BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

14 lata 1 tydzień temu #15839 przez sylwus136
gold_butterfly nie przejumuj sie mój tez pracuje do pozna i w domu jest po 22.00 no niby jezdzi do pracy na 14 ale zawsze od rana ma gdzies wyjazd wiec całymi dniami z małym siedze praktycznie sama...no coz trzeba przywyknąć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #15840 przez Katarzynka
A mój jest ze mną prawie cały czas pracuje w piekarni i na 10 jest w domu tylko szybko chodzi spać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #15846 przez gold_butterfly
No niestety trzeba jakoś przez to przejść. Wczoraj wrócił o 23,to miałam ochotę go zadusić :-) Kuchenka naprawiona - był uszkodzony programator. Zaraz poszukam jakiegoś przepisu na ciasto i coś upiekę - zobaczę jak się cudeńko sprawdza. Jeszcze muszę wyprasować szlafrok na szpital i dopakować dwie czapeczki dla córeczki. Takie drobne robótki pozostawały do zrobienia. Rany... To już za dwa tygodnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #15848 przez Madzia89862
gold_butterfly bedzie dobrze zobaczysz i zycze udanego wypieku:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #15851 przez gold_butterfly
Dziękuję. No zobaczymy jak to będzie :-D Troszkę zaczynam się bać,ale to chyba normalne. Natmur11 i angela660,a Wy jeszcze śpicie? Wstawać!!! :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #15855 przez angela660
Dzień dobry:)
gold_butterfly -"Rany... To już za dwa tygodnie... " to może zacząć się w każdej chwili;p
Ja się przeraziłam wczoraj w szpitalu... ah Mój też mi się przyznał, że czuł coś dziwnego, nie potrafi tego określić- ale samo to wyznanie zupelnie mi wystarczy bo on ma straszny problem jeśli chodzi o takie wyznania emocjonalne;p heh

Obudziłam się już wcześniej, ale wstałam dopiero teraz bo jakoś tak mi się nie chciało i sobie kimałam na pół, miałam tragiczną noc za nim zasnęłam to płakałam - co najśmieszniejsze to bez powodu, no i wszystko mnie tak bolało,szału dostawałam, najbardziej plecy i biodra, ale cóż taki los...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #15858 przez gold_butterfly
No to współczuję - ja smacznie śpię i nawet do łazienki już przestałam w nocy wstawać. Czasami tylko plecy mnie bolą. A biodra bolą? Dziwne - mnie nigdy nie bolały. Czasami tylko poczuję kłucie w okolicy pachwin i jest to chwilowe. A angela nadal odchodzi czop?

Ja się czuję tak,jakbym w ogóle w ciąży nie była :-/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu - 14 lata 1 tydzień temu #15862 przez angela660
no chyba odchodzi ale tylko taka brązowa plamka nie ma żadnej galarety ani śluzu.

Mnie bolą biodra strasznie, jak się rozchodzę w ciągu dnia to jest ok, ale jak w nocy wstaje albo obracam się z boku na bok to czuje jakbym miała bezwład nóg, wyciągarka by mi się nad łóżkiem przydała. Zdarza się że nogi rękoma ściągam;/ i muszę najpierw opuścić nogi z łóżka, a później solidnie podeprzeć się na rękach, a jak się obracam to czasem mojego budzę, żeby mnie przekulał bo mam "paraliż";/;/;/

Także zazdroszczę, że tego nie masz:)

może u mnie to na prawdę już końcówa i dlatego tak mam, a może dlatego, że mały siedzi tak nisko-jak wszyscy twierdzą- choć ja czuję mojego synka ciągle w żebrach;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #15867 przez gold_butterfly
Hehe :-) Możliwe. Ja czasami dostaję po żebrach,ale też rzadko. Najpierw mnie faszerowali lekami na podtrzymanie,a teraz odstawione i właściwie nic mi nie dolega. Jak tam dalej pójdzie,to urodzę po terminie :-P Ale z biodrami,to współczuję. A spróbuj wziąć magnez - ponoć jak są skurcze nóg,to pomaga. Tylko nie wiem,czy akurat na takie bóle zadziała :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #15868 przez angela660
no to jest raczej taki ból w kościach, a magnez jest właśnie na skurcze więc nie sądzę :( ale dziękuję:*
no i tak jest, ja też miałam problemy z donoszeniem, miałam urodzić do środy(2 dni temu) a dziś leci kolejny tydzień i prawie, że nic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #15870 przez gold_butterfly
Mi lekarz mówił,że często tak jest :-) Albo kobieta rodzi od razu po odstawieniu,albo potem jeszcze muszą dawać na wywołanie :-D Ale w sumie nie jest źle - mam nadzieję,że urodzę kluseczkę :-P No ale mi się wydaję,że jak odchodzi Ci czop,to tak w ciągu dwóch dni urodzisz. Ja mam skróconą szyjkę,to możliwe,że u mnie poród dosyć szybko przebiegnie. Zobaczymy jak to będzie w praktyce :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #15873 przez angela660
no ja też na to liczę bo szyjki to "nie mam" od 26 tyg. ciąży, no i od 2 tygodni mam rozwarcie na 2palce więc liczę, że mały wyskoczy jak z procy;p hi hi

o jak bym chciała urodzić dziś w nocy albo jutro z rana, tatuś też by był szczęśliwy jakby mu pępkowy przypadło na weekend;p hi hi

a tymczasem idę na spacerek;D może coś zdziała;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #15886 przez Aga
Dawno mnie nie bylo ...a tu znowu tyle sie dzieje :)

Na wstepie kolejne gratulacje dla Julci :) Ciesze sie ze masz juz swoje cudownosci przy sobie :)

Angela i gold_butterfly jejku Wy KOchane to zab w zab idziecie chyba . O Was powinny byc zaklady ;) MAdziu zaczynaj ;)
Ale Angela wiesz co moze faktycznie po badaniu ginekologicznym mialas te uplawki brazowe .

Moja Dzidzia dzis szaleje wiecie . Ale jest dziwnie bo czasami potrafi dwa dni odpoczywac i malo Ja czuje bardzo az zaczynam sie niepokoic a pozniej chyba nadrabia ;)
Dziewczyny wczoraj mialam rano jakies blyski w oczach . Moze to smiesznie brzmi ale wystraszylam sie troche. Nie czarne plamki tylko takie swiecace paski. Szok . Ale przeszlo szybko. Mowilam o tym poloznej . Ale tak naprawde nie wiadomo co to. Sprawdzala mi mocz i juz nie mam bialka w moczu , nie mam cisnienie i nie puchne mocno wiec to chyba nie byla oznaka zatrucia ciazowego. Tak sobie mysle moze gdzies na jakis nerw mi Malutkie nacisnelo . Nie wiem .

Trzymajcie sie cieplutko Dziewczyny .
AAA ciekawe jak Ilonka ...aby jak najszybciej Jej poszlo .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #15892 przez gold_butterfly
Witaj Aga :-) No dawno Ciebie nie było,a tutaj tyle się dzieje :-D Najwięcej roboty mają teraz mamusie,które już urodziły,a my to tak plotkujemy, wyżalamy się, skarżymy itp. :-D
A co do szklanych oczu,to mówi się,że kobieta w ciąży ma tzw. szklane oczy. Występuje to przed wszystkim u dziewczyn, które ogólnie wyglądają ładnie (tzn. maleństwo nie zabiera za dużo witamin, mają ładne włosy, mocne paznokcie itp). Czemu tak jest - nie wiem,ale wpisz chociażby ciąża - świecące oczy albo coś podobnego :-) Tu mam nawet cytat z jakiegoś artykułu: Spójrz na siebie: gęste (o wiele gęstsze niż przed ciążą) włosy, błyszczące oczy, wspaniałe piersi – jesteś piękna!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #15898 przez natmur11
hej dziewczynki:)
ja wstalam rano i od rana sie stresuje, najpierw w banku jakos dziwnie ksiegowania mieli i w sumie 3 razy placilam rachunek za tel, a agencji nie chca nam zmienic umowy i dac nowego mieszkania wiec jutro przychodza robotnicy i zaczynaja robic mi dach potem osuszanie i remonty podlogi:/ ehh chyba wyladuje w hotelu... ogolnie wszystko mnie boli, teraz jeszcze nie wiem co zrobic bo musze maluszkowi paszport wyrobic a niestety w maju przyjmuje konsul od 13 do 15 wiec nie wiem czy zdaze urodzic:/ ehh najwyzej wyjazd do polski bede musiala przesunac:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl