BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 6 miesiąc temu #1066031 przez brown24
halooo halooo gdzie ostatnie tematy i forumowiczki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 6 miesiąc temu #1066036 przez martyna_z
Mi dopiero dziś się załadowało forum. Wcześniej cały czas błąd 404 mimo że widziałam że jest nowy wpis.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 6 miesiąc temu #1066038 przez Pinezka
U mnie to samo, nie szlo wejsc na nasz watek, cos zmienili w forum.
Brown - co u ciebie? Ty wiesz co ja przechodzilam, jak twoj komentarz z diabelkiem zobaczylam, a nie moglam wejsc, zeby sprawdzic czy zalacznik z testem jest? Zrobilas kolejny czy @ przyszla?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 5 miesiąc temu #1066039 przez joanna1991
Właśnie Brown Opowiadaj co z testem :P
Ja dopiero dziś mogłam dostać się na forum.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 5 miesiąc temu #1066047 przez magmus88
Hej hej :)

Interweniowałam na fb (konto zapytaj położną), że nie da się wejść na nasz wątek... może poskutkowało :D

Dziwne te forum.... wizualnie moze jest weselej... ale troche utrudnili.... żeby odpowiedzieć trzeba więcej się naklikać hahaha a wcześniej tylko PYK i już :D

Dżoana - który dc u Ciebie? :) ja już czekam w napięciu na rozwój sytuacji ahhaha

Halo Ziajka jak się czujesz? Martyna? Pinezka? Jak wyprawki? Co macie, czego Wam brakuje, nad czym się zastanawiacie? Wiadomo już co z porodami u Was? :) W sensie w jaki sposób będziecie najprawdopodobniej rodzić? Wiaodmo, że jeszcze wszystko może się zmienić heh :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 5 miesiąc temu #1066054 przez joanna1991
MAGMUS u mnie 16 dc, od 14 dc tak mnie kuly jajniki że spać nie mogłam a wczoraj zauważyłam rozciagliwy przezroczysty śluz, mój mąż powiedział że już wcześniej go wyczuwal.. Także nie wiem kiedy co i jak :P niech się dzieje wola Boża, jak ma być to niech już będzie :) jeszcze 9 dni i zbadam progesteron, jeżeli wykaże owu to zrobię betę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 5 miesiąc temu #1066058 przez martyna_z
Melduję sie po wizycie wczorajszej . Mały waży 1230g czyli jest w swojej normie rozwojowej, wszystko jest w porządku, ułożony był wczoraj główkowo, ale jeszcze jest mały i może fikać ;) Szyjka długa i zrelaksowana ;) A tak wygląda mały zbój, co mnie wczoraj tak skopał, że leżeć nie mogłam

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

W piątek pierwsze spotkanie z położną i muszę się zastanowić nad lekarzem dla młodego.

Magmus ja ciuszków już raczej mam (mąż mi nie pozwala już kupować ;)), kosmetyczne i apteczne pierwsze zakupy tez za mną, wózek i fotelik do samochodu są, teraz tylko łóżeczko trzeba zamówić, ale to pewnie w grudniu. Zostało mi już tylko kilka rzeczy m.in stojak do wanienki czy pierwsze kosmetyki, reszta wyjdzie "w praniu". A no i myśle o chuście, ale to juz jak się urodzi to poszukam kogoś kto się zna i doradzi coś odpowiedniego dla nas.
A tak naprawdę to jestem mocno przerażona że o czymś zapomnę i będzie mi pilnie potrzebne, ale to pewnie dlatego że teraz cały czas o czymś zapominam...

Joanna w takim razie kciuki zaciśnięte, czekamy na wyniki progesteronu i ewentualną betę :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 5 miesiąc temu #1066061 przez stOkrOtka91
Ja wejść na forum mogę od paru dni, ale żadnej odpowiedzi nie mogłam napisać ;/
Nowy wygląd, jak dla mnie trudniejszy do ogarnięcia, tamten był prosty i przejrzysty, a tu sie trochę gubię, może kwestia przyzwyczajenia :) no i widzę, że wskoczył mi mój stary awatar, może to jakiś znak ;D

Cieszę się, że u Was wszystko ok i dzieciaczki zdrowo rosną :)

Joanna zaciskam kciuki, mam nadzieję, że wola Boża będzie przychylna :)


U nas ostatnio strasznie nerwowo i dużo rzeczy się pozmieniało, zmiany zawsze są trudne, ale mam nadzieję, że wszystko sie jakoś poukłada :)



Przesyłam pozytywne fluidy i piszcie dziewczęta, ażeby nam te forum nie padło :)

Bądźcie płodni i się rozmnażajcie :laugh: tyle chyba w temacie :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 5 miesiąc temu #1066066 przez joanna1991
Halo koleżanki co u was? Czy u was też tak brzydko za oknem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 5 miesiąc temu #1066068 przez magmus88
Hej hej :)

Joanna.... u nas też od nocy lało do praktycznie 9..... Wstawać się nie chciało z łóżka :)
Na szczęście mam dziś na 13 :D haha

Jak tam? Leżysz i pachniesz na tym l4?? Jak się czujesz? Ranki w miarę zagojone?

Dobrze, ze dziś piątek, piąteczek, piątunio ehhehe. Te tygodnie tak mi uciekają! że głowa boli :)

Stokrotka! Czemu nerwowo, co się dzieje?

Martyna! Super, ze wszytsko ok. Mały jaki ma fajny malutki nosek :) macie już imię?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 5 miesiąc temu #1066069 przez ziaa
No nie wierzę, wszystko wywaliło :/
wrócę o serii jogi i 2 godzinach medytacji jak znów nabiorę cierpliwości.....
:S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 5 miesiąc temu #1066073 przez joanna1991
MAGMUS cały czas siedzę w domu ale już tak mi się nudzi jak siedzę sama ze szok :( tak już wszystko ładnie się zagoilo, że no i chociaż jeszcze pępek nie do końca..
Masz rację dzień za dniem leci coraz szybciej..
No to chwilkę sobie dłużej polezysz w łóżku :D o ile ksieciunio ci na to pozwoli :) ja tam ostatnio do 12 w łóżku leżałam heh.. Jak Ci się pracuje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 5 miesiąc temu #1066088 przez stOkrOtka91
Do nowego forum trzeba ogromu cierpliwości, na telefonie mi go wgl nie czyta ;/

magmus
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 5 miesiąc temu #1066089 przez magmus88
Oooo tak, cierpliwości trzeba mieć bardzo dużo.

Może na pierwszy rzut oka jest lepiej - bo bardziej kolorowo i w ogóle... ale jeżeli chodzi o samo działanie to koszmar.

Kurcze Stokrotka... not o nieźle..... a w pracy z powrotem już go nie przyjmą?

Joanna - no to dobrze.... teraz się wynudź :P za niedługo nie będziesz pamiętała co to takiego nuda :D ahhah. Który dc u Ciebie?
Co do spania.... to na szczęście Bartek bez problemu prześpi do 8 :D więc i matka wypoczeta.

Ziajka.... wyrelaksowałaś się już? :D hehe Co tam, jak tam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 5 miesiąc temu #1066090 przez joanna1991
MAGMUS u mnie obecnie 20 dc. A to dobrze masz z Bartolinim :* hi
STOKROTKA faktycznie nie za ciekawie z tą pracą twojego męża... Dodatkowy stres

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl