BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 8 miesiąc temu #1065836 przez stOkrOtka91
honka Ty mnie nie strasz :p ja już mam wrażenie, że ona z dnia na dzień coraz dojrzalsza, tak ten czas szybko ucieka:)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065838 przez ziaa
Dzięki dziewczyny :)

Julka proponuje dziś, dzień przerwy i powtórka ;) ale najlepiej to tak jak będziecie mieli chęci, bez spiny. :) po zastrzyku owu powinna wystąpić w ciągu 36 godzin o ile się nie mylę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065840 przez Julka1987
Ziaa właśnie jak dziś wezme zastrzyk po południu wieczorem myślałam żeby się integrować, w sobotę i w razie czego w niedziele ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #1065880 przez kristi*
Magnus to ty nadal nie wiesz kto Będzie?

Ja właśnie po połówkowych nr2 z 90%dziewczynki zrobił sie 100% chłopak. Te procenty są do niczego i komu tu wierzyc. Poprzednim razem uwierzyłam w dziewczynkę bo jajek nie było widać , teraz lekarz dokładnie wszystko pokazał ehh. Będzie drugi syn ale nie nastawiam się bo może jeszcze kolejna niespodzianka trafi się przy porodzie :laugh: :laugh: :laugh: może z imieniem dla chłopca pójdzie latwiej

A wiek ciąży dokladnie jak na suwaczku :laugh: maluch waży 642g.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065882 przez stOkrOtka91
kristi 100% pewności będzie jak już się urodzi :laugh:

Dziewczyny, ile czasu od porodu wróciliście do testów owulkowych?:p
Zastanawiam się po jakim czasie będą wiarygodne :p

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065945 przez martyna_z

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Magmus dobrze że masz mamę blisko zawsze to nie ma problemu jak z chorobami w żłobku.

Ziaa ale super fotki :)

Julka pęcherzyk po zastrzyku pęka po ok 24-36 h. Więc można zaczynać i powtórzyć przez dwa trzy dni. Powodzenia :)

Kristi to żarcik sobie dzieć zrobił ;) oby zdrowo rosło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065955 przez joanna1991
Witajcie dziewczyny. Codziennie was podczytuje ale nie mam kiedy napisać bo w tym tygodniu same popołudniowki dziś też a od rana zawsze jest coś do roboty.
MAGMUS powodzenia życzę w nowej pracy :) oby się ułożyło tak jak sobie zaplanowalas :) buziaki dla Bartusia :*
ZIAA bardzo się cieszę że z waszą dzidzia wszystko dobrze. Niech zdrowo rośnie :*
JULKA ja w czwartek miałam podany pregnyl, przytulanki były ot tak w czwartek z rana, piątek, sobotę i poniedziałek. W niedzielę padam ze zmęczenia. W tym cyklu bez spiny było..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065956 przez magmus88
Hej :)

Joanna! I prawidłowo :) bez spiny :) tak trzymać. Prędzej czy pózniej (oczywiście mam ogromną nadzieję, ze prędzej :D) przyniesie to efekty :) Trzymam kciuki!! Informuj nas na bieżąco :) teraz tylkoc zekać do testa... a to chyba już niedługo hehehe.

Martyna - o tak... to że mama blisko to ogromny plus. Chociaż mam nadzieję, ze uda nam się tak pokombinować z mężem żeby był jak najmniej z dala od domu :) najbardziej boje się zimy....

Kristi... teraz to wiem już na 100% :D w końcu od prawie 13 miesięcy dzień w dzień - i to po kilka razy dziennie przewijam tego siusiaka hahahhaha

Julka - trzymam kciuki :D czeka Was ciekawy weekend ehhehe.

Ziajka - czekam na tą fotę :D ale ok, dam Ci czas jak wrócisz :D A ta noga! Jak nic! Modelka :D hahaha. Super fotki :)

Myśmy wczoraj byli u szwagierki... dziś jedziemy na grilla do znajomych. Tylko coś pogoda nie dopisuje. Podobno miało być słonecznie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065959 przez joanna1991
MAGMUS wpadaj do mnie :) u nas słoneczko grzeje aż żal iść do pracy.. A powiem ci tak że gdyby nie dupek to zapomniała bym o zrobieniu bety w poniedziałek he..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065960 przez martyna_z
Joanna u mnie tak było w Tym cyklu że miałam iść na betę w sobotę ale zapomniałam i poszłam w poniedziałek ;) więc zaciskam kciuki za Was!

Magmus wiadomo że jak się z mężem uda to fajnie ale mamy zazdroszczę bo ja mam do rodziców 300 km :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065966 przez GoNia79
Kochane moje jak mnie tu dawno nie bylo loooo matkoooo... ale jestem z wami myslami nie jestem w stanie was nadrobic ale bede sie starac czytac teraz na bieżąco..
U nas w miare wszystko ok juz 1,5 miesiaca u nas brak kp przeszlismy na mm okazalo sie ze Oli ma skaze bialkowa wiec zapindalamy na Bebilon Pepti Dha.. synek ochrzczony  zostal 9 lipca i zaraz potym przypaletal sie do nas Rotawirus cholera jasna.. na szczescie nie wylądowaliśmy w szpitalu i powiem wam ze pan Bog czuwal nad nami bo nie zaszczepilam Olisia na Rota co by moglo sie zle skonczyc...teraz Oli jest zupelnie innym dzieckiem gaworzy kwiczy smieje sie bawi i placze tylko wtedy gdy glodny lub bomba w pieluszce.. wczesniej prawie 24h na dobe non stop plakal prezyl sie nie chcial jesc..bylam wykonczona tym bardziej ze dom i dwojka dzieci jeszcze na stanie do ogarniecia.. psycha mi siadla..

Jesteśmy tez po profilaktycznej trzeciej kontroli bioderek wszystko wzorowo wiec wiecej wizyt juz nie mamy. a w poradnie neonatologicznej okazalo sie ze maly ma male napiecie miesniowe i torbielik w glowce nadal jest..heh..
Musimy wykonywac male cwiczenia czego Oliwier nie cierpi..
Moj maly kruszek waży juz 5850g i mierzy 64 cm wiec rosnie nam maly koszykarz hihi.. zaczynamy wdrażać jedzonko po malutku..
Postaram sie wiecej teraz odzywac jak tylko bede miala chwile.. z mezem przechodzimy wspaniale chwile po tym co nas o malo nie rozdzielilo jest zakochany w Oliwierze .
Przeszliszmy trz chwile grozy 11 sierpnia przeszla u nas traba nigdyvwiecej nie chce powtorki z takimi przezyciami nasze mieszkanie uratował y rolety zewnetrzne ale mamy potrzaskane auto ktore jest teraz w naprawie.. od tego momentu boje sie najmniejszego grzmotu i blysku na niebie..

Załącznik IMG_20170824_125735.jpg nie został znaleziony



Załącznik IMG_20170823_115444.jpg nie został znaleziony



Załącznik IMG_20170730_142852.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065971 przez stOkrOtka91
Gonia NARESZCIE się odzywasz!!! :ohmy:

No to sporo sie u Was dzieje...Najważniejsze, ze sytuacja z rotawirusami skończyła się tak, a nie inaczej. Cieszę się, że przy tylu obowiazkach z mężusiem umiecie znaleźć chwilę dla siebie i że wlaśnie dziecko umacnia Wasz związek :)
Oli na zdjęciu cały tatuś:)

Piękna wpadaj tu częściej, bo się martwimy o Ciebie i jesteśmy ciekawe co u Was słychać :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu - 6 lata 7 miesiąc temu #1065977 przez Anabelle
Fajnie Kristi, najważniejsze, że wszystko jest dobrze :)
Wiecie czy Marcin będzie miał siostrę czy brata? :)
Ja od lipca dopiero nie karmie, więc nie mam jakiegoś przeświadczenia, że mam duże dzieci, wydają mi się maluchami, szczególnie młodszy Leon :)

Martyna :*
poszukam jakiegoś zdjęcia gdzie są razem, ale to trudna sprawa :D

edit: już doczytałam kristi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065980 przez honka_18
Gonia nareszcie się zjawiłaś :woohoo:
Jaki przystojniak mały :kiss:
Kubuś też ciągle płakał jak był na piersi a na mm anioł nie dziecko ;)

Anabelle u nas ten sam problem, ciężko zrobić zdjęcie dwum a trzem to już graniczy z cudem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 6 miesiąc temu #1066013 przez brown24
:whistle: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl