BezpiecznaCiaza112023

Jak wybrać dobry wózek?

14 lata 2 miesiąc temu #706 przez kasiora
poli napisał:

Nie polecam wózka Espiro Magic 3 - kupiliśmy tą spacerówkę, synek był na spacerze nią trzy razy i wózek poszedł do gwarancji, odebraliśmy, pojechaliśmy na spacer raz i znów gwarancja. W tym momencie wózek jest po 6 naprawach, firma nie chce zwrócic pieniędzy, wózek leży w piwnicy, bo już nie mamy sił kolejny raz zawozic go do gwaranta.

ale co takiego dzialo sie z tym wozkiem??
moja sasiadka ma wozek z tej firmy i jest zachwycona...

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu - 14 lata 2 miesiąc temu #707 przez Scholastyka21
przede wszystkim:
-teren po jakim będziesz jeździć (koła w wózku)
-jak wysoko mieszkasz (ciężar wózka)

ja mam wózek trzyfunkcyjny Roan Marita, jestem z niego bardzo zadowolona, mieszkam na terenach gdzie nie mamy chodników i brokowanych dróg, a same dziurawe polne drogi i ten wózek sprawdza się świetnie, a poza tym ma dużą gondolę i dziecko tak szybko z niej nie wyrasta i nie jest ciężki.
wózek kosztował mnie 1000zł plus fotelik 300zł


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #732 przez agast
Ja przy wyborze brałam pod uwage:
wielkość gondolki,
czy jest mozliwość rozłożenia spacerówki na płasko
wielkość kółek przy małych jak jest śnieg nie przejedzie się do tego my dużo jeździmy poza miasto wiec duze koła są potrzebne
duży kosz
i wysokość rączki jej regulacja
waga wózka i to jak się składa zależało mi by wszedł do bagażnika a ten jest mały bo ze względu na gaz koło zapasowe jest w środku :blink:

Teraz jestem na etapie poszukiwania bliźniaka lub dziecko po dziecku :P

Tutaj mam też problem bo to już jest wyższa szkoła jazdy


18 tc Dominika ur 17.02.2010 zm 17.02.2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #750 przez poli
kasiora, ciągle z zawieszeniem coś nie tak, kółko z jednej strony wgina się do środka przez co trudno jest prowadzic. Po wymianie kółka wszystko gra az do następnej jazfy ;/ A dziecko waży tylko 10 kg więc to na pewno nie od ciężaru

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #808 przez sabaczka
Ja tez kupiłam beznadziejny wózek!!! Bo jest na pasach i za h... nie dary samemu zejść z nim ani wyjść po schodach. Jest dramat !!!! Nie polecam wózków na pasach !!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #838 przez aniaw
Ja jestem właśnie na etapie poszukiwania wózka...
Ale rzeczywiście wybór jest tak ogromny i oczywiście każdy zachwala swój produkt...
Mi już ręce opadają...
Poczytałam sobie Wasze opinie i na pewno mi się bardzo przydadzą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #841 przez aniaw
Na pewno nie kupię takiego na trzech kołach!
Moi znajomi mają taki i ciągle im się to przednie koło blokuje!
Jak kupie jakiś i za jakiś czas wypróbuję to na pewno dam znać jak się sprawdza :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #875 przez kasiora
ja nie chcialam wozka na 3 kolach bo od poczatku mi sie kojazyl z chorymi dziecmi :( poprostu mialam jakies dziwne skojazenie :(

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #904 przez olusia10003
Kobietki ja już niedługo będę kupować wózeczek dla mojej przyszłej pociechy (rodzę w marcu). Zależy mi na dobrym i komfortowym wózku i oczywiście żeby nie był bardzo drogi. Zapewne musi on być na lekkim stelażu (najlepiej aluminiowym) ponieważ mieszkam na 2 piętrze bez windy :( Podobają mi się wózki na 3 kółkach ale z usłyszanych opini wiem że są one podobno mało stabilne i mogą się przewrócić a tego bym nie chciała gdy będzie w nim mój syneczek. Z upatrzonych firm i modeli wyróżniłam dwa espiro vector 4 i leviroo due. Oczywiście chodzi mi o wózek wielofunkcyjny z FOTELIKIEM SAMOCHODOWYM WRAZ Z ADAPTERAMI DO ZAMONTOWANIA GO NA STELAŻU. Więc proszę o propozycje innych wózków które spełniają moje kryteria i możecie je polecić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1120 przez Scholastyka21
sabaczka napisał:

Ja tez kupiłam beznadziejny wózek!!! Bo jest na pasach i za h... nie dary samemu zejść z nim ani wyjść po schodach. Jest dramat !!!! Nie polecam wózków na pasach !!!!


co to jest "wózek na pasach"? pytam z czystej ciekawości

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1121 przez Scholastyka21
kasiora napisał:

ja nie chcialam wozka na 3 kolach bo od poczatku mi sie kojazyl z chorymi dziecmi :( poprostu mialam jakies dziwne skojazenie :(


ja też

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1191 przez olusia10003
Przeglądałam wózeczki polecane przez was na forum. Najbardziej spodobał mi się i spełniał moje warunki wózek Boldr tylko że planowałam kupno wózka do kwoty ok.1200zł a ten jest troszkę droższy. :( Piszecie że te wózki na trzech kołach kojarzą wam się z chorymi dziećmi-a skąd takie porównanie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1252 przez Agnieszka
Scholastyka21 napisał:

sabaczka napisał:

Ja tez kupiłam beznadziejny wózek!!! Bo jest na pasach i za h... nie dary samemu zejść z nim ani wyjść po schodach. Jest dramat !!!! Nie polecam wózków na pasach !!!!


co to jest "wózek na pasach"? pytam z czystej ciekawości



wózki na pasach to takie, w którym dziecko będziesz zmogła kołysać, dawniej takie były chyba w większości, tak lekko się ruszają jak w miejscu stoisz i nim ruszasz:)

takie proste wytłumaczenie

też się zastanawiałam nad kupnem takiego, ale w końcu kupiliśmy normalny.
niektórzy jak widzą dziecko w wózku to mi właśnie nim próbują kołysać, a tym się nie da, można go rozregulować i w konsekwencji się może szybciej rozwalić niestety.



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1259 przez Agnieszka
olusia10003 napisał:

Kobietki ja już niedługo będę kupować wózeczek dla mojej przyszłej pociechy (rodzę w marcu). Zależy mi na dobrym i komfortowym wózku i oczywiście żeby nie był bardzo drogi. Zapewne musi on być na lekkim stelażu (najlepiej aluminiowym) ponieważ mieszkam na 2 piętrze bez windy :( Podobają mi się wózki na 3 kółkach ale z usłyszanych opini wiem że są one podobno mało stabilne i mogą się przewrócić a tego bym nie chciała gdy będzie w nim mój syneczek. Z upatrzonych firm i modeli wyróżniłam dwa espiro vector 4 i leviroo due. Oczywiście chodzi mi o wózek wielofunkcyjny z FOTELIKIEM SAMOCHODOWYM WRAZ Z ADAPTERAMI DO ZAMONTOWANIA GO NA STELAŻU. Więc proszę o propozycje innych wózków które spełniają moje kryteria i możecie je polecić :)



ja mam Xlandera, i jestem zadowolona,
kupujesz zstaw: gondolę, spacerówkę i fotelik jeśli chcesz.
Ja wybrałam bez fotelika samochodowego, a dokupiłam fotelik maxi cosi - podobno lepsze



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #1452 przez olusia10003
Xlander Q mi się też podoba i są w przystępnej cenie :) Mam jeszcze ok.6 tyg do kupna wózka i mam nadzieje że przez ten czas zdecyduje się wreszcie na jakiś, boję się tylko że trafię na jakiś nie fartowny zakup i będę później żałować zakupu :( i dlatego proszę i firmy wózków które już mamusie kupiły i są sprawdzone żeby nie było wpadki :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl