BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 7 miesiąc temu - 6 lata 7 miesiąc temu #1065788 przez ziaa
Martyna Na co razie pan doktor powiedział, że wróży dziewczynkę :) :silly: ale widzimy się ponownie za 3 tygodnie to się dowiemy :) córka zgadzałaby się z moim przeczuciami i przeczyła jednej z najpopularniejszych "metod" planowania płci ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065789 przez ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065790 przez brown24
Stokrotka ale sliczna mała :kiss:

Magmus gratulacje pracy :laugh: a właśnie? Bartolini idzie do zlobka?

Ziaa super wieści. To musi byc wzrusajace zobaczyć takiego malego człowieczka :woohoo: :) gdzie sie w loncu zdecydowaliscie pojechac?

Nowa ale masz slodzinke :kiss:

Anabel witaj i powodzenia w powrocie do pracy :)

U mnie znowu dupa ....:dry: ehh. A poza tym praca mnie ostatnio przytoczyła...Dobrze ze te wakacje sie juz kończa...W przyszlym tyg mam krotki urlop i jedziemy na 3 dni na Wegry.Musze nabrac sil i dystansu do wszystkiego..
Podziękowania: stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065791 przez ziaa
Brown a co lekarz powiedział? Dobrze pamiętam, że miałaś przyjść raz jeszcze w drugiej połowie cyklu? Może jakieś leki wspomagające pracę ciałka żółtego czy coś? Kurcze to już tyle trwa bez sensownej pomocy, mam nadzieję, że trafiła do dobrego lekarza. :*

Jedziemy do Rewala, nie byliśmy jeszcze. Spokojna miejscowość, ale nie zadupie ;) :whistle: no i udało mi się znaleźć dla nas lokum z widokiem na morze!! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065800 przez brown24
Ziaa sumie to nic konkretnego.Jako ze na pierwszej wizycie u niej bylam po @ to teraz mialam wynik tylko z progesteronu.Stwierdziła że ovu prawdpodobnie była ,bo są ślady po pęknięciu.Progesteron piękny...mielismy dzialac czekać. No to czekałam ,chociaz prawdemowiac dzialan to bylo moze kilka w calym cyklu.Teraz ok 5dc mam zrobic pozostale badania.Mam mieszane uczuciA co do wizyty i nastawienia gin do calej sytuacji..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065803 przez martyna_z
ziaa mi na prenatalnych powiedzieli że raczej chłopak, a po trzech tygodniach inny lekarz powiedział że niby chłopak, ale pewniejsze informacje dostanę na połówkowych, zobaczymy, z kalendarza chińskiego wychodziła mi dziewczynka, innych metod nie stosowaliśmy bo nam w sumie wszystko jedno ;)

brown oby gin jednak coś zdziałała, ale zawsze można zmienić, moja pierwsza naciskała na leczenie mojego M, co sie okazało totalnie bezzasadne, do tego leczenie miało polegać na przyjmowaniu witamin, rób badania i będzie wiadomo w którą stronę iść, to że pęcherzyk jest i pęka to jeszcze nie znaczy że jest dobrej jakości niestety, ale wiesz my tu kciuki z całych sił zaciskamy, a Ty tylko działaj i będzie dobrze. Chciałam męża wyciągnąć w zeszłym roku na Węgry, ale on sceptyczny, a mi się tak podobało jak byłam kiedyś z rodzicami. Teraz to dopiero pojedziemy jak dzieć podrośnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065816 przez brown24

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu - 6 lata 7 miesiąc temu #1065819 przez ziaa
Brown
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065820 przez magmus88
Hejaaaaaaaa :)

Ziajka :) pięne wieści :) noooo, to cudowne obrazy jak taki mały ludzik tam skacze w brzuszku :)
Możesz podać namiary na książke.. jak sprawdzona to może uda mi się taką znaleźć :)

Brown - a który dc teraz u Ciebie? Mówiłaś gince, ze staracie się już dłuższy czas? bo czasami mam wrażenie, ze to dla nich najważniejsza informacja hahaha. Wtedy dopiero zaczynają "węszyć" czemu się nie udaje :) ale skoro Twoja ginka zleciła jakieś badania.... to dobrze. Może musi się rozeznać w temacie :) Ważne, ze jesteś pod opieką lekarza. Teraz będzie już tylko z górki. Kurcze, zazdroszczę wyjazdu.

Co do płci... nam na pierwszych prenatalnych lekarz wróżył dziewczynkę - ale dla mnie to było wróżenie z fusów. Stwierdził "sądząc po odchyleniu cewki moczowej raczej dziewczynka" . Więc nei było to dla mnie wiarygodne hahaha. Dzidziol wtedy był za mały moim zdaniem. Ale jakby nie patrzeć miał 50% szans zeby trafić :D

Ziajkaaa.... czekam na fote z tarasu ehhehe. No a tak wogóle... gdzie jakaś fota z prenatalnych?? :) no ja się pytam, gdzie?

Nowa - Ale Twoja córa ma bodygarda :D nikt jej nie podskoczy :)

Stokrotka - mała jak zacznie biegać to będzie miała figurę modelki, nic się nie przejmuj ahhhah.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065823 przez magmus88
a i zapomniałam.

Bartek będzie z moją mamą. Ewentualnie mój A może pokombinować z godzinami. Nie jest tego dużo bo etat na śwetlicy to 26h. Także myśle, ze damy radę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065825 przez Nowa...
Olga to dopiero 4200 waży. Kurcze chyba skończy się na dokarmianiu z butli. Najniższa wagę miała 3170 . I dopiero po tyg waga ruszyła z miejsca.
Stokrotka śliczna dziewczynka:)
Podziękowania: stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065828 przez ziaa
Mam tu artykuł który wyjaśnia (nieco ;)) jak lekarze wróżą płeć na tak wczesnym etapie, może któraś będzie zainteresowana :)
mamaginekolog.pl/chlopiec-czy-dziewczynka

Magmus specjalnie dla Ciebie, długa noga naszego potomka :woohoo: :laugh: B)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065830 przez Julka1987
Dziewczyny, które z Was brały zastrzyki na pęknięcie pecherzyków? ja biorę dziś sama w domu i się zastanawiam kiedy najlepiej integrować się z mężem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065834 przez stOkrOtka91
ziaa jaka piękna, zgrabna nóżka :)

brown zaciskam kciuki, dobry lekarz to podstawa, mój poprzedni miał same dobre opinie, ale miałam wrażenie, że chce mi udowodnić, że sobie wmawiam kłopoty z zajściem w ciążę i tak minęły 3 lata...
Oby Twój lekarz Cię właściwie poprowadził i Ty żebyś się czuła, że lekarz się angażuje w Twoja sprawę:)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065835 przez honka_18
Jakie śliczne dziewuszki :laugh: Stokrotka, Nowa już niedługo przed drzwiami chłopcy w kolejkach będą się ustawiać

Zia super wieści i jaka noga długa :woohoo:
Co do płci to ja nie wieże do puli na własne oczy nie zobaczę :P Adam przez prawie całą ciąże miał być Agatką nawet kupiłam jemu różowa pościel do łóżeczka i lampę a tu pod koniec ciąży lekarz mówi że jednak nastąpiła pomyłka i jest chłopczyk :whistle:

No i już zapomniałam co jeszcze miałam napisać eh skleroza nie boli
Podziękowania: ziaa, stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl