BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 9 miesiąc temu #700914 przez Agnilla
noo te czekolady to takie szatany, to bedzie próba dla mnie wrrrr
jutro ide na prl takze w srode o 12 bede miala wyniki. nie mam fajnej prolaktyny i wynikow to bransoletki moge miec fajne nie? :P mowie dzis do meza, ze jak rozkrece biznes :P to bede robila popoludniami a on bedzie musial sie zajac domem...a on na to, ze on tez bedzie robil :D
ktora to polubila profil? przyznac sie? :P
sutki Was bola bo sie za bardzo macacie :P a tak serio laski to ja Was pliiis bardzo, nie nakrecajcie sie. ja w pierwsze cykle mialam wszelkie mozliwe objawy ciazy, chorowalam 2 tyg i ani jednej tableteczki, bo przeciez w imie potomka. wyluzujcie blagam Was, bo bedziecie mialy potem to co jak jak sie nie bedzie udawalo, czego Wam ofc nie zycze. ale uwierzcie, ze nakrecanie sie nie pomaga. w ostatnim cyklu to mialam przeciez nawet rozwolnienie, czym wg mnie bylo zagniezdzanie zarodka :D noo i wiele innych rwanie w podbrzuszu miewalam, oh nawet zapachy mnie draznily i mnie mdlilo. no mdlilo, bo jak chorowalam, a sie niczym nie leczylam to w koncu i organizm sie buntowal. takze wrzucajcie na luz, jak to mowi moof, bzykajcie sie dla przyjemnosci, a testy ciazowe testujcie najszybciej w dniu spodziewanej @. Lil, ktora od kilku dni nas olewa, w pierwszej ciazy miala test pozytywny dopiero po kilku dniach po terminie @. kazdy ma indywidualnie zaprogramowany organizm ;)
oooo czuje sie jak stara wyga tu na forum. bede wszystkich pouczac a sama nie zajde ooo :P i tym optymistycznym akcentem mowie, ze sie wkuwie jak prl mi znowu skoczyla :P
dobrej nocy Wam!
ps. sernik jutro prosze na drugie sniadanie, bo na krew to na czczo musze byc ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700918 przez Kaś_O
Dziewczyny tylko sie z tymi skutkami nie nakrecajcie.. Iss bolaly piersi i napewno nie od razu po OWU tylko jakos od zagniezdzenia ale moze źle pamietam.. Nie doszukujcie sie u siebie od razu objawów ciazy bo zwarjujecie.. A takie nakręcanie juz nie jedna z nas wprowadziło w dola, chociaz życzę wam Fasolki z całego serca

A my kupilismy dzis basenik Czarkowi taki 2m i 0.5m wysokości i mam zamiar jutro moze z nim posiedzieć i sie pobawić.. Pozniej postaram sie wam wszystko opisać..

No Lili zniknęła :( mam nadzieje ze u niej dobrze i po prostu nie ma czasu na nasze wywody ale to mogłaby napisac chociaz to bo tak sie martwimy..

Cos chciałam wam tutaj jeszcze ale nie pamietam..

Witam nowo przybyła :) Paulinka rozgłosc sie..

Ktos sie boi o furagine i ze malenstwo.. Nie wiem czy moze wywołać poronienie ale napewno nie trafi do organizmu malenstwa..


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701019 przez moofka
Mnie tam sutki nie bolały tylko całe cyce. Za to teraz nie bolą mnie cyce tylko właśnie sutki. Jak wychodzę z jeziora to tak stercza, że mogłabym nimi komuś oko wydziubać :P w ogóle to cały czas lekko sterczą, gin powiedział że cyce mam dobre do karmienia B)

Agi widzialam taką piekną miętową bransoletke, lans z kieca że hej :) będą takie w innych kolorach?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701029 przez Agnilla
moof a jaki kolor bys chciala? mow szybko, bo dzis wysylaja mi ost zamowienie moze bym znalazla kolor?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701032 przez Kaś_O
Ooo i juz wszystko wam opisalam.. Kurde mam nadzieje ze pogoda to ładniejsze niebawem bedzie :| to na basen tak srednio..

Moofka mi tez cały czas stercza i fakt to dobry znak do karmienia bo dziecko chociaz sutkow nie musi wyciągać.. Ale maz to sie śmieje ze ciagle podniecona chodze :p


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701035 przez Agnilla
już lece na bloga :P ja tez musze wam opisac kolejna klotnie z siostra :P
mi tam kurna nic nie sterczy, tzn stercza wlosy bo je stawiam na elvisa vel malgorzate kozuchowska :P
Moof dzieki, mowilam mezowi, ze ma mi zrobic w ps jakis retusz, bo mnie od slonca wysypalo bleh :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701086 przez moofka
Agi sama nie wiem jaki kolor bym chciała, zobaczę co wykminisz nowego :)

Na bloga nie zagladalam od wyjazdu, będę miała niezłe zaległości do nadrobienia....

Kaś mój mąż też tak się smieje.

W ogóle to mam na niego ochotę, mógłby przyjechać mnie tu gdzieś w lasku stuknąć :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #701098 przez Agnilla
stuknac to Cie moze wiewiórka w głowe :P jak Wy opisujecie te wszystkie sytuacje, to u mnie od razu działa wyobraźnia i widze Was właśnie ze sterczącymi cyckami :D ale wiecie jaka ja mam fantazje nie? :P
ej zasugerujcie mi kolor, bo akurat mam reklamacje i w zamian zamowilabym rzemyk. w domu mam zrobiona szaro- rozowo- kremowa rzemykowa. zaraz polukam kolory
moof na blogu wzgledny spokoj, dasz rade :)
ps. ok zamawiam kolor niebieski rzemyka. jak sie zdecydujesz w 10 min na inny daj znac :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701117 przez moofka
Oj jakiś tryb glupka mi się dzisiaj włączył :P zaraz idę nad jezioro robić baywatch, cycki pameli są tylko brzuch nie ten :P

Agi niebieska to akurat na Wojtka będzie, a ta szaro-różowo-kremowa na Zosię :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701133 przez Agnilla
hehe to jak mnie dzisiaj :P w sumie lepsze to niz biadolenie :)
kiedy dostaniemy nowa dostawe fotek brzuchów waszych? :) juz cale 5 sie nazbieralo :) ja sie objem to tez Wam moze wrzucic :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701171 przez Agnilla
macie i współczujcie :P
tak! bolało :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701187 przez ann-sunshine
Bry,

Witaj Helenne w naszym gronie

Lil to by mogła chociaż słowo napisać: żyję ok, tak jak ferri choć czasem da znak że ok

Agi, ładnie ci się pielęgniarka wkłuła, nawet sińca nie będzie, a tej torby słodyczy to zazdraszczam, szczególnie teraz kiedy mnie do słodkiego ciągnie.

A co do wyobraźni to mój mąż też wszystko sobie w głowie wyobraża, ktoś coś nieopatrznie powie, jakąś metaforą poleci, a ten zaczyna się w głos śmiać bo sobie to w głowie wyobraził, ciężki życie z nim mam ;)

Kaś daj znać jak basenik się przyjął.

Babeńki, zamiast myśleć o bolących cycach, to się zajmijcie czymś konkretnym: sprzątaniem, gotowaniem, zakupami, bransoletkami itp. bo zwariujecie od tego myślenia.

A co do mnie to @ konkretnej nadal brak. Jak za dwa dni nie przyjdzie to idę po testa ciążowego do apteki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701211 przez moofka
Ann to ja znowu zaciskam kciuki :)

Agi po wielkości dziury stwierdzam, że będziesz żyć :P a fotke zaraz pykne nad jeziorkiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701233 przez Agnilla
heeee?? bolało i siniak jest! troche wiekszy juz niz na zdjeciu! jakas studentka mi pobierala krew i to z prawej reki, choc w wiekszosci mam z lewej. ja kiedys panicznie balam sie igly, nadal sie boje, ale teraz to juz chyba pakiet sobie tam wykupie :P
Ann, zamykaj sie na 4 spusty nie wpuszczaj małpiszona!! nasze cycolinki przyjada do Ciebie ze sterczacymi sutkami i ją wygonią:P eeeej widze tooo :D :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #701237 przez issska1986
Hej laski,
witam nowe Panie :lol: :lol: :lol:

Agni ja już 8 tc :lol: :lol: :lol: Jutro zobaczę mojego maluszka, już powinien mieć coś ok 1 cm ... ;) Modlę się żeby tego pierdzielonego krwiaka nie było....

No mnie akurat bolały najbardziej brodawki...i Kaś prawie od owulacji bolały mnie piersi przez progesteron, a potem same sutki w nocy w szczególności no a w dzień bolały całe piersi jak przed @....

Agni swieca to nic przy mdłościach, mnie wczoraj cały dzień rzucało, nie mogłam wyjść z domu do lekarza no i do pracy musiałam podjechać bo znowu czegoś tam nie umieli...Mąż mi dał samochód bo mój mały zepsuty, ale jego też lubię jeździć bo bezpieczniej :) ale tak mnie mdłości podczas drogi dokuczały, zawsze miałam trochę rano a potem wieczorem, jak się mąż kładł obok, śmiałam się , z to on tak działa :laugh: :laugh:

Ann moze to takie plamienie w dniu spodziewanej @, moja mama z moim bratem przez 2 m-ce nie wiedziała że w ciaży bo miała @, tylko potem skumała...bo druga ciąża :)

Edit : a i z tym testem to zależy kiedy nasz owu, ja miałam w połowie cyklu wiec mi wyszedł dwa dni przed @, ale niektóre dziewczyny mają późno owu więc dopiero niektórym test wykrywa w dniu @ lub kilka dni po!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl