BezpiecznaCiaza112023

ciaza i porod w Hiszpanii

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #348781 przez anuskka
Poczeka,poczeka.bedzie grzeczna dziewczynka i urodzi sie w najlepszym dla siebie momencie.A co do skurczy i szybkiej jazdy do szpitala to moze zalezy od miejsca,bo mnie z regularnymi odeslali do domu-bo "rozwarcie bylo za male". A po paru godz. Milenka juz byla na swiecie. ale co racja to racja-lepiej niech odesla do domu-bo nic sie nie dzieje ,niz przegapic cos waznego.

Dziewczyny pytanko; czy ktoras z was slyszala o woreczkach do zamrazania sciagnietego mleka?Gdybym wracala do pracy to chcialabym przymajmniej miec jakies zapasy mleka dla Milenki na pierwsze "bole" rozstania-zawsze to znany smak...
Ale rozwazamy tez opcje rezygnacji z pracy i to jest blizsze mojemu sercu w tym momencie(tylko i wylacznie przez wzglad na Milenke).Boje sie tylko,ze potem trudno bedzie mi znalesc cos podobnego...

dzis pytalam na policji o NIE dla malej. Wiec u nas trzeba zamowic wizyte juz z paszportem dziecka w rece. czeka sie ok.dwoch tygodni i pozniej kolejne dwa na odbior. paszport odbieramy 30 kwietnia ,wiec w maju zalatwimy NIE,zakonczymy sprawe z ubezpieczeniem i na razie finito-zapomne o calej papierkowej stronie posiadania nowego dziecka. Przynajmniej w Hiszpanii. Bo potem jeszcze umiejscowienie aktu urodzenia w Polsce(pewnie zameldowanie) i nr. pesel.......Jakby nie mozna bylo tego wszystkiego jakos uproscic...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #349212 przez kamila7-26
Hej anuskka moje bole przeszly czuje sie dobrze wiec mala jeszcze poczeka:)
Co do woreczkow wiem tylko tyle co na szkole rodzenia powiedziala polozna ze mozna zamrazac na 3 do 4 miesiecy i sa woreczki albo pojemniki i zeby rozmrazac naturalnie tzn dzien wczesniej wlozyc do lodowki zeby nie robic tego w mikrofalowce!! Niestety nie moge nic wiecej pomoc!! Pozdrawiam buziaki!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #350014 przez olencja
O czesc Hiszpanka! Tutaj sie ukrylas. Nie odwiedzasz juz naszego forum a ja bylam ciekawa co u Ciebie. Przeczytalam co Ci sie przytrafilo i szczeka mi opadla. Chyba kazda z nas boi sie takiego porodu. Ale najwazniejsze, ze mialas myslacych lekarzy i wszystko dobrze sie skonczylo. Az strach pomyslec, co by bylo gdyby.... :( Ja tez stracilam przytomnosc, stracilam duzo krwi i mialam transfuzje, ale to dopiero 2 godziny po. Sliczniutki ten Twoj Maly Mezczyzna. Buziaczki dla niego i dla Ciebie. Trzymaj sie i dbajcie o siebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #350959 przez anuskka
czesc dziewczynki.co tam u was? ja dzis mam totalnego dola. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #350962 przez kamila7-26
Hej anuskka a co sie stalo?? Nie moze byc az tak zle :) glowa do gory!! Ja dzisiaj rano dalam sobie popalic poszlam na targ tylko nie sadzilam ze to tak dalek hehe 3 godziny lazilam i teraz mam co chcialam :) bola mnie nogi i kregoslup ale nie narzekam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #350973 przez anuskka
a nic konkretnego-taki dol bez powodu. no a ty faktycznie dalas sobie na luz :lol: teraz lez i odpoczywaj zaraz dolacze zdjecie Milenki-zobaczycie jak urosla
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #351282 przez olencja
Anusska, ale sliczna i duza dziewczynka! Sama slodycz! Buziaczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #351314 przez anuskka
Olencja dzieki wielki.Zaloze sie ze twoja Maya rownie sliczna-i chetnie zobaczylabym ja :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #351606 przez kruszyna
Annuska jak ta Twoja dziewczynka sliczna, a jakie ma sliczne wloski i spineczke;)


A co do mojego samopoczucia to synek niezle mi daje popalic, kregoslup boli. No i co najgorsze nie moge sie ruszac, caly czas leze na kanapie i wstaje jedynie do toalety. Jutro ide na wizyte, wcale sie nie zdziwie jesli zostawia mnie w szpitalu do samego porodu:/ Oby jeszcze troszke wytrzymac chociaz te 3 tygodnie. Na razie 31 tydzien.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #351625 przez anuskka
Wiem ,ze to zadna przyjemnosc-pobyt w szpitalu-a juz tyle czasu to w ogole-ale dasz rade dla syneczka. a ja z Milenka trzymamy za was kciuki.

bylam dzis w zlobku po formularz zgloszeniowy. wiecie ile jest miejsc?Dla tego rocznika-7,dla jednolakow 3,a dwulatkow-1 :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #351842 przez gumis24
anuskka Milenka jest poprostu przecudna!!alez ona urosla!gdzie sie podzialo te malenstwo,taka duza pannica...;) naprawde cudowna jest..:) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #352242 przez anuskka
no urosla sporo- a na zdjeciu wydaje sie jeszcze wieksza. ale to nadal moje malenstwo.wczoraj zrobola mi niespodzianke i podczas zabawy rozesmiala sie w glos-az sie pobeczalam :)

Nie moge sie doczekac waszych malenstw .i waszych opowiesci o nich....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #353001 przez kruszyna
Jednak jestesmy jeszcze w domu, nie zostawili nas na szczescie w szpitalu;) Moj kruszynek wazy 1800g. Jednak dla mnie to troche za malo. Niech przytyje troche lobuz maly co mamusi w nocy nie pozwala spac.

Co tam u was dziewczyny ze sie nie odzywacie czyzby czasu brak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #353019 przez kamila7-26
anuskka Milenka jest cudna :) jakie male cudenko :)
Kruszyna no to dobrze ze w domku zostalas a maluch napewno urosnie ma jeszcze czas:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #353635 przez kamila7-26
Hej co znowu taka cisza jak tam mamuski i przyszle mamy?? Jak sie czuja malenstwa??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl