BezpiecznaCiaza112023

ciaza i porod w Hiszpanii

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #638742 przez kamila7-26
Dziewczyny szczesliwej podrozy i milego pobytu w polsce :)
Ale numer u nas dzisiaj padal snieg z deszczem normalnie szok :):)
Lenita Javi poprostu boski i jaki przystojniaczek wycaluj go mocno :):)
Larita bardzo mi przykro z powodu siostry trzymam kciuki!!!!!!!!
Co do piersi to ja rowniez nie jestem zadowolona zawsze mialam duze ladne piersi a teraz sa puste i obwisle :(:( strasznie zle sie z tym czuje :(:(
Jutro pierwsze pol godzinki w zlobku ciekawe jak to bedzie juz mam stresa :(
Gatita no to ja bede o Tobie myslec skoro zaczynamy w tym samym dniu prace powodzenia :):)
A kaszki mojej nie smakowaly w pl musialam kupic z biszkoptami taki smak jak tutaj je bo te owocowe nie chciala w ogole bardzo zle jadla w polsce ani sloiczki ani deserki nic nie chciala widocznie innym smak mialo jak sama ugotowalam to troszke tylko zjadla a jak wrocilismy to znowu wszystko wcina !!!! no nic obiecalam pare fotek to wrzucam
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

a tutaj z kuzynkami :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

szczesliwa na placu zabaw
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Piekne Alpy
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #638883 przez gatita
Kamila- ale Carolcia juz duza WOW! sliczna panienka rosnie, buziaki dla niej! :kiss:
kochana to juz tylko tydzien i wracamy do roboty!!! aaaaaaa nie chce ;((((( bede plakac!

Agathe ja tez zawsze bylam zadowolona z biustu, ale po karmieniu (chociaz mialam pokarm tylko 3m) niestety pojawily sie rozstepy :( mimo zecsmarowalam sie kilka razy dziennie :( na szczescie jest ich kilka i w takim miejscu, ze nawet przy glebokim dekoldzie nie widac, ale ja wiem, ze tam sa!!! :angry:

Larita Kasiah leccie szczesliwie i odezwijcie sie z Polandii :laugh: oj teraz bedzie tu pusto...

u nas pogoda bez zmian masakra.... zaraz MAJ a ja grzeje w chacie! no masakra!
milej koncowki weekendu dla wszystkich :lol: buziam! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #638914 przez Agathe888
toska zapomnialam podziekowac za jezyczek:) jak sie czujecie? lepiej?

kamila Carolcia sliczna a jakie ma fajne kuzynki!! napisz jutro koniecznie jak bylo w zlobku.

poszlam dzisiaj na silownie cwiczyc biust tak sie przejelam tymi piersiami. a w ogole zaczelam robic cwiczenia. wpiszcie w you tube - ewa chodakowska skalpel. juz zrobilam 3 razy. super sa. za pierwszym nie skonczylam - za ciezko i czekalam 3 dni zeby powtorzyc bo nie moglam noga ruszyc. wszystko mnie tak bolalo! a teraz juz nie moge sie doczekac az jutro bede cwiczyc znowu:)

nasza Zosia dzis plakala i plakala a my jakis sredni dzien mielismy niby bez klotni a beznadziejnie.
no i dzisiaj rozpoczela sie akcja PL. jade na 11 dni i teraz eRek: nie mowilas ze tak dlugo, ale dlugo, 11 dni... pewnie ze mu mowilam jak rezerwowalam ale pewnie zapomnial. powiedzialam mu ze moge nie leciec a jesli lece to niech juz skonczy z tym na jak dlugo. bede tesknila za nim i za domem ale nie musi nas teraz meczyc przez tydzien (i caly wyjazd tez) mowiac jak to dlugo nas nie ma..teraz spi i dobrze bo troche ma go dosc.

dobranoc buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #638992 przez cata
Dzień dobry ! Pierwsza :P

Kasiah i Larita mlego pobytu w Polsce mam nadzieje ze podróż udana i dziewczyny spisały się na medal.

Kamila trzymam kciuki za was dzisiaj w żłobku. Zdjęcia super.
Agathe cwiczyszsuper
eRkiem sienie przejmuj jakby co topisz do nas .

Przyznaje ze was nie czytałam tylko agathe i zdjęcia popaczylam :-/

dawno juz tak rano nie wstawalam :cheer: zbieram się do inemu potem odebrać to co moje u ex szefowej ( mam nadzieje ze mi otworzy bo zrobię jej niezapowiedziana wizytę ) i na koniec jadę z małym do lekarza biedny meczy się z katarem i spać nie może a jaz nim chce by golekarz osluchal .

Miłego dnia wszystkim . U nas znowu zima :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639282 przez kasiah
Hej hej

Melduje sie juz ze Szczecina. Ale fajnie rodzciow zobaczyc.

Dziadki wlasnie na spacerze z pszczola wiec zagladam do was.

Maja w samolocie byla w miare grzeczna az do momentu kiedy przed ladowaniem trzeba bylo pasy zapiac, bo ona chciala byc w pionie a tutaj ja klada wbrew jej woli i zaprotestowala. Chwile mi zajelo uspkojenie jej, ale juz przy ladowaniu siedzila cichutko wtulona w mamusie.

Ale ogolnie pozniej miala strasznie placzliwy dzien, nawet w aucie plakala co jej sie nigdy nie zdarza. Ale w koncu ma prawo byc placzliwa i marudna po takiej podozy. Najwazniejsze ze dzisiaj jest w miare normalna.

Cos mi sie wydaje ze dziasla ja swedza bo czasem widac ze cos jej tam w buzi przeszkadza, moze dlatego od jakiegos czasu marudna jest.

Polozylam ja dzisiaj rano na brzuszku na sofie a ona od razu fik i przewrocila sie z brzuszka na plecki. Przewrocilam ja drugo raz na brzuszek a ona znowu fik. Ale sie ucieszylam. Ale pozniej juz jej nie wychodzilo hehe

Co do piersi to ja slyszlam ze trzeba poczekac gdzies rok czasu od chwili zakonczenia karmienia. Bo potrzebuja czasu zeby sie zregenerowac, ale chyba ogolnie kobiety co karmily piersa to nie sa zadowolne pozniej z ich wygladau. Ja zawsze mialam male piersi, nawet jak karmilam, a teraz to mi wogole mikrusy zostaly, chyba mniejsze niz przed ciaza wrrrrr a karmilam niecale 4 miesiace, co to by bylo jak bym dluzej karmila, chyba zostala bym bez.


Agathe powiedz eRkowi ze z malym dzieckiem nie oplaca sie na krotko jechac, bo podroz to duzy stres dla dziecka i jak po kilku dniach po podrozy w koncu sie przywyczai to znowu trzeba w podroz jechac. Tak wiec najlepiej jechac na dluzej niz tydzien.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #639404 przez anuskka
Czesc dziewczyny.
wam tez blokuje strone ,ze niby jakis wirus?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Mloda spiaca-chyba sobie nie posiedze....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #639847 przez Agathe888
dlaczego sie nie da wejsc na forum?? wyskakuje cos dziwnego ale weszlam 'na moja wlasna odpowiedzialnosc' :silly:
Kamila jak bylo w zlobku?

mozecie sobie wyobrazic ze ktos po raz 3 zbil mi szybe w aucie?? no nie moge poprostu. ubezpieczenie mi podniosa..

Cata odzyskalas maszyne i kase?

Ile ubran maja wasze dzieci? teraz Zosia wyrosla z pajacow i zostaly mi jedne spodnie na wyjscie!! a mam mnostwo ciuchow na wieksze rozmiary, bez sensu, juz nie bede tak kupowac, bo wszystko kupuje troch wieksze i teraz nie mam w co ja do PL wyslac. kupilam jej dzisiaj 2 pary spodni, jakies koszulki no i czapke musze kupic bo zimno!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639963 przez anneem6
No Agathhe qrwa co za debile!!! allbo cos masz przyciagajacego uwage w aucie


Mój Andres niewiele ma ubranek kupilam mu pajacyk ocieplany, 2 body z kolnierzykiem w HM i jeansiki i to sa jego ciuszki wychodne, ma 2 pizamki polspiochy i kaftanik,kupowalam wieksze na 68 to jezcze pochodzi, do 6m
no i teraz mama przywiozla mi kilka wiekszych pajacyków do spania, i 3 body z krotkim rekawkiem, jeansiki bluze i jakeis dresiki i spokojnie mi to starczy do 6 m, a potem kupie, juz na od 9 m jakie cieplejsze i bedzie troche za duze ale dłuzej pobedą ubranka...
Mialam na allegro cala pake kupowac jakies 50-60 szt ubranek za jakeis 100 euro ale po co szybko taki rosnie, i bym prania miala non stop. a ietraz mam w czym przebierac w ubrankach.

O cyckach nic Ci nie powiem bo mam małe,ale jakos nie plakalam nigdy nad tym, chc przynzam ze teraz sa duzo fajniejsze, a się same prosza do jakiś dekolcików, i bikini a tu zimno, moze po laktacji nie stracisz na ich urodzie!!

Larita z siostra bedzie dobrze, wiara czyni cuda!! milego odpczynku w PL
Kasiah fajnie z ejuz w PL podobno Bobovita sa lepsze niz moje Nestle no ale zanim kupilam nie przecyztalam opinni w sieci,
Ja te kaszki to tez pod siebie kupuje bo takie fajne smaczki rózne pewnie będe z synkowi podjadać taka matka ze mnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639966 przez cata
Kasiah súper ze podróż dobrze minela i pszczolka z tej radości ze jest w Polsce zrobiła wszystkim prezent :-)

Agathe nie odzyskalam nic ponieważ nikt mi nie otworzył chyba byłam zbyt rano lub nikogo nie było jutro bede dzwonić do skutku.
Ja nie kupuje małemu ciuchów na wyrost ponieważ ciężko zgadnąć rozmiar np połowy ciuchów jakie dostal od teściowej nie włożyłam nigdy bo jak do nich dorósł to juz była zima a inne albo za szerokie albo jeszcze coś juz się nauczyłam ze jak kupuje to tylko na teraz i nie za dużo wyjscowki nie za dużo dwie trzy max .

No właśnie Kamila jak minął pierwszydzien w guarde ???

A ja nie mam problemów z wejściem na forum :) ale za to z odpisywaniem mam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639968 przez anneem6
mi dziala forum, nic nie wyskakuje

Kamila właśnie jak pierwszy dzień? Jaka duża Karolcia, i śliczna dziewczynka;)

No i Cata jestem ciekawa czy dalas babie popalić ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #640123 przez Agathe888
dzien dobry:)
annaem w aucie nie mam nic. juz nawet myslalam czy nie zostawic kartki ze tam nic nie ma ale na niektorych moze to podzialac jak plachta na byka.

cata ale lipa z ta maszyna. w koncu swoje tez kosztuje. musisz jakos odzyskac.

ja mam troche wiecej ubranek:) no ale wiekszosc dostalam, moja mama ciagle cos kupuje.
ale nie bede juz kupowala na zapas bo wlasnie czasem sie nie trafia i szkoda, teraz w miare potrzeby bede kupowala zestawik wyjdzie taniej niz na wyprzedazach kupowanie tego i tamtego na zapas.

kasiah to Maja w PL zrobila wejscie smoka:) wszystkim pokazala co potrafi nasza pszczolka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #640181 przez anneem6
Dzień Dobry Paniom ;)

Agathee no to współczuje, z kartka to lepiej nie, trudno tez autozawsze stawiac na strzezonym parkingu czy pod kamera, my zzanim kupimy auto myslimy o kamerze z czujnikiem przed domem, nie ma garażu, a w naszej dziurze pełno arabów, i juz 2 gi raz z piekarnii ukradli furgonetke zpieczywem, normalnie strach

Agathhe bo Ty w miescie mieszkasz i czesto wychdzic jakbym lazila to tez bym dala się złapac na jakies promocje.

Cata, powodzenia dziś!!!

Larita doelcialas? Fajnie masz z tą wałówką coraz od mamy, my kefiry kupujemy w Aldiku nie są najgorsze.
Ale nie moge znaleśc serków waniliowych czy czegos nadajacego się do sernika na zimno?
Mozecie coś polecić z czego wyjdzie sernik na zimno ?

Lece sciagac pranie i szykowac do pediatry!!

milego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #640247 przez kamila7-26
Hejka dziewczyny sorkize wczoraj nie napisalam ale juz to nadrabiam!! Carolinka w przedszkolu super :):):)nie uronila ani jednej lzy za to ja jak wyszlam to buczalam heheehe myslalam ze wczoraj byla w szoku ze tyle dzieci itp i dlatego nie plakala i balam sie dzisiaj ale znowu zero placzu :):) mam nadzieje ze tak zostanie narazie byla po pol godzinie a w czwartek mam ja dac juz na dluzej na ile chce zobaczymy ja bym nie chciala w ogole no ale sila wyzsza niestety :(
ja nie mam poroblemu z wejsciem na forum!!
Agathe wspolczuje szyby a temu kto to robi tom normalnie ucielabym rece masakra!!!
Cata mam nadzieje ze dzisiaj zalatwisz sprawe!! powodzenia :):)
Kasiah super ze podroz ok a mala ma prawo marudzic!! najwazniejsze ze juz dzisiaj lepiej i dziadki moga sie rozkoszowac wnuczka :):)
Ciekawe jak podroz Larity!!
Annaem daj pozniej relecja co tam u pediatry!! co do ubranek to ja mam duzo bo dostalam od siostry po jej dziewcxzynach (same wiecie ze rzeczy czasami wygladaja jak nowe) no ale powoli wychodzimy z zapasow i bede musiala kupic ale napewno bede robic to na rozmiar bo na zapas to moim zdaniem bez sensu!! nic zmykam milego dnia buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #640313 przez anuskka
hej wszystkim

wyglada ,ze juz wszystko dziala

ANNAEMale super,ze wygralyscie z macierzynskim. I dobrze-posiedzisz sobie z Andresito i nie bedziesz sie stresowac co dalej
hehe my tez zawsze z Pl przywozimy tony kaszek,przyprawi innych rarytasow,ktorych tutaj brak


Kamila zdjecia swietneCarolcia cudna duza panna-oj kuzynki to chyba zakochane w niej-nie mowiac juz o dziadkach. a widoki z samolotu super.
Daj znac jak Carolci spodobal sie zlobek.
A juz doczytalam .To fajnie ze na razie bez lez-ale... dzieci dopiero po paru dniach lapia,ze to juz bedzie ich dzien powszedni i zaczynaj placze-ale oby was to nie dotyczylo...

Lenita oj prosze!!! Juz pisalam,ze zadna ze mnie superkobieta. W jeden dzien na obiad sa pierogi,a na drugi zupa pomidorowa haha



Larita mam nadzieje,ze podroz minela wam niezle.
Trzymam kciuki za twoja siostre-musi byc dobrze.
ode mnie nic sie nie ucz-nie czytalas jak u mnie przebiegalo pakowanie? Nio w kazdym razie jeden butek milenki zostal w domu,a drugi polecial z nami do PL. Na szczescie to byla awaryjna para-a druga Milus mial na lapkach wiec przynajmniej nie zostala bosa
:lol:

Gatita tfu,tfu katarkom.My tez bedziemy myslec o was i Jamalku i Carolince w przyszlym tygodniu(zreszta co ja tu...zawsze o was myslimy)

Kasiahczyli Mayeczka wyprobuje polskie menu???fajnie ,ze Maya juz sie zadomawia. A podroz? Nie dziwie sie jej. W koncu to jest pare godzin w jednym miejscu-a w domku ,czy na spacerze o wiele przyjemniej...

Agathe uff temat piersi to u mnie koszmar. Nigdy nie mialam duzych( z wyjatkiem ciazy i karmienia Milenki, bo z Iza i Nobim tez nie za bardzo),a teraz tak to szkoda gadac. Szczerze to przed Milenka jeszcze nie bylo tragedii,ale teraz... szkoda gadac.
co do kaszki -to chyba az tak tylki nie rosna-w kazdym razie u lenki tego nie widac :silly: :silly: raczej na dlugosc haha bo wage ma na 25 centylu,a wzrost na 75
O ja pierdziele znowu auto?Widzialam kiedys taki napisv na furgonie-"ukradliscie mi juz wszystko co bylo do ukradzenia..."-nie pamietam co tam dalej bylo,ale w kazdym razie cos w tym sensie.


Cata odzyskalas co twoje? a no wlasnie przeczytalam ze zamkniete-o zesz kurna! No bezczelne babsko. Pokaz nam Alexa-dawno go tu nie bylo ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #640343 przez anneem6
Hej,

Oj ile łez było u pediatry bo i szczepionke dostał w 2 udka, oj w domku nigdy tak nie plakal tylko drze się krzyczy, mleko albo pielucha albo marudzenie... wazy 580 g i 59 cm


Anusska super, e z tym macierzynskim, i tak bym w domu zostala na wychowczym bez kasy, a takto i troche kasy wiecej bedzie i okres polskiego ubezpieczenia sie wydluzy bo za rok wezme wychowczy. o ile ztwierdzą ustawe, pajace!

Kamila to sie nie stresuj, skoro Carolnce dobrze tam, otwarta dzieczynka z niej a nie zadna domatorka!! Kamila robilas tu sernik na zimno? jaki ser wziasc ? TY jesteś naszym szefem kuchni tutaj ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl