BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 8 miesiąc temu #1065574 przez joanna1991
Hej kobietki!
Ja wczoraj byłam na wizycie u doktorka.. W sumie to tak z dnia na dzień wyszło zadzwoniłam i kazał przyjechać.. Wczoraj miałam 14 dc, piękny śluz (dawno nie miałam) endo 10mm i pęcherzyk 25 mm. Przepisał mi pregnyl który miał zrobić mi mąż. Jajniki kłuja niesamowicie może już pękł pęcherzyk.. Powiedział że naprawdę jestem przygotowana do ciąży. Skoro mam drożne jajowody i męża wyniki są wporzadku to ten cykl powinien zakończyć się szczęśliwie. Dupka mam brać od 19-25dc i w 25 dc beta.. Jakoś wczoraj z mniejszym entuzjazmem się czułam wiecie po ostatnim razie trochę rezerwy do tego wszystkiego najlepszego nabralam. Postanowiłam trochę schudnąć tylko nie pamiętam która z was pisała swoją dietke. Jak macie coś ciekawego to podeślijcie nawet na priv żeby na forum nie zawalac.
Wiecie jak się cieszę że ta prace zmieniłam, kto by pomyślał żeby kierowniczka śniadanko szykowala pracownikom :) nie dzwigam od kadry tam pracuje nawet kręgosłup mnie nie zabolal. I najważniejsze że moja psychika się odbudowa a o flustracji nawet nie ma mowy :)

Ale wam zazdroszczę (pozytywnie) brzuszków, mam nadzieję że na swój nie będę długo czekać :) niech zdrowo rosną wasze cudeńka dziewczyny :* HONKA NOWA piękne macie dzieci. Miło się zdjęcia ogląda jak się widzi szczęśliwe dzieci :)
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065575 przez joanna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065578 przez Pinezka
Joanna - kciuki zacisniete :)

Brown - a u ciebie jak na froncie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065584 przez miśka23
Joanna trzymam mocno kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #1065590 przez ziaa
Joanna doskonale rozumiem Twój chłodny optymizm, sama na lekach miałam kilka cykli w których to już na 100% powinno się udać, także mimo świetnego przygotowania to jednak loteria. Najważniejsze jednak, że jestem przykładem, że w końcu się udaje!!! :woohoo: :kiss:
No to jak teraz mąż robi CI zastrzyk, to jakkolwiek to źle zabrzmi - poproszę mojego żeby przesłał mu zastrzyk pozytywnych fluidów :woohoo: :evil: :whistle: To co mogę doradzić to naprawdę z miesiąca na miesiąc zmieniajcie pozycje, czas i wszystko co można w staraniach, bo widzisz, my w udanym cyklu wszystko zrobiliśmy teoretycznie nie tak jak trzeba ;p pozycje nie zalecane, prysznic, od razu wstawałam i jechałam w podróż, mówię CI - wszystko to co jest zalecane to bajki ;p
Trzymam bardzo mocno kciuki! :) :kiss: :kiss: :kiss:
Brown?? Jakieś wieści by się przydały baba jago! :evil: :woohoo:
Julka a jak Twój aktualny cykl, co tam jak tam?

Ja odliczam dni do prenatalnych i coraz trudniej mi zachować spokój :S Wiem dobrze, że wszystko będzie dobrze B) ale i tak jakoś do tej środy to dłuuuży mi isę szalenie :pinch: Ja wraz z nadejściem 12 tygodnia trochę przestałam być śpiącą królewną :D Mam popołudniami takie strzały energii, że na przykład w 2 minuty podejmuje decyzję o pójściu na zakupy i gotuję dwudaniowy obiad w godzinę :woohoo: albo sru - biorę się za czyszczenie na błysk całej łazienki razem z fugami :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065597 przez honka_18
Joanna kciuki zacisniete ;)

Zia taki los matki że wiecznie się martwi. W ciąży czy wszystko Oki, później czy się dobrze najada, czy nie za długo śpi itd i tak całe życie :P
Drugi trymestr najlepszy :cheer:

Ciekawe co u Nati :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #1065610 przez kristi*
Hej witajcie, jak u was z pogodą? Bo w Warszawie od wczoraj pada :(

Dziś zrobiłam pierwsze małe zakupy w gemini-w sumie same rzeczy do torby do szpitala :laugh: , za reszta rozejrzeć się jak kartony przejrze co już mam.
A w czwartek USG może potwierdzą naszą 90%dziewczynkę :laugh:

Zastanawiam się kiedy ZUS zacznie płacić, na fb dziewczyny straszą że 2 mce musiały czekać na pierwsza wypłatę od nich :blink: :S :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065612 przez kristi*
Brzusio

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065619 przez stOkrOtka91
kristi ja rodziłam w czerwcu i z ZUSu ani grosza nie dostałam, mam nadzieję, ze w tyn miesiącu dostanę :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065620 przez martyna_z
Ziaa zazdroszczę tej energii. Ja już tyle nie się ale nadal jestem kapciem. Męczę się szybko i zadyszkę mam jakbym maraton biegła :(
Ja teraz odliczam do połówkowych, mam 29.08. przed prenatalnymi też miałam stres. Zobaczysz że wszystko będzie dobrze.

Kristi jak już 90% to tylko formalność :) też mam nadzieję że mi już potwierdzi lekarz płeć. Bo ostatnio nie brzmiał zdecydowanie :)

Kupiliśmy wózek :silly: wypad mocno spontaniczny. Daleko bo dwie godziny w jedną stronę ale ciężko bliżej znaleźć to co sobie wymyśliłam ;) ale już mamy!
Zdjęcia Wam jutro podrzucę bo telefon strajkuje i nie chce dodać. Padam na twarz po tej wycieczce. A dzieć jak zwykle na noc aktywny i nie da tak łatwo zasnąć :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065623 przez Julka1987
Joanna będzie dobrze :)

Ziaa obecny cykl (10 dc) mam póki co na zastrzykach na lepsze jajeczka,które sobie robię w domu. po owulacji od 16 dc mam dostać inne zastrzyki na pracę ciałka żółtego, acard i luteinę 2x1. Także co ma być to będzie. Najgorsze kolejne oczekiwanie na testowanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065625 przez martyna_z
Tak wygląda nasza bryka :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065655 przez Nowa...
Martyna fajna bryka a jakiej firmy:)?
Stokrotka jak Twoja córcia śpi w nocy? Co ile się budzi na jedzenie?
Podziękowania: martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065657 przez brown24
Martyna fajna bryka:)
Joanna trzymam kciuki :)
Ziaa u mnie 29dc czuje sie @sowo.
Jutro wolne wiec Was nadrobie.
Podziękowania: martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065660 przez stOkrOtka91
martyna ladny, zgrabny ten wózek :)


joanna w takim razie czekamy razem z Tobą :)


nowa jak mala mi juz usnie to zazwyczaj po 4godzinach mi sie budzi, a pozniej po trzech ;)


magmusgdzie jestes?! Trzeba tu rozkrecic impreze xD

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]
Podziękowania: martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl