BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

14 lata 2 tygodni temu #15903 przez kolorowa
He he a moj chodzi na 4 rano i wraca o 12 popołudniu wiec rano jestem sama a pozniej tylko on i on:) I jego nudne gadki ze jest głodny itepe wiecie,ze on razem ze mna tyje:) a jeszcze z miesiac temu miał wymioty:) to chyba za mnie bo ja niemam:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #15911 przez Madzia89862
angela u mnie maly jak ulozyl sie glowka do dolu tez czulam go w zebrach nawet kiedys gin pokazal mi jak wpycha girke swoja tam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu - 14 lata 2 tygodni temu #15916 przez angela660
Witaj Aguś, hm... to chyba jednak był czop bo poszła mi taka krwawica do dziś po południu miałam jeszcze plamienie a teraz minęło.

Chodziłam dwie godziny non stop i... bolą mnie nogi;p hi hi ciekawa jestem kiedy mnie weźmie.
No i ciekawe jak Ilona, pewnie już tuli swoje słoneczko;)

Teraz chyba troszkę odpocznę i później jadę na zakupy;D niestety tylko spożywcze;p hi hi

Aha Madzia, ja też czuję i często nawet widzę jak mały ciśnie nóżki w górę no i w boki, aż wystaje taki kancik z brzucha;p hi hi [file/]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #15951 przez ilona
Czesc kochane mamusie. Mam internet w tel. Przeciez :) nie mam skurczy, kroplówki nie dostalam jeszcze, leze i sie nudze czytam gazetki ogladam tv i 6 godziny na dobę jestem pod KTG. Nic sie nie dzieje. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #15954 przez Madzia89862
hej ilkoneczko kochana:0jak dobrze ze sie odezwalas mirella mowi ze do konca tyg urodzisz a ja mowie ze nie:)taki maly zakladzik:)jak sie czujesz?nudzi ci sie pewnie a jak wychodzi ktg?mam nadzieje ze wszystko ok.3mam za ciebie z Filipkiem kciuki:)buziole

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #15959 przez angela660
hej Ilona:)
Fajnie, że się odezwałaś:) no a ja myślałam, że już masz swoje maleństwo:)
A jak ktg?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #15964 przez wiola
Hej Jlonka,mam nadzieję ze już nie długo będziesz tulić swoje maleństwo,buziaki dla Was .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #15965 przez angela660
aaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!
dostaje szału, jest 2;16 nie mogę spać mam skurcze w krzyżu;/// o ile istnieje coś takiego, w każdym bądź razie strasznie boli, wcześniej były 10 min teraz 15 boli tak, że nawet nie czuję brzucha, który też się napina...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #15966 przez ilona
Angela szybciej chyba urodzi :) KTG wczoraj rano mialam na 40 po poludniu 50 a o godzinie 22 skurcze oczywiscie na 10-15 w 100 stopniowej skali. Tętno dziecka w normach. Czuje sie super tylko nudno bardzo. Wszystkie co przychodzą na sale poleza 5 godzin i jada rodzic :) a ja grzeje lozko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #15968 przez angela660
Dzień dobry
o Ilonka jak wcześnie...
ah działo się i przestało pół nocy już nawet w toalecie byłam i ... przeszło, bolało jeszcze ale nie tak, byłam zmęczona i zaczęłam zasypiać, do teraz w sumie wybudzają mnie skurcze, ale nie są anie trochę regularne... a w nocy chciałam poczekać jeszcze tak z godzinę i pojechałabym...

a teraz idę odespać nockę;p
Ciekawa jestem jakie to były skurcze, chodzi mi właśnie o to ile ktg by wykazało, zwłaszcza że przy takim bólu pleców nie czułam brzucha prawie wcale;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #15972 przez gold_butterfly
Witaj Ilonka - musisz cierpliwie czekać :-)

No ja wczoraj za bardzo się nachwaliłam,że nic mi nie dolega. W nocy dostałam bólów w okolicy pachwin, jak położyłam się do łóżka,to nie mogłam obrócić się na bok - za bardzo bolał mnie kręgosłup. Potem niunia zaczęła wić się w nerwach po całym brzuchu i chyba od tego dostałam skurczy. Mąż dzisiaj miał jechać o 4 rano,czyli miał pobudkę o 3,żeby się przygotować do pracy. A ja że chcę pić, że chcę swoje tabletki przeciw skurczom (lekarz kazał odstawić,ale co tam - tak bolało,że gdybym mogła wstać,to zjadłabym całe opakowanie - zaznaczę,że mąż nie dał), że chcę melisy, rumianku. W końcu zaczęłam się trząść, wymiotować - zasnęłam o 1-2 rano. Mąż nie spał w ogóle,tylko ciągle patrzał,czy wszystko spakowane jest na szpital. Ech... Dzisiaj ledwo chodzę - ciągle bolą mnie pachwiny i nie mogę się schylać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #15974 przez angela660
gold_butterfly - oj, też Cię chyba bierze:) To co robimy zakłady?;p hi hi
Ja w nocy już byłam pewna, że się zaczyna no i się nie zaczęło, ale zasnęłam chyba na kolanach dopiero po 4 rano, no i od 8 do 10 teraz nawet po spałam...
Może weźmie mnie w końcu raz a konkretnie bo już mnie to męczy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #15975 przez Mirella
Madzia gdzie jesteś??? Znowu musimy się założyć! :D
Która pierwsza, Gold buterfly, czy Angela? ja obstawiam Gold butterfly :)

Ilonka, kurcze, już sobota a Ty nic? No przegram zakład, bo obstawiałam że do końca tygodnia urodzisz...
współczuję Ci tego szpitala, sama leżałam trzy dni na patologii i to były dla mnie paskudne dni, nie wspominam ich mile. Mam nadzieję że Tobie przynajmniej spać dają, nam nie dawali :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #15977 przez gold_butterfly
Uuu... Mam brzuch napięty od rana - ale mi czop nie odszedł :-/ To chyba jeszcze za wcześnie :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #15980 przez ilona
Mirella jeszcze sie tydzien nie skończył :) nie dają wlasnie spać
Bo o północy mam KTG o 6 rano i pozniej jeszcze dwa razy w ciągu dnia. O 5 temperatura i ciśnienie. Ciagle cos. Byłyśmy w 6 na sali zostałysmy 2 reszta pojechała sie rodzic. Masakra. Dziewczyny zycze szybkiego rozwiązania mi nie jest pisane. Buziaki :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl