BezpiecznaCiaza112023

ciaza i porod w Hiszpanii

11 lata 2 dni temu #642812 przez anuskka
hej hej!!!!

Toska ale sliczna broszka,az sie wzruszylam jak ja zobaczylam.
No i to ze Dominik mowi mama...niewazne,ze nieswiadomie.przyjdzie czas,juz niedlugo,ze bedzie to jego ulubione slowko :lol:
A no widzisz z tym dolem jest tak,ze jak niby wszystko jest ok ,to zawsze cos ktos powie,zrobi...i masz depreche.

Milenka?nooo dlugo by opowiadac. Ona czesto cos wymysli. Teraz jest na etapie mowienia. Dziub jej sie nie zamyka odkad otworzy oczy. Zaraz iem ze Izia pa pa,łał łał aaaa(czyli ze Iza poszla,a pies spi :lol: )nauczyla sie slowek ma i da(masz i daj)ale myla sie jej i np.dopomina sie o jedzonko „ma niam”,albo jak chce zeby ja wziac na rece,wyciaga raczki i mowi „maś”.ostatnio zaczyna mowic na tate tatiś,a na mnie czasami mamiś. Moj slodziak
No i cwiczy silna wole :huh: :lol: jak sie na cos uprze....masakra

Agathe kochana jestes :kiss: to umowmy sie,ze jesli stracisz prace(oby nie)to wykombinujemy jakas spolke :silly:
Masz jakas inna opcje co do zlobka? No rzeczywiscie latajace samoloty ,ale chyba nie spuszczaja tego paliwa na glowy ludziom...
A tak w ogole ,to ja tez obejrzalam ostatnio zlobek do ktorego chce zapusac Milenke i ok.
personel zrobil na mnie mile wrazenie,ale wiecie co?te zlobki ,szkoly bie umywaja sie do tych w Polsce. Nie wiem brakuje im duszy,czy tam jak to nazwac....

Kasiah nie poddawaj sie z ta kaszka. Chwile to moze potrwac zanim Maya ja zaakceptuje. Ja robilam kilka podchodow. Mieszalam z jabluszkiem,bo Milunia z mlekiem nie chciala.

Kamila no to swietnie,ze Carolinka jest taka dzielna!super dziewczynka.
No a jedzenie zawsze lepiej smakuje w towarzystwie.czekam na dalsze relacje

Annaem :lol: oj zawladnal Szefuncio serduszkiem mamusi.i tak ma byc :lol:
A Beatka dobra,ja wiem,ze chcialaby troche prywatnosci,ale z drugiej strony zwykli pasazerowie tez rozmawiaja miedzy soba,wiec chyba nie powinna byc zaskoczona.

Buziaczki dziewczynki,milego dnia. No wlasnie Toska ma racje,Tatusia tez wcielo,moze dostal prace???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #642847 przez kasiah
Beatka taka wielka gwiazda a Ryanem lata :lol:

Ja w fatalnym nastroju jestem. Prawie cala noc nie spalam bo mi sie myslaca wlaczyla.
Moj eNek bawi sie od wczoraj w Minsku na despedida de soltego kolegi a ja sie troche martwie czy te bialorusinki mu w glowie nie zawroca i jakiego glupstwa nie zrobi, bo on pies na baby jest. Zaufanie do niego mam, jednak jakos tam mi dziwnie i jakies mysli mnie smutne nawiedzaja a moze to jakies przeczucie... :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #643010 przez Agathe888
kasiah dzisiaj musze Ciebie przywolac do porzadku :silly: jakie bialorusinki?? Przeciez ma w domu Ciebie i przepiekna pszczole, na pewno myslami jest z Wami! Poza tym co w takim Minsku? Pan Mlody jest z Bialorusi? Co oni tam maja zaplanowane? I dlaczego akutat tam? W kazdym badz razie eNek moze i pies na baby BYL ale teraz na pewno mu przeszlo poza tym wesele w sierpniu, zadnych glupot by nie zrobil. NA PEWNO!!! :kiss: :kiss: :kiss:

jaka pogoda w PL? jak ubierasz Maje?

Annaem dzieki ze sprawdzilas z ta emerytura :kiss:
Z tym kryzysem to nie wiem. juz nic nie rozumiem, skad sie wzial ile potrwa ale jesli mnie zwolnia to anuskka otwieramy spolke!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #643122 przez anuskka
Kasiah wylacz myslaca i to zaraz!!!!ENeK na pewno juz nie moze sie doczekac powrotu do ciebie i Mayeczki.Jakie bialorusinki ,kobieto??posluchaj Agathe,bo dobrze pisze.

Ok Agathe masz jak w banku ;)
Przypomnij mi,kiedy lecisz do Pl?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #643467 przez kasiah
Dzieki dziewczyny za slowa otuchy ale pewnie bede sie troche martwic caly ten czas az do niedzieli az wroci.

Agathe moj eNek wraz z kolegami maja fiola na punkcie kobiet ze wschodu, mowia ze najpiekniejsze i do tego lepiej z nimi zyc niz z hiszpankami, bo niby my kobiety ze wschodu z bylego komunizmu bardziej liberalne jestesmy i na wiecej pozwalamy niz hiszpanki. Wiec kolega wymyslil sobie pozegnanie stanu kawalerskiego w Minsku, bo tam jeszcze nie byli. A najgorsze ze w pod koniec czerwca czeka mnie powtorka z rozrywki bo moj eNek wymyslil sobie swoja despedide na ukrainie, w Kijowie wrrr.... Znowu bede sie zamartwiac.

A co do pogody w pl to nie jest tak zle. Szalu nie ma ale w ciagu dnia pogoda w miare, ok 18 stopni a w sloncu czasem nawet i cieplej. Spodziewalam sie zimna ale jest w miare cieplo.
Ja Maje nie ubieram za grubo. Body dl rekaw, jakis sweterek, spodenki, albo sukieneczka i rajstopki. Do tego lezy w glebokim wozku w spiworku co go w es zima uzywalam i jak czuje ze jest chlodniej to przykrywam jeszcze kocykiem. Czapke czasem zakladam jak czuje ze naprawde zimno albo wiatr jest. Ale czesciej bez czapki niz z bo ona od urodzenia zimnego chowu jest ze wzgledu na zimno w poprzednim domu no i do tego jeszcze w gondolce lezy a ona chroni od wiatru i zimna bardziej niz spacerowka.

Kiedy ty lecisz? Moze pogoda bedzie jeszcze lepsza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu - 11 lata 1 dzień temu #643529 przez Agathe888
pozwalamy na wiecej niz hiszpanki :unsure: :unsure: :cheer: :cheer: ja tam eRkowi na nic nie pozwalam :silly:
ale sobie wymyslili wycieczke po eur wschodniej, to tylko faceci tak potrafia :dry:
kasiah no to ja mysle, ze Ty w takim razie powinnas urzadzic sobie niezly panienski :lol: moze w barcelonie? albo w walencji tak jak planowalysmy sie kiedys spotkac hihi. niech eNek w domu posiedzi i sie pomartwi troche.

my lecimy 8 maja na 11 dni:) jutro zaczne troche pakowania. to czapeczki tez wezme. i kocyk

a skoro juz w temacie to my dzisiaj poszlismy kupowac piersionek zareczynowy :) eRek mi sie juz 100 razy oswiadczal ale piersionek zdecydowal sie mi podarowac na dzien matki:) tlumy dzisiaj takie ze w kolejcie w tous byly numerki i czekalismy godzine!!! ja po tej godzinie to juz chcialam isc do domu. a ze eRek wytrzymal (oczywiscie narzekal caly czas i komentowal predkosc pracy ekspedientek :silly: ) to dla mnie najwiekszy dowod milosci. nic nie wybralam, te w tous fajnie ale nie do konca a ja bym chciala cos co mnie zachwyci:)

maly poczochraniec dzis rano:)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu - 11 lata 1 dzień temu #643553 przez kasiah
Agathe co za cuuuudo z tej twojej Zosienki. I jak sobie lezy na tym brzuszku, zadowolona jest. Moja Majcia to nie przepada na brzuszku lezec chociaz ostatnio mniej sie zlosci.

No ale sobie wymyslili te despedidy. Myslalam ze sie zastrzele jak to uslyszalam. Moj eNek wie ze jakby chcial tam sobie pojechac z kolegami tak bez powodu to bym mu za chiny nie pozwolila, ale ze to despedita to jakos to przelknelam i teraz mam za swoje bo chyba osiwieje. Chociaz on mnie dzisiaj zapewnial ze nie mam o co sie martwic. Ale juz ja zam tych jego kolegow, wszyscy tacy sami, slinia sie na widok tych rusek, polek czeszek itp. I pewnie nie jeden jest niewierny.
Ja mojego eNka batdzo dobrze znam z tej strony wiedzialy galy co braly. Mam do niego bardzo duze zaufanie i mam nadzieje ze nie zrobi nic abym je stracila. I on ma za mna lekkie zycie, na duzo mu pozwalam albo moze powinnam napisac pozwalalam ale od kiedy Maja sie urodzila cos sie we mnie zmienilo i jakas zazdrosna sie stalam.

A ja caly czas gadam ze moja despedida to we Wloszech bedzie hehe. Ale moze zrobic w Bcn albo Val :)

Moj eNek oswiadczyl mi sie chyba ze 3 lata temu a na pierscionek czekalam rok i myslalam ze sie nigdy nie doczekam a na slub to nadal czekam :laugh: :laugh: :laugh: ale juz blizej niz dalej.... No chyba ze cos tam skubnie na tej bialorusi i ja sie dowiem to wtedy....

A wy juz plany slubne jakies macie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu - 11 lata 1 dzień temu #643558 przez Agathe888
slub planowalismy na przyszly rok. ja mam bardzo mala rodzine i zawsze marzylam zeby miec takiego Zosinka zebym sobie mogla z nia do oltarza razem isc :woohoo: Pol marzenia juz spelnilam jeszcze zostal slub:) ale pamietam ze pisalas ile tego zalatwiania wiec nie wiem czy w przyszlym roku sie wyrobimy!!

Nic sie nie martw Kasia, eNek na pewno bedzie grzeczny. na zdjeciu wygladal na faceta ktory nie ma fiu bzdziu w glowie!!! :silly:
no i skoro ma za lekkie zycie to koniecznie panienski musi byc odlotowy (przynajmniej zeby eNek tak myslal ;) )

Zosia tez nie lubi na brzuchu (zalaczam dowod:)) ale po tym jak Jamal na brzuchu non stop i lekarze polecaja klade ja przed TV i przez kilka minut udaje mi sie ja ta telewizja zainteresowac.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 20 godzin temu - 11 lata 20 godzin temu #643903 przez larita
Aloha!! We wtorek już będziemy bez gości ;) to Was nadrobie!!! Pogoda taka sobie, dziś zimno , teściowa mnie wkur... Dobrze ze mamie mogę się wyzalic hehe tu w domu wszystkie wnuki więc szaleństwo!! Zdam relacje jak tylko znajdę wiecej czasu. Sciskam from Janów ;))
Mam grzywke i ciemne wlosy!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 19 godzin temu #643936 przez anneem6
Hej,

Jaka piękna ta nasza Zosia,a te włoski są super, będzie ulubienica Pań w złobku

To szykują sie nam śluby szybkiego przebrnięcia przez papierologię dziewczyny, też bym chciała jeszcze raz miec swoj slub.

Kasiah Ty sie nie stresuj, wyobraznia Ci działa, za bardzo, tez tak czasem, mam, ze sobie na dodaje sama, więc wyluzuj i na zaś się nie stresuj.

Też sie spotkalam ze steorotypem kobiet ze wschodu bardziej wyluzowanych itd, no niby te ukrainki, rosjanki są inne od Hispzanek, lubie przesadzac w wyglądzie musi sie blyszczec i widac z daleka, tipsy, i mocny makijać. ale nie lubię segmentacji ludzi po nacji bo każdy jest inny.

A ja mojego M trzymam krótko bo on przystojny, i widzę że się za nim oglądają laski, a są takie co czychają zeby facet wypił, i potrafią wykorzystać owy stan nieswiadomosci sytuacji, i nie ważne że żonaty. Ale na szczescie mąż nie imprezowy i sam się mnie pilnuje, a towarzystwo woli do domu zaprosić, albo sam sobie wypic lampkę...

Wczoraj wieczorem też Andres marudził dość mocno mam nadzieje ze to nie kolki, tylko poprostu brzuszek czy gazy go męcza, te kolki to dzień dnia o stale porze?
Choć nadal mam nadzieję ze te kolki nas ominą szerokim łukiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 19 godzin temu #643937 przez anneem6
Larita oj jak ja Cię rozumiem z ta tesciową, dobrze, że się mamie możesz wyzalić, nie daj się babie!!!

Super rodzinnie tam macie tyle dzieci ;)) odpoczywajcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 16 godzin temu - 11 lata 16 godzin temu #644039 przez anuskka
Ooooo moj cudny Zosinek!!!widze,ze lezenie na brzusiu sredno lubi...Chyba pogadaly z Milena,bo ona tez nie przepadala :lol:

Kasiah ciiiicho juz.Zapewnia eNek ze jest grzeczny? No to trzeba mu uwierzyc.
No a ty odbijesz sobie na panienskim ;) jak bedziesz potrzebowala wiecej towarzystwa to sie piszemy,nie dziewczyny? :silly:

Agathe a juz myslalam ,ze pochwalisz sie pierscionkiem-takie napiecie zbudowalas :silly:

Larita to niefajnie,ze mialas spiecie z tesciowa. Odetchnij gleboko,pomysl,ze wrocsz do Es i nie bedziesz jej znow chwile widziec,,,
Oooo no to koniecznie musisz nam sie pokazac.

Annaem niby fakt,ze nie mozna generalizowac i wrzucac ludzi do jednego worka tylko dlatego ,ze sa stad czy stamtad,ale...cos w tym jest,ze mamy jakies narodowe cechy,tyle ze niekoniecznie zle

Moje dziecko ma dzis dzien pandy. W poludnie spala u mamusi na rekach,a teraz o dziwo zasnela przed 20 ale jak tylko probuje ja odlozyc to sie budzi..musze chyba tak wysiedziec jeszcze z godzine,zeby juz spala do rana...

A z anegdotek o Milence:wczoraj pokazalam jej mrowki,to je probowala poglaskac i pocalowac. I mowi „taci łał łał”czyli ze „pieski” cacy.bo dla Miluni wszystko co nie ludzie to łał łały-pieski :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 15 godzin temu #644117 przez kasiah
Larita no zobacz a u nas cieplo i ma byc coraz cieplej.
A co do tesciowej to rozumiem, mnie tez moja czasem wku...a, normalka, trzeba zacisnac zeby i juz.
Czekamy na zdjecia nowego looka.

Anneem moj moze i jakis super piekny nie jest (chociaz mi sie podoba) ale czarowac to on potrafi. Dzisiaj jakas spokojniejsza jestem. Jutro juz wraca wiec juz wogole cisnienie ze mnie zejdzie.

Poszlam sobie dzisiaj rano pazurki zrobic, bo juz nie moglam na nie patrzec. Zrobili mi manicur hybrydowy, ze niby lakier trzyma sie do 3 tygodni. Zobaczymy. Ale od razu lepiej sie czuje jak cos ze soba zrobilam.
Do tego spotkalam sie z przyjaciolka i sobie poplotkowalysmy wiec dzien moge uznac za udany :)


Anuskka tekst twojej Milenki normalnie mnie rozbrajaja :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 15 godzin temu #644133 przez anuskka
Kasiah no i super ze humor lepszy. a jutro jeszcze sie poprawi jak eNek dotrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 godzinę temu #644414 przez anneem6
Feliz día de la Madre. wszystkim mamusiom składam jako najmłodsza stażem mamusia!!!

Kasiah no i super, dzis w 3 ke spedzacie czas, Zazdrozcze meeitin z przyjaciolką i paznokietki, nigdy nie bylam na hybrydowym, kiedys zel i akryl mialam ciekawe jak sie bedzie trzymac oby długo...
Tu brakuje mi takich róznych usług niby sa ale nie ma tyle co w PL, i w pl za pol ceny mozna bylo dziewczyne do domu zaprosic i zrobila ladnie.

Anusska jak dobre cechy do nacji przypisuja to fanie gorzej jak te negatywne ze Polki to łatwe a Polacy to sami zreszta wiecie co o nas mówią... tego nie lubię.
Ale Polak potrafi podoba mi się ;))
Twoja Milenka już z niej taki mały świadomy człowieczek i fajne ma te słowka łał łał,

Mój synuś tylko sie pieknie smieje otwiera szeroko buzie i macha języczkiem z radosci, i guga, czasem nawet w głos się rozesmieje az łezki mam w oczach ale tylko tatuś potrafi go rozbawic na całego!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl