BezpiecznaCiaza112023

ciaza i porod w Hiszpanii

11 lata 5 dni temu #640350 przez kamila7-26
Annaem ile wazy Andresito bo mi pokazuuje 580g :):) co do sernika to ja nie robie z ich sera bo mi nie smakuje chyba ze kupie w ruskim sklepie albo z polski przywioze!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #640365 przez anuskka
Annaem ja tez nie robilam z tutejszego sera. Ale mam kumpele ktora mowi,ze sama robi ser tylko nie pamietam z ktorego mleka haha...A ze ja nie umiem robic sera to nic mi po nazwie... ale jesli cie to interesuje to sie dopytam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #640390 przez anneem6
Andres wazy 5800 g

A widzisz Kamila to tak jak z gołąbkami mama zrobila niby dobre ale nie ten smak nie te mieso nie etn koncentrat pomidorowy, z tym sernikiem to tez pewnie tak bedzie lipa,

fajnie ze masz ruski sklep w poblizu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #640394 przez anneem6
Anusska a sie dopytaj moze mi wyjdzie ser z mleka, siedzie w domu to zaaczne cos w kuchnii dzialać i czegos sie naucze w koncu na starość ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #640413 przez Agathe888
Annaem serek waniliowy jest na przyklad w Alcampo i nazywa sie QUARK. nie wiem czy jest niemiecki ale raz kupilam i ok chociaz polskiego to nic nie przebije. a sernik tez z pl sklepu twarog.
5800gram slicznie wazy!!
anuskka Milenka jest na 0 centylu pod wzgledem urody - czyli zadne dziecko w jej wieku nie jest tak ladne jak ona :lol:
kamila jejku nie plakala? ale zuch panna. ze ty plakalas to sie nie dziwie, ja teraz jak przechodze obok zlobka to mam lzy w oczach.
jedna babka (lub 2)na 8 dzieci i w tych prywatnych tez. jak one to ogarna?? nie moge o tym myslec nawet ze moja Zosia bedzie tam lezel i plakac. umre chyba z rozpaczy. albo sie zwolnie i bedziemy biedni ale szczesliwi :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu - 11 lata 4 dni temu #640629 przez anuskka
haha Agathe ty dyplomatko :silly:

Oj kochana,z tym rezygnowaniem z pracy to nie do konca jest,ze bylabys biedna,ale szczesliwa. Ja zrezygnowalam i tylko fakt,ze zrobilam to dla Milenki mnie uspokaja,bo dostaje histerii na sama mysl,ze musze szukac czegos innego i zaczynac od nowa...biorac pod uwage kryzys i reszte....moge powiedziec,ze jestem w d****ie

To co? Mamy puente????jedziecie gdzies?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #640887 przez anneem6
Anusska ja za 4 lata jak sie skonczy wych. zwolnia mnie albo sama sie zwolnie bo nie wroce PL i bede tysiac razy gorszej dupie niż TY szukjąc pracy niż tu, ale cokolwiek bede szukac zeby nie siedziec w domu...
Ty masz fach w reku i juz spore doswiadczenie tutaj no i trzymam kciuki napewno sobie poradzisz!!
A Ty Agathhe dawaj Zosie do mnie u mnie domowa atmosfera, Andres jej nie pogryzie wychowuje go na gentelmena, bedzie 2 gi w kolejce z pieluchą ;)

A on znowu śpi przy suszarce ale przynajmniej nie krzyczy, tylko medytuje oczami zwiedza ściany może liczy owieczki...
Nudy jakoś dziś,i jutro swieto, musze sobie znaleść jakieś zajęcie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #641083 przez kamila7-26
Hejka dziewczyny ale cisza!! Ja z Carolcia zaraz na spacerek pojdziemy bo same znowu w domku :( maz pojechal do pracy na pare godzin :( niby swieto a pracowac trzeba :( ja wczoraj rozmawialam z moim szefem i powiem wam ze masakra robie te same godziny co przed ciaza a daje mi o 300 euro mniej KRYZYS wrrrrrrrrrrrrrrrr a i do tego kontrakt na pol etatu bo jak stwierdzil nie ma pieniedzy zeby placic w SS za caly :( normalnie sie wkurzylam wiem ze teraz nie ma co wybrzydzac w tych czasach no ale to jest niesprawiedliwe wykorzystuja pracownika na kazdym kroku :(;(
Sorki ze pomarudzilam no ale wy mnie zawsze wysluchacie :) buziaki i milego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu - 11 lata 4 dni temu #641159 przez anuskka
Kamila no skubany ten twoj szef!!!! Kryzys kryzysem-ale prawda jest ,ze ludzie wykorzystuja ten stan ,zeby zarobic na innych...

Annaem-oj co to za fach jesli ci oferuja 8€ za godzine. A ja nie mam zmyslu bizneswomen,zeby probowac swoich sil. a do tego wiek+male dziecko....jedynie doswiadczenie mam na +

ale dobra tam-koniec czarnowidztwa!!!Jest 1 maja-dzien pracy,zimno jak na biegunie haha....
buziaczki malym i duzym...

Anresito i Ryanku nieobecny wszyskiego naj,naj. Milion buziaczkow




A tu z innej beczki
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu - 11 lata 3 dni temu #641364 przez toska
Hej hej
Ryanek Andrsito buziulki na kolejny miesiąc życia :kiss: :kiss:
I jak tam majowy długi weekend?Eh pogoda do du...y Kiedy to się zmieni, bo mam jut tego deszczu po dziurki w nosie.My siedzimy z malym w domu a tata w pracy niestety.I juz nie wiem co robić bo ten mały smyk szybko się nudzi i spal tylko pol godziny :laugh:Teraz zajal sie swoja ulubiona żyrafka, ciekawe na jak dlugo :laugh: Mam nadzieje ze teraz popołudniu wyskoczymy na mały spacerek.
Kasiah Laritaudanego pobytu w Polsce i oby pogoda wam dopisała.
Laritazdrówka dla siostry,oby szybko pokonała to głupie choróbsko.
kamila7-26Carolcia jaka już duza panna i kuzynki pewnie byly mia zachwycone.No i jaka dzielna jest no i oby jej sie na stale spodobało w zlobku :laugh: A co do szefa to bez sensu no i zgadzam sie z anuska, ze nawet Ci, ktorych nie dotknal to i tak będą wykorzystywać sytuacje.Eh mi to sie tutaj coraz mniej podoba i lepiej chyba nie bedzie :(
anuskkaniesamowite ty zawsze pamietasz o miesiecznicy kazdego bobasa.Jak tam Milenka co nowego wymyslila na poprawe humorku u mamusi, bo wyczytalam ze ostatnio cos ci poszwankowal mam nadzieje ze juz jest lepiej?
catano to tez ci sie trafiła baba i zeby ci sie jednak udało odzyskać to co twoje.
No i koniec młody wzywa mamy, możne wpadnę później.
Milego popoludnia

No i w końcu padł, ciekawe na jak długo heheh.I tak jest kochany a dzisiaj zamienił swoje baba, papa na mama, no w końcu wiadomo ze to nieświadome, ale cieszy :laugh: :laugh:
A ostatnio na spacerach"spiewa"swoje aaaaaaaaa co wychodzi mu bardzo głośno i czasem zwraca uwagę przechodniów :laugh: W koncu wyszlo sloneczko oby na dluzej.
No a z racji tego ze w niedziele dzien mamy w Hiszpanii to synek przyniosl mamie prezencik ze zlobka z tej okazji.Broszke ze swoim zdjeciem, no i sie pochwale.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A mnie czeka gora prasowania,ale chyba sobie odpuszcze.Nie chce mi sie jak nie wiem co. ;)
Olencjaa ty gdzie sie podziewasz? no i tatusia dawno nie bylo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu - 11 lata 3 dni temu #641788 przez Agathe888
Dzien Dobry Mamusie,

Kamila jestem w szoku. ok jest kryzys ale to nie znaczy ze trzeba z tej okazji wszystkich w kolo wykorzystywac. oliwa zawsze sprawiedliwa (jak kulinarnie ;) ) wroci do niego ta karma. no ale przynajmniej bedziesz miala placone troche SS zawsze sie do emerytury doliczy. nie przejmuj sie :kiss: bedziesz tam rok pracowala?

anuskka jesli ja strace prace to obie bedziemy w d**pie i bedziemy sobie tu siedziec i narzekac:) kurcze a tak na powaznie to marzy mi sie cos mojego ale bez kasy na poczatek ciezko cos otworzyc :(
anuskka ale zes z tym wiekiem przywalila :P wariatka :P :P wygladasz mlodziej i lepiej niz niejedna 20 latka!!!! a w glowie 100 razy wiecej :kiss: :kiss: :kiss:

toska jaki sliczny prezent dostalas na Dzien Mamy:) rozumiem ze ta raczka mala to Domiczka? tez u Was w zlobku kazde ubranko musi byc podpisane? ja powycinalam wszystkie metki :dry: chyba wyhaftuje Zosi imie na kazdym ubranku :blink:

aaaa i wczoraj pojechalismy na spacer na plaze (W KONCU - mamy az 6km :) ) i poszlismy obejrzec zlobek co mi sie podobal, ten nad samym morzem. wszystko przepieknie tylko samolot nad glowa (doslownie!!) co minute bo lotnisko niedaleko i akurat startuja w tym kierunku. Huk taki ze sobie nie wyobrazacie. a ponadto paliwo na glowe by Zosi lecialo :dry: ten zlobek odpada. jakie to wazne zeby zrobic research :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #642113 przez kasiah
No helou

Ja tylko na chwile aby powiedziec ze zyjemy.
Bylam dzisiaj z Maja na sesji fotograficznej. Napewno pieknie wyjdzie. Jak dostane juz obrobione zdjecia to sie pochwale moja modelka.

Maji nie smakuje kaszka z PL wiec narazie lecimy tylko na mleku i jabluszku. Jutro zaczne z marcheweczka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #642311 przez kamila7-26
hej dziewczyny ja dzisiaj mialam intensywny dzionek Carolcia byla 5 godzin w przedszkolu a ja mylam okna i sprzatalam domek jutro ciag dalszy prac domowych!! Carolinka super w przedszkolu troszke plakala jak jej sie spac zachcialo ale pani mowi ze nie bylo zle obiadek zjadla caly :) bo balam sie ze moze nie bedzie chciala jesc ale dzisiaj nie bylo problemu zobaczymy jak bedzie dalej!! u nas piekna pogoda wiec zmykamy na spacerek milego popoludnia :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu - 11 lata 2 dni temu #642368 przez anneem6
Moje uszanowanie Paniom,

w końcu ciepełko,i przyjemniej
anusska dziekujemy za pamieć dopiero mam Go 2 miesiace a wydaje mi sie ze całe zycie juz jest ze mną ;)

No i dziewczyny kryzysem sie nie ma co przejmowac jak jestd obrze nikt nie mówi ale super jest, a jak jest źle to wszyscy gadaja, ze im zaraz zle. Jedne drzwi się zamykają drugie sie otwierają tak jest w zyciu, wieć nie ma co za bardzo mysleć i sie stresowac na pzyszłośc, jakoś to będzie, a napewno dobrze..

Kasiah
przynajmniej wyprobowalas kaszki, a a ślepo kopilam jak nie ebde mu smakowac sama bede je jeść.
Toska jakie zdolne te dzieci w złobkach, piekne laurki robią ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #642379 przez anneem6
I Wam troche plotek napisze Beatka przyjechała do costę blance na majówke, i odebrac roboty w domku. Beata się wkurzyla ze ludzie w rynairze ją zaczepiaja, a ona chce odpoczac. -cena popularności
Nie każa o sobie nic mówić, no a to odwrotny przynosi skutek..

Myślałam ze ma super jakąs chatę, ale ma mały domek typu bungalow,
Powiedziałam znajomemu ze jak ja napotka to niech powie ze Mamuski Polskie w ES ja pozdrawiają,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl