BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 11 miesiąc temu #1035038 przez Miluniaa
Ja tak sobie mysle,ze u mnie chyba musi isc hurtem, bo jak odchowam mala nie bede chciala znow zaczynac tego samego no ale z nia jedna jest mi ciezko moze te 2 bedzie przeciwienstwem i ostoja spokoju ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035040 przez aggi
milunia no no ja wiedziałam że coś brałaś :) będziesz konsultowała decyzję z lekarzem, czy idziecie na żywioł ? :)

nefri dokładnie ja też z końca grudnia i w sumie nigdy poszkodowana nie byłam, a teraz ciągle rok młodsza także tego :whistle: :whistle: :whistle:

honka zasada jest taka że testujesz i jak tylko pokażą się dwie identyczne kreski to testy odstawiasz. To już jest pozytyw i więcej się nie testuje :)

cornick Twój avatarek dodał mi +100 do optymizmu hehehe :D Świetny jest :)

pinezka zazdroszczę wagi :P

nati castagnus łagodzi pms :)

milunia ja to samo ;) Też albo od razu albo wcale... za leniwa jestem by za kilka lat dopiero od nowa w pieluchach siedzieć, boję się że mi się odechce ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035041 przez brown24
Nati ja mam tak prawie co miesiąc :laugh: Mam nadzieje ze w tym mnie ominie hehe.
Cornicik gra o test haha dobre, ja kolejny cykl pasuje.. Ale od wakacji wracam do gry :P
Aggi a spoko,na poczatku troche nerwów, sle teraz jest ok, dużo nauki,szkoleń itp. Na razie daje radę :)
U nas tez paskudnie i przymrozki w nocy brr

Puma jak ta mamuśka? :silly: Żyjesz po weekendzie? :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035043 przez magmus88
Hej :)

Fajnie Brown, ze już się zaaklimatyzowałaś :)

Aggi - jak tam lampa? Przyszły produkty??

Ja dziś byłam u endokrynologa, wszystko ok ale jeszcze przed porodem mam się zgłosić.

Ja dziś kupiłam sobie 5 podkładów na łóżko (takich dużych 60x90), jedną paczkę tych podpasek poporodowych.... Emolium do kąpieli bo była promka :) I upolowałam rybaczki dżinsowe, ciążowe w lumpie :) trochę je dziś podpicowałam u mamy heheh bo miały dziwne nogawki :P ale już się piorą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035044 przez Nefri
Milunia no jest taka szansa. Eryk jest zupełnym przeciwieństwem Tymcia jak byl mały. Jest mega spokojny i pogodny, tylko dzięki temu jakoś daje rade z dwójka.
Aggi no, no, dla kobiety to jest wyjątkowy plus być z końca roku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1035047 przez aggi
brown no u mnie 3st w nocy mają być. Brrr.

magmus właśnie mam już połowę rzeczy, nadal czekam na dekory, także jak tylko przyjdą to ruszam z robotą :-) szczerze to nie mogę się doczekać, mam teraz idealne warunki by oczyścić myśli :-) podpaski te wielkie to ci się przydadzą bardzo, ja 2 paczki miałam w szpitalu, jeszcze trzecią mi S dowozil. W domu już potem używałam normalnych tylko takich 'na noc' :-) polecam hehe.

nefri bingo :-) teraz to działa tylko na plus :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035053 przez misia88
Hej Dziewczyny! :)
Ojj z rana nie chciało się wstać, wstrętna pogoda. :(

Ja pamiętam, że do szpitala miałam 2 paczki dużych podpasek Belle i mąż jeszcze jedną mi dowiózł, a w szpitalu byłyśmy 4 dni. Podkładów miałam chyba jedną paczkę i mi starczyła, bo często zmieniałam podpaski i mi nie przechodziły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035054 przez misia88
Która czeka na owu, która niedługo testuje? Jej, chciałabym mieć prezent na Dzień Matki. :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035055 przez aggi
misia ja pokłady dwa zuzylam na cały pobyt w szpitalu ;) bo mi nie przeciekało, ale te wielkie podpaski 2paczki i jeszcze potem 3cia mi mąż przywiózł a byłam w szpitalu 5 dni. Ja biorę tabletki dowcipne i mam zakaz staranek więc dopiero w czerwcu może będę testować, albo odstawie narazie testy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035056 przez nati.olsztyn
aggi A costagnus zmniejsza tez bóle miesiaczkowe? On jest naturalny? Unikam teraz chemicznych srodkow a mam wrażenie że co cykl to bardziej boli ( a kiedyś myślałam że mam bardzo bolesne miesiączki). Chyba, że znasz cos innego naturalnego co łagodzi bóle miesiączkowe?
A może reszta dziewczyn poleci mi cos sprawdzonego?

misia My jesienią zaczynamy staranka. Przynajmniej na tą chwilę taki jest plan. Na razie jeszcze trochę karmię piersią ( sporadycznie w dzień no i nawet do kilku razy w nocy), wiec pozytywy owu wychodzą mi bardzo różnie, na szczęście cykle w miarę regularne bo 28-31dniowe. Także tak to u mnie wygląda:)

milunia
Moja Mary jest zupelnym przeciwieństwem Dawida. On byl mega spokojnym prawie niepłaczącym dzieckiem a ona hmmm...kobietka z charakterkiem i humorkami;) także masz szansę!

magmus O losie, jak ten czas leci. Twój suwaczek pokazuje trójkę z przodu :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035058 przez misia88

aggi napisał: misia Ja biorę tabletki dowcipne i mam zakaz staranek więc dopiero w czerwcu może będę testować, albo odstawie narazie testy ;)

No to czekamy u Ciebie do czerwca... ;) Najwyżej będzie marcowe bejbi ;)

nati.olsztyn Ze względu na karmienie piersią czekacie ze staraniami?
Trzecie dziecko... Zawsze marzyłam o trójce, ale ledwie męża na drugie namówiłam. :P

U mnie w pracy kolega ma siedmioro dzieci, ale już dorosłych... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035060 przez ziaa
Helllołl Pięknozje!! :D
Co to ma znaczyć? Nikt za mną nie tęsknił?? :evil: :evil: :evil: :whistle:
Co tam u Was? Witam nowe dziewczynki i te "odświeżone"! :woohoo: :whistle: :evil:
Cornik super avatar! Jest tak dobry, ze nie wymaga mojej ingerencji :D B)
magmus no faktycznie! Ty już 30 tydzień, czad! :) Przypomnij mi znamy imię tego zacnego mieszkańca brzucha? :)
Patki kierc! Ty już mam malucha? Zaglądasz tu wogóle?? :)
Aggi oj niedobrze, niedobrze! Cóż jak by to delikatnie powiedzieć, nie nie będę delikatna, będę sobą: lecz się!! :woohoo: mam nadzieję, ze leki szybko pomogą! A już nawet nie myślę co to będzie jak się z menszem dopadniecie po takiej przewie :evil: :evil: :evil: Maksik zdrowy?
Milunia, powodzenia! B) Mam nadzieję, ze szybko zaskoczysz! :) :evil:
Komu jeszcze co jeszcze?? :)

U mnie chyba idzie ku dobremu. Jakoś tak inaczej się czuje. ja nie wiem czy po tylu dniach hormonalnego wyciszenia możne się "zacząć" zwykły cykl? Mógł teraz się ustabilizować i ruszyć jak gdyby nigdy nic? Doktorek mówił, że to podwyższone tsh mogło go zatrzymać, a czy wie któraś czy jego obniżenia działa w organizmie jak przycisk "start"? B) Bo i jajniki coś jakby pracowały i śluz się jakby płodny robi. Choć z drugiej strony piersi mi się zrobiły wielkie i ciężkie, to może jednak @ za rogiem? Tak czy siak! Coś się dzieje a nie tylko boli! :)

Miłego wtorekczku! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035062 przez Nowa...
ooo ziaa- miałam właśnie pytać co tak nic się nie odzywasz, a tu patrzę wiadomość od Ciebie :) Ja myślę, że okres Ci się zacznie i nowy cykl będzie przed Tobą :) Ja czekam na dni płodne, ale mam takie wrażenie że w tym cyklu ich nie będzie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1035063 przez nati.olsztyn
ziaa Wspaniałe wieści!!!:) Blokada zlikwidowana to hormony pewnie ruszyły! :-) Cieszę się bardzo!

misia Nie, muszę się trochę podkurowac, wzmocnić, uzupełnić niedobory i takie tam...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035068 przez aggi
nati on jest naturalny, to ziołowe tabletki na pms :) www.castagnus.pl/ poczytaj sobie :)

misia szczerze to już tyle czekam na dwie krechy, że mi wszystko jedno jaki miesiąc :) w ogóle ucieszyłam się, że mam zakaz... moje myśli nie skupiają się na jednym. Oczyszczam umysł uff :)

ziaa bejbe oczywiście, że tęskniłyśmy :silly: szczerze ta kuracja na dobre mi wyjdzie, nie liczę który dc, nie myślę o seksach, git malina :whistle: a Maksior tfu tfu zdrowy :) powiem Ci że za wysokie tsh uniemożliwia zajście w ciążę, jeśli tylko będzie wyregulowane to zaskoczysz raz dwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl