BezpiecznaCiaza112023

Jak wybrać dobry wózek?

14 lata 2 miesiąc temu #1809 przez Agnieszka
a ogólnie to dużą część wyprawki zakupiłam na allegro



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1836 przez olusia10003
Podobnie jak i ja i na szczęście każdy zakup był udany :) Na allegro kupiłam łóżeczko, pościel dla dziecka itp. wózek też zapewne kupię przez allegro to bardzo wygodna sprawa-zakupy w domu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1850 przez aniaw
Dzięki za odpowiedzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1871 przez tysia178
ja wózek dostałam, jego cechy :
_zawieszenie na sprężynnach
-przekładana rączka
-regulacja rączki
-regulacja oparcia
-pięcioramienne szelki bezpieczeństwa
-pokrowiec na nózki z zamkiem błyskawicznym
-odpinana tylnia część budki
-koszyk na zakupy
-pokrowiec przeciwdeszczowy
-nosidełko z odpinaną budką
-kieszeń na drobiazgi
-okienko z wentylacją
-dopinana osłona przy nóżkach
-torba
-materacyk
-elementy odblaskowe
-grube koła
A to firmy ADBOR :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1876 przez olusia10003
Często też namawiano mnie o kupna używanego wózka, jakoś nie jestem do tego przekonana a wy co o tym sądzicie?? Jeżeli wózeczek jest w dobrym stanie to czy warto kupić go za mniejsze pieniądze? Najbardziej w używanych wózkach obawiam się ukrytych wad lub zepsuć o których nie poinformuje nas sprzedawca :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1881 przez jedynaczka
olusia no nie mów...
bo ja mam nadzieje że uda mi sie w miare łatwo sprzedać wózek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1882 przez tysia178
hmmm :) no fakt, sprzedawca moze ukryć jakieś wady wózka, ale moze masz jakąś znajomą która chętnie sprzeda wózek za małe pieniądze , wydaje mi się,że ona by poinformowała w razie gdyby coś było nie tak..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1912 przez Agnieszka
ale co w takim używanym wózku ma być zepsute?
raczej wszystko zobaczysz jak sama poprowadzisz sobie wózek



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1949 przez olusia10003
"hmmm no fakt, sprzedawca moze ukryć jakieś wady wózka, ale moze masz jakąś znajomą która chętnie sprzeda wózek za małe pieniądze , wydaje mi się,że ona by poinformowała w razie gdyby coś było nie tak.."

Na początku ciąży kiedy jeszcze nie miałam pojęcia że w nią zaszłam, moja znajoma sprzedawała wózek. Z początku śmiałyśmy się że może go nie sprzeda bo woli mi go oddać za jakąś przysługę lub niewielką ilość pieniędzy ale ja twierdziłam że nie planuję na razie dzieci a kiedy już sprzedała ten wózeczek okazało się że jestem w ciąży :P Z jednej str. opłaca się kupno używanego wózka bo zawsze te parę zł mniej za niego zapłacimy ale jakoś ubzdurałam sobie że moje dziecko ma mieć nowy wózek :blush: :laugh: Ale muszę liczyć się też z kosztami ponieważ ja nie pracuję tylko mój mąż a kupno nowego wózka to wydatek za ponad 1000zł :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1983 przez Scholastyka21
olusia10003 napisał:

To ucieszyłaś mnie tą informacją, ponieważ planuje zakup wózka espiro a mieszkam na II piętrze a nie jestem strąg menem żeby wnosić ciężki wózek :( Ja bardzo zwracam uwagę na wygląd wózeczka ale oczywiście wygoda idzie w parze z wyglądem :)


cieszę się, moja koleżanka planuje właśnie zakup tego wózka a mieszka na III piętrze i też szuka czegoś lekkiego, stąd właśnie mam te informacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1997 przez poli
olusia10003 napisał:

To ucieszyłaś mnie tą informacją, ponieważ planuje zakup wózka espiro a mieszkam na II piętrze a nie jestem strąg menem żeby wnosić ciężki wózek :( Ja bardzo zwracam uwagę na wygląd wózeczka ale oczywiście wygoda idzie w parze z wyglądem :)


Olusia espiro są bardzo lekkie to fakt, ale ja miałam espiro III (tzn mam ale nie używam), bo jak pisałam wcześniej non stop coś się chrzani z zawieszeniem, nie radzi sobie z 10 kg dzieckiem choc to spacerówka :/ Myślę, że są lepsze wózki o tej samej wadze w podobnej cenie. A Ty chcesz kupic spacerówkę czy gondolkę (o ile są, bo nie wiem)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2095 przez andziaa35
szukalam wozka ktory musial byc mega lekki, przerabiany na spacerowke z pojemnym koszem na zakupy i z pasami :) i wybralam z Graco. Ale ogolnie wybierajac wozek to trzeba do kazdego dziecka podejsc indywidualnie. Wybieramy wozek dla siebie i dla dziecka


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2106 przez Agnieszka
olusia, a komisy odwiedzałaś? może coś byś znalazła dla siebie i dziecka odpowiedniego. a jak nie to popatrz w sklepach co b ci odpowiadało, a potem poszukaj tego samego na allegro, jest zawsze trochę taniej



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2194 przez olusia10003
Chciała bym kupić wózeczek wielofunkcyjne spacerówkę, gondolkę, fotelik ze stelażem. A te Espiro wydają mi się zgrabne i ładne :) Szukałam jakiegoś komisu w mojej okolicy ale nie ma :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2213 przez Agnieszka



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl