BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 10 miesiąc temu #702675 przez Kaś_O
Isska przytylam mocno :* moja mama miała tak samo.. Były blizniaki a pozniej juz tylko jeden plod.. Powiem szczerze dobrze ze teraz na starcie.. Przykro jest zawsze ale masz o co nadal walczyć.. Buziaki :**

Agi Ty wiesz co bym Ci napisala :*

Gosia dajesz sobie całkiem spokoj czy zaczynasz jakies leczenie.. Nie lam sie moze potrzeba nam wakacji?

Issska odezwę sie do Ciebie na fb bo mam kilka pytań co do Twojego gina..


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702837 przez moofka
Osz kurka się porobilo.... Ferri na wyjeździe, Agi robi sobie przerwę, Lil też musi odpocząć.... No smutno :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702862 przez gosia28
Kaś ja stestuje jeszcze ten miesiąc bom se zapodała clo, ale potem robię wakacje, chyba albo pójdę do gina jak @ znów nie przyjdzie na czas

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702889 przez issska1986
Hej,

ok Kaś, zaraz wejdę na fb...

moof czy Cię na początku też cały czas bolał brzuch, ja to wczoraj się nałaziłam to tak mnie później nawalał, chociaż Twoja ciąża przebiega idealnie to pewnie takich objawów nie miałaś.. Ja bym nie miała siły szczerze w pracy wysiedziec jak by nie to L4... nie mam w ogóle siły, do tego jak dłużej posiedzę to ten brzuch mnie boli.... nie wiem jak długo to potrwa, mam nadzieję,że przejdzie...

Dziewczyny nie łamcie się...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702929 przez moofka
Iss pewnie że mnie pobolewal brzuch, po 8 h pracy czułam takie ciagniecie i krzyż mnie też trochę bolał więc po powrocie odpoczywalam. A Ty bierzesz jakiś magnez? Mi lekarz kazał 3 razy dziennie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703053 przez issska1986
mooof biorę magnez 3x1, no-spę forte 2x1 no i ta luteinę ale od dzisiaj duphaston 3x1 ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703122 przez moofka
Iss jak byłam u lekarza to mówiłam że pobolewa mnie brzuch, krzyż czasem, że cycki mnie bolą a on że to dobrze, że tam wszystko rośnie i się zmienia. Nie martw się :kiss: a jak inne objawy? Mdłości Cię trzymają? Sikasz w nocy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703243 przez Domiśśś
Hey dziewczyny.
Byłam dzisiaj zrobić badanie moczu... no i masakra strasznie brzydki :(
Leukocyty bakterie krwinki czerwone wszystko czego nie powinno być to jest...
Jutro idę do lekarza...
Teraz to już w ogóle mam schiza... gdyby była dzidzia to taka infekcja na dzień dobry dobrych wieści nie wróży jak nie będzie dzidzi to pewnie mi przysadzą dłuższe stosowanie antybiotyku i trzeba będzie odczekać znowu...
Masakra :(
Zawsze musi być pod górkę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703387 przez ann-sunshine
Domiś czyli dobrze, że jednak poszłaś na badania.

Byłam dziś z córcią u koleżanki która ma 2 dzieci: zestaw 2,5 roku 1,5 roku i 4 mc-e to jak dom wariatów. Wymęczona jestem. Nie wiem jak te panie w żłobkach dają radę i nie wariują.

Babeńki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: to dla wszystkich które potrzebują

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703402 przez issska1986
moof mnie też krzyż, brzuch boli, cycki to najmniejszy problem... bo już nie tak jak na początku, ale mdłości to mam różnie, raz mam raz nie, dzisiaj prawie wcale, a wczoraj czy w poniedziałek non stop... w nocy na siku nie wstaję...

Domiśsśs mocz ważny w ciąży co miesiąc badania robisz... więc lepiej odwlec trochę i wszystko doleczyć...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703439 przez moofka
Ann to Martula już całkiem zdrowa? Niezła jazda musiała być z taka ekipa :)

Iss dla mnie najgorsze były mdłości, chociaż jak się nasluchalam i naczytalam jak niektóre dziewczyny się męczą to ja miałam lajtowo.

Domis trzeba wyleczyć i poczekać. Szybko zleci, nie martw się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703543 przez Kaś_O
Iss w koncu zakrecona i Ci nie napisałam.. Jak wejdziesz na bloga to chodzi mi o ta moja koleżankę czy polecasz swojego gina ale to postaram sie jutro naprawde na fb napisac..

Jesli chodzi o bóle to mnie tez brzuch bolal, bardziej Cie boli po bokach czy na srodku? Ogolnie to jesli nie masz krwawienia ani nic takiego to uznaje sie to za normalne bole spowodowane rozrastaniem macicy.. Trzymaj sie dzielnie :*

Ann małe przedszkole :) hehe


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703715 przez issska1986
eh to o tą koleżankę chodzi... no ona nie pomogła mi zajść więc ciężko mi powiedzieć, czy jej pomoże.. ale może spróbować...

ja wczoraj miałam super dzień, ani mdłości, ani brzunio mnie nie bolał....:)

boli po środku, jak gadam z koleżankami to mówiły ze je tak nie bolał cały czas i ze to nie dobrze... moim zdaniem to chyba normalne bo ta macica rośnie cały czas i dzidzia, sama nie wiem... ginka powiedziała,że jak mnie będzie bolał brzuch to mam na urlop nie jechac, ale masz Kaś rację póki nie ma krwawienia to jest git...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703844 przez Domiśśś
Byłam dzisiaj u lekarza. Dostałam dwie recepty jeśli będę w ciąży to antybiotyk Apo-Amoxi.
Jeśli nie to furaginę i zaproponowała mi doustną szczepionkę Uro-Vaxom . Słyszałyście cos o niej?? BO ja jakoś nie chętnie jestem nastawiona trochę jeszcze poczytałam ale jakoś super opinii nie ma. Przez 3 miesiące ja sie stosuje koszt 300 zł :ohmy: Nie można stosować w ciąży :dry:
Zrobiłam sobie dziś też posiew dla pewności czy to napewno E.Coli jest za tydzien dopiero wyniki ;//
jutro spodziewany małpiszon i pewnie przyjdzie niestety bo zmierzyłam temp. i jest 36.6 nawet cienia nadziei mi nie zostawiła :(
Jakoś tak smutno mi :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703899 przez gosia28
Dominiś a mierzyłaś tempkę cały cykl? Bo wiesz jak np. w pierwszej połowie cyklu mogłaś mieć 36,4 a teraz 36,6 i jest ok. chyba że mierzyłaś i spadła

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl