BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

13 lata 11 miesiąc temu #16494 przez Aga
Dzieki Sylwus :)

A ja dzis mialam spotkanie z polozna i po raz kolejny wysyla mnie na scan bo uwaza ze mam zbyt duzy brzuszek jak na ten tydzien i mysli ze mam duza Dzidzie . Kurcze jak mnie strasza. A scan dopiero za tydzien.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16536 przez angela660
Hej Dziewczyny:)
Aga i Słoneczko- dziękuję za rady:* tak też robię, najgorsze jest, że teraz delikaty skurcz odczuwam 2 razy gorzej;/ i na to wszystko wiem skąd ból szczęki- ząb mi rośnie;/ jakby nie miał kiedy;/;/;/ wszystko na raz...

GRATULUJĘ ILONA:D Tak jak dziewczyny mówią, najważniejsze, że synuś zdrowy i że jest już przy Tobie:) Ty zapewne też szybciutko dojdziesz do siebie i będzie pięknie... Trzymaj się cieplutko:*

Gold butterfly- nie wiem jaka jest dopuszczalna ilość białka, ale czasem się zdarza z tym że na moich wynikach zawsze jest to ilość śladowa, a co do ph to nie mam pojęcia niestety;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16538 przez sloneczko
hej mamusie ;)

u mnie noc byla straszna maz byl na nocce w pracy a ja mialam nocke w domu ;)

mam nadzieje ze mala sie nie przestawila na dzienne spanie a w nocy na buszowanie, bo to bedzie najgorsze.

moze dzis uda mi sie "wyrwac" i isc do fryzjera, wiem ze to mi humorek poprawi po nieprzespanych nockach.

oj angela widze z Twojego suwaczka ze 39tc i 1dzien, to juz tuz tuz, malenstwo juz zaczyna pukac ;)

Aga masz racje stresuja Cie ciagle te ich pomiary...eh

ok dziewuszki zycze Wam milego dnia ja postaram sie teraz troche przespac poki mala jeszcze spi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16550 przez natmur11
oj cos tu cichutko na forum, jak zawsze bylo do poczytania masa wiadomosci tak teraz tylko kilka postow:) no ale co sie dziwic dziewczyny przed terminem to i przed kompem siedziec sie nie chce. ja noc mialam straszna, nie moglam spac gdzies w miedzy czasie zaczely mnie lapac cos ala skurczyki, maluszek jak sie lenil przez jakies 2-3 dni tak teraz prawie caly czas sie przekreca :laugh: no i jak widac termin sie zbliza a mnie nadal nic nie bierze, zaryzykuje i pojde dzis na zakupy jeszcze moze nie chwyci mnie w srodku tesco:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #16553 przez _aga86_
Aga napisał:

Dzieki Sylwus :)

A ja dzis mialam spotkanie z polozna i po raz kolejny wysyla mnie na scan bo uwaza ze mam zbyt duzy brzuszek jak na ten tydzien i mysli ze mam duza Dzidzie . Kurcze jak mnie strasza. A scan dopiero za tydzien.


Agus nie martw sie:) Ja mialam to samo- uwazali, ze mam za maly brzuch:/ Dodam, ze mieszkam w UK i chyba porownuja nas do Angielek (one zazwyczaj sa ogromne w ciazy) i stad te przypuszczenia, ze brzuszek za maly. Mi nawet polozna powiedziala, ze chyba za malo jem i moje dziecko bedzie niedozywione!!! Oczywiscie jadlam normalnie, przytylam 14kg, a moje "niedozywione" dziecko urodzilo sie majac 57cm i 3470g!!! Takze glowa do gory:)

ILONA GRATULUJE MALENSTWA!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16572 przez angela660
A właśnie Aga, bo tu w jedną bądź drugą stronę chodzi- nie martw się właśnie pomiarami, w Polsce na ostatniej wizycie nawet lekarz się wystraszył, że mam mały brzuch a na USG okazało się że mały jest ok;p Z tym, że teraz tak mi brzuch urósł;O jak nie miałam, żadnych rozstępów tak teraz mój brzuch wygląda jak pole w okresie sadzonek;/ Znacie jakieś dobre kremy na rozstępy? W ogóle czy to zejdzie choć trochę?

Natmur- według suwaczka jesteś 2 dni bliżej niż ja, spokojnie ja też jeszcze śmigam- śmigałam do 2 dni temu za nim się rozchorowałam;/- i zmierzam do tego, że też mnie nic nie bierze... a miałam niby wcześniej urodzić, nie sądziłam że doczekam 39tyg. a zanosi się więcej;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16587 przez martela89
ilona Gratulacje,fajnie,że masz juz przy sobie swoje maleństwo.
Życzę szybkiego powrotu do siebie po cesarce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16600 przez Madzia89862
angela660 uwazaj bo ni stad ni z owad moze cie nagle wziasc:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16602 przez sloneczko
dokladnie jeszcze sie nawet niespodziewasz, zostaly 4 dni, wiec wszystko moze zdarzyc sie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16603 przez Madzia89862
ehh zycze wam latwego i szybkiego porodu kochane moj babel juz spi sobie :)wiec mam calyyy wieczor dla siebie i nocke:)niestety w samotnosci:(angela natmur jak sie czujecie i cala reszta?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16604 przez angela660
Madzia- naprawdę tak myślisz? Ja wiem, że to całkiem normalne i możliwe, ale przestałam się łudzić... nie mam żadnych dolegliwości zapowiadających poród, żadnych skurczy tzn. takie choćby wcale i ból w kroczu i biodrach ale to mam od dawna, brzuch na swoim miejscu, mały tylko troszkę mniej fika;)

A słyszałam teorię, że często zdarza się, że się rodzi w takim dniu w jakim poczuło się pierwsze ruchy dziecka, u mnie to był właśnie 14 ;p hi hi na razie się nie zanosi żebym potwierdziła tą zależność;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16605 przez angela660
ehm, dziękuję:*
A no właśnie napisałam praktycznie jak się czuję, i nawet to przeziębienie chyba troszkę mija bo jest odrobinę lepiej- ale nie cieszę, żeby nie zapeszyć!

Słoneczko co tam u Ciebie? Jak maleństwo?

A też siedzę teraz sama, mój luby pojechał pożyczyć samochód- bo jakbym teraz zaczęła rodzić to chyba rowerem by mnie wiózł- którego tez nie mamy;p ha ha
Wracał dziś do domku i jakiś (pip) w niego wjechał, potrzaskał mu całą jego niunię...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16611 przez sloneczko
angela ja wlasnie siedze i zamawiam zdjecia niuni, cos juz do ramki moge wstawic ;) a i mojej mamie moge wyslac ;)

mala spi teraz, ciekawe jaka noc bedzie, az sie troche boje... chcialabym choc z 3 godziny w nocy przespac... opowiem jutro jak bedzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16612 przez angela660
słoneczko może to był jej jednorazowy wybryk, ale jeśli nie będzie chciała spać to może spróbuj kłaść ją później, tak np. mniej więcej jak sama się kładziesz koło 22? wtedy jest większe prawdopodobieństwo że w nocy dłużej pośpi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16613 przez Madzia89862
dzieciatko musi samo sie unormowac swoj rytm dnia z czasem bedzie tylkko lepiej ale faktycznie przetrzymuj mala jak najdluzej:)ja na poczatku malego kapalam o 21 potem jednak widzialam ze lepiej o 20 bo tak chcial a teraz juz od bodajze ponad 3 miechow chwile przed 19 kapiel i jak narazie najpozniej 19.30 spi juz do 5 rano bez jedzenia ale czasem sie budzi po 1 na amciu i spi do 7.sloneczko wiem ze jestes zmeczona.poczatki sa zawsze trudne jednak nikt nie mowil ze bedzie latwo.dzieciatko ciezka sprawa musicie sie dotrzec poprostu z malutka:)bedzie dobrze a angela no mowie ci powaznie mnie nic nie wskazywalo ze zaczne rodzic.zadnych skurczy ani nic.rozwarcie prawie miesiac bylo na 2 cm.i nagle w nocy odeszly sobie ot tak wody i skurcze co 2-3 min po dojezdzie do szpitala co minute:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl