BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

13 lata 11 miesiąc temu #16677 przez Madzia89862
cieszymy sie wiola ze sie odezwalas.najwazniejsze ze z Filipkiem juz dobrze.ty dochodz do siebie i czekamy na zdjecia:)buziaki dla was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16680 przez angela660
Gratuluję Wiola:) najważniejsze, że już jesteście w domku i wszystko jest w porządku:) Trzymaj się cieplutko i dochodź do siebie:)

Ja właśnie wróciłam od teściów, tj. jakieś 50km w jedną stronę i nic, żadnego bólu żadnych skurczy, oh... jak ja bym już chciała ...

Jak wam dzień mija?

Gold butterfly co z Tobą? Chyba jeszcze nie rodzisz;p hi hi

słoneczko co do pocenia się- nie wiem jak długo to trwa, ale wiem że po porodzie właśnie pot jest bardzo wzmożony i podobno "pachnie" bardziej intensywnie niż normalnie, a to za sprawą hormonów- reguluje się wszystko w organizmie i taki tego skutek;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16682 przez Mirella
Wiola, no super że sama :) Buziaki ogromne i jeszcze większe gratulacje :) :) :) :) Zdjęcia się bardzo łatwo wstawia, dasz radę :) czekamy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16686 przez Aga
Wiolu gratulacje wielkie!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16689 przez _aga86_
Wiola- serdeczne gratulacje:)) angela ja wlasnie mialam takie bole brzucha i brzuch mi nie twardnial- po kilkunastu h bylam juz na porodowce. Julcia mojej coreczce tez schodzila skora z nozek i raczek- czesto nawilzalam kremem Oilatum, a po kapieli oliwka. Gold butterflytrzymam kciuki:) POZDRAWIAM

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16693 przez gold_butterfly
Wiola gratuluję :-) Jak fajnie,że poród przebiegł w miarę szybko, szkoda tylko,że niezbyt sprawnie. Pewnie się najadłaś strachu :-(

Co do mnie,to znowu mojej córeczce się na świat nie śpieszy. Wieczorem pomęczyły mnie bolesne skurcze i nagle ustąpiły. W tej chwili czuję się tak dobrze jak zawsze,tylko mam lekki ból w pachwinach. Poza tym angela660 czekam na Ciebie :-P Właśnie piekę drożdżówki z serem - jakby co,to będę miała czym przekupić ginekologa i położne,żeby były milsze :-D Hehehehe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16694 przez gold_butterfly
Oj wyjęłam pierwszą porcję i wygląda tragicznie - farsz w smaku super,ale ciasto - porażka. Buhaha... Niunia kopie mnie niemiłosiernie. Chyba ma dosyć moich eksperymentów z jedzeniem. Jak schyliłam się do piekarnika,to znowu chwycił mnie skurcz. Ciekawe kiedy nastąpi ten poród... W sumie,to chyba po raz pierwszy jestem gotowa,aby maleństwo już się urodziło. Wcześniej ciągłe remonty, porządki - bałam się,że jeszcze za wcześnie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16696 przez Madzia89862
gold_butterfly lada moment i bedziesz miala malenstwo przy sobieL)tyle miesiecy czekalas to i pare dni nie zbawi:)a potem cale zycie przed wami:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16701 przez julcia_81
mojej coreczce 15.05 odpadl juz pepuszek i dzisiaj trzeba odwiedzic mojego brata tak sie ciesze ze moge juz z nia wychodzic na spacerki.W koncu przespalam cala noc bo tatus zajmowal sie mala w nocy powiem szczerze ze balam sie troszke zostawic ich poniewaz sadzilam ze nie da sobie rady ale ku mojemu zdziwieniu podolal temu :lol: pozdrawiam was serdecznie i gratulacje dla wszystkich swiezo upieczonych mamus

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16702 przez julcia_81

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16703 przez angela660
Witam mamusie:)
Za szybko się ucieszyłam wczoraj,że czuję się lepiej... w nocy przeżyłam koszmar;/ zresztą do teraz jest źle, miałam gorączkę obudziłam się cała mokra, w ogóle nie potrafię oddychać i na to wszystko mam taki duszący kaszel....

... z tym, że na takie etapie ciąży nie jest już niebezpieczny dla dziecka, prawda?

I na to wszystko jeszcze wychodzi ze mnie jakaś wydzielina;/ już sama zgłupiałam skąd to, czy to od tej gorączki(bo stało się to dziś w nocy) czy to dalsza część czopu... hm...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16708 przez gold_butterfly
Dzień dobry! :-)

julcia_81 wyspana,to od razu szczęśliwsza :-) Cieszę się,że wszystko się Wam układa.
Madzia89862 jeszcze trochę poczekam,ale zaznaczam - trochę :-D Chciałabym już tulić moje maleństwo.
Angela660 z tego co się orientuję,to gorączka wpływa tylko na skurcze,bo uwrażliwia mięsień macicy na substancje skurczorodne, krążące we krwi. Także raczej nie masz co się martwić. Jeżeli jednak masz okazję,to zadzwoń,albo udaj się do swojego lekarza.

Pogoda dzisiaj nijaka, mąż jak zwykle śpi - zrobiłam mu kawy i zaraz naszykuję jakieś śniadanie. Dostanie gratis plackowatą drożdżówkę :-D Mam straaaaaszne skurcze łydek, brak potasu,a może magnezu? W każdym razie ledwo chodzę. Pozdrawiam Was cieplutko!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16712 przez Madzia89862
oj angela szykuj sie:)
gold_butterfly zjadlabym nawet i plackowata drozdzowe bo uwielbiam z serem:)
julcia wspaniale ze jestes wyspana a tatusiowie w rezultacie zawsze dawaja sobie rade.a ty nie karmisz piersia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16715 przez angela660
eh, dobija mnie ten kaszel;/ jak spałam teraz rano to czułam jak mały naciera mi na krocze, ale skurczy nie czułam;)

gold_butterfly - no właśnie jest niedziela i nie bardzo mam jak się zobaczyć z lekarzem, a nie chce do niego dzwonić - może spędza popołudnie z rodziną;)

u mnie pogoda też fatalna, ale dostałam śniadanko do łóżka:D

Madzia- czemu mam się szykować? Myślisz,że kaszel wywoła skurcze? czy jak?

Julcia- a co robiłaś z pępuszkiem, że tak szybko odpadł? I czy to ma coś wspólnego ze spacerkiem? Bo nie bardzo rozumiem dlaczego "dopiero" teraz możesz wyjść?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16717 przez Madzia89862
nam pepuszek odpadl po 6 dniach a uzywalismy nawilzonych gazikow spirytusem.w aptece sa takie pojedynczo pakowane:) a angela szykuj sie bo moze cie wziasc.ja tez przed porodem strasznie sie pocilam tak sobie teraz mysle i przypominam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl