BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 9 miesiąc temu #700471 przez ann-sunshine
Na mnie też nie liczcie., @ przyszła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700530 przez Kaś_O
Gusiek ja pierwsza ciaze i teraz smaruje białą nivea a jak masz bardzo sucha to mozesz nivea po prostu. Ale ja miałam taka raczej zwyczajna skórę.. Musisz pewnie wypróbować rozne metody i trafić na swoją.. Ja brzuch jakos wiecej smarowalam dopiero od 20tyg i teraz tez.. Ale wczesniej zawsze cała sie nacieram po kąpieli balsamem.. Prawda jest taka ze jesli masz skórę ze skłonnością do rozstepow to nie wazne co bedziesz robic i tak wyjdą.. Ale warto smarowac dla swojego komfortu :)

Domis witaj w naszym gronie.. Nie odczytalam czy juz dziewczyny Ci napisały ze musisz nam tutaj sernikczek zafundować ;) kto pyta mniej błądzi i rak naprawde nie ma głupich pytań wiec smialo wał prosto z mostu.. Nie obrażają sie tez jak któraś z nas sprzeda Ci OPR jakbys zaś bardzo świrowala ale to tylko z dobrego serduszka bo kazda z nas kiedys albo nie raz była stawiania do pionu..


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700533 przez Dagnes
Moofka u Ciebie 17 tydzień leci, więc to wcale nie za wcześnie. Teraz to tylko będzie się nasilać, ale fajnie:)
Iss brzuszek już niedługo Ci urośnie. Dla mnie te tygodnie w ciąży biegną bardzo szybko. Nie obejrzymy się, a już będziemy z wózkami śmigać, a reszta jeszcze nie zafasolkowanych brzuchy ciążowe dźwigać:)
Ann i Gosia :kiss:
Aggi z tym spadkiem LH podobno różnie jest u każdej kobiety. Ja testowałam chyba do 19 dc, maliny miałam w 12 dc a kreski testowe nigdy mi nie zniknęły.

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700535 przez gosia28
Mi się kreska utrzymuje cały czas. Tzn. w okres nie testuje, ale i w 10 i 20 i 40 też mam dwie kreski- oczywiście z różnym nasileniem. To jest sprawa indywidualna, jedna tak jak ja będzie miała cały cykl inna tylko przez pare dni. Czułość testów pewnie też ma znaczenie.

Jadę po lody, należą mi się cnie? :P

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700543 przez Kaś_O
My mielismy imprezę w niedziele.. Uh powiem wam ze masakra straszna, Opisze wam to kochane pozniej ale skończyło sie na tym ze ja wybuchlam, moja mama sie poplakala, tesciu wściekły, i maz tez.. A wszystko przez jego prababcie meza :|

Aggi Ih moze sie utrzymywać z rożnych powodów i nie ma co na to patrzeć ani sie doszukiwać powodu pojawienia sie kreski testowe. Pamietaj ze test jest pozytywny tylko wtedy jak testowa jest równa kontrolnej albo ciemniejsza kazdy inny odcień to negatyw..

Musiała wam na 2 raty odpisać..
Gosia wcinaj lody :*

Ann :* :* Martusia zdrowa?


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #700558 przez Agnilla
i co, i dupa
chyba w czw pojde zbadac prl tak dla samej siebie, w razie co wracam do bromergonu nie ma na co czekac

wiecie co laski, wkurza mnie juz to, ze dostajecie ta @ :ohmy: :ohmy: :ohmy: nudne to sie robi :P

ops sorki to 15 i 16 dc, juz dobie dzien dodalam :P dzis mam 16 dc ten na dole

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700589 przez moofka
jakiś pechowy poniedziałek dzisiaj, najpierw gosia teraz ann :kiss: obu Wam się należą pyszne lody :)

Dag mi tak do 13 tc strasznie się dluzyly tygodnie a dopiero teraz lecą szybko :)

kaś to jakas niezła afera rodzinna musiała być, ale Ty się nie możesz denerwować nooo!

Agi zbadaj ta prolke bo widzę, że Ci to spokoju nie da.

Dobrze, że huśtawka na której siedzę ma daszek bo wiewiorki rzucają szyszkami :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700627 przez Agnilla
Moof ide jutro, postanowione, bo sie denerwuje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700632 przez Domiśśś
Serniczek był ale się zbył :) Zostało może na 4 kawałki :)
Gości miałam więc musiałam popisać się arcydziełem ;)
Dziękuję za miłe przyjęcie do grona ;)
Gdyby któraś miała link do większej ilości testów żeby zakupić to proszę o podesłanie :)
Pewnie będą musiały się przydać.
Faktycznie poniedziałek pechowy złapało mnie chyba zapalenie pęcherza ;/ Często mnie łapie ale po furaginie przechodzi ale teraz w sumie boję się wziąć gdyby jednak okazało się "cudem", że dzidziuś jest... Zostaje mi tylko Urosept... Znacie coś jeszcze delikatnego tego typu dolegliwości??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700676 przez Kaś_O
Żurawina..

Aga zbadaj sobie i bedziesz miała spokoj.. Ale cykl Ci sie mogl wydłużyć czy cos wiec wiesz to nie regola ze w ten sam dzien bedzie owu..

Moofka byla bo oczywiscie babcia zawsze wszystkich swoim gadaniem wyprowadzi z rownowagi..


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700693 przez Agnilla
Nooo kas jestesmy ciekawe, rodzinne sytuacje sa najlepsze do plotkowania :P
ja ide jutro zbadac prl a Wy trzymajcie kciuki, zeby byla niska. Moze owu juz byla, bezbolesna. Kto wie. Ale jesli prl bedzie niska to bede spokojniejsza. Tylko, ze ja od dzis jade z duphastonem a chyba sie przed owu go nie powinno brac?
Ide sie zdrzemnac i do bransoletek siadam.
moof zajebiscie tam masz :) odpoczywaj ile wlezie, nalezy Ci sie :kiss:
a tak btw, gdzie ta cholera Lil ????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700704 przez issska1986
Agnilla mogłaś mieć maliny w 14 dc i teraz masz te dwie aż zanikną całkowicie...

Moof wiewiórki Cię nie polubiły hehehehe, ale śmiać mi się zachciało jak sobie to wyobraziłam :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Zasrane @ !!!!!

Kaś właśnie, olej....szkoda nerwów...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700727 przez moofka
Idź idź Agi, proste że trzymamy kciuki i będziemy czekać na wyniki razem z Tobą :) na dupku się nie znam, nigdy nie bralam.

Iss a Ty lezysz grzecznie i odpoczywasz?

Domis ja też miałam często problemy z pecherzem i jechalam na furaginie, do tego zawsze wit C i nospa, no i hektolitry wody. Teraz codziennie biorę zurawine oslonowo i jak na razie, odpukać, mam spokój :)

Ja te wiewiorki już znam, przychodzi kilka i się ganiaja. zrobiłam kilka fotek, jak wrócę to Wam pokaże :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700734 przez Domiśśś
Moofka W czasie ciąży też mogłaś brać furaginę ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #700760 przez ann-sunshine
Goś lody Ci się należą :kiss:

Agi zbadaj zbadaj, przynajmniej będziesz wiedziała na co się nastawiać w następnym cyklu (tzn czy z bromkiem, czy bez).

Kaś nie ma to jak urlop z rodziną, buziakuję :kiss: :kiss: :kiss:

Domiś kup którekolwiek z allegro, jak chcesz testować od 10 dc do 20 dc to 10 sztuk licz na cykl, a nawet więcej jak będziesz chciała po dwa dziennie w strategiczne dni robić.

A moja @ jakoś zaginęła póki co. Wczoraj pojawiło się brązowe plamienie, potem znikło, dziś znów plamienie i już myślałam że czerwono się robi, ale cisza. Ale nie ma co się łudzić, pewnie jutro się rozhula. Nawet mi smutno nie jest, tylko cholera wku...a jestem jak osa. Idę się badać, bo mnie wpienia ta moja @.

A, a z Martą jutro idę na kontrol, ale już po pierwszej dawce antybiotyku gorączka nie wróciła, tylko kaszel jeszcze się utrzymuje. Reszta wróciła do normy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl