BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

13 lata 11 miesiąc temu #16397 przez Aga
Ciekawe jak Ilonka????? Dzis miala miec wywolywany porod prawda???
Moze wlasnie rodzi :unsure:

Angela duzo duzo pij . Naprawde jak najwiecej. Wciskaj cytrynke nawet sama do wody i osladzaj miodem.
Mleczko gorace z miodem i czosnkiem .
Na gardelko dobry jest roztwor wody z sola. ( na szklanke wody ,lyzeczka soli) Ale musisz plukac regularnie co trzy godziny po kilka minut. Bardzo niedobre ale mi pomagalo.Tantum verde takze jak najbardziej . Rutinoscorbin mozesz brac.
Zawin sobie gardelko szaliczkiem i odpoczywaj duzo .
Zdroweczka Kochana!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16404 przez sloneczko
no wlasnie ilonka nic nie pisze, moze juz ziecia dla mojej niuni ma przy sobie ;)

angela jezeli poczujesz tez w kosciach to wez sobie paracetamol i sie wygrzej.
ale taka jak aga pisze herbataka z cytryna, miodem i czosnkiem, mleko to to co jedynie tez moge polecic. no i Tanturm verde.

dziewczyny jak sie ogolnie czujecie, czujecie jakies czestrze skurcze, czy obnizyl Wam sie brzuszek, albo czop odchodzi albo cos jeszcze co Was niepokoi?

bede starala sie Wam w miare sil i czasu pomoc zeby przetrwac te chwile w ktorych najwiecej sie zastanawiamy czy to sie zaczelo... wiadomo kazdy porod czy ciaza ma inne objawy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16405 przez gold_butterfly
Ja jedyne co czuję,to takie jeżdżenie nieprzyjemne w brzuszku - ale to się nazywa GŁÓD :-D Hehe :-) Odpoczęłam troszkę - teraz czekam na męża. No i oczywiście wyrobiłam ciasto drożdżowe, niedługo wyrośnie :-) Poszłam wywiesić pranie i okazało się,że zaczyna grzmieć. Z powrotem z miską pełną prania poleciałam na górę - i całe szczęście,bo... zaczął sypać grad. Strasznie duży - jeszcze nie widziałam takiej wielkości. Jak w horrorze dodatkowo zaczęło błyskać, grad uderzający w szyby powodował niesamowity hałas. Zaczęłam panikować - a jakby złapały mnie teraz skurcze, a jakby m teraz zaczęła rodzić. Jakbym dostała się na szpital itp. No i z nerwów faktycznie brzuch strasznie twardy się zrobił,ale przeszło :-) Teraz w dodatku zaczyna robić się pogodnie - tylko co jakiś czas słychać w oddali burzę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16406 przez sloneczko
na ten Twoj glod to napewno najlepsze sa Twoje wypieki ;)

moj malzonek tez zaraz z pracy wroci ide do kuchni ugotowac, dzis od porodu pierwszy raz zrobie obiad, wiecie jak to dobrze ze zrobilam sobie zapasy bo tak to codziennie byla by pizza pewnie ;) no tesciowa dla nas tez gotowala, bylo przesmaczne, ale ja wole sama, pomimo ze do tego talentu nie mam.

u mnie wczoraj byla burza, a burzy sie panicznie boje.

aha a jak by ci teraz przyszlo rodzic, to bys zapomniala o burzy i zajela sie soba i odliczala czas skurczy albo stala z nogami w wodach plodowych ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16409 przez ilona
O GODZINIE 17 DROGA CESARSKIEGO CIECIA PRZYSZEDL NA SWIAT NASZ SYN WIKTOR. 3700 gramów 56 cm 10 punktów w skali Apar.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16411 przez Madzia89862
boziu ilonka a czemu cesarka?co sie stalo?ale nie wazne.gratuluje ci syneczka:)10 punkteczkow supeeerr:)wracaj do zdrowia teraz nam szybko:)ucałuj ode mnie i Filipka swojego Wiktorka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16412 przez sylwus136
ilonka najszczersze gratulacje kochana ;) jak bedziesz miała czas a wiem ze o to ciezko to daj znac jak sie czujesz ;) buziaki i trzymajcie sie ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #16415 przez gold_butterfly
Hej Ilonka! Gratuluję!!! :-)

Dziewczyny mam ważne pytanie: odebrałam wyniki z laboratorium i wyszło,że mam nieznacznie podwyższone pH 8,0 (norma do 7) i wykryte białko w moczu 30 mg/dl. Miała tak któraś z Was? Co to oznacza? :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16416 przez sloneczko
oh Ilonka wreszcie Laura ma swojego przyszlego meza wiktorka ;)

szkoda ze cesarka, ale moze juz wody byly zielone... kto wie. ale najwazniejsze ze juz oczka przy mamie otwiera, dochodz do siebie kochana szybko

napisz cos wiecej jak sie lepiej poczujesz, buziaki

oj w badaniach to ja Ci nie pomoge, niestety!! ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16420 przez Mirella
Ilonkę i Wiktorka ja i Klaudusia buziakujemy z całej siły :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

I czekamy na obszerniejszy raport :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16436 przez ilona
Wiec o 7 rano wzieli mnie Pod kroplowke i zeszły 2 nic sie nie dzialo, odeszly wody o 12.00 wiec dostalam następna kroplowke, wystąpiły delikatne skurcze a rozwarcie na 2 palce, główką wysoko. O 16 zaczął spadać puls małemu do 100 no i szybka decyzja o cesarce:) czuje sie fatalnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16450 przez sloneczko
oh bidulko to przeszlas, zycze szybkiego powrotu do zdrowia, uwazaj na siebie, domyslam sie ze wszystko Cie ciagnie, ale juz masz za soba i Wiktorek juz przy Tobie, staraj sie troche odespac to pomaga i oczywiscie jak mozesz jesc, to jedz!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16459 przez Mirella
O kurczę, Ilonka, to stresa przeszłaś jak nie wiem co, brrrrr....... no ale dobrze że się dobrze skończyło :) Po cesarce masz prawo a nawet obowiązek czuć się fatalnie, bym się zdziwiła gdzybyś co innego napisała.
Bardziej jestem ciekawa czy masz dziecko ze sobą? Ja miałam od początku, jedyny plus mojej cesarki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16473 przez Aga
Ilonko Gratulacje !!!!!! Teraz dochodz do siebie . Wspolczuje Ci ze zle sie czujesz .

gold_butterfly bialko w moczu moze oznacac stan zapalny drog moczowych . Ja mialam to ostatnio. Ale najlepiej jak spradzi to lekarz bo nie wiem czy to duzo czy moze tylko odrobinka . Nie znam sie na dopuszczalnych ilosciach.
Wczoraj pisalas ze kreci Ci sie w glowie . Powiedz o tym takze lekarzowi.
Bialko w moczu plus wysokie cisnienie plus puchniecie moze takze oznaczac zatrucie ciazowe. Naprawde najlepiej pojdz dzis do lekarza z tym.

A jak Angela sie dzis czujesz?????

I co sie dzieje z Natmur??????

Milego dnia dziewczyny !!!1

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16474 przez sylwus136
ilonka głowa do góry najwazniejsze ze masz juz synusia przy sobie:) Najgorsze sa pierwsze dni.Trzymam za was kochni kciuki zeby było wszystko dobrze i zebys jak najszybciej doszła do siebie.Jak bedziesz miała jakies pytania to mów postaram sie pomóc jak bede mogła i słoneczko i reszta dziewczyn na pewno tez :) buziaki dla was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl