BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 11 miesiąc temu #1035104 przez Nowa...
Liss- bierzcie się ostro za staranka :) Czasami dziewczyny piszą, że nie ma typowo pozytywu a następnego dnia już słabsza kreska :) Oj ja bym się ucieszyła z takiego nawet testu owu ;)
Też czekam na treść wiadomości :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035105 przez aggi
aklim jaaaaaa następna! Pycha ale chlebki !

My jesteśmy wierni audi, a jeździmy passatem haha ;) ale następne znów będzie audi :whistle:

liss testy są jeszcze negatywne ;) ale starać się nie zaszkodzi bo możesz przegapić skok lh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035107 przez nati.olsztyn
liss Witaj! Napisz cos wiecej o sobie. Zgadzam sie z dziewczynami. Mi się zdążyło miec takie "pozytywy" jak ten Twój test na dole.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035108 przez Liss99
Dziekuje dziewczyny za odpowiedzi. Jutro rano chyba pójdę do lekarza by zobaczyć na usg. Sprawa nie jest taka prosta żeby starać się cały czas. Mam jedno podejście. Nie mam możliwość codziennie czy co drugi dzień:( tylko raz. Sama nie wiem co robić. Poprzednia owulacje miałam bardzo obfity sluz. Teraz czuję wilgotność Ale nie jeszcze taka duża.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035109 przez nati.olsztyn

Liss99 napisał: Dziekuje dziewczyny za odpowiedzi. Jutro rano chyba pójdę do lekarza by zobaczyć na usg. Sprawa nie jest taka prosta żeby starać się cały czas. Mam jedno podejście. Nie mam możliwość codziennie czy co drugi dzień:( tylko raz. Sama nie wiem co robić. Poprzednia owulacje miałam bardzo obfity sluz. Teraz czuję wilgotność Ale nie jeszcze taka duża.


Daj znac jutro co tam lekarz powiedział:) Trzymam kciuki by się udało!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035110 przez Liss99
Dzięki napiszę napewno :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035111 przez aklim88
Niagara - www.mojewypieki.com/post/ulubiony-chleb-pszenny-na-zakwasie jak włożę chleb do piekarnika to spryskuje chleb i piekarnik woda zeby skorka była chrupiąca. Daj znac jak zrobisz



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035112 przez Nefri
Ale super chlebki, mniam. Ja kiedyś robiłam zakwas i często piekłam, ale teraz jakos czasu nie znajduje. W dodatku dzisiaj cały dzień nie ma u nas wody, po prostu tragedia!!!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Liss na pewno starania czas zacząć już! A czemu masz tylko jedno podejscie na starania?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035113 przez Sandruska1995
nefri Mój na początku chciał VW Tiguan ale niestety taki rocznik jak byśmy chcieli już to jeszcze nam trochę brakuje na niego .
A bmw nie wiem czemu nigdy w życiu bym nie chciała . Jakoś co drugi wypadek słyszę to bmw i może dlatego. :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1035115 przez misia88
Francuzy, wbrew stereotypom, są tańsze w eksploatacji niż vw, audi czy bmw...No i trzeba zwracać uwagę nie tyle na model auta, ale na konkretny silnik. Warto też się zastanowić nad rodzajem paliwa. Benzynka zdecydowanie na krótkie trasy, do miasta. Diesel na długie trasy, bo potrzebuje ok. 15-20 km, żeby się rozgrzać, a turbina, dwumas, dpf kosztują, gdy się je męczy miejską jazdą... ;) Wydawałoby się, że benzynka więcej pali, ale w ogólnym rozrachunku diesel w mieście w ogóle się nie opłaca. Warto poczytać na forach samochodowych. Tam chłopaki sporo mądrych rzeczy piszą. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035116 przez Nefri
no my mamy diesel bo mieszkamy pozj miastem a niedlugo w ogole na wies sie wyprowadzamy wiec raczej dluzsze trasy robimy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035118 przez Sandruska1995
My mamy teraz diesel. W sumie nam bez różnicy jakie , u nas benzyna tylko tańsza w opłatach.
Teraz już zwatpilam w to auto , teść także tam go odradza . :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035120 przez Pumcia
Ja tylko na chwile :- wybaczcie

Samdrusia używałas albo słyszałaś o sab simplex ? Mąż mi z Niemiec ma jutro wysłać - ponoć bardzo dobre na kolki. Niestety męczą mego małego :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035123 przez Nefri
Pumcia ja dawalam sab simplex Tymkowi, pomagalo najlepiej z tych wszystkich specyfikow, chociaz calkowicie kolki nie wyeliminowal. ja dorwalam typa w necie, ktory mial kilka sztuk tego specyfiku. na pewno warto sprobowac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035124 przez nati.olsztyn
pumcia W Pl tez sporo osob je stosuje i polecają. Ja osobiście uzywalam krople bio gaja. Na moje dzieci działało. Pozdowionka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl