BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

14 lata 1 tydzień temu #15981 przez Madzia89862
mirelllko jestem jestem:)taki ladny dzien dzis wykorzystalismy z Fifi spedzajac na dworze:)kryzys mnie dopada rozlaki z mezem:(i tak jakos ciagle cos.no wiec Mirello chyba przegrasz o ilonke:)a co do dziewczynek no widze dzieje sie dzieje zatem nochal mi mowi ze gold_butterfly chyba jednak minimalnie wyprzedzi angele:)ilonka 3maj sie tam:)buziaki dla ciebie i maluszka ktory poki co w brzuszku:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #16018 przez angela660
hi hi ;D ale co to za zakład jak obstawiacie tak samo;p

Ilona-a co Ci w ogóle powiedzieli? nie wywołują porodu, czekają aż samo się zacznie?
A jak wam dzień minął? I jak się czujecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #16020 przez Mirella
Angelę widać, Gold butterfly nie, czyżby pojechała rodzić?
My też na dworze długi czas spędziłyśmy, cudnie mieć podwórko :)
Ilonka, żyjesz? Ruszyło się coś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #16021 przez natmur11
A ja dzis bylam w wesolym miasteczku :lol: no co prawda najwiecej frajdy mial moj narzeczony niz ja bo gdzie na chwile przed terminem na jakas karuzele wsiasc;d no ale pozbijalam troche puszki i takie tam i wygralam 6 miskow :laugh: wiec moje malenstwo ma juz cos kolorowego do pokoiku. przy okazji zaszalalam z lodami i zjadlam chyba ze 3. no i nachodzilam sie dzis i znow mnie wszystko boli, w ogole mam takie wrazenie jak chodze jakbym miala zaraz zrobic siusiu, najwidoczniej maluszek juz jest tak nisko ze na pecherz mi bardzo naciska. no i musze sie przyznac ze z kazdym wyjsciem z domu ciagle mam w glowie mysl "a jak mi zaraz wody odejda?"

a no i pochwale sie ze sie dzis opalilam tzn dekold tylko niefortunnie mialam bluzeczke tak fikusnie wycieta i teraz jestem fikusnie nierowno opalona i znajac moja skore nie wyrownam juz tego za bardzo :P

i dostalam na szyi i miedzy piersiami takiej jakby wysypki:/ takie brazowe plamki mi sie zrobily i skora na tym jest jakby taka wysuszona:/ we wtorek dopiero wizyta u poloznych... mam nadzieje ze to nic powaznego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #16022 przez gold_butterfly
Cicho tam, mi się na porodówkę nie śpieszy :-P No zazdroszczę opalenizny - u mnie cały dzień padało :-) No ale brzuszek ciągle twardy - malutka coś strasznie od wczorajszego wieczora wariuje. Idę do wyrka poleniuchować. Pozdrawiam Was cieplutko i życzę spokojnej nocki :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #16028 przez ilona
Tak wiec nic sie nadal nie dzieje, kroplówki mi narazie nie dadzą, bo łożysko jest niby jeszcze w porządku i jesli sie do pon. Nic nie ruszy to beda myslec :) a ja juz szału dostaje, bardzo tesknie za moim mężem bo od czasu naszego ślubu nie spędziliśmy żadnej nocy osobno i po prostu nie moge spac. :( TRAGEDIA z tym lezeniem. Madzi współczuję bardzo bardzo rozłąki z mezem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #16034 przez Madzia89862
ponoc jest tak ze porod wywoluja w niektorych szpitalach dopiero po 2 tyg od uplyniecia terminu.ilonka ma internet w tel i zadko wchodzi:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #16036 przez Madzia89862
a no kochanienka mozemy podac sobie teraz rece razem:)wiem co przechodzisz.u nas dzieli nas dodatkowo granica,ograniczenia komunikacj tel tez sa niestety:(ale kochana wy juz niedlugo bedziecie razem we trojeczke:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #16045 przez Mirella
Madzia, Ilonka rzadko wchodzi, bo net w tel to pewnie tak jak przez modem, płacisz za każdą minutę czy coś, a i prędkość pewnie wiele do życzenia pozostawia... Tak mi się wydaje bo ja nie mam neta w komórce. chyba....

Ilonka, rozumiem Cię jak mało kto, trzymam mocno kciuki za Ciebie, cały czas o Tobie myślę. Pal diabli zakład z Madzią, ale Ty już się przestań męczyć, ciesz się synkiem, ródź już :) Patologia słusznie nazywa się patologia, bo sposób traktowania pacjentek naprawdę jest patologiczny.... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #16050 przez gold_butterfly
Cześć dziewczyny! Co tam u Was słychać? Ja miałam nieprzespaną noc, wyglądam jak trup :-) Poza tym kupiłam w sklepie stanik do karmienia 70D i jest za mały. Udało Wam się zakupić gdzieś większe,a jeżeli już to gdzie i w jakiej cenie? Pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #16052 przez Madzia89862
ja kupowałam normalnie w sklkepach z bielizna u siebie.wspolczuje ci nieprzespanej nocy ale jeszcze 2 tyg bez mala do konca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #16055 przez ilona
Czesc mamusie obecne i przyszłe :) u mnie nadal nic, rozwarcia brak, ale za to odlezyny to mi sie niedlugo pojawia :) chodze po schodach ale ileż mozna, zaraz mi sie w głowie zaczyna kręcić. Maz mi obiady przywozi, dba o mnie, ale to nie to samo co w domu. i ciagle ktos dzwoni i pyta-urodzilas juz? Szlak mnie trafia. Pozdrawiam Was serdecznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #16056 przez Madzia89862
no Ilonka wspolczuje ci naprawde w domu jednak lepiej.widzisz u mnie nic sie nie dzialo i stwierdzilam ze nie bede siedziec w szpitalu bo bardzo ich nie lubie:)jednak w domku to w domku:)ale wierze ze ty juz dlugo miejsca tam nie zagrzejesz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #16057 przez sylwus136
Ilonka trzymaj sie :) wierze ze juz niedługo bedziesz miała swojego maluszka :) a tymi co ciagle dzwonią nie przejmuj sie.ja urodziłam w czasie a juz 3 tygodnie przed miałam ciagle telefony czy to juz i ciągle jak ktos pytał czy rodze to ja odpowiadałam ze jak urodze to przeciez dam znać i odkładałam słuchawke :D
Fajnie ze mąż ci obiady przywozi :D ja niemile wspominam te obiady szpitalne które tak naprawde samku to nie miały wcale :D
pzdr.:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #16063 przez Mirella
no jeżeli chodzi o żywienie w szpitalu to miałam o tyle dobrze, że byłam na diecie wegetariańskiej, nadal jestem zresztą, i dostawałam inne jedzenie niż reszta, i często dziewczyny z zazdrością patrzyły na mój talerz :)

Ilonka, trzymaj się, nie dawaj złym myślom, a telefon wyłącz i spokój.

Gold butterfly, a na Allegro szukałaś?
Zajrzałam teraz na www.e-amazonka.pl mają staniki do karmienia też w dużych rozmiarach :) Ja kupiłam od nich na Allegro i byłam bardzo zadowolona. Cena może nie najmniejsza, ale jakość super, cały czas go nosiłam i jeszcze na drugie dziecko będzie mi służył :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl