BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 11 miesiąc temu #1035086 przez nati.olsztyn

ziaa napisał: Ja właśnie zjadłam obiad, ale to nie jest powód żeby nie marzyła o kromce tego chebka z masłem :) :evil:

Ej ma maila przyszło mi powiadomienie o nowej wiadomość w tym temacie od nowej dziewczyny bodajże Lis. Gdzie ten post? :dry:


Ja tez dostalaam info ale posta nie widzę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035087 przez aklim88
Pati - trzymam kciuki i czekam na fotkę

Aggi - dobrze Ci zrobi taki reset

Milunia - będziesz rozszerzać dietę? Mój Robert nie bardzo chce jesc. Aż sie martwię. Łyżeczka w ogóle nie chce byc karmiony a blw to troche dzióbnie a reszta jest rozrzucona po podłodze

Nati - ja piekę takie
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1035088 przez ziaa
Nati zrobię! moze nawet dziś! :D Jakie Wy jesteście inspirujące!! :D a gdzie kupujesz mąkę? :)

aklim wypas!!! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035089 przez nati.olsztyn
aklim Wypasione!!!wow! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1035090 przez Sandruska1995
Taki :)

Teraz mamy Ford Focus 2001 r ale zaraz ma przyjechać klient oglądać go :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035092 przez nati.olsztyn
ziaa Mamy ulubiona sprawdzoną firmę po ktorej makach Marysi nie sypie. Radix-bis. Są w delikatesach centrum ale ja kupuję większe ilości na otreby.eu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035093 przez misia88
Sandruska My mieliśmy właśnie insignię kupić, bo mężowi się marzyła. Nawet mieliśmy jedną na oku bodajże z 2010/2011 roku i zamówiliśmy taki specjalny raport. Pojechał specjalista, obejrzał go wzdłuż i wszerz, dostaliśmy 400 zdjęć i okazało się opla jednak nie. Mimo że to nie był stary samochód, to strasznie pordzewiały od spodu! W dodatku okazało się, że był bity. Od tamtej pory już odpuściliśmy insignię. Zresztą sama mam opla astrę do pracy z 2001 i ogrom rdzy na nim już mnie przeraża. Najpóźniej do jesieni go opchnę.
W końcu zdecydowaliśmy się na Citroena C5 w sedanie z 2011, blaszki w ocynku, silnik 2,0 hdi 140 km bardzo chwalony przez mechaników. Ojjj dużo się naczytałam już o samochodach na różnych forach... :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035094 przez Sandruska1995
misia My patrzymy tylko w kombi bo chodzi nam o duży bagażnik. ( 2 dzieci , wyjazdy do Polski itd. ) .
No , my na początku oglądaliśmy volkswageny i audi ale przystało na insigni. Znajomy ma taką samą jak chcemy kupić już od 2 lat i nie narzeka więc mam nadzieję że też nie będziemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035095 przez misia88
Powiem Ci tak, mimo że to jest kombi, insignia to nie jest auto, które ma dużo miejsca w środku. My też braliśmy pod uwagę tylko kombi, ale w porównaniu do Citroena albo Forda Mondeo się chowa. Teraz co prawda jest tylko Lili, ale podobnie jak Wy, szukaliśmy auta rodzinnego, bo też dużo podróżujemy i miejmy nadzieję, że niedługo będzie rodzeństwo dla Lili. Poza tym w C5 mamy zawieszenie hydroactive i tym samochodem się płynie. Mąż nie był przekonany do francuskich aut, ale jak wsiadł do niego, to nie chciał z niego wysiąść. Serio!
Oglądaliśmy też audi a4 w kombi, ale był troszkę za drogi w tym roczniku, który chcieliśmy, a poza tym koleżanka ma i strasznie narzeka na ilość miejsca. Z zewnątrz może nie wygląda na małego, ale w środku masakra. A mają jedną córkę i ledwie się pakują na małe wypady z gondolką.
W każdym razie oby Wam się dobrze nim jeździło! ;) Mnie wizualnie też się Insi bardzo podoba, ale jednak technicznie opel słabo wychodzi... Jak chcesz mogę Ci przesłać ten raport. Wiele osób jeszcze zwróciło uwagę na to, że Insi jest dosyć głośna jak na tę klasę samochodu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1035096 przez niagara
Aklim piękny chlebek, poproszę przepis :laugh:

A ja dzisiaj robiłam domową pizzę na obiad mhmmmm pycha :laugh:

Sandruśka my też niedawno zmieniliśmy auto, ale z nas fani volkswagenów i audi więc stanęło klasycznie na golfie VI, a że autko dla mnie do jazdy po miescie, to musiał być hatchback. O rodzinnym aucie, też będziemy musieli wkrótce pomyśleć ;)

Misia w audi a4 kombi mało miejsca? Niedawno takiego sprzedaliśmy, ale na pewno nie powiedziałabym, żeby z dzieckiem było nam ciasno :P Swoją drogą ciekawe ile ta Twoja koleżanka zabiera na te "małe" wypady, że ledwo się mieszczą :P My nim byliśmy na wakacjach 300km, trzy osoby dorosłe i małe dziecko a do tego wózek wielofunkcyjny, łóżeczko turystyczne i wiele innych :laugh: My daliśmy rade, a ja jestem z tych co woli zabrać dużo więcej, niż za mało :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1035097 przez ziaa
Niagara jak targi? Utargowałaś tyle by być zadowoloną? :) Ja kiedyś zwariuje z tym moim asortymentem ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035098 przez niagara
Ziaaa a dziękuję, wróciłam zadowolona, wypadło dużo lepiej niż w Warszawie :laugh: A w niedzielę Wrocław :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035101 przez Sandruska1995
misia pewnie jeśli możesz wyślij mi ten raport na priv . :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1035102 przez Liss99
Czy to juz czas na zaserduszkowanie? Niestety mam jedna sznse tylko chcialabym trafic. Cykle mam zazwyczaj 26 dniowe. Ostatnio mialam 33 dniowy przrz stres.dzis jest 12 dzien cyklu. To moje testy z dzis.mam sluz rozciagliwt lekka wilgotnosc pochwy. Czuje lewy jajnik


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1035103 przez ziaa
Liss Jak dla mnie te testy to negatywne, ale niech Ci bardziej doświadczone Ci doradzą ;) Tylko wklej raz jeszcze treść posta, bo dodając zdjęcia wyrzuciłaś tekst ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl