BezpiecznaCiaza112023

ciaza i porod w Hiszpanii

11 lata 27 minut temu #644450 przez anuskka
no Kochane Mamusie-duzo buziaczkow od maluszkow zycze.no i co one tam jeszcze wymysla.

Annaem kochana poczekaj roczek i Andres tez bedzie paplal jak najety.

A ja juz mialam tak pare razy,ze jak ktos uslyszal ze jestem polka to slyszalam„o qwa!”z tym slowkiem sie kojarzymy. Pare osob zablysnelo wiedza o Warszawie, Krakowie,JP II,Walesie,a raz bylam w szoku,bo gosc stanal i walnal-Jaruzelski! Esta vivo todavia?

Pytalam o ser. Kumpela mowi,ze kupuje mleko pasteryzowane i z niego robi,a ze gadamy pŕzez whatsapp'a to teraz czekam na odpowiedz o caly proces .

Milus przespal do rana.ale za to pobudka byla przed osma-jak dla mnie srodek nocy ;)
Ale zaliczylysmy Wzgorze Aniolow(slyszalyscie kiedys?to umowny srodek Hiszpanii)jutro wrzuce zdjecia..

Wreszcie wrocila pogoda-hurra!!!!
Buziaczki i milej niedzieli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #644535 przez Agathe888
NAJLEPSZEGO MAMUSIE :) :kiss: :kiss: :kiss:

Moj pierwszy dzien Matki:) a raczej drugi bo rok temu Zosia byla w brzuchu. a nawet 3 bo jeszcze polski 26 Maja :lol: :lol:
eRek mnie zabral do Massimo i kupil bluzke i spodniczke, potem upichcil obiad a teraz idziemy na spacer muuaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644708 przez anuskka
z ostatniej chwili.wiecie jak u Milenki jest mama sprzata?


Mama pisia,albo....mama puta!? :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644810 przez gatita
Hej dziewczynki :) melduje sie na pokladzie. Mielismy troszke stresow ostatnio, wiec sie nie odzywalam. Jamalek zaliczyl w piatek pierwszy raz zlobek na 3h. Mial isc w czwartek, ale mama wymiekla... No ale wszystko bylo dobrze, panie zlobianki chwalily Jamalka, ze byl bardzo grzeczny i smial sie do dzieci :) a jutro idzie juz na full-time, a ja wracam do pracy..... Jejku, jak bym chciala zatrzymac czas w ten weekend! Nie wyobrazacie nawet sobie :( w ogole jakie to dziwne uczucie oddac swoje dziecko w rece obcej osoby.... masakra!

Anuskka to z Milenki niezla gadula :) maluchy sa takie slodkie jak ucza sie mowic :) musisz miec duzo radochy z kazdego 'mamis' :) a teksty o sprzatajacej mamie powalaja na ziemie:))) bombowa jest Milenka!

Agathe ale nasz Zosieniek pieknie na brzuszku lezy, a jak slicznie wyglada ze spineczka :kiss:
Spakowana juz?? Bedziemy tesknic za Wami!

Larita powodzenia z tesciowa, zeby Ci juz na nerwy nie dzialala! No i bardzo jestem ciekawa nowego looku :) spora zmiana! Ale takie zmiany sa najlepsze, daja duzego powera!

Kamila brawo dla Carolci, ze tak ladnie sie odnalazla w zlobku i dla Ciebie - jestescie bardzo dzielne!

Toska broszka wymiata! Nosisz ja dumnie do pracy? :)

Annaem to Andres super sie rozwija jak juz guga! Zuch chlopak! Aaa i kto by pomyslal, ze z naszej Beatki taka nietykalska gwiazda! Fajnie, ze przekazalas pozdrowienia :) moze nastepnym razem zalatwisz jakis maly recital dla hiszpanskich matek-polek? ;)

Wszystkiego naj mamuski! Jestescie THE BEST!!! :kiss:
Odezwe sie jutro... jesli przezyje... buziaczki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #645028 przez anuskka
atita powodzenia.Zaloze sie ze Jami bedzie sie lepiej bawil niz ty. A swoja droga nie moge zrozumiec kto wymysla takie durne prawo,ktore kaze kobiecie wrocic tak szybko do pracy!
A teraz obiecane zdjecia z wczoraj
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645064 przez kamila7-26
Czesc dziewczyny za wczesnie sie pochwalilam tym przedszkolem :(:( nie poszlam dzisiaj do pracy bo mala chora :(:( w piatek nie chciala nic jesc w przedszkolu i duzo plakala myslalm ze w koncu sie zorientowala ze ja zostawiam ale w domu tez nic nie jadla w sobote tez bylo marnie a wczoraj to nawet wody nie chciala pic wiec pojechalismy na pogotowie bo miala tez goraczke raczej stan podgoraczkowy i okazalo sie ze nie chce jesc bo ma gardlo zawalone jak przy anginie i do tego zapalenie uszka prawego dosyc mocno a lewego troszke :(:( wrocilismy do domu dostala antybiotyk i wieczorem zaczela wymiotowac jak dalam jej apiretal wymiotowala mleczko wymioty antybiotyk wymioty no wiec znowu do szpitala tam dali nam cos do wypici i kazali podawac 2 ml co 10 mint w koncu przestala wymiotowac a my wrocilismy o 23 do domu w nocy bylo ciezko spac nie mogla bo do tego ma mega katar i sie biedna meczy odruch wymiotny przez katar zostal wiec czuwalam nad nia zeby mi sie nie udusila i o 6 rano zadzwonilam do szefa przeprosilam i mowie ze jutro zaczne powiedzial ze spoko no ale nie byl zadowolony!!! teraz wlasnie zasnela wiec i ja sie poloze bo jesem zmeczona!!
Anuskka Milenka cudna no i starsza siostra rowniez a i mamusia cudnie wyglada :):)
Gatita zdaj pozniej relacje jak tam maly w zlobku no i ty w pracy!!
Toska broszka przepiekna :):) przepraszam ze nie odpisze wszystkim ale nie mam glowy ide spac milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #645089 przez gatita
Jejkuuu Kamila ale mi przykro :( biedna Carolcia!!! Myslisz, ze sie w zlobku zarazila?? Ja sie wlasnie tego boje najbardziej, ze Jami mi zacznie chorowac :( a poza tym slyszalam, ze tu nie ma tak jak w Polsce, ze bierzesz zwolnienie na dziecko, tylko dajesz do pracy justificante od pediatry i mozesz nie isc do pracy, ale za te dni ci nic nie placa!!! No skandal ! W Polsce na dziecko jest 100% platne.

Niech Carolinka wraca szubciutko do zdrowia! :kiss:

Anuskka jejku jaka Milenka juz duza! Sliczne masz coreczki :) no ale maja po kim byc takie piekne!!! Wymiatasz Anuskka!!!! a Iza jaka laska w stroju Krakowianki ;)

Nooo a ja siedze w pracy i gapie sie w sufit :) bo chociaz wiedzieli, ze wracam dzis to nikt mi nie przygotowal komputera i musza teraz odnawiac moje loginy i dostepy do programow... wiec dzis siedze i nic nie robie grrrrrr ale za to jest nadzieja, ze mnie niedlugo puszcza do domu :laugh:
Ciekawe jak tam moj Jamus w zlobku sie sprawuje.... nie moge sie juz doczekac zeby go odebrac :)

Milego dnia wszystkim! Buzka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645293 przez anuskka
Biedna Carolinka.Zdrowka dla niej.chyba wszystko sie do kupy zlozylo i zlobek i te zmiany pogody.Trzymam kciuki,zeby antybiotyk szybko zadzialal.
A twoj szef bedzie musial przezyc jakos.

Gatita no wlasnie tak to tutaj wyglada.jak nie masz babci w poblizu to nieciekawie.

Milenka juz wie,ze po poludniu wychodze z domu i bardzo jej sie to nie podoba. Jest placz,dziecko wtulone„pa pa nie!!!”ani to ze zostaje z rodzenstwem nie pociesza rozzalonego serduszka. Az mam ochote olac kumpele i zostac z brzdacem,wyjsc z nia na spacerek :( i nie rozstawac sie ani na minutke.
Przewalone ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #645316 przez kasiah
O kurcze, Carolinko zdrowiej szybciutko. Biedna malutka

Gatita jak tam Jamalek po full time w przedszkolu?

Anuskka ale sliczne corki masz. Iza tak swojsko sie prezentuje w stroju krakowianki :)
Ech patrzac na te zdjecie przpomnialo mi sie jak mnie mam do przedszkola na bal karnawalowy wlasnie w krakowianke przebierala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645731 przez Agathe888
gatita jak bylo?

anuskka czy Ty pod domem masz kolejke mlodych kawalerow? Iza jest przepiekna, a Ty moglabys byc posadzona o jej siostre!:) ja dzisiaj rano myslalam o moim ulubionym zdjeciu Milenki. wiesz ktorym :lol:

Kamila jak sie ma Carolcia? biedna myszka. przedszkole.. zaczynaja sie chorobki..

zaczynam sie pakowac.. jezu. nie wiem co zabrac. w ogole. do samolotu moge w butelke wsypac mleka i mile panie stewardessy wleja mi wody?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645803 przez Agathe888
kochane jeszcze pytanko:

zbliza sie 5mc i kaszka z glutenem. czytalam wlasnie artykuly ktore mowia ze zaczynamy od 2-3g kaszki na 100ml. czyli co? sciagam mleko i dosypuje kaszke? czy trzeba ja podgrzac? czy osobno zrobic i potem z mlekiem zmieszac? czy zrobic 100ml i na lyzeczce podac. 100ml to duzo. nie rozumiem :S :S :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #646412 przez anuskka
helouu!
Gatita i jak po pierwszym dniu?Jak Jami?A dzis?

Agathe bedziesz robic kaszke z mlekiem modyfikowanym, czy sciagnietym?
Jak z mm to zagotowujesz wode dosypujesz mleko i kaszke i mieszasz.potem studzisz.aaaa slepa jestem,juz doczytalam ze ze sciaganego. Jak tyle co sciagniete to ja nie grzalam. Ale jak z lodowki to wiadomo.
Na poczatek lepiej dac mniej kaszki,zeby jedzonko bylo rzadsze zeby przyzwyczaic Zosienke,a z czasem mozesz dodawac wiecej.
Milenka zjada kaszke raczej rzadsza i z butelki rano zaraz po przebudzeniu i przed spaniem .pewnie niedlugo bedziemy odzwyczajac sie od butli,ale na razie jeszcze ma silna potrzebe ssania i wole zeby zaspokoila ja butla niz ssac paluszki.

Do samolotu mozesz wsypac sobie juz odmierzone mleczko do butelki,albo do malego pojemniczka. Musisz miec druga butelke z podzialka,zeby dobrze odmierzyc ilosc wody(i mysle ,ze chyba wlac wode do butelki z mleczkiem jest wygodniej niz wsypac mleko do wody).

Haha,masz na mysli zdjecie zbuntowanej Milenki?

Kasiah ja tez mialam stroj krakowianki,potem sluzyl Izie,potem moim bratanicom,moze i Milus go wlozy?!

No a jak tam eNek?Uspokoil cie?

Kamila jak Carolinka?lepiej?

U nas dzis znow rozpacz. A wczoraj jak wrocilam Lenka juz spala. Ale mi sie zrobilo przykro,ze nie moglam ulozyc jej do snu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646898 przez toska
Hejka
Ja tak na szybciutko z pracy, eh w domu to jakos ciezko siasc i cos napisac.Widze ze cos pustawo tu ostatnio :(
Agathe no Zosienka slicznosci.Dominik tez nie lubil na brzuszku, jak go kladlam to od razu byl protest, ale jak zaczal sie sam obracac to zmienil zdanie i nawet udaje mu sie zasnac na brzuszku :laugh: Pytalas o podpisane ubranka, ja nie podpisuje bo tego nie wymagaja.A wybralas juz zlobek?
Kamila zdrowka dla Carolci, mam nadzieje ze juz lepiej.No niestety taki urok zlobkow.Ponoc do roku tak jest ze choroby non stop a katar i kaszel to standard.
kasiah no mysle ze glupie mysli juz ci wylecialy z glowy i korzystasz z wypoczynku w ojczyznie :laugh:
Gattita i jak tam u was?Jak minely pierwsze dni w zlobku i pracy?
Anuskka no jestescie trzy piekne kobietki.No i sie powtorze chyba,ale Milenka jest the best, wesolo z nia macie :laugh: .A tak myslalam ze ciebie to na pewno nie zabraknie na Wzgorzu Aniolow.Mi to jakos ciezko sie wybrac na polska msze.
A co do kawki to kurcze troche ciezko, bo ja wracam o 18 a ty pracujesz popoludniami. :( Ale 15 mam wolne, bo w Madrycie San Isidro, wiec jakbys chciala i mogla to ja bardzo chetnie. :laugh:
A z nowosci to Dominik nauczyl sie kosi kosi i klaszcze sobie zadowolony :lol:
No i zmykam popracowac troche.
Milego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646945 przez Agathe888
Hej kobitki..

lecimy!! trzymajcie kciuki wszystkie bo strasznie sie denerwuje. zamelduje sie z Polski i oczywiscie dam znac czy wozek przetrwal:) muuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646955 przez toska
Agathe Szczesliwej podrozy, spokojnego lotu i udanego pobytu w Pl.I wracajcie z Zosia do nas szybko :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl