BezpiecznaCiaza112023

Jak wybrać dobry wózek?

14 lata 2 miesiąc temu #1484 przez Scholastyka21
Polecam też odrazu dokupienie parasolki do wózka, ja tego nie zrobiłam i potem całe lato żałowałam, bo pieniążków już na to nie miałam. A przy zakupie masz rabat i taniej można kupić parasolkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1490 przez olusia10003
Tak lepiej jest kupować wszystkie dodatki do wózka razem przy zakupie wózka możemy otrzymać wtedy rabat a parę groszy mniej za drogi wózeczek to zawsze coś :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1522 przez aniaw
A co sądzicie o tym wózku?

www.allegro.pl/item886187043_king_silver...atis_38_kolorow.html

Mój narzeczony go sobie upatrzył (w sumie większość rzeczy kupujemy na allegro)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1528 przez olusia10003
Ja nie przepadam za tego typu wózkami wolę małe, zgrabne wózeczki ale każdemu podoba się co innego. Ale wiem że wózek jaki wybrał twój narzeczony jest bardzo stabilny, mocny. Podobny miała moja znajoma i nie narzekała :) jedynie co jej się po psuło w tym wózeczku to to że wylatywała śrubka od rączki do prowadzania ale to była tylko kwestia wkręcenia innej śrubki :) My z mężem też sporo rzeczy zamawiamy na allegro ale czasami trzeba uważać bo jest w tym pewne ryzyko :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1676 przez aniaw
No allegro to zawsze ryzyko fakt. Ale jak na razie nie mieliśmy żadnych nieprzyjemności i staramy się wybierać sprawdzonych sprzedawców, którzy mają same pozytywne opinie.

Czekam jeszcze na komentarze dotyczące tego wózka.

Z góry dziękuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1684 przez jedynaczka
droga Aniu :)
my mamy podobny wózek.. coś z tego typu, ale oczywiście inny kolor :P no i kupowaliśmy bez fotelika bo fotelik dostaliśmy już wcześniej.
wózek u mnie sie sprawdził. fakt nie należy do najmniejszych i jest cholernie cięzki... z tym że ja mieszkam w bloku (na szczęście na pierwszym piętrze) i to bez pomieszczenia na wózki wiec nie raz sie go o targałam :/
a tak to wózek jest stabilny, dobrze sie go prowadzi. pąpowane koła dużo dają na plus :)
ogólnie wózek oceniam na PLUS ;)
gdzieś pewnie przed latem będziemy swój sprzedawać i mam nadzieje że kupca znajde na niego bez problemu :)
jak bedziesz mieć jakieś szczegółowe pytania to odpowiem na pewno :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1686 przez jedynaczka
a i też kupowałam na allegro :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1703 przez Moniq
Aniu, taki wózek ma moja koleżanka. jest stabilny i całkiem dobrze się prowadzi tylko jest strasznie ciężki, trudno podjechać nim pod krawężnik i trudno go upakować do bagażnika.
ja zanim kupiłam wózek objeździłam sklepy i choć po sklepie pojeździłam wózkiem. kupiliśmy w końcu wózek firmy jedo, model bartatina. Jest wielofunkcyjny, ma długą, sztywną, gondolę powyżej 80cm, dziecko może jechać przodem lub tyłem do mnie, ma aluminiowy stelaż, więc jest bardzo lekki, składa się do bardzo małych rozmiarów i spokojnie mieści się do bagażnika, w którym mamy koło zapasowe (ze względu na instalacje gazową), ma duże pompowane koła, które sprawdziły się nawet przy dużym śniegu, ja zjeżdżam nim po schodach, i do tego jest ponad 50 różnych wzorów kolorystycznych. na stelaż można wpiąć fotelik. wózek jest na paskach i muszę się nie zgodzić z wcześniejszą opinią że to zły pomysł- wózek ma super amortyzację, gdy nasza córeczka była bardzo mała i miała problemy z zasypianiem to lulaliśmy ja w tym wózku, a do tego lekko się prowadzi. ma też regulowaną wysokość uchwytu. koszt całego zestawu: gondola, spacerówka, fotelik, śpiworek do spacerówki, folia, parasolka (kupiliśmy go w sierpniu) to ok 1500zł. jedyną jego wadą jest mały kosz pod wózkiem. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1704 przez Agnieszka
dużo osób patrzy też na sam wygląd wózka



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1710 przez jedynaczka
ja tez zjezdzam nim po schodach na dół... ale potem trzeba jakos 'wjechac' na góre... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1711 przez Scholastyka21
jak dla mnie wózek ładny, ale trochę za dużo materiału i mała gondola.

ja mam ten wózek (inny kolor) i jestem nim zachwycona, na żywo wygląda ładniej niż na zdjęciach, gondola ma największy rozmiar dostępny na rynku (mój urwis ma dopiero 7 miesięcy a już ledwo się w niej mieści) i cena w miarę przystepna:

www.sklep.urwis.com.pl/product_info.php?products_id=2856

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1716 przez Moniq
mieszkam na drugim piętrze i jestem w stanie, póki co wnieść go, ale jak Mała podrośnie to będzie to trudne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1737 przez Scholastyka21
podobno wózki Espiro są jednymi z lżejszych na rynku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1799 przez olusia10003
To ucieszyłaś mnie tą informacją, ponieważ planuje zakup wózka espiro a mieszkam na II piętrze a nie jestem strąg menem żeby wnosić ciężki wózek :( Ja bardzo zwracam uwagę na wygląd wózeczka ale oczywiście wygoda idzie w parze z wyglądem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1808 przez Agnieszka
aniaw napisał:

No allegro to zawsze ryzyko fakt. Ale jak na razie nie mieliśmy żadnych nieprzyjemności i staramy się wybierać sprawdzonych sprzedawców, którzy mają same pozytywne opinie.

Czekam jeszcze na komentarze dotyczące tego wózka.

Z góry dziękuje :)



na allegro jest zawsze trochę taniej niż w sklepie
też mieliśmy kupić w ten sposób, ale w końcu zrezygnowałam
pomyślałam że jak by w przyszłości coś mi się zrobiło z wózkiem, to potem byłby problem z jakąś naprawą, czy sprawdzeniem co się stało, a jeśli kupujesz w sklepie no to zazwyczaj dostajesz na zastępstwo wózek lub od ręki sprawdzają i ewentualnie naprawiają



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl