BezpiecznaCiaza112023

ciaza i porod w Hiszpanii

12 lata 1 miesiąc temu #346800 przez kamila7-26
Witaj Hiszpanka i gratuluje synka :) zazdrosze Ci ze juz masz go w swoich ramionach :) przykro mi ze przeszlas przez to pieklo ale wazne ze synek jest zdrowy i TY rowniez!!
Witaj Kruszyna za Ciebie i Twojego dzidziusia bede trzymac kciuki zeby wytrwal jak najdluzej w brzuszku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #346834 przez hiszpanka
trzymam kciuki za donoszonego dzidziunia :) oby byl w brzuszku jak najdluzej tak jak moj... Moj Davidek siedziel do 43 tygodnia i wyszlo mu to na dobre bo jest cudny!

A tak poza tym dziewczyny.. czy ktoras z Was jest z Costa Blanca?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #347082 przez anuskka
Hej.

Hiszpanka nie moge sie napatrzyc na Davidka-powtorze tylko jeszcze raz ze jest cudny.I jak fajnie ci rosnie. He he usmiechnelam sie na mysl o ryzu i szpinaku przez piec dni-a czlowiek kombinuje,zeby jesc rozmaite obiadki :lol: :lol:

Kruszyna trzymam kciuki mocno za was oboje. Niech wam sie uda wytrzymac jeszcze pare tygodni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #347091 przez kamila7-26
Dlaczego ja nie widze zdjecia Davidka?? :( wszystkie piszecie ze taki cudny wiec i ja chce to cudenko zobaczyc :) Hiszpanka ja jestem w albacete wiec daleko od Ciebie!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #347104 przez anuskka
Kamila patrz na avatarek Hiszpanki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #347131 przez kamila7-26
widze zdjecie hiszpanki w ciazy z duzym brzuszkiem :) a nie zdjecie Davidka!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #347136 przez anuskka
naprawde? ale jaja... u mnie jest Davidek...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #347142 przez kamila7-26
Naprawde anuskka :( wielka szkoda ale wierze wam na slowo ze jest cudny :) tak jak zdjecia Twojej Milenki :) jest urocza :) jezcze troche i ja wrzuce zdjecia :) niech tylko wyjdzie na swiat moje cudenko!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #347170 przez natjoa
Witam wszystkie hiszpańskie Mamy

Cieszę się z Waszego szczęścia, no i gratuluje synka hiszpanka. Muszę przyznać, że trochę Wam zazdroszczę, że już jesteście na finiszu. Mnie jeszcze sporo brakuje, bo to dopiero 13 tc.

Po wszelkich perypetiach z hiszpańską służbą zdrowia na szczęście jest teraz dobrze, ale tylko dzięki szczęściu, że się wszystko uspokoiło, bo niestety nie dzięki lekarzom. Na badania w 12 tc zdecydowałam się wybrać jednak do Polski, bo nie wiem czy w Hiszpanii daliby mi skierowanie na badania prenatalne nie mając całej mojej dokumentacji medycznej z poprzednich ciąż, a muszę przyznać, że wyniki tych badań najbardziej mnie uspokoiły. Poza tym jak się policz te wszystkie dodatkowe badania analityczne które należy zrobić na początku ciąży i posiewy (wszystko co jest zalecane w Polsce, a rodzić będę już w kraju) i musi się je zrobić prywatnie w Hiszpanii to można na zawał paść przy płaceniu rachunku:)

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #347325 przez kamila7-26
witaj natjoa :) powiem szczerze ze ja nie narzekam jestem pod kontrola poloznej a u lekarza bylam 3 razy rowniez 3 razy mialam usg badania krwi moczu cukier wszystko zostalo wykonane jeszcze jedne badania przede mna!! A w polsce to przesada musisz chodzic do lekarza co 3-4 tygodnie i placic za to gruba kase masakra jakas jak bylam w grudniu w polsce poszlam do lekarza tak z ciekawosci niedosyc ze zaplacilam kolosalna sume to jeszcze chcial wiecej wyludzic kasy bo niby zapomnial wlozyc plyte do cd i nie nagral usg i chcial je zrobic na nastepny dzien za dodatkowa oplata koszmar!!


W koncu widze zdjecie Davidka naprawde cudny hiszpanka gratuluje z calego serca :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #348371 przez kamila7-26
Ale cisza nastala pewnie wszystkie mamusie dbaja o swoje pociechy i czasu brak!! Ale jezeli ktos wejdzie mam pytanko czy bol jak na okres to normalne bo boli mnie od samego rana!! Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #348395 przez anuskka
Kamila mnie tez pobolewalo jak na okres-no moze slabiej-ale ten typ bolu. ponoc-wg.moich znajomych-pobolewa w dniach kiedy powinas dostac ores gdybys nie byla w ciazy.

Ale jesli bol jest duzy lub sie nasila to lepiej skonsultuj to z lekarzem lub polozna -lepiej dmuchac na zimne.nikt cie nie uzna za panikare-a nawet jesli to tu chodzi nie tylkoo ciebie... buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #348442 przez kamila7-26
Dzieki Anuskka jak narazie bol do wytrzymania jezeli sie nasili pojde do poloznej tak jak mowisz lepiej sprawdzic niz pozniej zalowac!! Pozdrawiam i milego dnia :) a jak tam Milenka sie rozwija??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #348563 przez anuskka
dzieki Kamila,ze pytasz tylko wiesz ,ze narazasz sie na dluuugie czytanie pochwal na czesc Milenki. :silly: :silly: :silly:
ona rosnie w oczach. hiszpanie twierdza,ze jest duza mimo,ze wagowo wg siatek centylowych miesci sie w samym centrum sredniej,ale za to na dlugosc jest troche powyzej .poza tym nabywa nowych umiejetnosci-zaczyna piszczec (chyba z radosci), siegac raczka do niektorych zabawek wiszacych nad glowa a wczoraj udoskonalila cmokanie-i teraz to jej ulubiona zabawa.

Kamila na kiedy dokladnie masz termin? Moja Izula miala sie urodzic 24 maja,ale odczekala do 31. w kazdym razie fajna z niej dziewczyna -blizniak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #348753 przez kamila7-26
Anuskka na nic sie nie narazam :) uwielbiam czytac o dzieciach o tym szczesciu jakie daja :) juz sama sie nie moge doczekac :)co do mnie to koncze 34 tydzien wiec jeszce malenstwo ma czas dzisiaj caly czas lerze bole krzyza i brzucha polozna mowi ze to normalne chyba ze jezeli zaczna sie skorcze mam jechac do szpitala mam nadzieje ze mala jeszcze poczeka tak bedzie lepiej dla niej :) termin mam na 27 maja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl