BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 9 miesiąc temu #700199 przez Domiśśś
Witam Was wszystkie serdecznie :)

Znalazłam Was przez przypadek gdy szukałam wiadomości o testach owulacyjnych.
Muszę się jednak przyznać, że od jakiegoś czasu Was pod czytuje ;)i stwierdziłam, że warto do Waszego grona zawitać, ale jakoś nie miałam odwagi ;) Powiem Wam, że pierwszy raz piszę na forum więc z góry przepraszam jeśli coś będę robić źle ale nie mam pojęcia jak to formalnie wygląda. Proszę jak coś o podpowiedzi;)
Jesteśmy w czasie starania o dzidziusia można rzec, że od niedawna. Ale mam niestety wiele obaw i to chyba też dlatego chciałam do was dołączyć, bo czytając wcześniejsze Wasze posty to wiele rzeczy można się od Was dowiedzieć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700228 przez Dagnes
Domiś witaj!
Moof, a co dokładnie poczułaś? Koleżanka mi mówiła, że ona odczuwała pierwsze ruchy jako przelewanie w brzuszku a inna jako łaskotanie od środka.

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700239 przez Porto1987
Witaj Domiśśś!! Ja też niedawno dołączyłam do forum. Fajnie jest tak z kimś pogadać chociaż wirtualnie o swoich wątpliwościach oraz oczywiście o radościach :) Myślę, że wszystkie chętnie odpowiemy Ci na Twoje pytania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700241 przez Agnilla
Domiś wchodź i rozgość się :) ja jako nadworny łakomczuch informuję Cię, że tu jako wkupne traktuje się sernik!! :) więc ruszaj do kuchni a jak upieczesz wpadaj do nas, we wszystkim Ci pomożemy ile będziemy mogły :)
testy owu masz już zakupione? :) który masz dc dziś?
Gusiak, ja Cię błagam, nie popadaj w paranoję i się nie nakręcaj. będziesz u lekarza wszystko Ci powie. jakie kremy możesz, a jakie nie. bo w ciązy trzeba np uważać na retinol o ile się nie mylę. no stress, po pierwszej wizycie będziesz wiedziała więcej co i jak
wiecie co, wróciłam wczoraj do domu i o 21 położyłam się na kanapie i zasnelam- celowo :P obudziłam się po godzinie, zmiana pozy i dalej spalam. potem maz mnie obudzil o 23, sil mialam na umycie zebow, zmycie makijazu i bach dalej spac. no i przed 7 sie z nim budze, mowie wstane zrobie ci bulki. on mowi lez i spij, i co nie spalam dalej? no masakra jakas. czuje wewnetrzny stres, chyba to ten wczorajszy test owu to spowodowal. co mam Wam powiedziec, ze zalamana jestem? :( moof zrobie prl na pewno, ale juz chyba sobie odpuszcze przed urlopem, bo co mi to da :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700256 przez Domiśśś
Jeśli chodzi o sernik to nie ma problemu jest już w lodóweczce pyszniutki z musem truskawkowym więc zapraszam ;)
Mam 24 dzień cyklu jesteśmy po pierwszych staraniach i czekam na rezultaty ale nawet się nie łudzę, że się uda od razu... W ogóle martwię się, że to u mnie będzie długo trwało. Leczę się u endokrynologa niby powiedział teraz, że tarczyca o niebo lepsza i można spokojnie próbować... testy kupiłam ale apteczne i miałam ich tylko 5 :dry: Jak się nie uda to chce zacząć cały cykl prowadzić więc możecie mi podesłać jakiś link do większych zapasów teścików ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700263 przez moofka
Dag właśnie takie laskotanie od środka poczułam, dzisiaj rano też. Ale może to za wcześnie i się wkrecam :unsure:

Agi bo z tym jednym testem to je.las że hej! Ale już się skup na urlopie i odpoczynku, wszelkie testy zostają w domu :)

Domis witaj i pytaj o wszystko co Ci trzeba, nawet jak pytanie wyda Ci się głupie :)

Gosia a u Ciebie już się coś wyklarowalo? Testowalas drugi raz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700296 przez Agnilla
moof, nic mnie nie boli, nic a nic. coś mi tańczyły jajniki, ale kurna to na pewno nie to. to było coś takiego jak wtedy...kiedy owu nie było :(
wzielam test do pracy i chce zrobic o 15, jak wczoraj.zobaczymy...
Domis, ja nie moge znalezc tej aukcji co my z moof kupowalysmy, ale jeszcze poszukam. na sernik wpadam po pracy ;)
co do staran, to nie odpuszczaj. ja tez odpuszczalam, po rzekomej owulacji. ale nigdy nie wiadomo, mozesz przed samym okresem zaskoczyc, jak Kaś :)
Gosia, odezwij sie! czekamy na rozwoj sytuacji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700306 przez issska1986
Czesć laski,

Kaś odp Ci na FB.

Witaj Domiśśśś :)dawaj fotkę tego sernika...

ja wczoraj byłam na urodzinach mojego męża siostrzeńca, wszyscy mi usługiwali, są plusy :) dzisiaj jadę z badaniami a w środę usg i znowu do ginki... :huh: dwa dni z tym moczem by jej nie zbawiło...

Dag, ja też już bym chciała mieć brzunio..

Moof ale jazda, fajnie z tymi ruchami... :)

Agi, no bez kitu siekłaś z tym testem... doszła bransoletka...

No i miałam coś napisać jeszcze i doopa zapomniałam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700321 przez Agnilla
Iss doszła doszła, w piatek, takze mysle ze sr-czw Ci odsyłam
no co mialam zrobic, szykowałam sie na mega bol to bym wiedziala co z owu, a teraz jedynie boje sie tego, ze mi prl skoczyla...nie wiem, czy w czw nie pojsc na badanie prl i moze w sob do ginki jesli byloby cos nie teges
ehhh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700341 przez issska1986
Agnilla napisał:

Iss doszła doszła, w piatek, takze mysle ze sr-czw Ci odsyłam
no co mialam zrobic, szykowałam sie na mega bol to bym wiedziala co z owu, a teraz jedynie boje sie tego, ze mi prl skoczyla...nie wiem, czy w czw nie pojsc na badanie prl i moze w sob do ginki jesli byloby cos nie teges
ehhh


O to mega szybko :) :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

no właśnie a czy on Cię nie zmylił aby? A zawsze ten ból przy owu masz taki sam, bo ja miałam różne nasilenie, nie raz mnie tak bolało,ze na mega silnym proszku przeciwbólowym musiałam jechać i z termoforem na brzuchu, a nie raz był do zniesienia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700352 przez ann-sunshine
Dzień dobry,

Agi, albo zostawiasz testy pod kluczem i ich nie tykasz i idziecie na spontan, albo robisz wszystko na maxa - testujesz kontrolujesz badasz się i leczysz. Bo taki pojedynczy test tylko ci w głowie namieszał. Może już teraz przed urlopem odpuść sobie, a po wrócisz znów do walki?

Moof wcale nie jest za wcześnie na ruchy, to pewnie było to ;)

Witaj Domiś, to dobrze że nie nastawiasz się na złoty strzał, przynajmniej mniej nerwów cię to wszystko będzie kosztowało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700371 przez gosia28
Dzień dobry.

Dziewczyny puszczajcie kciuki, @ powoli się rozkręca. Już mnie brzuch i krzyż boli :angry:

Agi ann dobrze radzi- albo na maksa kontrolujesz wszystko, albo idziesz na całkowity spontan. A jedynie prolkę zawsze możesz zbadać.

Dominiś witaj i życzę miło spędzonych chwil w naszym gronie ;)

gosia sz. :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: fajnie, że wpadłaś, ścigaj choróbska a sio :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700389 przez moofka
Gosia no kurka ale Ci się wredota trafiła w tym cyklu nooo :angry:

Ann bo jeszcze przez myśl mi przeszło że jakaś bułka mi w jelitach utknęła czy coś :P a ja się jaram jak głupia, ale jestem coraz bardziej pewna że to to :)

a po wczorajszym wybieraniu imion nasze dziecko ma obecnie ksywke
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700447 przez aggi
Domiś witaj w naszym gronie :) Jak co to wal śmiało, będziemy się starały pomóc :) testy najlepiej na allegro można zamówić w większych ilościach :)

Agni uważam że Ann ma całkowitą rację. Lepiej bym tego nie ujęła: "taki pojedynczy test tylko ci w głowie namieszał" .

Isss fajnie że Ci usługiwali :) :) Wkońcu teraz jesteś najważniejsza w rodzinie, o ! :P

Ann właśnie , jak tam Marta??


moofka świetnie haha :D nno i zazdroszczę ruchów, to napewno nie była bułka :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700464 przez aggi
mam do Was pytanie:) może głupie, nie śmiać się :P

Jak długo lh się utrzymuje w organizmie po owu? bo dziś 24dc a mi pokazały się dwie kreski, z czego testowa jest niby słabsza od kontrolnej, ale kurcze dobrze widoczna... nie jakiś tam cień cienia. Przypomnę iż owu wyznaczyłam że była 19/20dc kiedy kreski były wyraźnie mocne.
Pomocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl