BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 10 miesiąc temu #1063015 przez Skalarek
Ziaa może mąż się minął z powołaniem? :laugh: a serio to super, ze daliscie rade, a teraz trzeba trzymać kciuki za to żeby te wasze zabawy w szpital nie poszły na marne ;) tak więc zaciskam B)
No i aktualizacja - moja @ była tak przebiegła, ze czekała aż zrobię dzisiaj rano test po czym postanowiła zawitac do mnie w samo południe :P. Tak więc teges witaj 1dc :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063023 przez martyna_z
Pinezka ja mam prenatalne 11.07, niestety nie u swojego gina bo sie urlopuje w tym czasie :( klinika namawiała na testy pappa ale nie chciałam, miały być własnie robione tego samego dnia co usg, a to swedzenie Twoje faktycznie skonsultowałabym z lekarzem, lepiej spanikować jeden raz za dużo ;) chociaż mnie na początku też nogi swędziały, ale po posmarowaniu kremem przechodziło, widocznie skóra mi wyschła, teraz przeszło i jest już dobrze

ziaa jak ma wystarczyć to i raz będzie i się uda, a odpoczynek zawsze wskazany, nam się udało jak mi się stres z pracy skończył (no i oczywiście po zabiegu). Dzielny mąż! Mój nie mógł patrzeć jak sama robiłam zastrzyki podskórne.

Kristi super wiadomości :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1063025 przez ziaa
Skalarek to faktycznie przebiegła ;)
Martyna[/b
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063028 przez martyna_z

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Skalarek, moja mi nie raz taki numer wywinęła, przychodziła zaraz po teście, dlatego teraz nawet nie sikałam na test, żeby jej nie prowokować ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063052 przez aklim88
Martyna na facebooku jest strona "Szydełkowa przygoda" dziewczyna ma wzięcie a wcale niskich cen nie ma



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063058 przez kristi*
Skalarek a więc trzymamy kciuki w tym cyklu.

Ja ogólnie niby dobrze się czuję, ale jednak brzuch daje o sobie znać jak za dużo stoję czy biegam za mlodym, a jeszcze w upale jak dzisiaj to myslałam że zaraz mi się słabo zrobi - straszna duchota.
a od kilku dni mam takie beznadziejne uczucie że nawet nie wiem jak to nazwać/określić - coś takiego pomiedzy mdłosciami a zgagą :sick: niewiem jak sie wyzbyc tego - jedzenie wcale nie pomaga :unsure:

A od niedzieli czuje ruchy delikatne i sporadycznie ale to właśnie to. Czekałam na to.... :woohoo: :laugh:
Jutro zapytam którym.tygodniem i terminem mam się sugerować bo mnie irytuje ta niewiedza co to znaczy 14/15tydz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063063 przez Nowa...
Stokrotka czy ta cisza coś oznacza:) ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063064 przez stOkrOtka91
Nowa chciałabym,ale nie:p
W poniedziałek wylądowałam na IP z wysokim ciśnieniem no i mnie zatrzymali na obserwacji. Ze swoją gin byłyśmy umówione na piątek na wywołanie porodu, myślałam, ze mnie zatrzymia i wczesniej wywołają, ale wczoraj mnie wypuścili do domu i na wywołanie porodu mam przyjść w poniedziałek, więc kolejne dni do odliczania. Mam rozwarcie na 1,5 palca, ale to wciąż Malo.
Córa waży ponad 3800 , przez tydzień jeszcze nabierze, a to i tak waga +/- 600 g wiec może być tak, że klocuszek będzie miał 4,5kg :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063068 przez Nowa...
A już myślałam że wstawisz zdjęcie maleństwa:) Ja synka urodziłam równo w 40tc. A moj brzuch coraz niżej. A wizyta w poniedziałek w tej klinice. I W nocy miałam skurcze na szczęście nieregularne,choć jestem wymęczona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063071 przez stOkrOtka91
Powiem Ci, ze fizycznie nie jestem aż tak wymęczona jak tym czekaniem. Wiadomo ciężko mi i wgl, ale juz by się chciało miec maleństwo obok. Wszystko juz gotowe tylko czekać :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063078 przez magmus88
Hej! :)

Stokrotka to już lata chwila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To piękny czas :) zazdroszczę :) czekamy z niecierpliwością na tą małą niunię :) No i jak ciśnienie? Moja siostra na koniec ciąży miała właśnie wysokie i przez to miała cesarkę. Mi tez wyskoczyło na koniec ale w miarę trzymało się w normach eheh. Proszę o fotkę - pewnie jedną z ostatnich :)

Nowa - jesteś pewna, ze u Ciebie jeden lokator? hehehe. Brzuszek pokaźny a do końca jeszcze trochę :D

Krosti - o Twój domek też prosimy :)

Nati - co tam u Was? Chyba dawno Cię tu nie widziałam :)

Brown, Zia, Joanna - kiedy jakieś testowanko czy coś? :D wprowadźcie tu trochę życia :D

Pinezka - już nie pamiętam czy pisałam.... super wieści :)

Martyna - u Ciebie jak tam mały lokator? Domek rośnie?

My po weekendzie wróciliśmy z gorączką.... w poneidziałek byłam z małym u lekarza - podobno czerwone gardełko lecz ja obstawiam zęby. Teraz już jest ok. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063081 przez Nowa...
Magmus podobno jedna lokatorka choć brzuch mam bardzo duży. Bo jakoś po bokach płasko a z przodu wielkiiii. Jak kogoś widzę to każdy myśli że już do porodu jestem brzuch duży plus nisko. Jak siadam to jest tak nisko, że mam brzuch na kolanach. Nie wiem czy to normalne w tym tyg ciąży. Jak wasze staranka:)?
Ziaa to kiedy robisz bete:)?
Nati a co u Was bo tyle czasu cisza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063083 przez Julka1987
Joanna, ja się zastanawiam, czy nie zmienić Duphastonu na luteinę bo mimo jego brania mam plamienia i krwawienia, także może go źle toleruję.

Ziaa, to w których dniach cyklu się ten zastrzyk bierze? Raz? Dziwna sprawa bo koleżanka o nim coś mówiła, ale kilka razy była w ciągu cyklu, także może jej się coś pomyliło i coś innego miała.

Martyna może zmienić asortyment? Rzeczywiście jak dziewczyny piszą jest dużo rzeczy dla dzieci na rynku. Albo jakąś promocję zrobić większą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063087 przez stOkrOtka91
magmus to sobie pamiątkę przywiezliscie z weekendu, dobrze, ze juz ok :)

Też się zastanawiam gdzie wszystkie pouciekały, Milunii to już wieki nie widziałam Nati też...


Co do ciśnienia to w sumie nic nie zrobili tylko zwiększyli dawkę, obecnie jestem na dawce 4x2tabl Dopegytu, wolałabym się obejść bez leków, bo wydaje mi się, że spora dawka leków jest :/ najważniejsze, ze dzidzia rośnie, bo przy nadciśnieniu dzień niby Malo przybierają, ale jak ta już. 4kg niebawem będzie ważyła to nie ma źle:)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1063088 przez brown24
Cześć Pierniki :laugh: :silly:

Nowa wytrzymaj jeszcze troszkę ,staraj sie odpoczywac dużo :kiss:
Stokrotka trzymam kciuki żeby się jak najszybciej rozkrecilo. takie czekanie musi byc syrasznie męczące :kiss:

Ziajek jak ma sie udać to i raz wystarczy :laugh: trzymam za Was kciuki.I zazdraszczam Majorki :woohoo: planujecie na własną reke czy z biurem?

Magmus ile zabkow ma juz Bartolini?:)

Joanna jestem z Toba myslami :kiss:

My dziś wyjeżdżamy :) a moja @ ma sie pojawic za kilka dni, mam nadzieje ze mnie franca oszczędzi na wakacjach..

A tak poza tym co tu kuźwa taka cisza co??? :laugh: :evil: Milunia Nati Puma i inne meldowac się tu natychmiast :angry: :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl