BezpiecznaCiaza112023

ciaza i porod w Hiszpanii

12 lata 2 miesiąc temu #307668 przez kruszyna
Ja mam na 3 lipca. Jeszcze nie wiem co sie kryje miedzy nozkami, ale mam nadzieje ze bedzie synek. A w ogole jakie imiona chcecie nadac swoim pociechom polskie czy hiszpanskie a moze jeszcze inne?
Kurde czytam te wasze wpisy na forum i patrze ze wy przynajmniej osiem lat tu mieszkacie, ja dopiero od konca maja po maturze moglam sie przeprowadzic do mojego chlopaka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #307669 przez gigi76
Dzieki za wsparcie,jakos to musi byc. Bedziemy miec synka,Marcela, juz sie nie moge doczekac kiedy go przytule, nie spieszy sie jednak z przyjsciem na ten swiat,bo termin tuz,tuz, a ja kompletnie nic nie czuje,zadnych skurczy przepowiadajacych ani schodzacego czopa,kompletnie nic, a u was jak jest?
Kruszyna,ja mieszkam w Marbella( Malage napisalam tak orientacyjnie,bo nie kazdy zna marbelle) ,jakies 60km od Malagi,pewnie ze mozemy sie kiedys spotkac z naszymi maluszkami,tymbardziej ze w Maladze bylam tylko pare razy
U nas w miare cieplo, w dzien do 20st.,tylko noce zimne,i prawie w ogole nie padalo tej zimy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #307699 przez kruszyna
To zapraszam cie do nas, tylko musisz na mnie i mojego maluszka jeszcze troche poczekac bo ja dopiero na polmetku ;D
W Polsce to dopiero zimno tydzien temu w Szczecinie -28 bylo, nawet nie chcem przypominac sobie jakie to zimno...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #307718 przez gigi76
poczekamy,poczekamy,zreszta w ciazy ten czas szybko leci a podobno jak maluch juz jest na swiecia to jeszcze szybciej
ja tez tych mrozow nie chce sobie przypominac,tym bardziej ze do Polski ostatnio jezdzilam tylko latem,choc nie powiem,sniegu mi troche brakuje,szczegolnie w swieta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #307790 przez hiszpanka
kochana 144/90 to moze byc stan przedrzucawkowy... dosc neibezpieczne, ja bym na Twoim miejscu poszla jutro do przychodni i powiedziala poloznej o tym cisnieniu ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #307847 przez gumis24
hiszpanka dziwne tylko ze w piatek mialam 140/73 i lekarz nic mi nie powiedzial! :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #307858 przez hiszpanka
a wczesniej jakie mialas? Dziwne, bo u mnie mierza po kilka razy zawsze i jak mam powyzej 130 to zawsze sie nasluchuje... ja czytalam tez sporo o tym, ze raczej nei powinno sie dopuszczac do cisnienia powyzej 130 bo to dla matki i dziecka dosc neibezpieczne.. ten lekarz to byl jakis ignorant chyba! Ja bym poszla z tym do poloznej!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #307861 przez gumis24
hiszpanka za 1 razem u mojej poloznej mialam 128/77 pozniej kolejny raz 135/80 a w piatek 140/73..dzis zmierzylam je z ciekawosci i wlasnie bylo 143/90...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #307864 przez hiszpanka
moim zdaniem skoro jest to tendencja rosnaca nei powinnas zwlekac i pojsc do poloznej i z nia to skonsultowac ... Leczenie farmakologiczne włączamy, kiedy ciśnienie regularnie przekracza wartość 140/90 mmHg. Polecam Ci lekture :
www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzyn...e_35108.html?page=1&

Moim zdaneim nei powinnas zwlekac i posjc do poloznej jutro!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #307870 przez gumis24
dziekuje masz racje na wszelki wypadek pojade jutro,lepiej byc pewnym niz zaniedbac...tym bardziej ze prowadze zdrowy tryb zycia,nie mam stresow wiec tak byc nie powinno...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #307897 przez anuskka
dziewczynki-dzis o 3.04 zostalam mama Milenki. Po powrocie do domu wszystko wam opowiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #307939 przez gumis24
anuskka gratulacje bardzo sie ciesze!! :lol: i coz za piekny dzien w same walentynki :laugh: sciskam cieplutko!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #308016 przez hiszpanka
Aniu, gratuluje serdecznie... ale cudnei, ze juz masz przy sobie to malenstwo :) sciskam Cie mocno i czekam na wiesci :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #308379 przez kruszyna
Gratulacje!!! Wow to twoja Milenka urodzila sie w tak szczegolny dzien czyli Walentynki chyba to najlepszy prezent jaki mozna sobie wymarzyc. Jeszcze raz gratuluje i czekam na wiesci;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #308382 przez gumis24
bylam u poloznej stwierdzilam ze to juz 5 miesiac i lepiej dmuchac na zimne skoro mnie cos niepokoi lepiej to skonsultowac..cisnienie spadlo,dostal cos na te moje czesto bole brzucha,zmierzyli tetno malenstwu i kazali sie zdrowo odzywiac i duzo odpoczywac..a ja jestem spokojniejsza ,dzieki za pomoc:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl