie do 40 tygodnia :evil: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011216 przez brown24
Chudzinka WIELKIE GRATULACjE!!! :kiss: :kiss: :) :) :) samych cudownych dni Wam życzę, mała prześliczna :*
Aggi przede mna Niagara do @, ja mam mieć jutro, narazie cisza, nawet sie nie czuje jak na okres, oprócz bolu piersi nic mi nie dolega, tylko łeb pęka ale to przez pogodę. AAaa iTwoj mały taki kochany smieszek-urwisek na tym zdjęciu :woohoo:
Miśka a jak Ty się czujesz?
Nefri a Ty się nie przejmuj jakimiś głupimi dogryzkami, a 4 kg w połowie ciązy to raczej niewiele.
Sandruska, no nie zazdroszcze ząbka,a raczej jego braku. Ale z drugiej strony patrz na Ziajke, z jednym , a taka urocza :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011222 przez miśka23
brown na @ nie czekaj, bo się nie doczekasz :lol:

milunia ja też cię podziwiam. Nigdy nie mogę tego zrozumieć czemu to właśnie spotyka dzieci, przecież to najbardziej niewinni ludzie na świecie. Dobrze że ty widzisz jakieś pozytywy. Ale pewnie nie wszystkie te dzieci mają szczęście mieć rodziców które mimo wszystko je kochają.

Ja chyba na weekend upiekę ciasto czekoladowe z wiśniami :)

Nefri właśnie pokaż brzuszek, uwielbiam je oglądać, milunia ty też :) Ja nie mogę się doczekać na swój.

Dziękuję że pytacie o mnie. Ja czuję się coraz lepiej. Nawet apetyt wraca. Dziś chyba poproszę męża żeby pomógł mi lepić pierogi :whistle:

A wy ciężaróweczki jak się czujecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011225 przez Sandruska1995
.chudzinka Gratulacje . Cudowna córcia . :kiss: :kiss: Też mi się taka marzy. ;)
joanna ja osobiście nie lubię jak mój M. gdzies wychodzi bezemnie hehe :P
aggi zrobią za darmo. Poszłam rano szybko do nich a tam co? Karteczka na drzwiach " Urlop od 19.10 do 30.10 :evil: No i będę bez zęba tyle czasu :S
brown Awatar ziaa trzyma mnie na duchu hehe ;)

O tak wyglądam! :pinch:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011226 przez ziaa
Sandruśka to widzę, ze brakuje Ci akurat ten który mi został! :D No dobra, jak chcesz to bierz, będę mniej urocza ale dam rade bez zębów :D :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011228 przez Sandruska1995
ziaa dokładnie ten :laugh: w sumie połowę potrzebuję hah :woohoo: Teraz się śmieje , ale jak patrzę w lustro to nie jest mi do śmiechu :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011229 przez aggi
milunia sliczny avatarek :-) !

brown no nooo a jakoś mam przeczucie że nic z tego w tym cyklu. Podbrzusze boli.. jak przed @ ostatnimi czasy :pinch:

miska wrzuc przepis jak masz sprawdzony :-)

sandra to masz taki podajnik na chrupki albo frytki :D współczuję ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011230 przez niagara
Laski ja wypadam z kolejki, plamienie się zaczęło więc i @ się rozkręci ehhh :pinch:

BROWN AGGI Wasza kolej, czekamy na teściory ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl