BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 11 miesiąc temu #1035125 przez Julka1987
cześć dziewczyny, co u Was?:) u mnie dużoooo pracy i testowanie 26.05;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035129 przez Sandruska1995
pumcia słyszałam coś, ale ja zakupiłam w Polsce jak byłam "infacol" , bardzo pomagał mojej siostrze . Przy małym nie używałam nic bo kolek nie miał wcale. :)

misia bardzo Ci dziękuję. Później pokaże mojemu M .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035131 przez magmus88
Czy Wy oszalałyście??? 56 wiaodmości!!!! Matko :blink:

nati.olsztyn... masz rację... leci jak nie wiem ! zostało 10-12 tygodni hehee

Zia no wiesz?? Jak mogłaś zapomnieć mojego Bartosza :PP

Pati - trzymam kciuki i czekam na wieści!!!

Nat - matko jaki chlebuś...

Aklim!!!!!!!!!! Dowaliłaś z tymi chlebami!!!! Nie umiem wyjść z podziwu hehehe

Niagara to gratulacje, oby się wszystko ładnie kręciło :)

Ja dzis byłam na szkole rodzenia - za tydzień ostatnie zajęcia. Ale to zleciało....
W czwartek ide na warsztaty MAmo to ja :)
A w piątek jedziemy już na komunię...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035133 przez natB
hha jaki temat na czasie :P...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jeeeery kochane, jakie Wy tu wypieki wrzucacie... MNIAAAAAAm pochłonęłabym cały taki chlebek :P... my ostatnio z Władem pochłaniamy bułki, bo chleb już nie wchodzi :P, a mam wrażenie, że w ogóle jakoś mnie zakwasza...

ziaa
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


misianooo Heeeloł :D

Witam nową koleżankę :)

patiAAAAAa to już, czekamy na info :D i zdjęcia duuuużo zdjęć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1035136 przez Liss99

Bardzo przyjemne forum bałam się odezwać że zostanę objechana. Bo tak na tych forach zazwyczaj się zdążą ze jest jakiś hejter. Miło mi bardzo. Jeśli chodzi o to dlaczego jedna czarna moj narzeczony jest w delegacjach i może zjechać tylko na jeden dzień dlatego muszę wybrać ten najbliższy. Sluz dziś mam rozciagliwy wczoraj taki nie był zrobiłam test nie z pierwszego moczu i test też chyba ok. Sztuka wysoko zaczyna sie otwierać. Milego dnia babeczki ide do lekarza jeszcze zobaczymy co będzie :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035138 przez Miluniaa
Nefri, nati to mowicie, ze mam szanse na urodzenie małego aniolka ?? B) oby tak było , bo moja butelke wczoraj jadla i chyba cos sie tam zatkalo to tak sie wnerwila zaczela wymachiwac rekami az butelka znalazla sie na ziemi... straszny nerwus jak nie po jej :whistle:
misia ja czekam na owulke testy coraz ładniejsze ale jeszcze negatywy
Ziajka nie dziekuje ;p;p
aklim wedlug nowych wytycznych diete od 6 mies sie powinno rozszerzac i ja tak bede chociaz tez widze, ze Zu nie jest jeszcze gotowa na inne jedzenie kompletnie ja to nie interesuje ;p ale pierwsza mrchewke mam stoi w lodowce i czeka ;p
liss wg mnie to pozytyw ja bym sie brala do pracy
Pumcia nie wiem jak sab ale u nas bobotic i espumisan nie dzialaly mialam wrazenie, ze jest jeszcze gorzej... ja już Ci pisalam co na kolki ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035139 przez misia88

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Gdzie ta wiosna, pytam się?! :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035140 przez natB
misia my też z czujnikiem jechaliśmy i z mechanikiem :P...no właśnie też czailismy się jakiś czas na citroen c5, to taka nasza igła, bo wiem jak lekko chodzi ten samochód i jak gładko się nim jedzie.. Ale nie możemy nigdzie takiego znaleźć..

milunia miałam Tobie gratulowac decyzji i Życzyć powodzenia.. Szczerze podziwiam :).. Ja bym nie ogarnęła na prawdę.. Fakt potem jest już lepiej, jak dzieci mają po tę kilka lat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1035143 przez niagara
Cześć Laski :laugh:

Pumcia polecam Ci Sab Simplex, u nas nic innego nie działało, a próbowaliśmy biogaje, espumisan i bobotic. W PL też można kupić, jeden facet z Poznania sprowadzał z Niemiec oryginalny o my od niego braliśmy.Nie wyeliminował całkowicie kolek, ale nie były już tak uciążliwe. My długooo stosowaliśmy i do każdej butelki mleka.

Aklim dzięki :kiss: ale to pszenny chlebek, myślałam, że żytni. Póki co chyba nie będę robić, bo w tym moim piekarniku raczej nie wyjdzie, ale zapisałam na przyszłość :P Nie dość że nie dogrzewa, to jeszcze z jednej strony bardziej grzeje z drugiej mniej. I tak ostatnio pizze z jedej strony miałam dobrą z drugiej przypieczoną za bardzo, ale mogłam wybrać jeszcze jedną stronę surową więc z dwojga złego wolę chrupiącą :P

Liss witamy :) Działajcie, jak dla mnie to pozytyw, sama ostatni właśnie taki miałam, a następnego dnia bladzioch ;) Trzymam kciuki! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1035145 przez aggi
Dzień dobry :-)

nefri
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


pumcia słyszałam wiele dobrego o sab simplex, ale też o bio gai i dicoflorze. Oby małemu się polepszylo :-)

nat
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


liss rozgosc się, nie gryziemy :-) no może czasem :p do dzieła! Aha pamiętaj że testów owu nie robi się z pierwszego moczu.

milunia jak dziecko na piersi to od 6msca a jak mm to po 4tym można rozszerzać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035146 przez honka_18
Pumcia mojemu synkowi na kolki espumisan pomagał , a drugi był na mleku bez laktozy więc kolek nie miał

A moi chłopcy też są różni, starszy to istny aniołek grzeczny, posłuszny, spokojny, a młodszy o nerwus ciągle piszczy, krzyczy, wszystko rozrzuca ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035150 przez Miluniaa
aggi teraz sa nowe wytyczne moj pediatra mowil ze w 6 bez wzgledu na karmienie ewentualnie mm mozna pod koniec 5 ja czytalam tez artykul ze wszystkie sloiczki maja byc wycofane i nowe etykiety beda od 6 mies

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035151 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035153 przez aggi
milunia o jacie to ja nie w temacie :blink: nic nie słyszałam takiego. Śmieszne jest to jak oni szybko wszystko zmieniają. Jak Maks sie urodził to też ledwie wszedł nowy schemat żywienia. Wyjdzie na to że jakkolwiek nie karmimy to każde dziecko rośnie prawidłowo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035155 przez Miluniaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl