BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 9 miesiąc temu #700775 przez moofka
Domis w czasie ciazy nie bralam furo, ostatnia infekcje miałam ze 2 tyg przed zajsciem. Ciąża zmobilizowała mnie do regularnego brania zurawiny, zwłaszcza że pH moczu mam na granicy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700788 przez helenne
Hej Dziewczyny, tu mnie jeszcze nie było:) od tygodnia udzielam się na staraczkach.
Ale u Was równie milutko więc chciałam wpaść przywitać się i tu również się po udzielać :laugh:
Właśnie wybieram testy owu i jest ich sporo i różnych ciężkie to-ale podołam!
Staram się z narzeczonym nie długo ale i tak stresy mam. Dwa miesiące temu miałam usuniętego polipa zabiegiem, rok temu torbielkę...ten cykl też był na maksa dziwny brzuch mnie bolał a cykl 46 dni ...po czym @ potrwała 3 dni i się zmyła dziś... martwię się ,że znów coś nie tak...już myślałam że może dzidzia ale w dniu spodziewanej @ robiłam bhcg i nic... cóż mam nadzieję ,że mogę się przyłączyć tu również :laugh:
P.S. Mam na imię Paulina i jestem ze Szczecina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700796 przez Domiśśś
Kiedy można zrobić test ciążowy aby był wiarygodny?
Dopiero po spóźnionej miesiączce czy może wynik być już wcześniej??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700798 przez Domiśśś
moofka ja też biorę żurawinę jakiś czas ale i tak mnie dopadło.. wzięłabym furaginę i byłby spokój ale jednak boję się gdyby się okazało, że jest dzidzi. Dlatego zastanawiam się czy jak zrobię jutro test to może pokazać prawdziwy wynik. @ powinnam dostać w sobotę.
Jak myślicie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #700813 przez helenne
Domiś, myślę ,że może ale nie musi wyjść prawdziwy- pozytywny zawsze negatywny niekoniecznie :) na starających się o ciążę dziewczyny pisały żeby lepiej poczekać kilka dni po terminie spodziewanej i zrobić -coś w tym musi być... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700822 przez gosia28
ann witaj w klubie. Ale u mnie bankowo się rozkręca, brzuch wsio no nikt mi nie wmówi, że to nie to :P

helenne witaj i na tym wątku ;) pytaj o co chcesz i pisz też :)

Dominis test nie będzie wiarygodny

Agni trzymam kciuki za dobry wynik prolki :kiss:

Kas tak to już jest... rodzinne klimaty :laugh:

no i właśnie gdzie jest lili? Bo ja chciałam jej oficjalne podziękowania uczynić w związku z zaangażowaniem w moje niedługie zajście :lol:

a żurawina potwierdzam, że przy infekcjach pomaga

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700830 przez Porto1987
Przytrafiła mi się dziwna rzecz dzisiaj. Po raz pierwszy zdarzył mi się ból z prawej strony, nie wiem może jajnik czy jajowód?? Ból był taki kłująco rwący i utrzymywał się kilka godzin. Jak myślicie kobitki, o co to może chodzić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700832 przez moofka
Domis test nie wyjdzie, ja robiłam 2 dni przed terminem @ i wyszła ledwo widoczna bledziutenka kreska, ale może być i tak że dopiero po terminie @ test pokaże 2 kreski.

witaj helenne :)

a lil to w końcu wrzucala nam fotke testu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700867 przez aggi
Domiś no ja na zapalenie pęcherza to na przemian urofuraginum i urosept brałam. Żurawina też jest dobra. A test najlepiej zrobić w dzień spodziewanej @ najwcześniej :)

Agni zbadaj, będziesz spokojniejsza;* Co to masz za bransoletki ??? :) pochwal się :)

Ann dobrze że Martusia powoli zdrowieje :)

Witaj helenne - Paulina :) :kiss:

Porto miałam identyczny ból prawego jajnika nad ranem w 20dc, dzień po tym jak były u mnie maliny :) nie wiem co to było, ale na następny dzień zaczęły mnie rwać sutki i bolą do dziś (4 dni)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700873 przez aggi
A u mnie 24dc, sutki rwą mnie od czterech dni strasznie. Wrażliwe jak nie wiem :unsure: myślałam że pogryzę jak mnie mój dotknął...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #700892 przez Agnilla
co do bólu, jeśli faktycznie bolało Was wtedy kiedy miałyscie maliny to mogła być to owulacja. mnie w ostatnim cyklu tak napitalał jajnik, gin stwierdził obecność pęcherzyka a wieczorem miałam maliny także to na pewno było to. była tu taka co narzekała na ból piersi, dziś jest w 7tc, co nie Iss? ;)

witam wszytskie nowe Panie, te co jeszcze nie robiły, przypominam o serniku dla łakomczuchów :lol: :lol: :lol:

a te jeszcze nie widziały, uwaga reklamuję się, a co :P www.facebook.com/pages/Aga-Kokosi%C5%84s...made/320015338101346

ja wiem dlaczego nie zachodze, bo nie mam czasu ;)
właśnie siedze i próbuję się wyrobić z zamówień przed urlopem.

wiecie co, mama moja wróciła z Niemiec i dziś obdarowała nas siatką słodyczy, jestem tak obżarta, że wstyd :P ofc musiała mi kupić wielką milkę z mojego avatara i kilka czekolad z okienkiem :P nieee muszę to gdzieś schować dosłownie :/


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #700896 przez Porto1987
Aggi powiem Ci, że moje sutki to też niczego sobie. Mam wrażenie jakby były takie bardzo rozpulchnione. Piersi same w sobie mnie nie bolą, ale sutki już tak. U mnie 20 dc. Już jestem po owu. Maliny były albo 10 dc albo 17 dc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #700897 przez gosia28
a ja pojechałam do sklepu po lody a wróciłam z arbuzem :lol:
co by takich wyrzutów nie mieć a smakował mmmmm

Agi :lol: :lol: :lol:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700901 przez aggi
Agni no mów mi jeszcze, to pięknie brzmi - szczególnie to o zaciążonej Iss :kiss:
No i zaraz będę przeglądać Twoje wyroby i napewno się na coś skuszę bo ja uwielbiam bransoletki :D :blush: A czekolady oddaj potrzebującym (mniammmmmm :D)

Porto ja mam sutki strasznie wrażliwe, zawsze na @ puchły mi całe piersi, a tym razem od 21dc bolą mnie same sutki i są strasznie wrażliwe...

Gosia arbuz mniam :D Smaka narobiłaś :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700907 przez Porto1987
Agnilla - bransoletki super!!!

Gosia jak ja bym zjadła takiego słodkiego i soczystego arbuzika... tym bardziej, że mnie boli głowa, bo dziś za mało piłam :(

Dobrej nocy!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl